106198
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • KolkaF
    #105914
    Kapod a bant :DDDD
  • KolkaF
    #105913
    Pedig a No Sleep Till Brooklyn odabaszós szám :DD
  • LasDen #105912
    M:I7:leszámolás a jó filmekkel

    a legszarabb rész a 2. óta. a film első 2/3-a langyos best of a korábbi epizódokból. A vége menti a helyzetet a katasztrófától, de ez édeskevés volt. Klementieff meg tiszta tékozlás volt egy ilyen szerepre. Így nem csodálom, hogy várt alatti nyitásról beszélnek...

    5/10
  • LasDen #105911
    Arcátlan önreklám...
  • tigeroo
    #105910
    egyet kell értenem így napokkal később, nagyon emo akart lenni ez a lezárás
  • Sunrider924
    #105909
    Tyler rake: a kimenekítés 2.

    Fasza kis kommandos film, nem az One-man-army mint az elso resze, de tetszett. Sandro idegesito ahogy kell, Daniel Bernhardt meghal, ahogy szokott (nem spoiler bakker, aki szerint igen, az mondjon egy filmet az utolso 15 evbol amelyikben nem egyszeru golyofogo, hol van mar Alex es az "acelkez" ideje) a rendezonek meg jar a pofanvagas a cliffhanger miatt. Meglepetesemre Olga Kurylenko jol adja el(o) a szerepet, pedig az Oblivionba nem igazan, se a Hitman-be szoval lestem erosen hogy csak a smink teszi vagy van ott meg...
  • IMYke2.0.0.0
    #105908
    Személy szerint: nagyon nem jött be az Őrzők 3.
    Tegnap esti felindulással 4/10 volt számomra.
    Ha meg kéne rágnom újra, csak rosszabbat tudnék, mert semmi értékelhető nem maradt meg bennem belőle, így ~14 órával később.
    A zenék se tetszettek. Cseszett hosszú is volt a ~160 percével.
  • smith09 #105907
    Most néztük meg IM legújabb részét, nekem tetszett, várom a folytatást.
    21. századi lehetséges problémákkal fűszerezett roppant látványos izgalmas film.
    Tom Cruise hozza amit a film korábbi részeiben megszoktunk tőle.
    Véleményem szerint eddig rajta és társain nem fogott ki az idő. :)
  • Sequoyah
    #105906
    Ticket to Paradise (2022)

    A film tortenete semmi uj, mar lattuk sokszor. A helyszin gyonyoru, gyanitom a film csak egy kifogas volt egy a studio altal fizetett hosszu nyaralasra:)
    A ket foszereplo tapasztalt nagyagyu, a jelenletuk siman elviszi hatan a filmet, es azt sem mondanam hogy lustan, rutinbol tolnak, odateszik magukat. Aki szereti oket, annak mindenkepp ajanlom.
    A viccek azok neha jok, de sokszor kozhelyesek, es mar ismert vicceket ismetelnek el.

    Arra hogy a repulon elussem az idot tokeletes volt, bar egyebkent csak kozepes film. A ket foszereplo rajongoinak mindenkepp erdemes megnezni.

    6/10
  • repvez
    #105905
    hadik
    Hát hozta a szokásos magyar formát, ahogy a honfoglalás és más filmek, látszik a probálkozás, hogy beletegyenek olyan dolgokat mint a nagyobb külföldi filmekben, de valahogy nagyon egyszerüen sikerül a megvalositás.
    Maga a film összességében nem lett olyan rossz, de nem értem, hogy miért vágnbak bele olyan filmekbe amit már elsore látszik, hogy nem tudnak megcsinálni.
    Itt is elöjött az, hogy 20 lovassal forgatták le az egész huszárezredet, a csatajelenetek egyszemélyes közelikkel operálnak, hogy elfedjék ezt.
    a wikipédia szerint 4400 huszár vonult berlinhez, és akkor még nem számoltuk a gyalogságot.
    Meg hozzájött , hogy 3 db ágyut használtak a filmben , ennél sztem édeskevés lett volna, föleg nem 3 lövéssel .
    A várban lévö csata is le lett egyszerösitve, 2 db szekeret felgyujtottak és az már egy csapda volt, nem mindtha máshova tudtak volna menekülni.

    Amugy az egészröl kb az jön le mint amikor valaki töri orán felel, hogy probál mindent elmondani, de a legegyszerübben és a leggyorsabban, hogy tul legyen rajta. itt is jobb lett volna, ha egy egy bizonyos dologra koncentrálnak jobban és több idöt hagynak neki. megvalahogy nem éreztem a történet fonalát, az egész olyannak tunk, mintha 2 hét alatt történt volna meg az egész film, az addig rendben van, hogy 13 nap alatt jutottak el berlinig, de az elso utközettöl a film elején azért beletelt egy kis idö, de ugy tunt, mintha csak egy egy napokba telt a háboru mindenkivel, mindenki mindenhova hazaért már délután mintha melobol jonne.
    A huszárok a szinélszek miatt ugy tuntek mint valami nyugger csoport . a fele az argo fele az uvegtigris .
    A filmben is látványosan csuszott az utoszinkron a szájmozgáshoz képest.
    A szinészi játékot meg már többször elmondtam, hogy nem képesek kimozdulni abbol a szerepbol amit a szinpadon játszanak, elmondják a monologot mindenféle beleélés nélkül.
  • tigeroo
    #105904
    Guardians of the Galaxy vol 3.

    Érzelmi hullámvasút. Kevesebb a humor (az is a bugyutább fajta... vagy csak mi nőttünk fel?), néha vannak logikai bakik (pl. SPOILER! counter earth leszállunk az űrhajónkkal, sehol egy védelmi egység, milícia, hadsereg? majd mi megyünk a főhadiszállásukra egy rozzant autóval?). Az aranyembert se értettük, ott mi volt végülis a szál lezárás (mi a motiváció, hiszen 180 fokos fordulatot vett a robbanás és a meghalt .... spoiler... miatt. Miért áll a mi oldalunkra? Úgy volt hogy a népét akarja megmenteni...)
    Kevesebb a jó zene (Radiohead - Creep, Beastie Boys... tényleg?!) mondjuk tetszett a végén a "2000s mappa" :) Nem mondom hogy méltó lezárás, mert nem az a felhőtlen szórakozás mint az előző két rész. Keserédes sokszor, ami egy Marvel filmtől már-már szokatlan.

    A vége credits viszont jó volt, parabolára állította a sorozat és az MCU jövőjét...
    Utoljára szerkesztette: tigeroo, 2023.07.10. 09:43:08
  • Samurai84
    #105903
    Flash 2023

    IMAX vetítés, kb. 5% néző, vagy kevesebb, nyilván nappal vasárnap.

    DC fan vagyok, legalábbis jobban szeretem a karaktereket mint a Marvelnél. Nyilván így alkotok véleményt. Maga a film, nekem nem ért egy mozit. Sokan panaszkodtak a gyenge CGIra, ezt nem értem, szerintem nem gyengébb mint bármely más hasonló kaliberű filmben. A sztori ebben a formában meh, de nézzétek meg a Flashpoint Paradox animációst, az ezerszer jobb sztoriban és úgy alles mindenben. Keaton miatt adok 7 pontot rá a 10ből, nélküle olyan 6 lenne.
    Fogalmam sincs a DC mi a f*szt művel... Nála vannak a legjobb, legszerethetőbb karakterek és ilyen gyenge filmeket hoznak össze. Ezek után kiváncsian várja szerintem mindenki hogy Gunn mit fog összehozni. Talán kell ez a reset. Talán nem, és hagyni kellett volna a Snydert tovább dolgozni.
    Én szerintem olvasom tovább a képregényeket, ott kevesebb a csalódás...

    7/10
  • repvez
    #105902
    kimenekités2 és john wick 4.

    mindkettöröl annyit tudok elmondani, amit a multkor is emlitettem, hogy volt egy jo alap ami eredeti ötletböl született uj karakterrel kis költségvetéssel. aztán a közönségnek bejött, ezért készitettek hozzá folytatást nagyobb költségvetéssel nagyobb látványnal mindenben nagyobb és többel. Csak, hogy igy pont azt veszti el a film amiért szerette a közönség az elsö részeket.
    ott még minden földhöz ragadt és realisztikus volt aztán a folytatásokban meg már elmennek a hihetetlen felé csak, hogy minél grandiózusabb legyen .

    kimenekités 2
    nem lett volna rossz fil, de sok volt benne a már emlitzett hihetetlen és lehetetlen elem. 3 hét alatt mindenböl kigyogyul amivel ha nem jön a megbizatás akkor még elbajlodott volna egy darabig, de igy már egyik naprol a másikra tökéletes lesz, de ez a legkisebb gond, amenyni sérülést és változatos eszközökkel elszenvedett ütéseket lövéseket kap és azt egy bandázzsal meggyogyitja nem csak a föhös ,de gyakorlatilag mindenki az valami orvosi csoda. látványosan több lett a CGI és a minösége nem lett olyan, hogy ne lehessen kiszurni, annak ellenére, hogy láttam a behind the scene videot , hogy mit hogy csináltak.

    JW4
    Szintén annyi lövést sérülést kap mindenki ,de meg sem kottyan nekik . a golyoállo zako meg akár jol is mukodhetett volna ha nem mindenre is használja és sérthetetlen anyagbol lenne, ennek ellenére egy bugylibicskával át lehet szurni és a kutya is szét tudja szaggatni, de egy géppuska lovése csak ugy elszáll mint egy szunyogcsipés mégcsak meg se üti.
    A harcok is tül hosszura és egyhangura sikeredtek . szinte látszott rajta a koreográfia, hogy minden egyes embernél ugyan azt eljátsza, hogy belelo , de mivel nem hall meg ettöl ezért közelharcban dob rajta egyett és majd utána még fejbe lövi.
    A végén amikor a lakásbol kiugrik ott zako ide vagy oda , ember nem élte volna tul mégha a kocsi teteje tompit is rajta.
    Aztán a Sacré Cœur lépcsöjénél meg ez a jelenet jutott eszembe:
    scene

    A vak csokát se értettem, hogy hogy tudott tulmenni ezen, mikor annyi lehetöség lett volna távolrol likvidálni, de nem inkább mindenki oda ment a közelébe, de még ugy is simán le lehetett volna bökni egy karddal , mert kizárt, hogy abban a hangzavarban meghallotta volna , hogy mi merröl jön.
    Kb erre emlékeztetett mint itt :
    scene2
    A fekete srác meg csak ugy logott a levegőbe, hogy minek volt ott miért nem segitett vagy ölte meg vagy ahogy jött mért nem ment el mikor már mindennek vége volt? rejtély

    A harmadik amit néztem az AIR.
    doku jelleg megvolt, ÉS még meg is értem, hogy nem Jordan volt a föszereplö hanem a NIKE, de , hogy egyszer sem szerepelt és nem volt szövege az egész filmben az nekem azt sejteti, hogy egy balfasz volt és mindent anyuci intézett ,neki egy szava sem volt az egész életébe beleszolni . nehezen hiszem, hogy a valoságban legalább a tárgyalásoknál vagy ahol szerepelt nem mondott egy szot sem .
    De egy valamibe nagyon jol eltalálta a mondandót, hogy igy megváltoztatta a világot , mert addig csak 3 milliárd volt egy cipore a bevétel, utána meg gondolom ugy alakitották az árképzést is, hogy a százalék elklenére is meglegyen a haszon és ezért lett 140 mld a vége. és ez a trend megy napjainkig .
  • SzinesGeza
    #105901
    Nem személyes bosszút finansziroztak, hanem a partizánakciók vezérét kellett lekapcsolni, mivel nem kevés kárt okoztak nekik.
    Ezt demonstrálták is a szerelvény elleni támadással.
  • Synchronous
    #105900
    A Netflixnek sok bűne van, de ezt tényleg tisztességesen odatették. Szinte végig pörög, én nem unatkoztam, még ha azért sejthető is a kötelező klisék alapján, hogy kb. ki ússza meg és ki nem, és hogy alakul a vége. És hát elég valószínű a 3-dik rész is.
  • IMYke2.0.0.0
    #105899
    S basszus, tényleg!



    //még mielőtt - láttam, de nem raktam össze a korábbiakkal... öregszem :)
    Amúgy nekem bejött. Majd lököm a szokásos WOT-ot.
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2023.06.17. 13:49:59
  • LasDen #105898
    mennyit fizetett a Netflix, hogy ezt a szép posztot megírd? :D
  • Bokafix2
    #105897
    Extraction 2 (2023)


    Mikor az első rész véget ért, én sejtettem, hogy Tylerrel nem olyan könnyű elbánni. Azok az asgardi gének ugyebár... ezért minden adott volt, hogy rekordidő alatt felébredjen a kómából, elvonuljon pár hónapra a sebeit nyalogatni, és egy könyörtelen vadállattá gyúrja ki magát, hogy ezúttal egy feltörőben lévő grúz terrorszervezetet gányolhasson szanaszét.

    Szóval kapunk mindent, ami a csövön kifér. Tyler nagyobb sebességbe kapcsol, így a régi önmaga csak egy félszeg kiscserkész volt, akit szünidei vakációra küldtek. Ez a Tyler viszont a pokolból jött vissza, így már a haláltól sem fél. A börtönlázadásos bunyó fenomenálisra sikerült, kb. a Raid-et idézte, helyenként felül is múlta. Megállíthatatlan a csávó. Olyan kitartása és akaratereje van, hogy ha ezzel rendelkezett volna a Bosszúállókban is, akkor Thanos nem kesztyűt kovácsoltatott volna az extramagas törpével, hanem nyúlcipőt.

    8/10
  • Sequoyah
    #105896
    Avatar: The Way of Water (2022)

    Gyonyoru szep, de ez mar az elso reszre is igaz volt, szoval ez most mar elvaras lett, nem meglepetes. De hozza az elvarasokat.

    Minden masban viszont alulmulja az elso reszt...
    Az elso resz tortenete sem a csavarossagarol volt hires, eleg egyszeru volt, de legalabb ertelmes. Embereknek kellett a nagyon fontos nyersanyag, es a benszulottek pont a legnagyobb lelohely folott eltek. Ez realisztikus, logikus, es tudomanyos szempontbol is megallja a helyet, mert egy szobahomersekleten szupravezeto anyag az valoban olyan ertekes lenne, mint ahogy a filmben mutatjak, szoval ertheto miert pazarolnak olyan sok eroforrast a megszerzesere.

    Innentol SPOILER:
    A masodik resz viszont ehhez kepest egy sima szemelyes bosszu-hadjaratta silanyul. Megmagyarazhatatlan hogy miert finanszirozzak egyetlen szemely, az ezredes szemelyes bosszujat. Eszmeletlen draga lehet hadifelszerelest es embert arra a bolygora juttatni, es eleg sokat felaldoznak belole zero anyagi haszonert cserebe...
    Es a tudomanyosan is valos szupravezeto mint nyersanyag otletet teljesen feleslegesen lecsereltek a tudomanyos szempontbol total BS balna-elixire. Teljesen hiteltelenne teszi az egeszet... Egyaltalan nem kell minden reszre egy uj "szuper-anyagot" kitalalni, teljesen jo ha tovabbra is a unobtanium miatt folyik a konfliktus.

    Raadasul az az erzesem, hogy a tobb reszre bovitessel nem kapunk tobb tortenetet, hanem csak tobb akcio-jelenetet, mikozben a tortenet elnyulik es felhigul. Szoval ebben a filmben kevesebb tortenetet kapunk, viszont cserebe lenyegesen hosszabb mint az elso resz...

    Hatasvadasz latvany-orgia, de annal semmivel sem tobb. Csalodas az elsohoz kepest. Ha viszont megnezi valaki, mindenkepp legyen mozi es IMAX, mert kis kepernyon 2D-ben az egyetlen pozitiv oldala veszik el.



    A gyonyoru latvany miatt nem pontozom le, de mig az elsore annak idejen 9/10-et adtam, es inkabb csak
    7/10.
    Utoljára szerkesztette: Sequoyah, 2023.06.15. 16:08:12
  • hawkie22
    #105895
    Fast X (2023)

    Megnéztem. :) Azt tudtuk, hogy már jó pár rész óta a fizika nem része a sztorinak, itt se nagyon van... olyan jelenetek vannak, hogy csak a fejemet fogom, de jól néz ki, látványos, így elmegyek mellettük, ez csak egy film.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk amikor Dom fia az autópályán egyik kocsiból a másikba ÁTUGRIK úgy, hogy közben pörög mind a két autó, az már tényleg a fantasy határa. Egy ilyen ugrás még egy felnöttnek is majdnem lehetetlen, nemhogy egy gyereknek, az tuti biztos. Én fiam is ennyi idös, testfelépítésre is hasonló, sportos gyerek, de tuti nem tudná megcsinálni. :)

    A sztorit ismerjük, a család a fontos, megjelenik a szinten Dante, Reyes fia, akinek höseink az 5. vagy 6. részben tettek keresztbe és meg akarja bosszulni apukát. A film maga cliffhangerrel ér véget, de ezt tudtuk is, hiszen jön a Fast XI, abban fejezik be a sztorit ugyanis. Vannak meglepetésvendégek is, lassan olyan a franchise, mint a szuperhösfilmek/képregények, nincs végleges halál. :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez így mondjuk nem igaz, mert Dom tesóját nem fogják tudni visszahozni, elöttünk robbant fel a kocsijával. :( Meg ugye nem tudjuk azt se, hogy mi lett Ramsey-vel, Raj-al meg Roman-el, elvileg csak annyit láttunk, hogy lezuhantak a repcsivel, robbanás volt, de kizárt dolog, hogy kinyírtak volna három föszereplöt, akik majdnem a kezdetektöl velünk vannak. Dom-tesó csak kb. két rész óta volt a sztoriban, ö nem volt "olyan" fontos ezek szerint.
    Most már mindenkinek van eddig nem ismert lánya, fivére, növére, gyereke, kutyája, macskája és mindenkit be is hoznak a sztoriba, tovább bövítve a CSALÁDOT. Az egyetlen, akit hiányoltam, az Shaw húga a Hobbs & Shaw-ból. De talán az uccsó részre öt is behozzák. Meglátjuk.

    Aki nagyon tetszett, az Jason Momoa. Szimplán lemossa a többi szereplöt a vászonról a játékával, látszik, hogy élvezte a forgatást, lubickol a szerepben. Öröm volt nézni, a legjobb karakter.

    Jason Momoa miatt simán adok rá egy 8/10-et, anélkül 6,5/10 lenne nálam.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2023.06.10. 22:02:48
  • IMYke2.0.0.0
    #105894
    Számtalan filmet maguk az "írók" csesznek el, szóval... ja...
  • tigeroo
    #105893
    Filmek, amik a legutóbbi (2007-2008) írósztrájknak "áldozatul estek":
    https://collider.com/writers-strike-movies-ruined-explained/
  • KolkaF
    #105892
    Legalább néhány ember felfedezi majd a valódi világot, és nem a tv előtt hízik tovább.
  • LasDen #105891
    https://variety.com/2023/biz/news/sag-aftra-strike-authorization-vote-writers-1235633850/
    Screen Actors Guild - American Federation of Television and Radio Artists, 160,000 film and television actors, journalists, radio personalities, recording artists, singers, voice actors, internet influencers, fashion models, and other media professionals worldwide.

    Attól függ meddig tart a sztrájk, de ez jó sokáig rányomja a bélyegét majd minden hollywoodi produkcióra. Minden csúszik, ami nem csúszik az kérdőjeles minőséggel érkezik. Nehéz időszak következik...
  • extra sensory
    #105890
    Hypnotic 6/10

    Egynek elment. Nekem bejött a koncepció, bár úgy gondolom, hogy átvertek a készítők, mert viccesen alakul a sztori.
  • Blasta
    #105889
    Ritka az ilyen de kb a felénél kikapcsoltam azt a szart. Inception-koppintás katyvasz.
  • Synchronous
    #105888
    Jelentem, ma meg fogom nézni a Hypnotic-ot.
  • Bokafix2
    #105887
    Hypnotic (2023)


    Gézánk egy ütött-kopott, kiégett zsarut alakít, akinek fényes nappal rabolták el a lányát a szeme elől, úgy, hogy észre se vette, (vat a lúzer) és ha ez még nem lenne elég, egy olyan pasas után nyomoz, aki rá tud venni bárkit bármire. Pszichokinetikus az ürge, tehát teljesíteni fogod minden szavát, aka. ha azt mondja ugorj a kútba, beleugrasz. Ha azt mondja meleged van, a tested épp úgy reagál, mintha meleged lenne, ha azt mondja délután van, akkor elhiszed, hiába látod, hogy az óra reggel 9-et mutat.

    Ezek után érthető, hogy miért tud úgy bankot rabolni, hogy olyanokkal végezteti el a piszkos munkát, akikről 2 perce még azt sem tudta, hogy a világon vannak. Csak szembejönnek ismeretlenül az utcán, ő meg felbérli őket, természetesen ingyen. Ebből pedig az következik, hogy nagyon veszélyes egy ilyen embert pisztollyal üldözni. És ha elkapnák is, mit érnek vele? Úgyis megkérné a bírót és az összes esküdtet a tárgyalásán, hogy verjék agyon egymást, ő meg popkornt falatozva végig nézné.

    Maga a zsáner nem új keletű, láttunk már ilyet pár filmben, és ott is tudott működni, főleg, ha valaki bírja az ilyen misztikus, psziché-fight hangulatot. Számomra mindenképp rádobott egy lapáttal a stílus miatt, és Gézát is jó volt látni zsaruként. Szerintem jól állt neki ez a szerep, sőt játsszon rendőrt máskor is, kivéve ha lehet Batman, mert akkor legyen inkább mindig Batman.

    Most pedig azt mondom, hogy...

    7/10
  • CSOCSO
    #105886
    Sisu 2022
    Jo nagy baromsag de nezheto. Emberunk thanost elpicsazna fel kezzel. Osszes chuck norris meme igaz az emberre. Talan van egyre nagyobb hulyesegekkel de meg igy is elvezhetobb mint a john wick 4.
  • CSOCSO
    #105885
    Mar a john wick 2 ben is kurva idegesito volt hogy az utcan levo, teblabolo emberek 80%-a bergyilkos volt. Akkora baromsag hogy lassan mar az uj fast and furious moviek ertelmesebbek.
  • IMYke2.0.0.0
    #105884
    Az összes Star Wars filmnek rossz a címe...

  • repvez
    #105883
    Akkor ezt talán kicsit átláthatóbban kellene mkomunikálniuk, mert ha egy személy csak egyszer tud pontozni, akkor máshogy nem tud csak területi alapon vagy IP cim alapján ellenszőjozni, igy akkor meg egy bizonyos országot régiot buntet mert nem tetszik nekik? vagy ha valaki ugyan onnan meg pozitivat értékel rá akkor öt felértékelik? vagyis honnan döntik el, hogy kinek a "szakmaisága" számit jobban vagy milyen szempontja?
    Mert igy lehet , hogy egy filmkritikus aki szakmai szemmel lepontozza kevesebb pontot kap mint joska pista aki nem is látta , de 5 öst nyomott rá.
  • IMYke2.0.0.0
    #105882
    Nálam ugyanez:

    "IMDb member since January 2014"
    "See all 1,203 ratings"
  • Sequoyah
    #105881
    The Death of Stalin (2017)

    Sosem hallottam errol a filmrol korabban, ami szegyen. Veletlenul dobta fel az egyik jelenetet a Youtube, ami felkeltette az erdeklodesemet.

    Tulzas lenne azt mondani, hogy parodiaja a tortenteknek, mert alapvetoen tenyszeru marad (bar azert nem dokumentum filmrol van szo, szoval vannak elteresek). Inkabb egyfajta karikatura, de meg az is tulzas. Mindenesetre vicces ahogy gyerekes marakodaskent mutatjak be az amugy veresen komoly hatalmi harcokat. Mindezt ugy, hogy egyebkent nem kizart hogy tenyleg igy viselkedtek. Es kozben oriasi kontraszt hogy szo szerint embereletekkel jatszanak kegyetlenul.

    Erdekes, es furcsanak hat, hogy meg csak orosz akcentussal sem probalkoznak, sot kifejezetten Brit akcentusuk van. Ezen kivul a szineszi jatek kivalo, ami varhato, hiszen jo szineszek vannak benne. Az eros szineszi jatek, es a humor es sotet tortenet jol sikerult keverese miatt nagyon elveztem a filmet.

    Extra pont Zsukov marsall karaktere miatt, akit imadtam.

    8/10
  • desigo
    #105880
    Kíváncsiságból ránéztem : Registration Date: 25 Feb 2007 Your Ratings : 1490 durva
    Nem is a pontozás miatt nézem meg az oldalt hanem a színészek miatt. Ki miben játszott még,ki rendezte,mikori a film vagy a sorozat. Megszokásból persze kattintok egy értékelést.

  • IMYke2.0.0.0
    #105879
    Kapcsolódik az Ariel témához. - video
  • IMYke2.0.0.0
    #105878
    "hanem az egy helyrol erkezo tomeges extrem pontozasokat"

    Nem tudsz egy filmre többször ugyanazt a pontszámot kiosztani... a lépésenként lefelé (10-től 1-ig) pontozás meg, hát... hülyeség :)

    //ez az sg is meghülyült... megint...
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2023.06.01. 17:51:54
  • Sequoyah
    #105876
    Nem a negativ kritikakat ellensulyozzak, hanem az egy helyrol erkezo tomeges extrem pontozasokat, amik nem kritikak, hanem gyakorlatilag a hackeles egy formaja.
  • MrAndree
    #105876
    Engem viszont zavar, hogy most már lassan IMDBre se mehetek nézői értékelést csekkolni mert nem a film minőségéről kapok véleményt hanem már ott is kultúrharcosok gyilkolják egymást mert nincs jobb dolguk. Engem meg ez nem érdekel. Nézze meg a filmet és ha nem tetszett neki véleményezze nyugodtan. Ha pedig zavarja hogy jaj woke meg PC meg egyebek akkor ne nézze meg, ne adjon érte pénzt. Disney pont lefossa az IMBD értékelést ha közben a film keres 600 milliót. Nem tetszik amerre a világ tart? Nem kell érte pénzt adni. Problem solved. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #105875
    Mondom ezt úgy, hogy én sosem éltem afféle fegyverrel, amiről írtál:

    Valahogy és valamilyen fórumon (ez most gyűjtőszó) az embereknek/nézőknek muszáj jelezni, hogy valami/valaki nem jól sikerült, vagy rossz irányba tart.
    A change.org és társai, meg a csicsergő, insta, arcoskodó és egyéb social networkok vélhetően hasonlóan cenzúráznak, scriptelnek, vagy szimplán törölnek, elnyomnak és csak olyan rétegek olvasnak olyan réteg fiókokat ott, amik célirányosan a business részét képezik.
    A Meta/Rotten/imdb eddig jó helynek bizonyult a filmek kritizálásának... lehet, hogy véget ért egy aranykorszak?