106214
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • hiper KOCKA
    #103125
    A Végrehajtó: Dark Fate + nyavalygás 2019


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az első jelenettel gyakorlatilag elérvénytelenítették a teljes második részt, ami egyébként egy kiváló darab volt. Egy T-800-nál sokkal fejlettebb mimetikus polifaszomid képtelen megölni egy 10 éves kisfiút sok napig tartó próbálkozás után is, majd itt meg a rozsdás Svarci izompólóban odasétál a strandon és kilyuggatja a picsába az anyja szeme láttára. Halványan felvetődik a kérdés, hogy miért nem így történt a Judgement Day-ben is? Mindegy.
    Ha a lötty el tud válni az endoskeletontól és önállóan is tud cselekedni, akkor mi szükség van rá, hogy újra és újra visszatapadjon rá? Ha különválva menne a searching, nem többre jutnának? Az előző folyékony modellnek nem is volt ilyen belső váza, és egész jól megvolt nélküle. Plusz a végén hová tűnt a lötty? Csak a váz lett legyakva, a jóarcú meg egyszerűen elpárolgott. Kinyírta volna az a forgó valami? Hogy?
    Majdnem elsírtam magam, mikor megtudtam, hogy Carl a terminátor családra tett szert, és idővel megbánta, hogy lelőtte John Connort. Mintha a vírusirtóm bocsánatot kérne egy pár éve letörölt kémprogramért. Mi a fasz?
    Képesek voltak megint eljátszani, hogy kinyírják az öreget? Minek? Szinte minden résznek ez a vége. Azt hitték 100-adjára is meg tud hatni? Mintha nem lenne nyilvánvaló, hogy ennél a futószalagon gyártott kikúrt fémkupacnál végtelen a respawn, és pár év múlva megint egy tengerparton fog kolbászolni izompólóban egy újonnan megírt gyilkolóprogrammal a fejében egy újabb pelyhesállú szarcsimbókra vadászva.
    Mekkora flash lett volna, ha az öreg csak tetteti hogy megváltozott, majd amikor elindulnak a folyékony ellen harcolni, hirtelen átáll az ő oldalára és kinyírják Sarah-t, az idegesítő Ramos kisasszonyt és a transznemű LMBTQ-tagot. Utána röhögve elsétálnak a naplementébe. Nyerjen már egyszer végre a Szkájnet. Minek egy olyan világot megmenteni, ahol a kacsaszájú plázakurva lefotózza a mákos lecsót amit aznap eszik és kiposztolja a nyilvánosságnak, amely az agykárosodást bizonyítva lájkolja ezerrel. Tényleg, a Skynet nevet is minek kellett lecserélni? Nem volt elég jó? Tényleg hatalmasat csavartak ezzel a sztorin, hogy más a név. És legfőképp minek ez az unalomig lerágott koncepció, hogy megint kipotyog egy végrehajtó a jövőből és megint menekülni kell előle? Ez hol érdekes ennyi rész után?
    A következő részben egy buziterminátort szeretnék látni, aki melegbárokban ismerkedik a 80-as évek elején, és azért küldte vissza a Skynet, hogy terjessze az AIDS-t. Mindegy, csak legyen már valami új, mert nagyon unom.
    Na és szegény John Connor... ezzel is mit meg nem csináltak. A Genisys-ben kiderült, hogy a rossz oldalon áll és még gép is, most meg lepuffantják egy tengerparton. Nem lehet, hogy John többszörösen disszociatív, és az ellentétes énjei próbálják kinyírni egymást?
    Itt már nincs semmi kreatív ötlet ez teljesen világossá vált... a valódi vastartalom kezd egyre kevesebb lenni ezekben a fémekben, és kezd egyre inkább műanyagosodni az egész. Úgy halványul el, mint a lekopott zebrafesték az aszfalton, amit agyonjártak a munkába igyekvő prolik. Kár érte. "I'll be back..." Pedig pont ezt nem kéne. Mert minden visszatéréssel egyre kevesebb jelentősége van. [Kritikus rendszerhiba... program leáll]

    3/10
  • MrAndree
    #103122
    Az a szubjektiv, hogy ez pozitívum-e. Nekem nem attól lesz jó egy Star Wars film, hogy van benne 4 új lény meg 3 új bolygó.
  • Lantee
    #103121
    Ritkán szólok bele itt a dolgokba, de most egy kicsit megvédeném az előzmény trilógiát.
    Aki egy picit is utánaolvasott a Star Wars születésének, az tudhatja, hogy Lucas éveken keresztül farigcsálta a történetet, mielőtt megfilmesíthette volna az Ep.4-et. A Star Wars teljes mértékben az ő agyszüleménye, az ő története. Az előzmény trilógiával egy olyan technikát hozott a filmvilágba, ami előtte nem igazán létezett. Úgy forgatott le három filmet, hogy lényegében nulla díszlet kellet, csak két-három nagy zöld-kék vászon. A történet teljes mértékben kiegészíti az eredeti trilógiát, még ha akadnak is benne ordas nagy baromságok. Ahogy a faszi többször is elmondta, ő nem igazán szeret rendezni, inkább producerként és íróként tekint magára. Az előzmény trilógia még ennek ellenére is egy koherens egész, két mondattal le lehet írni, hogy miről szól. Darth Vader és az Uralkodó felemelkedése, a Köztársaság bukása. Sokszor tartot SW maratonokat, és bevallom, az Episode 1. nálam is olyan, hogy "csak legyünk túl rajta gyorsan", de azért a végén a fénykardpárbaj és Anakin Podracer versenye még a mai napig is komoly cuccok. A második-harmadik rész egyértelmű hibája a teljesen képzetlen színész, Hayden Christensen. Képtelen hihetően átadni az érzelmeit, botrány szar színész. De a történet egyre sötétebbé válása, a karakterek vívódása, és hát a 'High Ground' elég emlékezetes pillanatok. Kétségtelen, hogy nem tökéletes trilógia, de a 7-8-9 kupac gőzölgő fosához képest díjnyertes alkotások. A 7-8-9 esetében az látszik, hogy nem volt egységes történet, nem volt koncepció. Részenként találták ki, hogy mi a fene legyen, merre haladjon a történet. Össze-vissza baszakodtak vele, nem fut ki sehova, nem igazán tudjuk, hogy lényegében miről is szól ez az egész.
  • mulli1986
    #103120
    Őszintén, mi a szubjektív abban, hogy új lényeket, bolygókat és járműveket hoztak be a világba? Vagy ezek szerint ezt csak én láttam a filmvásznon? Attól nem lesz valami szubjektív, hogy nem a másik ember véleménye...
  • CSOCSO
    #103119
    Star Wars 9

    Nem vagyok hatalmas SW rajongo es szinte alig tudnam megmondani,hogy az utobbi reszekben mik is tortentek pontosan de azt kell mondjam, hogy kellemesen csalodtam az uj filmben. Kikapcsoltam az agyam es vegigneztem mint egy meset. Szerintem utobbi idok legjobb SW filmje.

    8/10


    ( 1-2-3 jok voltak? hat nem tudom... en ugy emlekszem rajuk, hogy borzalmasak voltak)
  • AnuluWork #103118
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Értem mit írsz. Amikor a lánya előtt rugdosta meg a boltost ... Nem is értem miért maradt benne az a jelenet úgy, ahogy benne maradt. Természetellenes volt. Mű. Az a rugdosás. Mintha Scorsese nem nézte volna meg a jelenetet, vagy már rosszul látja a képernyőt. Rohadt gagyi lett.



    Amúgy a film hosszú és erőltetett. Mintha elfáradt volna az öreg. A végén kár volt percekig öregek otthonozni.
  • MrAndree
    #103117
    Na de ugye amit az új trilógia kapcsán mondanak az ugyanilyen szubjektiv. Objektiv érv maximum az, hogy "szép a fényképezés" meg "jó a CGI", de az nem objektiv érv, hogy szar a sztori meg hasonlók. Amit itt lejjebb leirtál az is teljesen szubjektiv. Amivel nincs baj, vélemény mint bármelyik másik.
  • mulli1986
    #103116
    Hát Én többször láttam mindet. Első 6 részt, sorozatokat, játékokat, stb,stb. A 7-et nehezen emésztettem a copy miatt, de el tudtam volna engedni, ha nincs a halálcsillag... De ami az után történt, hát az gyalázat. Az előzmény trilógiának egyetlen hibája a szerelmi szál. Meg talán jar-jar, de nem volt sok jelentősége a későbbiekben, így nem releváns. Minden más csak erősítette és kiegészítette a világot, máig ezekből az előzmény alapokból dolgoznak a sorozatok, játékok, mertítenek ötleteket. (Igen akkora különbség volt a 456 és 123 között, hogy inkább az előzmény trilogia képére készítették a többit is). Pörgősek, rengeteg bolygóval, lénnyel, járművel egészítették ki a világot. Nem értem miért sírnak az emberek miatta, mert értelmes objektív érvet még senki nem tudott nekem ilyen vitában felhozni, csak egy hozzád hasonló szubjktívet, hogy "A prequel trilógia (főleg az 1-2) egy nagyon szarul megirt" vagy "Az új trilógia még igy is jobb lett mint a prequelek". Ez kötözkedésnek és trolkodásnak jó, de érvelésnek nagyon kevés. Ebből gondoltam, hogy Trollkodsz. Nyílván lehet más megllátás, de érvek nélkül az nem releváns számomra.
  • Kmarha
    #103115
    soha nem jöttem volna rá magamtól :D
    (de így legalább megvan a jelenet)

    Utoljára szerkesztette: Kmarha, 2020.01.14. 15:38:35
  • mulli1986
    #103114
    Marvel Végtelen háborúból:
    Dr. Strange:
    - Olyan pusztítást végezhet, ami ezidáig abszurdumnak tetszett.
    Tony Stark:
    - Tényleg azt mondta, hogy "abszurdumnak tetszett"?

    Próbáltam a Starkkal utalni :)
  • kutyakiki81
    #103113
    Jojo Nyuszi

    Nagyon jó kis film, szokatlan, de jópofa humorral.
    A Yorki-t alakító srác hatalmasat alakít, érdemes lesz rá odafigyelni.

    7/10
    Utoljára szerkesztette: kutyakiki81, 2020.01.14. 15:18:40
  • MrAndree
    #103112
    Nem trollkodtam, pusztán rámutattam, hogy léteznek más vélemények is. A prequel trilógia (főleg az 1-2) egy nagyon szarul megirt, szarul is megrendezett része az egész SW-nek. Vannak pozitivumai de összességében nem jó filmek. A sithek bossszúja már mondjuk egész jól sikerült valóban.
    Utoljára szerkesztette: MrAndree, 2020.01.14. 11:43:18
  • Kmarha
    #103111

    (nem tudom, hogy ez most valami idézet volt-e, vagy tényleg kérdés, esetleg csak meglepődés, sem azt, hogy ki az/mi az a Csabi Stark :D, szóval megválaszolom komolyan:)
    Felénk szokták így mondani a "tűnt"-et (kb az olyasminek tűnt helyett), ha esetleg ez másnak furcsa lenne.
  • mulli1986
    #103110
    Trololó?? Nem etetlek b+ :)
  • mulli1986
    #103109
    Lighthouse 2019

    Még a végét újra kellene néznem, de ez egy elmebeteg film, a jó értelemben. Hasonló érzések keringtek bennem, mint a "szerb" című film nézésekor. Polgárpukkasztónak és különlegesnek mondható. Egynek elmegy és érdekes alkotás, de szórakoztatónak nem mondanám. Inkább csak különlegesnek.
  • MrAndree
    #103108
    Az új trilógia még igy is jobb lett mint a prequelek. Látod, merészeltem. Most mi lesz?
  • mulli1986
    #103107
    Azért az SW 1-3 nagyon jól idumol az eredeti trilógiához és rengeteg benne az utalás vissza. A 4-5-6 között is rengeteg a kapcsolat, habár az első rész kicsit kakuktojás és érdekesen lett ráépítve az 5-6 (mivel a 4 egyedülálló filmnek készült)
    A 7-8-9-et meg senki ne merészelje egy lapon említeni az első 6 résszel, mert az az egész SW világ meghágása volt a disney és főleg Rájen seggfej dzsonszon részéről, szóval nem az előző részek tehetnek arról, hogy az új trilógia miatt az egész világ megborult.
  • mulli1986
    #103106
    Most tényleg azt írta, hogy "modorosnak tetszett"?
    - Csabi Stark
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.01.14. 10:48:42
  • Kmarha
    #103105
    The Birds
    Madarak

    Már többször megemlítettem, hogy ezek a filmek 60 évesek. De hogy ez mit is jelent, itt tudatosult igazán bennem. A főszereplő, Tippi Hedren, Melanie Griffith édesanyja. Tehát a főszereplő lánya, ma 3szor annyi idős, mint ahány éves Tippi volt, a film forgatásakor (és aki már a 90. életévét tölti be 5 nap múlva.). És hogy mennyit öregedett a film. Nos, elégé sokat.

    Amíg a Hátsó Ablak és főleg a Psycho teljesen megállja ma is a helyét, ezzel a filmmel már voltak problémáim. Nem is az odavetített madarak volt a legnagyobb bajom, mert egyrészt ezen én könnyen túl tudom tenni magam, másrészt annyi élő (és döglött) madárral dolgoztak, hogy ez csak ritkán zavaró. Sokkal jobban zavart itt a színészi játék és a szövegkönyv, mely a korábbi Hitchcock filmekkel ellentétben, nekem nagyon is idejét múltnak, modorosnak tetszett. Eddig pedig nem ez volt rá jellemző (vagy csak én voltam lebetegedvén kevésbé befogadó állapotban.. nem tudom).

    Ettől eltekintve, ez az alkotás is hemzseg zseniális megoldásokkal. Már az alap tézis is teljesen elborult, hogy a madarak (madarak!! .. ide mindenki képzelje el a békésen kotorászó tyúknak a képét) megelégelik az ember térhódítását, és elkezdik visszafoglalni a Földet maguknak. Aztán az ötlet, hogy az egész film során, nincs zene. Egy jelenet van, ahol egy iskolás csoport énekel, és ennek a jelenetnek van talán a legnagyobb súlya. A főhősnő kint ül, háttal a játszótéren. Az iskolából kiszól halkan egy dal, amit a kisiskolások énekelnek. Ezen kívül csak a szél zúg. Aztán leszáll egy holló. Halkan. Az ártatlan dalocska tovább szól, és közben megjelenik még egy, majd még egy, majd még egy. Gyülekeznek.

    A rendező ebben, és még rengetek jelenetben, hatásosan építi fel a rá oly jellemző feszültséget, sokszor olyan csendben, hogy a moziban egy tű leejtése fülsüketítő zajnak tűnne (és a filmklub hála, érdeklő közönség volt, akik nem csámcsogtak és beszéltek közben, hanem ráfeszültek a filmre). És mikor a támadás elindul, a madarak sívitása tényleg fülsüketítőnek, és ami a legfontosabb, ijesztőnek tűnik. Még akkor is, ha "csak" madarakról beszélünk.

    Pont ezért, akár jó is lehetett volna, de az az igazság, hogy emellett rendkívül túlnyújtott és unalmas volt számomra. A főszereplők kicsit sem voltak szimpatikusak, így a civódásuk se nagyon kötött le, inkább a "haladjunk már" érzés uralkodott rajtam. A madaras jelenetek feszültek és izgalmasak voltak, a záró jelenet pedig kifejezetten nyugtalanító. Élvezni élveztem, de láttam tőle már sokkal jobb filmet is.
    Utoljára szerkesztette: Kmarha, 2020.01.14. 09:29:03
  • kutyakiki81
    #103104
    Durva!!!
  • LasDen #103103
    OSCAR 2020

    Best Picture
    1917 (Universal)
    Ford v Ferrari (Fox)
    The Irishman (Netflix)
    Jojo Rabbit (Fox Searchlight)
    Joker (Warner Bros.)
    Little Women (Sony)
    Marriage Story (Netflix)
    Once Upon a Time in Hollywood (Sony)
    Parasite (Neon)

    Actor in a Leading Role
    Antonio Banderas (Pain and Glory)
    Leonardo DiCaprio (Once Upon a Time in Hollywood)
    Adam Driver (Marriage Story)
    Joaquin Phoenix (Joker)
    Jonathan Pryce (The Two Popes)

    Actress in a Leading Role
    Cynthia Erivo (Harriet)
    Scarlett Johansson (Marriage Story)
    Saoirse Ronan (Little Women)
    Charlize Theron (Bombshell)
    Renée Zellweger (Judy)

    Actress in a Supporting Role
    Kathy Bates (Richard Jewell)
    Laura Dern (Marriage Story)
    Scarlett Johansson (Jojo Rabbit)
    Florence Pugh (Little Women)
    Margot Robbie (Bombshell)

    Actor in a Supporting Role
    Tom Hanks (A Beautiful Day in the Neighborhood)
    Anthony Hopkins (The Two Popes)
    Al Pacino (The Irishman)
    Joe Pesci (The Irishman)
    Brad Pitt (Once Upon a Time in Hollywood)

    Directing
    Bong Joon Ho (Parasite)
    Sam Mendes (1917)
    Todd Phillips (Joker)
    Martin Scorsese (The Irishman)
    Quentin Tarantino (Once Upon a Time in Hollywood)

    Adapted Screenplay
    The Irishman (Steven Zaillian)
    Jojo Rabbit (Taika Waititi)
    Joker (Todd Phillips & Scott Silver)
    Little Women (Greta Gerwig)
    The Two Popes (Anthony McCarten)

    Original Screenplay
    1917 (Sam Mendes & Krysty Wilson-Cairns)
    Knives Out (Rian Johnson)
    Marriage Story (Noah Baumbach)
    Once Upon a Time in Hollywood (Quentin Tarantino)
    Parasite (Bong Joon Ho & Jin Won Han)

    International Feature Film
    Corpus Christi (Poland)
    Honeyland (North Macedonia)
    Les Miserables (France)
    Pain and Glory (Spain)
    Parasite (South Korea)

    Production Design
    1917
    The Irishman
    Jojo Rabbit
    Once Upon a Time in Hollywood
    Parasite

    Film Editing
    Ford v Ferrari (Andrew Buckland & Michael McCusker)
    The Irishman (Thelma Schoonmaker)
    Jojo Rabbit (Tom Eagles)
    Joker (Jeff Groth)
    Parasite (Jinmo Yang)

    Cinematography
    1917 (Roger Deakins)
    The Irishman (Rodrigo Prieto)
    Joker (Lawrence Sher)
    The Lighthouse (Jarin Blaschke)
    Once Upon a Time in Hollywood (Robert Richardson)

    Visual Effects
    1917
    Avengers: Endgame
    The Irishman
    The Lion King
    Star Wars: The Rise of Skywalker

    Costume Design
    Jojo Rabbit
    Once Upon a Time in Hollywood
    The Irishman
    Joker
    Little Women

    Sound Mixing
    1917
    Ad Astra
    Ford v Ferrari
    Joker
    Once Upon a Time in Hollywood

    Sound Editing
    1917
    Ford v Ferrari
    Joker
    Once Upon a Time in Hollywood
    Star Wars: The Rise of Skywalker

    Original Score
    1917 (Thomas Newman)
    Joker (Hildur Guðnadóttir)
    Little Women (Alexandre Desplat)
    Marriage Story (Randy Newman)
    Star Wars: The Rise of Skywalker

    Documentary Feature
    American Factory (Netflix)
    The Cave (National Geographic)
    The Edge of Democracy (Netflix)
    For Sama (PBS)
    Honeyland (Neon)

    Documentary Short Subject
    In the Absence
    Learning to Skateboard in a Warzone (If You’re a Girl)
    Life Overtakes Me
    St. Louis Superman
    Walk Run Cha-Cha

    Makeup and Hairstyling
    1917
    Bombshell
    Joker
    Judy
    Maleficent: Mistress of Evil

    Animated Feature Film
    How to Train Your Dragon: The Hidden World (Dreamworks)
    I Lost My Body (Netflix)
    Klaus (Netflix)
    Missing Link (United Artists Releasing)
    Toy Story 4 (Pixar)

    Animated Short Film
    Dcera (Daughter)
    Hair Love
    Kitbull
    Memorable
    Sister

    Live-Action Short Film
    Brotherhood
    Nefta Football Club
    The Neighbors’ Window
    Saria
    A Sister

    Original Song
    "I Can't Let You Throw Yourself Away" (Toy Story 4) — Randy Newman
    "(I'm Gonna) Love Me Again" (Rocketman) — Elton John & Bernie Taupin
    "I'm Standing With You" (Breakthrough) — Diane Warren
    "Into the Unknown" (Frozen 2) — Robert Lopez & Kristen Anderson-Lopez
    "Stand Up" (Harriet) — Joshuah Brian Campbell & Cynthia Erivo
  • Jim Morrison
    #103102
    https://www.reddit.com/r/PraiseTheCameraMan/comments/en5s52/scene_from_the_movie_1917/
  • kutyakiki81
    #103101
    1917

    Komoly filmet hozott össze Sam Mendes.
    Nagyon durván indul az egész. Hosszú percek, vágás nélkül, rengeteg feszültség, majd aztán kicsit más irányba indul el, de végig érdekes. Talán kicsivel több akció elfért volna... Remek színészek, csillagos ötös operatőri munka, jól eltalált zenei aláfestés.

    7/10
  • repvez
    #103100
    Marvel kapitány 6/10
    Nem volt egy nagy eresztés a történet csak úgy mint az összes többi szuperhős film.Ami végett tetszett és itt esett le pár dolog amit az eddigi ilyen filmeknél láttam, hogy itt meg tudták oldani pár olyan a film történetétől függetlenül olyan kis elemeket beletenni amivel összekötik a többi szériával.
    És például a STAR WARS-nak meg 9 részen keresztül nem sikerült egy koherens történetszálat összehozni itt meg ezekkel a kis részletekkel összeállnak egy egésszé a filmek.
    Igaz itt is sokkal jobb lenne ha sorrendbe követték volna egymást az események.
  • Bokafix2
    #103099
    Jojo Nyuszi (2019)

    Hát ez kellően agyament faszság volt. :D

    8/10
  • LasDen #103098
    Naked

    Marlon Wayans time-loop filmje, ahol az esküvőjét kell helyrehozni 1 óra alatt, miután egy liftben ébred méztelenül.

    Én alapvetően mindig is bírtam a Wayansékat. Kicsit sajnálom is, hogy így eltűntek az évek alatt. Néha elég undorítóak tudnak lenni vagy csak gáz, de azért jó poénokat is szállítottak. Ez a film sem volt különb. Egész jókat lehetett nevetni rajta helyenként. Bár az üzenet az lenne, hogy mindenki megváltozhat és jobb lehet bla bla bla, de ami lejött az inkább az, hogyha végtelen lehetőséged van, akkor minden tökéletes lehet...

    6.5/10
    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2020.01.12. 17:49:37
  • LasDen #103097
    Uri: Surgical Strike

    2016-ban terroristák megtámadták az Uri támaszpontot Kashmirban. Többen meghaltak. Pár héttel később jött a bosszú. Behatolni pakisztáni területre és felszámolni mindent és mindenkit, aki felelős a támadásért.

    A film tanusága, hogy az indaiaik jók, kedvesek, türelmesek és nem akarnak bajt. És bár semmi bajuk a pakikkal, mert ez csak a terroristákról szól, de miattuk muszáj behatolniuk a területükre. Meghát azért basszák már meg, mert pénzelik őket.

    Sima akciófilm minden kliséjével. De a végén a művelet azért elég fasza...

    5/10
  • LasDen #103096
    Eerie

    Katolikus lányiskola, halál, öngyilkosság stb. Egy rakás szar. Csak azért néztem végig, mert érdekelt, hogy ki a gyilkos... :D

    2/10
    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2020.01.12. 15:56:17
  • stargatelost
    #103095
    Évente egyszer, kétszer sikerül belefutnom olyan filmbe, amiknek nulla volt a hypeja, de az egysoros sztorija elég érdekes ahhoz, hogy bepróbáljam, meg persze ha van benne híresebb színész, az is csalogató. Az ilyen filmek elé tényleg nulla tudással érdemes leülni (trailert se szabad nézni). Biztos nálatok is van olyan, hogy elkezditek a filmet, "hmm, ez elég fasza", megy tovább, "hmm, ez kurva jó", felén is túl " hmm ez kibaszott jó!", vége felé "csak a végét ne csesszék el", és nem teszik!

    Ilyen volt most nekem az

    I See You (2019) imdb

    8/10
  • DantesHUN
    #103094
    Nem hogy verekedésnél, amikor kidob egy pisztolyt a tengerbe, hát úgy battyog oda, egy 30-40 közötti ember...mint vén nyugdíjas a csirefarháttal
  • Dynamic
    #103093
    Ja, én is azt néztem, hogy a dinamikusabb gesztusoknál, pl. verekedéseknél, milyen röhejes volt az összes mozdulatuk.
    Ilyen tipikus öregemberes szüttyögés egy 30-40(?) éves testben. Tiszta groteszk volt az egész.
  • Dynamic
    #103092
    Egy mobilkijelzőn lehet, hogy hatásos ez a deepfake, de nagyobb felbontásban egy igénytelen elmosódott massza az arcuk. Nevetséges...
    (Nem azt mondom, hogy az eredeti jobb, elég tré az is amúgy)
    Utoljára szerkesztette: Dynamic, 2020.01.12. 09:44:52
  • repvez
    #103091
    Hát nem értem a fintorgókat, az ingyenes verziónál lehet nem ér fel az eredetihez, de sokkal fiatalosabbnak tünnek a szereplők mint a netflixesében és sokkal jobban meg lehet különböztetni mikor melyik korban vannak, az eredetinél megmondom öszintén alig volt különbség a kezdeti és a vége között.
    Ha csak a video kezdő bélyegképét is nézzük, már ott is látszik, hogy nincs annyira lefittyedve a szája sokkal feszesebb az arcböre és a szájak is élettel telibbek mint a sorozatban.

    Azon meg sajnos itt sem lehet változtatni, hogy ugy mozognak mint az öregek és deniró is törzsből fordul a feje helyett, ami egy fiatal embernél elég furcsán hat.
  • DantszEE
    #103090
    Bírom, hogy minden évben kijön egy film, aminek "The Room" a címe.
    Nem régiben az volt a mánia, hogy évente jött egy "Hasonmás".
  • r4pt0r
    #103089
    Nincs üvegszemük? Pont az üti ki egyből a szemem hogy milyen a szemük. Hagyjuk már ezt hogy mit csinálnak ezzel ingyen.
  • LasDen #103088
    "ég és föld lenne..." hát persze... :D
  • RatBaG #103087
    Ne legyetek már analfabéták, olvassátok el a descriptiont is. Ezt egy hét alatt hozta össze az algoritmus, ingyen. Több idővel ég és föld lenne a különbség, és pl már most sincs üvegszemük...
  • r4pt0r
    #103086
    Itt mit kéne látni? Mert azt látom hogy a Netflixes sokkal jobb mint a másik gumiarcú mű emberek. :D
  • LasDen #103085
    nem igazán...
  • RatBaG #103084