106214
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • Kojiro
    #103286
    Ó, dehogynem, rengeteget! Sorozatokat is.

    Ford v Ferrari
    9/10 Szuper film, színészek, látvány, pátosz, minden!

    In the shadow of the moon
    7/10 Meglepően jó volt. Könnyen kitalálható végkifejlettel, de nagyon kellemes csalódás volt.

    Dolemite is my name
    6/10 Tetszett is meg nem is. Voltak benne nagyon jó részek, de szörnyűek is. Elvileg, 100%-ig igaz történet, szóval ez azért sokat hozzáad nálam a film megítéléséhez. Majdnem nem néztük végig, de végülis azt mondom, megérte.
  • BaliBoy
    #103285
    Maleficent: Mistress of Evil

    Laposabb és kiszámíthatóbb volt az előző résznél, de azért jól szórakoztam rajta,
    A látványvilág - úgy mint az előző rész esetében is - káprázatos!

    7/10
  • LasDen #103284
    The Great Battle

    a 7. századi kína és korea harca. A kínai sereg útját már csak az Ansi erőd állja. De nem megy eccerűen a dolog. Jó kis akció flick, tele látványos jelenetekkel. Ennyi...

    6/10
  • CSOCSO
    #103283
    esetleg??? lol

    csinaltam egy csoportot. Legtobb Fb csoport ugyis csak arrol szol hogy full online nezheto filmeket linkelgetnek.
  • darkSectorxxx #103282
    Na ezt a filmet vártam nagyon és rohadtul tetszett, még több ilyen kéne.
  • CSOCSO
    #103281
    De komolyan. De kb az utobbi 5 evben halott minden forum:(
  • LasDen #103280
    Knives Out

    Így kell egy klasszikus témából kihoznni a legtöbbet. Jól csürni csavarni, hogy ne juss el a válaszig idő előtt. Nekem megvoltak az ötleteim, de mindkettővel elég messzire lőttem...

    7.5/10
  • darkSectorxxx #103279
    Én csak azt ami engem érdekel, ami kb most havonta talán 1 cím....
  • LasDen #103278
    csak az ezsgé haldoklik. a fiatalok facebookoznak és instáznak. A fórumok fölött már eljárt az idő...
  • Prof William
    #103277
    Nem. A filmezésnek végleg leáldozott. Most az e-cigi a menő és fiatalosch. :)
  • CSOCSO
    #103275
    Senki nem nez filmeket manapsag???
  • CSOCSO
    #103274
    Color Out Of Space
    Nem is tudom hova tegyem. Legutobb talan az Annihilationos macis jelenet volt szamomra ennyire bizarr. Nem vagyok, egy nagy horror film nezo. Altalaban felidegesitenek es hulyesegnek talalom oket. Masik film ami hasonloan gusztustalan es bizarr volt az a THING (regi es uj). Es egy jelenet kifejezetten arra a filmre hasonlit ami szamomra annyira durva volt, hogy mar kozel voltem, hogy kikapcsoljam a tv-t!!!!!!!!!!!!!!!! Lehet csak azert volt szamomra ekkora hatassal, mert nekem is van egy hasonlo idobeli gyerekem. Ez a jelenet mar majdnem tul sok volt.

    Nem tudom milyen pontot kene adnom ra. Meg fogom nezni meg egyszer? Soha a budos eletben! Mert annyira szar volt?? Dehogy is! Vegig lekotott. Csak.... nehez volt a gyomromnak, na. Annyira nem volt durva. 10 eve lehet konyebben neztem volna meg.

    Aki szereti a Thing gusztustalansagokat meg az annihilationt kozmikus horror scifit az mindenkeppen nezze meg.

    Utoljára szerkesztette: CSOCSO, 2020.02.21. 06:15:20
  • CSOCSO
    #103273
    Trauma Center

    Jezus fasza. Mi a szar volt ez????????????? Szanalom! Gazdasagos Die Hard csak csajjal. Es kb olyan jo mintha egy csaj rendezte is volna mint elso akcio film. komolyan mondom csak a comedia szo hianyzik az IMDB-n az akcio-thriller mellol.
    Mennyire szanalom? 1ik rendor rohangal jobbra-balra egy nehez bordzsekiben. Majd magahoz nyul mintha egy telefont vagy a kulcsat keresne es megszolal, hogy elhagytam az mini-sd kartyat................................................................... iq10 aki ezt kitalalta. Meg se probaltak valamennyire ertelmesre megcsinalni. Egy faszom floppy disket nem erezne meg a csavo ha hianyozna a bordzseki zsebebol, nemhogy egy 3 grammos sd kartya.
    Utoljára szerkesztette: CSOCSO, 2020.02.19. 05:17:31
  • LasDen #103272
    Studió fejesek beszélgetése...
  • LasDen #103271
    Color Out of Space

    Lovecraft hálás alapanyag tud lenni jó kezekben. És itt jó helyen volt. Sokban hasonlít a 2 évvel ezelőtti Annihilationre, ami sokat elmond Lovecraft hatásáról. Az jobban lett kivitelezve, de itt sem kell sopánkodni. A lassan elharapodzó őrület felemészti az embert. Cage pedig azt hiszem már nem is tud, akar, olyan szerepet elvállalni, ahol normális embert kell játszani. Nem jutalom játék, de illik hozzá a szerep és mivel egy jó színész volt hajdanán, így néha-néha kibukik belőle a próbálkozás, nem csak az őrület.

    Még több Lovecraft filmet a népnek...

    7/10
  • ximix #103270
    Dél-Koreai mozijegyek


    Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.02.17. 15:38:23
  • Kongy
    #103269
    Dark szerintem engedd el ezt a GYU vs Terminator párhuzamot, mert egy lapon nem említhető a kettő, és én érzem magam rosszul, hogy egyáltalán összehasonlításra kerültek....
  • Kojiro
    #103268
    Nagyon kevés IGAZI író/rendező van. A szakmát eláraszották azok, akik jól tudnak alkalmazkodni a nagy stúdiók igényeihez, az igazán eredeti írók/rendezők pedig nem találnak pénzt az ötleteikhez.
    A stúdiók mindig az éppen jól bevált algoritmusok szerint szeretnek építkezni, ami felkapott és hozza a pénzt. Ezért jön mindig egy jó ötlet után (egy siker után) egy rakás további film a zsánerben. Pl. X-Men óta a szuperhősfilmek. Vagy a zombis, vámpíros filmek reneszánsza. Az ellentét abban van, hogy az X-Ment éppen egy olyan író/rendező csinálta, aki alig talált pénzt, stúdiót az ötletéhez.
  • Mentol
    #103267
    Látjátok, ez van ha a mainstream folyamatosan tol valamit: Hollywoodból már lassan egy évtizede semmi új nem jön, csak a reboot. Nincs új ötlet, nem találnak megfilmesíthető történetet, csak a már meglévőket újítják fel.
    Ennek ez a vége: a jelenkori néző ezt ismeri, és minden másra ezt próbálja ráhúzni...
    Én ezt nagyon sajnálom, mert rengeteg olyan sztori/könyv lenne, amiből kitűnő filmeket lehetne készíteni, ráadásul manapság már a technológia is adott hozzá.
  • Killian673
    #103266
    Nemrégiben néztem egy Crypto (2019) nevű filmet. A kriptovaluta-üzletről és mindenről, ami a kereskedelemmel kapcsolatos. Különösen érdekes és hasznos volt számomra, mivel kezdő kereskedőként vagyok az instaforex cégnél, amelyet Ildar Sharipov alapított.
  • BaliBoy
    #103265
    Te valami extrém komoly fogalomzavarban vagy! Tudod mi a különbség a folytatás és az ismétlődés között?? (már a kérdést is nevetséges feltenni)

    Ismétlődés:
    T1 - Sarah Connor vs. jövőből jött gonosz terminátor meg akar ölni valakit a jelenben
    T2 - Sarah Connor+John Connor+jó Swarci terminátor vs. jövőből jött gonosz terminátor meg akar ölni valakit a jelenben
    kukázott T3 - John Connor+soha többé nem hallunk róla csaj1+jó Swarci terminátor vs. jövőből jött gonosz terminátor meg akar ölni valakit a jelenben
    kukázott T4 - eredeti sztori - jah, bocs, ebben a "soha többé nem hallunk róla csaj1" feltűnik még vagy 3 kocka erejéig.
    kukázott T5 - (félig) eredeti sztori
    jelenleg(!!!!!) elfogadott T3 (T6) - Sarah Connor+soha többé nem hallunk róla csaj2+10%-ban terminátor csaj+jó Swarci terminátor vs. jövőből jött gonosz terminátor meg akar ölni valakit a jelenben

    Folytatás:
    3 egymást követő rész konzekvensen egy történetet követ végig. A részek alatt sem a szereplők nem változnak, sem a történet nem alakul át, nem indul újra, meg újra, meg újra.... hanem minden rész az előző történetét folytatja ismétlődés nélkül ezzel egy kerek, egész történetet alkotva!


    Ha nem érted, hogy mi a kettő között a fundamentális különbség, hát bocs, de azt kell mondanom, hogy valami nagyon nem stimmel a fejedben.
  • MrAndree
    #103264
    Egy nagy szart egy egész, legalább háromszor lett már rebootolva is. :D Kb az első 2 rész ami még egy egészet alkot (és azok még tényleg kiváló filmek), erre kicsit ráerőltették a 3-4et aminél már roskadozik, hogy aztán 5-6nak meg már végképp semmi köze ne nagyon legyen bármihez ami előtte volt.
    Mondjuk ha tényleg annyi elég nálad egy filmbe, hogy "mennek meg harcolnak", akkor persze, abban valóban teljesen okésak az újak is.
  • darkSectorxxx #103263
    Terminátor se sorozat, egy egész az a 6 film.
    Nézőpont kérdése. De ha azt nézem hogy 9 óra az a film az még rosszabb, hogy 9 órát mennek a-ból b-be és folyamat semmi nem történik, csak mennek meg harcolnak. Nem tudom eldönteni melyik a jobb.

    Végignéztem a 3 részt, szóval tudom hogy a story nem egy nagy megfejtés, nincs csavar, nincs fordulat, semmi, minden kiszámítható, ez manapság egy jó dolognak számít, a Terminátor meg nem?

    és mondom még1x nem érdekel a hátterre, a könyvek, a hípe meg képregények, meg ki írta a forgatókönyvet, hanem a cselekmény a 9 órában....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.02.16. 23:09:38
  • MrAndree
    #103262
    De a Gyűrűk Ura 1 könyv, 1 történet, 3 részre bontva. Elindulnak az elején A-ból, a eljutnak B-be a végén, (illetve ugye visszamennek A-ba a legvégén). Nem "sorozat" hanem 9 órányi film (vagy 12 ha a bővitettet nézed). Ezzel szemben a Terminator? 6 részből 5 ugyanazt a sztorit meséli végig. Nem egy sztorit mesélnek folyamatában hanem egyetlen sztorit újra és újra, csak néha más szinészekkel/karakterekkel. Senkinek nem az a baja, hogy "orkok ellen harcolnak" hanem, hogy ezt tök ugyanarra a sémára teszik. Pedig azért lenne ott lehetőség, a Salvation például próbálkozott egy másik megközelitéssel. Nem volt jó film, de legalább más akart lenni.
    Utoljára szerkesztette: MrAndree, 2020.02.16. 23:04:22
  • darkSectorxxx #103261
    Na ebben pont nem értek egyet, amit te ismétlésnek veszel, az az időben való utazás, ahogy jönnek a terminátorok, de ennyi, ez térben és időben máshol és máskor történnek...
    Ennyii erővel olyan mint ha azt mondanám hogy a GYU-ban folyamat Ork-ok ellen kell harcolniuk, meg folyton megjelenik ugyanaz a 5-6 állandó karakter. Mert más semmi nem ismétlődik a Terminátorban, a harcok, azok harcok maradnak az akciófilmekben mndig.

    De ezzel sincs gond, csak így az egész sorozat elveszti értelmét, mert MINDEN rész ugyanaz, ugyanarról szól, stb, mégis klasszikus lett a 2. része. Miben volt az jobb? (mármint a terminátor 2)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.02.16. 22:55:15
  • BaliBoy
    #103260
    Uhhh... Az egy kerek történet. Egy utazásról/küldetésről szól! 3 részre van szedve, de egy egészet alkot és nincs benne ismétlődés! Gondolom feltűnt, hogy a Két Toronyban nem indulnak előlről a Megyéből. Sem A király visszatérben!
    A Terminator története meg folyamatosan ismétlődik. Max a karakterek cserélődnek. Azok is csak nagyjából.
    Egy napon sem lehet említeni a két történetet. Már az is szégyen, hogy egyáltalán összehasonlításra került!
  • darkSectorxxx #103259
    Én megnézném, de ahogy mondod, az inkáb egy spinoffnak kellene, mert ha ennyire belemennének a témába, visszavennének az akcióból, akkor egy másik filmet kapnánk.

    Rengeteg film kifárad már a 3. részre, de nem azért mert ROSSZABBAK mint elődjei, hanem hozzák a megszokottat és az akkor MÁR nem elég a nézőnek, ez mindig így megy...mindig nagyobbat és jobbat szeretnénk.
  • darkSectorxxx #103258
    Pontosan, egy sorozatban pont ez a lényege , hogy azért egy dologról legyen szó.
    Egy terminátornál nem várja el senki hogy jöjjenek az Alien-ek, vagy vámpírok, és más krimi-be illő esetek legyenek feldolgozva. Egy Transformers filmben is tudod kb miről fog szólni, vagyis nem elvárható a 180 fokos fordulat, hiszen ez Terminátor film ugye.

    De igen arra gondoltam, hogy az alap ötlet szuper (a Gyűrűk urában), mindig, de a többi epizód a filmeknél logikusan arra van ráfűzve, hacsak nem akarnak durván más filmet akkor van egy közeg, amieben mozoghatnak és ennyi, ebből szerintem kihoztak egy jó filmet ami poénos utalásokkal volt tele, popcorn mozi, a RÉGIEK is azok volta, klasszikus volt a T1 meg T2, de story-ban meg cselekményben nem volt különbség.

    Legalább is én így érzem, hogy kicsit nem fer megváltást várni egy ilyen stílusban.

    A gyűrűk Uránál azért halkan teszem hozzá, hogy a rajongásnál NE tévessze össze senki azt, amikor a háttérhez megalkotnak egy full világot!!!!
    Azzal szemben mikor egy 3 órás filmben egy cselekményt mesélnek el...
    Mert a gyűrűk ura díszlete, a háttér, a világa valóban tuti szuper alkotás, de maga a cselekményben semmi, de semmi megfejtés nincs, nincs más mint a megszokott sablonok, csak annyi, hogy egy mesés/látványos környezetben....

    Ahogy az Avatar is tök szép volt, csodálatos világgal. De egy szokványos akció film, annyi drámával, amit egy B kategóriás filmben is látni bárhol már.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.02.16. 22:49:36
  • darkSectorxxx #103257
    Félreértetted amit mondtam.
    Az első rész után mi újat tudott elmesélni? mentekj tovább a gyűrűvel , nagy megfejtés.
  • Jim Morrison
    #103256
    Lady Bird

    Nagyon szerettem volna megnézni, többször félbeszakítottam az elmúlt 3 napban, de... de nem bírtam a félénél tovább (vagy talán még addig se).

    :(
  • Synchronous
    #103255
    Engem sem nagyon köt már le ez az üldözős-futkosós történet. Legszívesebben egy spinoffot néznék meg a Skynet öntudatra ébredéséről, és arról ahogyan a világ legtehetségesebb hackercsapata próbálja megállítani. Tény hogy ez alapvetően egy geek muvi lenne ahol nagyrészt csak a gép előtt pötyögés megy, de szerintem egy kreatív és hozzáértő rendező kezében egy izgalmas melléksztorit lehetne belőle faragni.
  • Bokafix2
    #103254
    Szerintem nem arra gondolt hogy maga a franchise nem eredeti, hanem az epizódrészek sematikusságára, vagy az abban történő cselekvések ismétlődő voltára.
  • BaliBoy
    #103253
    ?????????????
    A Gyűrűk uránál meg a Hobbitnál nem is lehet eredetibb sztorit mondani! Konkrétan Tolkien egy teljes világot alkotott meg hozzá! Ez elég nagy FAIL részedről!

    A Dark Fate-el az a gond, hogy ez a 4. olyan rész volt amiben a jövőből visszajött terminátor a jelenben akar valakit likvidálni.
    Egyébként én sem azt mondom, hogy egy kimondottan rossz film lenne, csak rohadtul unalmas. Ugyanaz a bőr negyedjére... Emiatt azt sem tudom mondani, hogy jó film lenne.
  • darkSectorxxx #103252
    Én nekem tetszett a film, kövezzetek meg, de melyik "sorozat"-nál van mindig eredeti story minden újabb epizódnál?? a DC vagy Marvel filmeknél? Gyűrük ura? Hobbit?
    Vagy hol? Star Wars vagy Halálos Iramban filmeknél?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.02.16. 10:56:20
  • Blasta
    #103251
    És Bobby-nak van egy bomba otlete: No more Skynet! Az új foellenség neve: LEGION!!!!
    Na? NA!?
  • Tikal #103250
    Nagyon megnéznék egy ilyen ötletelést... hé, van egy jó ötletem az új részhez: jöjjön vissza a Terminator a jövőből!! Oké, ez még nem volt!
  • Devv
    #103249
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És a kutya sem ugatta már meg. :D
  • BaliBoy
    #103248
    Terminator - Dark Fate

    Családos terminátor... bameg... ezt miért kellett?? Mi értelme volt? Nem tett a filmhez tulajdonképpen semmit sem. Enélkül is meg lehetett volna magyarázni, hogy "jó útra tért" a terminátor.
    Inkább a Genisys-t folytatták volna. Ez ilyen se füle, se farka rész volt. Felesleges. Épp elég rész története volt már az, hogy a jövőből jött terminátor a jelenben üldöz valakit. Uncsi!! Milyen nézői reakciókat vártak előzetesen a készítők? Hogy majd leesik egy olyan történettől a nézők álla, amit már másik 3 részben láttak csak más körítéssel???

    5/10
  • Jim Morrison
    #103247
    Marriege story


    Az én szememben mindkét sziinész baromi nagyot nőtt. Nagyon nem volt könnyű szerep, de szuperül állták a sarat.

    8/10



    Jojo Rabbit

    Nagyon jó film lett, minden percét élveztem (mondjuk). Hihetetlen milyen jól összerakott darab lett, nem e egészen erre számiitottam

    9/10
  • VinylToy #103246
    Sonic a sündisznó.

    8 éves fiammal néztem, aki nagyon rákapott a Sonic vonalra. Rengeteg utalás, mókás, jó kis mozi volt.