70
Ki miért szeret ide járni fórumkodni?
  • Contrecast
    #70
    jaja...
  • 94mike
    #69
    Jó rég irtatok ide:D
  • Johansson
    #68
    Oké, sikerült megtalálnom.
  • Johansson
    #67
    Sziasztok! Hogy lehet új témát nyitni itt a fórumban? Sajnos nem tudok rájönni :(
  • Qwerty4
    #66
    miért az sg?:könnyű kezelhetőség, háttérszín szabad választása, sok user(meg lúzer is), jók az idióta topicoc(legaéábbis jót lehet rajtuk derülni), jó átláthatóság, jó témák(op. rendszer, általános és játékosok fórumában), a társaság pedig nem zavar
  • atlagember
    #65
    Javasolnám a hoppmestereknek, hogy lehessen az SG-n szavazásokat is csinálni, szerintem lenne rá érdeklődés.
  • rafaello
    #64
    milyen igaz ! tiszta jackó orgia lenne
  • Loál János #63
    Ki az a JanÓ? :O
  • Vlala #62
    Ezt a fórumot még maga Michael Jackson is szeretné, és szerintem támogatná is, sok itt a tizennégy éves nagyszájú emberke...
  • GregSB
    #61
    Velem is ugyan ez a helyzet :)
  • Raszkolnyikov
    #60
    hi Janó. otthon tudják már az osztályfőnökidet?
  • rafaello
    #59
    háj
  • Jano
    #58
    hy
  • rafaello
    #57
  • Mighty
    #56
    Mert olyan jót lehetett itt anno warezolni (www.superwarez.hu ), aztán itt ragadtam.
  • Pluskast
    #55
    Mert anno itt nyílt a Medal of Honor fórum.
  • rafaello
    #54
    nekem a másik kedvencem az index fórum de ez gyorsabb gondolom kevesebben használják
  • blackgamer
    #53
    ja-ja, letisztult megjelenés + könnyű kezelhetőség = SG
  • Vlala #52
    szép a színe.
    Komolyan? Nemtom, ezt szoktam meg.
  • lakika
    #51
    kfkf
    HWSW = kockák fóruma
    SG = képmutatók fóruma
    kfkf
  • Cat #50
    "itt nem bírom h 24 órát kell várni regisztrációnál"

    duplareg!
  • nemcsakfeel
    #49
    itt is elék tyorsan kiderül hogy vki újreg :)
    prohardvaren én csak nem bírtam követni h milyen megjelölés hány HSZ nél van.. viszont a legutóbb hozzászólt témák kikerülnek oldalra, így azokat lehet látogatni. majdnem mint itt a kedvencek, csak ott automatikusan műxik. jha meg nem bírom h méteres aláírások vannak, és a lényegi szöveg résznek a hely viszonlag kevés. mind két oldalon menüsor,
    prog.hu n nem bírom hogy mindig végig kell írni bejelentkezésnél az emailcímet.
    itt nem bírom h 24 órát kell várni regisztrációnál
    de amúgy jó :)
  • Raszkolnyikov
    #48
    Szerintem 3 jó hely van Magyar o.-on: HWSW, Prohardver, meg az SG.

    A prohardver fórum iszonyú csicsás, meg tömöttnek látszik az egész, szal mintha kicsit sokan lennének. Akkor regisztrációnál választani kell egy képet,de nekem mind elég nyomi (nem mintha az enyém olyan jó lenne,de akkor is látszik a mondani valója). De nagyon rühellem azt is,hogy oda van írva,hogy újonc meg kvázitag meg ilyenek. Hát ezt annyira útálom. Előítéleteket szül és csak a régi fórumozóknak jó,hogy láttya mindenki,hogy ő bizony törzstag. A többi meg égeti magát az újoncal. Itt az SG-n csak akkor nézi meg valaki,hogy hány hozzászólása van, ha valami okból azt fontosnak tartja. Lehet,hogy egyszerűbb, de ez a lógó csinálás sokkal színesebbé teszi az egészet.

    Hasonló gondokat érzek a HWSW-nél is,de oda még nem is regisztrálltam. Ja meg az is tök jó,hogy itt egy csomó felnőtt van.
  • rafaello
    #47
    van csak senki nem meri ide írni mer jön a ban !
  • ffxi
    #46
    De tényleg! Van SG-nél jobb fórum?
  • Kandurex
    #45
    Na valami ilyesmi miatt + mindenki itt van aki számít és az is aki kicsit sem
  • Kandurex
    #44
    én azé mert itt van a a...olyan bizonytalan lettem..miért is...hmm...hm...nem is tudom...őőő...van itten valahol egy tanácstalankodó topic?
  • N.E.O.!!!
    #43
    Azé mer itten mindig eltok hüjéskedni
  • Galy
    #42
    esgékék!

  • Blasta
    #41
    Merezzalegfaszásabbazéjóvan? :-D
  • NaNoKuTyA
    #40
    mert olyan széép kék!
  • [HUN]PAStheLoD
    #39
    egyértelmű a gumi miatt :P
    Persze a legtöbb Játéknak (mohaa cs SoF II PlanetSide) itt a scene-je...
  • Mayday
    #38
    Igazandibol ez volt az elso olyan hely, ahol mindenfele temaban sok valaszt, segitseget kaptam.
    Sokan vagyunk, es el az egesz. Jatekokban, programok beszerzeseben jartam eleinte, es mindig segitett valaki. Mar jo ideje nyomom az altalanos eszmecseret is, nagyon jo, sokfele a tema.
  • Lazarus
    #37
    Ez volt az első fórum amit láttam, de régen(3 éve) sokat lámultam a dio2.hun is. Itt lenne már az ideje hogy itt haggyam ezt a szar fórumot
  • 2XP
    #36
    Én kerestem vmit, és folyton sg-s találatok jöttek ki, s mikor már nagyon untam, gondoltam megnézem mi is lehet ez :) Aztán találtam a rádiónetről jó kis topicokat, és itt ragadtam... Ez volt az első fórum ahová regisztráltam magam ;)
  • I.C.ram
    #35
    Ezt megigérted, hogy nem mondod el senkinek!!! Így nem lesz este kabd el a kukacot játék! :D
  • Xboxman
    #34
    :D
    Igen?Akkor inkább beszéljünk arról ,hogy impotens vagy:P
  • I.C.ram
    #33
    Most is az vagy :D

    Egyébként az egyszerűsége miatt, és mert sokan járnak ide.
  • Xboxman
    #32
    Én annó a Fix.tv-ben láttam(akkor még kis suttyó voltam:) ,hogy innen olvassák fel a híreket és kiváncsiságból belenéztem.A hírszájt része nem igazán fogott meg,de a fórumon itt ragadtam.Igaz ma már keveset nyomom mert valahogy megváltozott a brigád(illetve néhány topicban meg pont az a baj ,hogy semmi sem változott)
  • The Garrett
    #31
    Hmmm én anno a Mohaa topic miatt a játékosok fórumában, aztán át-átnézegettem az általánosba, és megtetszett a társaság, meg hogy bármiről hamarabb értesülök innen mint akármelyik hiradóból.

    Az is megfogott hogy ha jön v.mi hír akkor utánnna megtudhatja az ember mások mit gondolnak róla, nem csak elolvassa egy ujságban és beletörődik pl.
    + hozzájátul tán a fórum könnyű kezelhetőssége is.