1012
  • ati2002
    #732
    NO-CD-Crack apám. Azt ne kérdezd hol találod, a seggedet nem fogom vele kitörölni.
  • Newfronter
    #731
    Ja még1 tanács: Daemonban minden on.
  • PLackó
    #730
    ok,majd megpróbálom.köszi.
  • Newfronter
    #729
    Nekem a daemon bácsi viszi mint a cukrot, más nem is kell neki. Esetleg win restart, mert kiírt valami hibát és restart után jó volt.
  • PLackó
    #728
    Az alcohol 120% nálam sajnos nem működik.(nem lehet feltelepíteni).
    Deamon Tools-al hiába próbálom,SR7 stop-al kiiktatom a meghajtót,de nem működik.
    más megoldás nincs?
  • quakerman
    #727
    Tudtok valami ingyenes oldalt ahonnan le lehetne szedni?
  • zolo
    #726
    A mulit4 verzióval gond nélkül lehet multizni attól hogy tört?Valaki aki már próbálta a multi részt írhatna tapasztalatot.
  • David8
    #725
    Ok most már megy a game, nagyon király, multizni is tudok.
    A helikopterrel, hogy lehet felszállni?
  • sanchopanza
    #724
    A "multi4 subtile" verzióhoz még ennyi okoskodás sem kell. letöltöd, kibontod, kiírod, telepíted, pach-eled, crack-olod, oszt jáccó...
  • Nagypee
    #723
    gond nélkül. én is clonecds cuccal tolom. letöltöttem összeraktam winrarral, alcoholba baolvasta rámegyek hogy install és semmi nem történik. na akkor gondolkodjunk.. alcoholban fájlkezelő, másolás össze fájl felraktam winyóra, inditom h install, azt mondja kell neki a cd, na akkor gondolkodjunk. Egy temp fájlt rakott a documents and settings mappába és arra rákattintottam akkor ment az install juhéj, csakhogy kereste a fájlt ami a cédén lett volna. na akkor bemásoltam a temp fájlt oda ahova az alcoholról kimásoltam a ssam2 fájlokat és katt a tempes installra és tádámm!! megy a game. azstalra kirkta sam2.exe rákatt és tádámm megy a game mindenféle crack nélkül. mi kellett hozzá? egy nyamvadt alcohol meg egy kis okoskodás:)))
  • David8
    #722
    Ok én most töltöm a Clone CD-s verziót.
    Akkor ez gond nélkül megy?
    Semmi bonyolultság?
  • Frank99
    #721
    gond nélkül megy.

  • David8
    #720
    Sziasztok!
    Warezről letölthetem?
    Nem problémás mint mondjuk a GTR vagy a Toca Race Driver?
    Tehát rendesen megy elvileg?
    Köszi a válaszokat előre is. ;-)
  • zolo
    #719
    A multi4 verzió van meg és szeretném tudni a crack mappában a sam2_patch2_064b mire jó?Van mellette még egy normál crack is.
  • PLackó
    #718
    és DX7-re?:D
  • MagyaR
    #717
    Nameg a cd kulcsot át kell írni utólag, mert ha nem írod át csak olyan szerverre tucc csatlakozni, amelyiken 1 embernél többen nincsenek.

    Amúgy nem lehet megcsinálni vhogy, azt, hogy directx 8.1be tudjam a gamet futtatni?

    A gef 4 ti 4200ammal elmegy még 1024*768ba mediumon (úgyis lesz mostmá egy jobb gépem), de úgy sokkal gyorsabban tudna futni, és látszatra talán még a grafja is jobb lenne, mert a sok hülye effektek nem lassítják le ajatekot. Így pl. a textúrákat lehet, hogy szebbre tudnám varászolni :D.
  • ati2002
    #716
    A játékot kell hozzá feltelepíteni, és a patch-et felrakni is ajánlott.
  • ati2002
    #715

    Akkor megyek FEAR-ezni!
  • Nagypee
    #714
    izé én mennék, mit kell hozzá telepiteni?
  • Newfronter
    #713
    Ne haragudjatok skacok de nagyon elfáradtam. :(
    Most nélkülözni kell a multiban...
  • Newfronter
    #712
    Nem jön senki játszani? :)
  • ati2002
    #711
    Nyomjátok, én csak 10 felé tudok jönni.
    Newfronter: az a pálya karaj, jó lenne onnan folytatni. De nekem az a pálya tetszett még nagyon, amikor először kaptuk meg a minigun-t. Kezdhetnénk onnan is, de mindegy amúgy, mert mire én jövök, addigra ti már úgyis nyomjátok, szal lesz ami lesz.
  • Newfronter
    #710
    Akkor légyszíves egyeztessük az időpontot, hogy jó legyen mindenkinek. Amúgy már a vége felé járunk... jó lenne továbbmenni, de ha többen is bennevagytok azt a pályát újrajátszanánk, amit Ati-val is játszottunk (siklójárműves), és ott jó sokat kell lőni, oda többen kellünk. Az nagyon jó pálya, van vagy 15 perces, és nagyon brutkó!
  • MagyaR
    #709
    Ne olyan későn! Jó lenne az egész gammát végigvinni! Tehát 6-7nél ne késöbb.
    Vagy legkésöbb 8kor. De mindenképp legyen benne az első pálya, mert az a legjobb.
  • ati2002
    #708
    Ma este egy meccs? Úgy 10 körül jó lenne, amíg bírjuk :)
  • Frank99
    #707
    megjött és valaszoltam is.
    kösz
  • MagyaR
    #706
    Nah. ELküldtem a mentést.
  • MagyaR
    #705
    Küldök egy mentést, de az lehet, hogy hard vagy serious fokba lesz.
    De tök mind1 mert áttod állítani :D.
  • Frank99
    #704
    faszom.
    inkább quaekezek


    ezt meg akartam venni, de így már eszembe sincs.


  • Gareth
    #703
    Valaki nekem is segíthetne... nem akarok god mode-ban nyomulni.
  • Frank99
    #702
    küldene valaki egy mentést?

    a hálám örökké....
  • abonyitomz
    #701
    érdekes én 6 órát(!!!) játszottam a gameval és semmi bajom nem volt , sőt utánna gyorsan eltávoztam a géptől mert annyira belelkesedtem a jtékra hogy nem tudtam abbahagyni :)
  • Newfronter
    #700
    Nekem is begörcsölt! :)))
    De hát meg kellett kínlódni a régebbiekkel is. A pályatervezés az nagyon jó, a legjobb eddig, amit láttam!
  • soulhunter
    #699
    ez 1 idegbeteg, alváshiányos, psychopata, gameboy-ujju embereknek valo játék...
    a jobb kezem mutato ujja begörcsölt 1 orányi játék után,amikor először jöttek a pokok...
    de nagyon tuti :)
    kár, h akármilyen video beállitással játszom,a fraps szerint MINDIG 16-20 FPS-sel "hasit" a játék... de nem szaggat, max akkor hasit be 1 pillanatra "framestop",ha tul sokan robbannak fel 1xre :)
    1 a bökkenő... szal nemcsak folyamatos, de nehogy már 1200*1024-en minden full beállitással (HDR is bekapcsolva) 20 FPS legyen, és 1024*768-on minden mediumra és OFFra állitva IS (HDR kikapcsolva) max 20 FPS-em legyen :DDD

    ezt leszámitva végülis jo játék :)
    bár még nem egészen érzem azt a hangulatot, amit az 1. rész(ek) adtak, de még jáccom majd vele :)
  • jupa
    #698
    Fontos lenne
  • jupa
    #697
    Légyszi nyomjatok egy pár hátteret.
  • #696
    Én tegnap kezdtem el.
    Elég kellmes kis hentelés,igaz csak az első küldetés van meg,de jó!
    Majd ha a F.E.A.R.,Sniper Elite,Hellforces ki lesz végezve,akkor nekiállok és végigtolom.
  • abonyitomz
    #695
    én ott tartok a játékban ahogy megvan a medál összes része , és most elköüldtek egy börtönbolygóra és szétkell lőnöm a serius planet védőburkát
  • MagyaR
    #694
    Azt a 2_064b patchet felraktad? Vagy nemtom mi a neve.
    Az sok hibár kijavít elvileg.
  • Frank99
    #693
    küldjön valaki egy save-t a kapu utánról...
    köszi