1012
  • Light
    #772
    Hali!

    Lenne egy fura kérdésem, nem tudom, h találkoztatok-e már ilyesmivel..
    Tegnap lejött a játék, az mdf-es változat, 2,5 gigával.., feltelepítettem, azzal semmi gond nem volt.., a telepítés végeztével bezártam az ablakot, de a gépem még dolgozott tovább.., mondom, dc bent van, töltök netről is, lehet, h még fel kell állnia a rendszernek.., kb 2 percet vártam, de még mindig töltött.., elkezdtem bezárogatni a progikat, amik igencsak lassan jöttek be.., bezártam mindent, de még mindig semmi változás.., körbe gondoltam nézni, így megnyitottam a Sajátgépet, és itt volt az első meghökkenésem.., a C: meghajtón eleddig 3 giga szabad helyem 1 gigára változott.., mondom, érdekes, pedig a d:-re raktam a game-et, lehet, h az installnak kell ennyi hely..??.., a második meglepődésem az volt, h amikor ismét megnyitottam egy Sajátgépet, már csak 990 mega szabad helyet írt, és ez az érték egyre csökkent másodpercenként, megánként.., mondom magamban, h ez így nem lesz jó, 250 mega szabadnál újra sikerült indítanom a rendszert.., a Win felállt, gondoltam, a következő, h megnézem, mit ba*tam el ennyire.., a c:-n 340 mega maradt, de sem a tempben, sem máshol nem találtam fájlokat a játékból.., aztán belenéztem a Win könyvtárba, és ott esett le az állam.., majd minden fájlból 2 volt az eleddig 1 helyett, és az kéken 'világított'.., nem tudtam másra gondolni, csak program-vírusra, így a rendszert újraraktam..
    Létezik ez, h a játék mdf fájlja, ami a neten volt (DC-n), vírusos volt? Tapasztaltatok vmi hasonlót?

    Üdv
  • Gykor
    #771
    Nem számít hogy clonecd vagy multi4 sem az hogy directx és videokártya drivert cserélsz.

    Rájöttem saját könyvtárába kell felrakni nálam legalábbis csak így indul.
  • Truck Driver001
    #770
    hali!...1 kérdésem lenne...(visszaolvastam)...elinditom a játékot ok....betölti az uj játékot ok....de walahogy a grafika nem yó mert ilyen szálkás és 1percen belül ki is fagy...a C-re nem tom telepiteni mert csak 100mb szabad helyem wan..a patch nem yó mert akkor töltés után ujraindul magátol a gép LOL...tud walaki valamilyen ötlettet adni?elöre is kösz.
  • Evin
    #769
    Help!
    Elindítom a játékot. Szépen eljut amüig, de onnan sehova. Bármit nyomok csak hangja van, látható eredménye nem. Próbálkoztam több crack-el, és image fájllal is, ugyanaz.(064-es, és 062 is)
  • #768
    Most ott járok mikor elkapnak a bannánal és ilyen hülye játékokat kell játszanom.
    sok van a végégig?
  • PLackó
    #767
    demónál volt ilyen problémám,ha a windows meghajtójára telepíttettem akkor nem sírt tovább,viszont ezt nem tudom oda telepíteni mivel van 500 mega szabad helyem ott..
  • zolo
    #766
    Az egyik haveromnál is ugyanaz a gond mint plackonál.Neki 9200.es radeonja van.Mivel próbálkozzon?
  • PLackó
    #765
    9.c van fent természetesen,és a legújabb verziója:)
  • mucsácsó
    #764
    őőő, igen, DIRECTX!!!! rakd fel a 9.0c-t! 9600XT-n mennie kell!
  • PLackó
    #763
    tegnap geforce 2-vel próbáltam nvidia driverrel,ma 9600XT-vel catalyst 5.10-el.:(
    akkor DX gond lehet?
  • mucsácsó
    #762
    jáájjjjáájjj
    ez...ez bizony nem a játék hibája! hiába telepíted 100x fel, mindig ezt fogja kiírni!
    ez DirectX + VGA Driver(Catalyst, ForceWare)hiba!!!
    mindkettőt telepítsd újra! tuti megoldja a problémát, néhány haverral is volt ilyen! nekik bevált!
    amúgy milyen a videókártyád?
  • PLackó
    #761
    újratelepítem,hátha segít.
  • PLackó
    #760
    ez az én problémám.
    rögtön ahogy elindítom az exe-t ez az üzenet fogad:
    Kép
    pedig a fájl amit keres az ott van
  • grebber
    #759
    Tökmindegy hova telepíted.
  • mucsácsó
    #758
    hehe, megvan az új gépem, asszem tudok majd csatlakozni hozzátok multiban
    remélem jól fut majd az ASUS N6600-omon
  • PLackó
    #757
    a patchelt demó exe-jével is próbáltam de nekem így sem megy.
    vagy netán ezt a teljeset is a win meghajtójára kéne telepíteni és csak akkor lesz jó?
    legalábbis demónál így volt
  • 1020joe
    #756
    Nem tudja valaki,hogy honnan lehetne Crack-et leszedni?
  • troc
    #755
    nem hiszem, mert a más pl quake 4 nem produkál ilyet, ez meg továbbra is. :(
  • DjScott
    #754
    ez kész átírom image fájlbe a az egész cuccot de még mindig kiírja hogy WRONG DISK
  • Dant0r
    #753
    hm, egyszer-egyszer eltalálnak, de meg lehet csinálni 0 sérüléssel is.
    ha oldalazol, akkor a pókok oda lőnek, ahol a becsapódás pillanatában leszel- így ha meglátod hogy lőnek és megállsz vagy másik irányba kezdesz menni, az életbe nem találnak el:)
  • xavier
    #752
    Végig nyomtam egszer easy-in, és most gyerek szintel csinálom.
    De állítom többször meghalok így.
  • ati2002
    #751
    3333-4444-5555-8521


  • Vinsanity15
    #750
    Nagyone kellene egy serial a gamehez,nagyon megkoszonnék legalább egy linket előre is thx
  • DDE
    #749
    Nem lehet hw problem? (Melegedésre gondolok.) Driverek?

    Nekem a hang pozicionálása fura. Valahogy nem természetes.
  • #748
    Az utolsó medálért harcolok.
    Sok van még a végéig?
    Néha nem bírja a kezem a sok hentelést :)
  • troc
    #747
    nekem úgy 1 óra játék után resetel a gép. ez másnak is előfordul? pecs fent van, és egyébként fut elég szépen.
  • steweee
    #746
    beszálltam, de a pókok előtt is támadnak már, és az első néhány póknál már megsemmisült. és sok pók jön még
  • quakerman
    #745
    KURVA JÓ A GÉM!!!

    VALAMI FANTASZTIKUSZ!!

    HAJRÁ CROTEAM!
  • Dant0r
    #744
    OMG, hát ha nem száltt be abba a kurva csészealj-szerű járműbe, akkor szopjon is shotgunnal... pff... gameguru.lol.
  • FoToS
    #743
    Sziasztok egy serialt valaki dobjon már nekem.Köszi előre is
  • steweee
    #742
    gamegurnworld, gameguru

    nagy csalódás számomra a játék, vhogy sam mozgása, a fegyverek nem jönnek be. pedig a grafika nagyon szép, és szokásosan jók a szövegek is. normalok kezdtem, nevetségesen könnyű volt egészen addig amíg meg nem jelentek az első komoly ellenfelek, piros/acél színű óriáspókok. hogyan kell őket kinyírni, mi a trükkje? mert egy párat óriási lőszerráfordítással hidegre tudok tenni, de mindig marad kettő a végén akivel nem bírok már sima puskával. egyébként ez a nem jó, hogy indítasz egy normal fokozatot, és az első főellenfélig kurva könnyű, ott meg elakadsz. legalábbis én elakadtam, és nem akarok trainerelni.
  • serito
    #741
    Köszi szépen, látod még erre is lusta vagyok.

    Na ja a poénok, meg Sam hangja eszméletlen, mint az 1-ben.
    Tényleg értelmetlen, de szép a grafika,meg jók a hangok, és mindenkit szanaszét lehet lőni.
  • #740
    Egyébként ez a játék jó alapanyag lenne Dr.Uwe Boll-nak :)
  • #739
    A 3. medált igyekszem megszerezni.
    Kellemes kis játék ez.Igaz semmi értelme,de leköt.
    És a a csúcs,azok a poénok! :)
  • ati2002
    #738
    #617

    Alul, a keresővel 5 mp volt megtalálni.
  • serito
    #737
    Csákány!
    Nincs kedvem visszaolvasni, de van már hozzá cheat?? Ha igen akkor hol találom meg?
    Köszi
    Csőváz
  • steweee
    #736
    most telepítettem mert nem akartam eddig antiblaxxal bajlódni, és most hogy ránéztem már van hozzá crack exe. viszont van belőle peccses is, de peccset még nem kerestem. mennyire gáz az 1.0-ás alapverzió? sok hiba van benne?

    egyébként nagy csalódás így pár perc játék után. a szövegek és a grafika jó, viszont vhogy olyan nagyonkonzolfílingje van, és az nem tetszik. az irányítás tiszta szenvedés volt beállítani hogy az egér megfelelő irányú mozgása legyen a célkeressztel nézelődés. ez azért nevetséges
  • Newfronter
    #735
    Ja az lehet, nem is indítottam el patch nélkül... akkor ez a javaslat mindenkinek.
  • NeoMaN
    #734
    akkor hozzátenném, hogy a peccs, és a peccselt demo exe-je
    hivatalos NOCD és securom :))))
  • PLackó
    #733
    nyugi van ember..