1012
  • NeoMaN
    #932
    3D textúrák
    Sebesség egyből a fele kb.
    :)
  • K Ace
    #931
    A paralax mapping az optionsban mit tesz ha bekapcsolom? Érdemes bekapcsolni?
  • bcsirke
    #930
    BAZZE A SECOND ENCOUNTER ÉLETEM LEGJOBB JÁTÉKA VOLT, ERRE EZ A SZAR. EZ A SZAAAAR!!!! Waze a második rész SEMMIT nem adott vissza az első részek hangulatábol!! CSicsás szar fegyverek, ronda ellenfelek, a kamikaze fején egy kurva nagy bomba(szánalmas). Szóval a Croteam elkúrta.
    nem kicsit.
    nagyon.
  • PetruZ
    #929
    Kleerowski kinyírása kicsit trükkös. Azt kell elérni, hogy az a kristály, amiből visszaszívja magát, felrobbanjon. Addig figyelmen kívül kell hagyni az ürgét, amíg ez nem sikerül.
    A pálya közepén van egy oszlop, felette a kristály. Nem érdemes lőni, mert sebezhetetlen. Az oszlop végét (azt a csukott viágforma izét) kell lőni addig (akármivel), amíg teljesen kinyílik, és a benne lévő kis kristályról tovább nem verődik a fénysugár a következő oszlopig. Ott megint kilőni / kinyitni a tetejét, továbbmenni a következőre, satöbbi. Ezt addig kell ismételni, míg a sugár vissza nem jut középre, és akkor felrobbantja a nagy kristályt (kb. 7-8 oszlopot kell csak kinyitni, nem kell az összeset). Ezután Kleerowski már nem tudja visszaszívni magát, könnyű elbánni vele.
    A feladatot nehezíti, hogy ő sem hülye, és a már kinyitott oszlopok közül elkezd néhányat visszacsukni... :) Akkor is szokott így szemétkedni, ha pl. előre megpróbálod az útvonalat kinyitni (miután többszöri próbálkozással feltérképezted, hogy mely oszlopok kellenek majd neked), és utoljára nyitod ki a középső oszlopot.
  • K Ace
    #928
    Ja hát úgy mindjár más
  • mrzed001
    #927
    Hát, mi csak barátokkal nyomjuk és Lan-on :)
  • K Ace
    #926
    Csak az a kár, hogy szinte nincs normális szerver és iszonyat nagyok a pingek.
  • mrzed001
    #925
    Megtartották a jószokásukat az 1 és 1,5-ből, és teljesen jó és évezhető benne a coop. Bár a régiekben mintha jobban együtt kellett volna menni és ölni, de itt sem rossz. Igazi ritkaság az ilyen :)
  • K Ace
    #924
    Helo. Ja van benne coop, és ha nem eredeti akkor is tudsz simán játszani.
    2.070 es patch kell hozzá, olyan 50mb.
  • ffxi
    #923
    Hali!
    Hallom, hogy a gém coop-be lehet nyomni, igaz? Akó lenne pár kérdésem:

    Feltörttel is lehet?[TNT Village]
    Fríssítés kell?
    Hamachi-n keresztül is lehet coop-zni?

    THX előre!!!
  • Hay
    #922
    O.k., kösz!
  • K Ace
    #921
    Helo. Igen a videókariddal van a gond. Ugyanis a gef2mx nem támogatja a pixel és vertex shader-eket. Ezzel a karival biztos nem fogsz tudni játszani. Minimum egy geforce fx5200 kell neki. Legalábbis nekem ezzel simán ment. De ajánlott a gef 6600 vagy 6600gt.
  • Travelos
    #920
    itt aztán várhatod a választ, nekem 1 hete nem válaszol senki!

    inkább keress a neten egy végigjátszást, és nézd meg azt ha nem boldogulsz!!
  • rokika
    #919
    Hy! Nem tudjátok hogy kell kinyírni a csontváz-varázslót? Mindig visszaszívja az erejét a gyémánt-izéből! Help, PLEASE!
  • Travelos
    #918
    ???????? válasz nincs? nem is lesz?
  • Travelos
    #917
    hahó halihóóóóóóóóóó?
  • Travelos
    #916
    ti mind 2.066-os patchről beszéltek, direkt nem használjátok a 2.070-est?

    másik dolog, hogy maxon van minden grafikai beállításom, mégis csúnyának találom a grafikát
    igaz most toltam végig a Doom 3-at, és lehet, hogy csak hozzászoktam a jóhoz?

    ja, és se a lövéseknek, se pedig a párbeszédeknek nincs hangja nálam, ráadásul mintha az egyég hangok is késnének kicsit

    mit tudnátok ezekre mondani PLEASE!!?
  • heystumafly
    #915
    1ghz? ez sztem mind kevés
  • Hay
    #914
    Na, nem mén...
    Alapjáték felrakva, utána Sam2-patch_2_066a_59775.exe is, majd átmásolva-felülírva a Sam2.exe, és nem mén. Elsötétül a képernyő, de nem történik ezen kívül semmi. Proc 1 GHz Celeron, 512 Mb Ram, Geforce2 Mx400 videokari. Utóbbi lehet kevés?
  • Goth
    #913
    a peccs megadta a választ -.-
  • Goth
    #912
    Segítsetek plz.
    Valaki találkozott már olyan hibával hogy 1 perc játék után kék lesz a képernyő és befagy?
  • lalakov
    #911
    Az utolsó pálya főellenségét, hogyan lehet kinyírni, csak lőni kéne? Mert úgy a belőle kijővő mindenféle szar, nagyon hamar szédszed.
  • lalakov
    #910
    Elakadtam azon a pályán ahol kőmajmok tartják a plafont. Kilőttem minden ellenfelet és mindent amit ki lehet lőni: lámpákat, maszkokat, tűzet. Help!
  • Caleb OoOff
    #909
    Sztem nincs semmi gond a kártyáddal, csak fel kel patchelned a játékot, azután crackelned
  • Caleb OoOff
    #908
    Ajánlatosabb használni a fejlesztői cheat módot, mert ott több lehetőség van.:))
  • Caleb OoOff
    #907
    Játék közben nyomd le a ~-t és írd be: sam_iEnableCheats=1
    Ez engedélyezi a cheat módot. Ezután zárd be a konzolt a ~ ismételt lenyomásával
    és az Esc lenyomásával lépj ki a menübe. Itt nyomd meg az F1-et az alap cheat menü
    eléréshez. Ha a fejlesztői cheat módot akarod akkor ezt írd be az elején:
    sam_iEnableCheats=2
    A többi lépés megegyezik az alap cheat mód elérésével. FONTOS a kis és nagybetű!
  • Raszkál
    #906
    Hy!

    És ha valaki tud kódot a játékhoz azt megköszönném.Persze ha működik is.
    Please god
    Please giveall stb. ezek nem jók!!!! :-(
  • Raszkál
    #905
    Hy!

    Giant Junkyard pályánál elakadtam ott ahol van egy villáskulcs és egy robot lővöldözik róla.A robotot kinyírom bemegyek a kulcsnál és jönnek a boszik!!! :-(
    Na innen sehogy se tovább!!!
    Valaki segítsen.......... :-) [email protected] Thx.

  • heliosz007
    #904
    #902
  • hitman55
    #903
    Ha jól tudom azon a pályán kell lennie egy kulcsnak és a kapu közelében kell lennie egy lyuknak a kulcsal aktiválod és a kapu kinyílik.
  • heliosz007
    #902
    helló !!
    lenne 1 kérdésem !!!
    szóval patcheltem a játékot és máá minden zsír ! de nem látom az emberem életét és töltényét sem !! mi a teendő ?? PLEASE valaki segítsen !!
  • Arrakis76
    #901
    Hello! Szerettem volna kipróbálni én is, de sajnos nem indul a gépemen. A hibaüzenet valahogy így szól: (Direct3D)Missing not support for vertex shader.
    Gondolom a probléma a graf.kártyámmal lehet. GeForce4 MX 4000-es van. Tud valaki megoldást a graf. kártya csere helyett?
  • heliosz007
    #900
    pfff gáz van !!!!

    please help !!!
    a COMMAND CENTER nevű pályán vok az elején !!!! és eleakadtam .kinyírok mindenkit és semmi !! a kapu zárva marad .nem tom mit tegyek . ez az a pálya ahol sok konténer van és néhányból kiugrálnak a szörnyek de az összeset kinyírtam lehet bug??

    aki végignyomta vagy járt máá itt segítsen PLEASE HELP
  • steweee
    #899
    még nem játszottam végig, de a harmadik szilánk megszerzését követően a véleményem: nagyon jó játék, de a 2.66-os peccsel is maradt benne jónéhány hiba is

    negatívumok:

    az idegesítő automatikus ugrás korlátnál meg egyéb helyeken látszólag kiszámíthatanul

    a lőszer, egészség stb. automatikus felvétele rámenéskor akkor is, ha full maxon van. zavaró nagyon

    van mikor az átvezető animációhoz az is elég ha kinyírjuk a helyszínen lévő összes ellenfelet, nem kell a továbbjutáshoz a kapuhoz közel se menni. erősebb fokozaton nagyon zavaró lehet ha a életet lőszert nem tudjuk továbbjutás előtt felszedegetni(easyn játszom épp ezért)

    az előző részekhez képest vannak kifejezetten ötlettelen pályák is, és konzolos feeling, fiatalabb korosztálynak szánták mint elődjeit

    pozitívumok:

    szép grafika, jó poénok (bár a korábbiakkal soxor nem vetexik, de azt nehéz is lenne felülmúlni)

    járművek használata

    jópofa járókelők, van amelyik lőszert dobál nekünk

    okos harc preferálása, vannak helyszínek ahol megfelelő helyezkedéssel, vagy a boss "rendeltetésszerű" kinyírásával sokkal könyebb célt érni mint az agyatlan henttel

    összességében nagyon jó kis játék, lehetett volna jobb is a hibák kiküszöbölésével, de mindenképpen ajánlott még akkor is, ha az elődöket csak grafikában tudja maga mögé utasítani

  • reuben #898
    szevasztok,nem tudom kinek mi a véleménye,de rendkívül egy szar lett ez a game,az 1. részhez képest.szarabb a design, a karakterek,a fegyverek,az effektek...szinte minden.
    arról nem is beszélve,ha egy ajtóhoz közel mész,az úgy beránt,mintha ott se lettél volna,és ha esetleg nem néztél még körül a level-en töltheted vissza a pályát.:(
    kár érte.
  • BorGesz
    #897
    Sziasztok!

    Nekem olyan gondom lenne,hogy amikor a piramissal végzek,akkor lefagy a játék,de amikor újraindítom,és ráklikkelek a "Continue Playing"-re, akkor az 1. pályán találom magam olyan fegyverekkel,amik a piramisnál voltak nálam...valaki találkozott már ilyen problémával?Ha igen,légyszíves,segítsen megoldani!

    Előre is kösz.
    Bye
  • Rage47
    #896
    Hi!
    Nálam mikor megszólal Sam, vagy az a kék csajszi, akkor elkezd rohadtul búgni a hang. Volt már ilyen vkinek? Mitől lehet??
  • Andie
    #895
    Örök igazság, amit manapság a windowson, föleg a magyar windowson nevelkedett ifjúság nem tud betartani: SOHA ne használj ékezeteket a filerendszerben (könyvtár, file-nevek), és SOHA ne használj speciális karaktereket (szóköz, felkiáltójel, stb.. esetleg _ , de az is kerülendö)
    Bár a rendszer ezt megengedi, elöbb utóbb valamelyik program elhasal tőle, mint láthatjuk.
    Na, ne offoljunk.
  • urbijoe
    #894
    kösz az ékezet volt a hiba
    amugy nem direkt nyomtam 3 hozzászolást csak pont akkor halt meg a szerver mikor irtam
  • PLackó
    #893
    win partícióra kell telepíteni.