1012
  • ibrik
    #892
    DirectX9.0c fel van rakva?
    Egyáltalán milyen ATI kártyád van pontosan?
    Azt próbáltad már, hogy a játékaidat ne "játékok" nevű mappába telepítsd, hanem egy ékezetek nélküli nevű pl. "jatekok" mappába?
  • urbijoe
    #891


    nekem mindig ezt irja vga driver ujra lett rakva (ATI) kártya
  • urbijoe
    #890


    nekem mindig ezt irja vga driver ujra lett rakva (ATI) kártya
  • urbijoe
    #889


    nekem mindig ezt irja vga driver ujra lett rakva (ATI) kártya
  • Andie
    #888
    Hát skacok, én tegnap töltöttem le, a Reloaded verziót, és szépen felment, rádobtam a mellékelt patchet, felülirtam a reloaded crackelt exét (85 kbyte?), aztán már nyomtam is.
    Alig tudtam elszakadni hajnal 3-kor a géptöl

    A banda hozta a formáját, gyönyörü graf, gyors motor (1280, minden maxon, 6600GT-vel 40 fps), humoros átvezetök (sexy bush ), minden ami kell. Bár a falu megvédése kicsit megszivatott, a végére 4 (négy!) erőm maradt...
  • XeeN
    #887


    Kivéve a 2.066a-s patchet. Vonulj vissza.
  • Duddits
    #886
    Nem érdekel, akkor is van már törés hozzá. Szóval RLD nem tört semmit.
  • XeeN
    #885
    Akkor egy pirinyót nézz utána néhány dolognak. A mellékelt exe nem egyezik egyik(!) demo exével sem!

    Egyébként már kint van a jó törés a 2_066a_59775-ös patchez, ami rld-ss2.rar névre hallgat, a GameCopyWorldön pedig:

    Serious Sam 2 v2.066 [ENGLISH] No-DVD/Fixed EXE

  • Duddits
    #884
    Sam2-patch_2_066a_59775.exe
  • grebber
    #883
    Melyik patch kell hozzá???
  • Duddits
    #882
    Reloaded nem tört rajta semmit!! Csak mellékelte a patch-et meg a demo exejét amivel elindul... Ennyi! És kimeri adni a saját neve alatt...
  • grebber
    #881
    Nekem a crack is elég lenne hamarosan felteszi valaki valahova de gameburnworld-gamecopyworld pároson fenntlesz.:D
  • dark prince 14
    #880
    DE MÁR FEL VAN TÖRVE A GÉM!!!

    AZ A VERZIÓ VAN MEG NEKEM IS ÉS TÖK JÓ!!!

    EZT HÜLYESÉG LESZEDNI!!!
  • Seth
    #879
    A reloaded téli álmot aludt eddíg??, Most ontja magából az ezeréves cuccokat
    -_-
  • grebber
    #878
    2006-01-01 PC Game ISOs Serious Sam 2 (c) 2k Games *PROPER* *DVD* RELOADED 55x50 MB
  • Dave77
    #877
    Semmi változás...
  • Seth
    #876
    eax-ot kapcsold ki
  • Dave77
    #875
    Beállítottam, de semmi változás... Pl. a gránát robbanásának semmi hangja. Igaz külön hangkártyám nincs, csak az alaplapi de eddig semmi ilyesfajta gondom nem volt.
  • PLackó
    #874
    több játékkal is volt ilyen problémám, a winben kell beállítani hogy 2 hangszóró legyen az 5.1 helyett.
  • Dave77
    #873
    Hi! Nálam amikor az ellenfél szétrobban, meghal vagy lő, egyszerűen nincs hangja vagy vmi nagyon halk kis pukkanás... Állítgattam az Audio options-ben, is de nem javul. Ennek ilyennek kellene lennie?
  • Daza500
    #872
    Már nem kell, rájöttem....
    Boccs.
  • Daza500
    #871
    Csá

    Kiváncsiságképpen leszedtem a demo-t, és valami nagyon szar hiba lépett fel :-/
    Nincs mouse look. Hiába állítjuk be YES-re az ápsönszbe, egyszerűen NINCS :-/
    Csak a gombok működnek.
    Valami baja van az optikai egérrel ? Vagy mifene ?
    Hát ilyen még nem volt eddig egy játéknál se :-/

    HELP
  • noodle77
    #870
    Sziasztok!

    ' linket szeretnék kérni, hogy letudjam töltani a crack-et.
    Köszi!
    vagy esetleg kelküldhetné vki a [email protected] is
  • noodle77
    #869
    ?
  • heystumafly
    #868
    jaa,értem
  • Loál János #867
    Csak a videókártya driverét, első körben. Reméljük, az segít. :)
  • heystumafly
    #866
    mármint a gépet kell újra tenni?
  • PAtr0n
    #865
    Milyen kártyád van?
    Mert az angol szöveg azt mondja, hogy egy Direct3D vezérlőt nem tud betölteni/beállítani, illetve hogy ez a vezérlő nem DirectX9.0 kompatibilis.
    Amúgy indult el valaha is a játék? Vagy ez az első indításod?



    Lehet csak, driver gondja lesz a kártyádnak. Újra kéne telepíteni.
  • heystumafly
    #864
    Hello ezt a hiba üzit írja ki nekem:
    Fatal Error:Cannot set display mod!
    GfxAFI error:(Direct3D)Driver is not DirectX 9.0 compatible(missing support for stream offset and scissoring)

    Mi lehet a baj?
  • PAtr0n
    #863
    Fasza ez a játék, kár hogy az elődjét nem toltam végig, sőt nem is játszottam vele.
    4-es fokozaton már fasza vele játszani, igazi kihívás. Még csak az első pályaegyüttest csináltam meg, azt a rohadt nagy csitát meg épphogy kinyírtam. Már éppen lendült felém a keze (volt még 50Hp-m) amikor az ucssó raksim elkapta Makkerem volt az bizti. 4-es fokozaton asszem 50Hp-t meg páncélt sebez le egy ütéssel, szal nincs idő szarakodni.
    A poénok, hát azok nem semmik benne, nagyon feldobják a játék hangulatát.
    Most jön a mocsár, kiváncsi vagyok milyen lesz.

    Serious days to you all!
  • Shep
    #862
    Na megoldottam, kiléptem újratöltöttem és továbbment
  • Shep
    #861
    Igen közben rájöttem, nade a Siriuson, miután túléltem a 3 arénát kint vagyok az utcán. Itt az egyik helyn nem tudok tovább menni, a 2. nagyobb térnél megöltem mindenkit felvettem a nagy bombát ott ahol ki kellene menni, de nem nyílik fel a kék rács, ilyenkor mi van? Próbáltam visszatölteni is de ugyanez van.
  • Seth
    #860
    csak menekülj előle kifelé a hangárból, majd még tovább, amíg el nem érsz egy helikopterhez, beszász, lövöd, ha kifogytál rakétából feltankolsz a felszállónál
  • Shep
    #859
    HUGO-t (nagy robot) a havas pályán hogy kell elintézni?
  • Loál János #858
    Persze lehet, hogy hülyeség. :|
  • Loál János #857
    Az átvezetők Bink Video formátumú videófájlok - kodekhiba?
    Használsz valamilyen kodekpakkot? Lehet, hogy ott a bibi.
    Nem használsz semmilyen kodekpakkot? Lehet, hogy ott a bibi. :)
  • papisa
    #856
    Hali ,

    mint korábban említettem nekem az átvezetőknél van az hogy szürke háttér és szaggatott hangok jönnek elő .
    Ha ilyenkor nyomok egy esc-et akkor abbahagyja és töltené a következő pályát .
    Ilyenkor is a fenti hiba lép fel itt is nyomok egy esc-et és utánna beteszi a loadingot és fut a játék .
    Nem szaggat nagyon korrekt,de így lemaradok az átvezetőkről .
    Mi lehet szerintetek a bibi ?
  • Loál János #855
    Áz! :)
  • Shep
    #854
    Eszméletlen nagy ez a game, mármint a game nem annyira, de a poénok, hát hihetetlen, állandóan hülyére röhögöm magam az átvezetőkön, meg a beszólásokon.
  • BBird
    #853
    Jól sejtettem, hogy ennyi év után nem én vagyok a láma, hanem mással van itt a bibi... megnéztem amit javasoltál, de az sem segített. :-)