1012
  • PetruZ
    #972
    Mert ez nem általános dll, hanem a játék Direct3D üzemmódjához tartozik.
    Körül kell nézned a telepített játék minden alkönyvtárában, hogy van-e ilyen valahol (előfordulhat, hogy rossz helyre rakja). Ennek a dll-nek a /bin alatt kellene lennie. Ha nincs sehol, megpróbálhatod azt a workaround-ot, hogy a gfxogl.dll-ről készítesz egy másolatot gfxd3d.dll néven (de így OpenGL módban fog futni, vagyis néhány extra effektet nem fogsz látni).
    Ha meg eredeti a játék, akkor tedd fel a 2.070-es patch-et, az új dll-t fog felrakni.
  • berczely
    #971
    Kerestem már dll-es oldalon de nem talált...
  • berczely
    #970
    Gfxd3d.dll hiányzik
  • PetruZ
    #969
    Azt meg sz*pjuk ki az ujjunkból, hogy vajon milyen dll-t hiányol, igaz?
  • berczely
    #968
    Hali!

    Nekem megvan eredetibe a game és felrakom el akarnám indítani és kiírja hogy hiányzik valamien dll fájl! HELP!!!
  • Domasi
    #967
    köszike
    találtam is!
  • donatus13
    #966
    www.gamecopyworld.com itt találsz
  • Domasi
    #965
    szépjóestét!!
    nagy kérés lenne valakitől egy crack eme tuti gamehez??? esetleg egy link h hol találok....
    szívesen vennném,mer már rég ki akarom próbálni:(
    előre is köszi! [email protected]
  • AtiRadish
    #964
    Uhh koszi szepen a segitseget, megcsinaltam. SS2-be mindenre rajottem , csak az egynek a vege fogott ki rajtam.
  • ntex
    #963
    A lényeg : A nagy dögöt próbáld a pálya közepén tartani, rohanj körbe a pálya szélén úgy, hogy a sarkoknál található dobbantókon felugratod magad és amik minden oldal közepén a levegőben vannak körgyűrűk ess át rajtuk (nem nehéz megcsinálni), ezt csináld meg mind a 4 oldalon, persze előtte sebezd le a főellent úgy kb. az életének az 1/4-ére (de vigyázz mert ha nagyon lesebzed akkor regenerálódik). ha mindent jól csináltál akkor az ufóból kijön egy nagy lézernyaláb, ami ha jól lesebezted a dögöt akkor ki is nyírja egyből.
  • AtiRadish
    #962
    Bocsi h. ebbe a topikba irom, dnye az SS1 mar kihalt. NA szal emlekszik meg valaki arra h. az elso resz vegen azt a nagy dogot h. kell kiirni?? Amikor mar atmentem az urbe vagy hova, es ilyen kilovok is vannak korulotte. Szarra lovom de mindig visszatolti az eletet. Mi a trukk?? lecci segitsetek.
  • jómagam
    #961
    Kicsit bővebben ha lehet?!
  • donatus13
    #960
    ebbe is van multi
  • jómagam
    #959
    Én azt hittem, hogy azért kérdezed a patch-ot, hogy amiatt nem sikerül felrakni a magyarítást de ezek szerint akkor semmi köze hozzá?!
  • imei1
    #958
    Szia ! Azt nem tudom ,de szerintem bármelyik jó.Egyébként én is próbálkoztam a dologgal és ugyanaz a tapasztalatom mint neked(szürke képernyő és a játék nem indul).A "magyarítások-Portál"-on egyébként két változat van fenn ,de nekem egyik sem működött.Ha sikerrel jársz akkor szólj,mert én már nem foglalkozom vele.
  • AtiRadish
    #957
    En ezzel jaccottam, es tokeletesen bevalt.
  • jómagam
    #956
    ezek közül
  • jómagam
    #955
    Ezek közül[/URL]melyiket ajánlanád??
  • jómagam
    #954
    Heló! Nincs de megkeresem, hogyha ez kell hozzá.
    Remélem azután jó lesz! Köszi!
  • imei1
    #953
    Szia ! Telepítve van a 2.070-es pach?
  • AtiRadish
    #952
    LEhet, nyomd meg a "h"-t
  • Crazy Mate
    #951
    Lehet benne TPS nézetben nyomulni??
  • PetruZ
    #950
    Ismerem az MP-t, de magyarításokat soha nem használok (kivéve azokat, amiket én csináltam, de azokat is csak teszt céljából :) ). Elég jól boldogulok az angollal (bár nem vagyok perfekt). :)
  • jómagam
    #949
    Amikor megcsinálsz egy szakaszt, jön a videó alatta pedig megy a felirat. Erre gondoltam.
    Egyébként a "magyarítások-Portál"-on megtalálod a magyaritást, ez "" ss2_hun_070_658.exe 29,1MB "" így néz ki. ( gmiki a készitő).
    Na mindegy mint korábban is írtam így is játszható csak a kíváncsiság vezérelt.
    Ha sikerülne magyarítani lehet, hogy még elöről is kezdeném pedig már a jó felén túl vagyok.

  • PetruZ
    #948
    Nem használok magyarításokat, nem tudom, mi lehet a baja. Egyébként kétlem, hogy a videók is magyarítva lennének, mert az eredeti sincs feliratozva, szinkronról meg nem hallottam, hogy készülne.
  • jómagam
    #947
    Sziasztok! Először is köszi Petruz-nak a választ.Más, bár a játékkal kapcsolatos,letöltöttem a játékhoz a magyarítást de a játékot elindítva a képernyő totál beszürkül és semmi. Ha entert nyomok kilép.
    A telepítési útvonalat helyesen adtam meg, esetleg ha tudtok valami megoldást válaszoljatok!
    Valami fizikai (bemásolós) dologra gondolok vagy bármilyen ötletre ami segíthet!
    A készítőket is kérdeztem de nagyon elfoglaltak lehetnek.
    Végül: tudom, hogy a játék magyarítás nélkül is kezelhető de mégis kiváncsi vagyok a sok videón a Sam dumájára.
  • Aleika232
    #946
    Hát lejjebb is raktam a nehézségi fokot.A Serious Sam első részét nem ismerem, csak ezt a másodikat próbálgatom.Biztos az előző részek is jók.Majd egyszer kipróbálom.De még egy ideig küszködök ezzel.Meg hát jó az elején is tartok :).
  • PetruZ
    #945
    Hard-on, fps háttér nélkül rohadt nehéz lesz... Én kifejezetten fakezű vagyok fps játékokban, bár a SSam előző két részét easy-n végig tudtam vinni, igaz, néhol nem volt egyszerű. :) A SSam2-vel is easy-n játszom, a végefelé már borzalmas helyek vannak, az utolsó pályán, nem sokkal a boss előtt most fel is adtam egy időre, mert nem tudom megcsinálni (ahol jön vagy kéttucatnyi óriás anyapók egy szűk arénában). :)
  • Aleika232
    #944
    Köszike!!!A hardon játszok.Igazából amikor próbáltam ezt a pályát, akkor mindig arra koncentráltam, hogy azt a fönti izét löjjem ki persze azért közben nem nagyon tudtam lövögetni amiket kilött magából.De azért kiváncsi vok, hogy milyen ez a játék, mert nem nagyon foglalkoztam vele túl sokat.Meg igazából nem annyira vagyok jártas az ilyen lövöldözős játékokban, csak gondoltam ezt és a Half Life 2-őt kipróbálom.Én sem jósolok túl sok esélyt magamnak, hogy egyáltalán ennek eljussak a végéig,de hát ki tudja?De majd addig próbálkozok amedig nem sikerül.
    Mégegyszer köszike!
  • PetruZ
    #943
    Tudom, melyik az a hely. A sámánt kell ott kiszabadítani, az az Ursul Suburbs pálya vége. Ott bizony addig kell lőni, míg el nem fogynak az ellenfelek. Az utolsó négy az egy-egy vörös rakétavetős figura lesz, akik felsorakoznak a bejárat két oldalán. Ha mindet kinyírtad, jön a videó, meg a következő pálya.
    Viszont ha már itt elakadsz és kihalsz, akkor nem sok jót jósolok neked a későbbiekre... Milyen nehézségi fokon játszol?
  • Aleika232
    #942
    Ahol elakadtam, a pálya neve valami Ursul Suburs 1 (ha jól találtam meg)Előtte van egy zivatagos pálya, ahol egy géppel kell kilőni a helikoptereket és az ellenségeket(disznók,katonák)Utána egy ezüst golyóba kell belemenni,azt pörgetve(benne futva)úgy az ellenségeket letudom kaszabolni.Ezután pókok vannak ezeket meg repülős,beülős lövős géppel tudom legyőzni.
    Ezután jön az a pálya ahol elakadtam.Egy napos,füves,ösvényes pálya ahol kék kis manók is vannak.Itt található ezek a ládikás power-upok,Serious demage-ek.A házakon lehet ugrálni.Amikor ez a pálya jön akkor előtte amikor van kép és írás az adott "főbb ellenségről"egy bicegő katonát mutatnak (ami nem túl gusztusos kinázetű,fehéres arca van és sötétkék ruhája van,fegyverrel)
    Ezen a pályán van több rész előtte lévőkön fölveszek egy puskát(amivel közelítve is tudok lőni)zöld színű.És valamilyen Shama must be insideot mond a csaj hogy azt ki kell szabadítanom, mert egy rab.
    Hát úgy ennyit tudnék elmondani róla.
    Köszi szépen
  • PetruZ
    #941
    Félreolvastam. A Serious bomb meg a ládika az, amit leírtam, de te a két felvehető power-up-ról beszélsz. :)
    A Serious damage, amíg hat, megtöbbszörözi a sebzésedet, így akár a leggyengébb alapfegyverrel is ki lehet nyírni a legerősebb ellenfeleket.
    A másik, a "ládikás" power-up, amíg hat, megtöbbszörözi az ellenfelek kinyírásáért kapott pontokat.
  • PetruZ
    #940
    Hú, most hirtelen ez a helyszín sem ismerős. Mondanál még pár dolgot a helyről, meg az előző helyszínekről, hátha eszembe jut?

    A Serious bomb arra jó, hogy gyorsan megszabadulj a környéken lévő összes ellenségtől.
    A ládika csak extra pontot ad, nincs más funkciója.
  • Aleika232
    #939
    Sziasztok!Szeretnék segítséget kérni.Elakadtam még(jó elején)a játékban.Az lenne a gondom,hogy van egy olyan pálya ahol ki kell szabadítani egy foglyot.Van fölöttem egy fa fejszerű valami ami magából kiöklendez tűzgolyó formájában ellenségeket(a szájából).Mit kell ott csinálni azon kívül hogy sokáig lövöldözöm amiket kilőtt magából az a fej???(Ameddig el nem fogy az életem.(Ahogyan az angol tudásommal lefordítottam a csajszi azt mondja hogy bent van egy fogoly és ki kell szabadítanom)Körülbelül így tudnám leírni.Nagyon kéne segítség!!!pleaseköszönet előre is
    Ja és még annyi, hogy igazából mire valók azok a Serious Sam bombás izák amikot megeszek és számol vissza meg a ládika is?Köszike
  • PetruZ
    #938
    Nem pontosan emlékszem már erre a részre (vagy nem jól írod le :) ), csak tippeket tudok adni, remélem, ez az a hely:
    Amikor egy nagy arénában vagy, és vagy egy golyó, amibe bele lehet mászni, akkor bele is kell. Ezután követni kell a jelzéseket, vagyis a sorban felbukkanó tűzgyűrűkön kell áthaladni a megadott idő alatt. Lesz jópár hely, ahol ugratni kell, meg olyanok is, ahol jó időzítésre lesz szükség. Itt nem az ajtón kell kimenni, vagy mellékutat keresni, hanem pontosan követni a feladatot, és sorban végigmenni a gyűrűkön. Azt hiszem, valami kis nyilacska jelzi is, hogy melyikkel kell folytatni.
    Ha útközben ellenfeleket látsz, ne foglalkozz velük, ha az utadba kerülnek, nyugodtan gázolj át rajtuk. Arra azért vigyázz, hogy a golyó nem sérthetetlen, szóval ha valaki nagyon lődözik rád és sérülsz, azt nyírd ki, vagy gurulj minél gyorsabban előre a pályán. Bizonyos akadályok is sértik a golyót (pl. lesznek ilyen forgó vackok, azok is).
    Meg lehet csinálni, csak nem szabad összevissza rohangálni. :)
  • jómagam
    #937
    Olyan résznél járok ahol kb. egy perc alatt át kell menni bizonyos kapukon, közben pókok, kutyák, ugrálló kaktuszok jönnek.
    Most pedig egy aréna 5-6 fényes forgó amire ha rámegyek a golyóval kis villámmal füsttel eltünik. Összesen vagy 5 katona van. Két ajtó egyikbe se lehet bemenni. Csak a sörétes puska van a feladatra és 200 másodperc.
    Itt a több infó remélem így már tudsz segíteni. köszi
  • PetruZ
    #936
    Kicsit több infót, ennyiből nem tudom, hogy hol vagy (a játékban többször is van golyóban mászkálós rész).
  • jómagam
    #935
    Sziasztok! Elekadtam a rollerboll résznél.
    Mit kell itt csinálni ????


  • haata
    #934
    segítsen valaki!
    letöltöttem a magyarítást a gamehez, de nem indul vele a játék /egyik féle verzióval sem/ mi lehet a probléma? /a játék nem eredeti/
  • K Ace
    #933
    Hát a sebesség csökkenést észrevettem :D. Viszont látványban semmi változást nem láttam.