1012
  • Istencsászár
    #332
    mitsírsz regelej... ez nem szeretetszolgálat..
  • STREEX
    #331
    Valaki rakjon be egy jó torrentes linket pls.Amit eddig találtam az nagyon gyengus.
  • Mustang2005
    #330
    WANADOO KÓDOT PLEASE!!


  • mucsácsó
    #329
    aha, oks :)
  • grebber
    #328
    Nem probáltam a demót.
  • Istencsászár
    #327
    dejó ezis dvd.. leszedek 1 dvds gémet felrakom meg minden elmegy 10 gb gg.. faszér nemlehet rendesen betömöríteni pár cdbe...
  • mucsácsó
    #326
    amúgy grebber, neked hogy ment a game? a demója? csak kérdem....vagy nem prószáltad még?
  • mucsácsó
    #325
    nhaja, ott van a Virual CD-hideos módszer!
    Securom 7.0? miaz? még mi is átb@sszuk ilyen progival
  • grebber
    #324
    Késtek :D

    2005-10-13-->10:16:34
  • grebber
    #323
    Még szerencse hogy nem kell hozzá antiblax
  • Mustang2005
    #322
    Wanadoo kódot please!
  • Duddits
    #321
    2005-10-13
    13:56:09


    Már fent is volt az egyik nemes magya oldalon.
  • gaspy
    #320
    Remélem hamar lesz hozzá crack mert nincs kedvem azzal a szar antiblaxxal szarakodni
  • szaharin
    #319
    nah mar fenttvan:)
  • csum666
    #318
    Estére má tolom is vele:D
  • Curtis
    #317
    Kipróbáltam a demót, de engem annyira nem kötött le. A Gamespot 6.9-et adott rá, de olvasói szavazatok alapján 8.1
  • szaharin
    #316
    meg nemis lehet letolteni wanadoorol sem:(
  • ati2002
    #315
    Hogy játszana már vele bárki is? Most jött ki nforce-on, még senki nem töltötte le, baze! :D
  • alph4
    #314
    2005-10-13 PC Game ISOs Serious Sam 2 (c) 2k Games *DVD* CLONECD 53x50 MB

    Valaki játszik már vele? :)
  • bon
    #313
    De sajnos még Clone-os, remélem minnél hamarabb feltörik.
  • B@dsector
    #312
    Fent van a game az nforce oldalál
  • Newfronter
    #311
    Igen volt olyan is, de a zenék, a hangok, nagyon jók voltak. Igaz nem volt egy nagy MI, csak jöttek és jöttek, de engem mégis rabulejtettek.

    A demóban lévő pálya nem valami nagy eresztés. De ha összességébén változatos pályák lesznek és mindig lesz valami újabb ellenfél, és még a hangokat is eltalálják, akkor azt mondom, hogy megint egy jó darab lesz...
  • Seth
    #310
    azoknál is beleuntam néha a sok lövöldözésbe,de mindíg jöttek az új pályák és ellenfelek és ez megmentette a játékot.Valószínű ennél se lesz másképp
  • Newfronter
    #309
    Hát nem mintha a régebbiekre 90%-ot nyomtak volna.
    És megvolt az egyedi hangulatuk, de nemsokára mi is leteszteljük a kicsikét!
  • Seth
    #308
    Gamespot értékelése: 6.9

    +
    sokat lehet lőni :D
    sok pálya, változatos tereptárgyak

    -
    jóbol is megárt a sok
    rettentően egyhangú pályatervezés
    erőltetett humor

    summa summárum a régiek jobbak voltak

    Meglátjuk..:D
  • Newfronter
    #307
    Akkor már bármikor kinnt lehet nforce-on...
  • ati2002
    #306
    Hát, É-Amerikában már megjelent...
    Annyit hallani, hogy DVD-n, Securom 7-el érkezik.
  • soulhunter
    #305
    oktober 11? jol olvastam?
    akkor ezexerint már letölthető?
    őőőőő
    akarom irni: megvehető? :D
  • #304
    A Total Overdose is securom-os volt.Akkor csak annyi lesz,hogy letiltjuk a virtuális meghajtót is már indul is?
  • grebber
    #303
    Hehe patch már van hozzá :D
  • ati2002
    #302
    Hamarosan release várható. Securom 7 a védelem, ami nem akadály...
  • ati2002
    #301
    Minden maxon (4xFSAA, 16xAF, HDR on)toltam végig a demót, időnként egy-egy pillanatra beakadt (sok ellenséggel), de nem volt vészes, simán játszható volt.
  • Istencsászár
    #300
    Serious Sam II Gold!


    Komoly Karesz, a.k.a Serious Sam visszatér, hogy ismét leszámoljon szám szerint 12435662 monsztával, meg pár főgonosszal. Bezony, elkészült a második epizód, folytatódhat az agyatlan hentelés. Egy fárasztó nap után kimondottan egészséges leülni a gép elé, és olyan ultrarealisztikus fegyverekkel ölni a természetesebbnél természetesebb ellenfeleket, mint például a kézbevehető újkori ágyúcsoda. A Gold-jelentéssel együtt természetesen a végleges megjelenési dátum is előkerült: október 11.
  • gabesztx
    #299
    Szevasztok!! Nekem is bejön! Csak egy bajom van vele...: Hogy nem tudom ti hogy vagytok vele hogy ha van egy kicsit "jobb gépetek" azért kiváncsiságbol is de ha van új játékotok felrakjátok a grafikát és azon belüli texturás beállitásoknál MINDENT maxra vagy ULTRA HIGRA!! gondolok itt az Antialising meg egyéb árnyékok és hasonló dolgokat..!! Szoval most van egy 2800+AMD 1,5 giga ram és egy 6800-as! Na most a F.E.A.R. nekem ezzel a géppel minden maxon folyt mint a vaj! a Serious Sam2 ha miden ultram axon van eléggé köhög!! Azért vehetnénk egy kis grafiakai különbséget a Fear és az SS2 között:)) vagy lehet csak nálam van a gond driver hiba vagy stbstb! De azért probáljátok ki hogy mindent MAX-ra 32 bitre és stbstb felnyomtok! És az szoljon akkor akinek "FOLYIK MINT A VAJ" semmi "AKADÁS" nélkül:) és ha már szolt kiváncsi lennék a gépére is:)) persze a 7800-asok kiméljenek azoknak biztos jol megy de bár van rájuk is kétségeim ezek után:)))))))))))Szerintem nem olyan szép amilyne gépigénye van! Vagy az is lehet hogy Demo miatt van?! Nem tudom! az biztos nem fogok rajta lelkizni ha egy ilyen "jó is meg gagyi is" játék nem megy tökéletesen ULTRA HIGH-on!:) Na persze az már más szitu lenne ha egy FEAR nem menne tökéletesen akkor lehet elkezdenék koplalani és beszereznék egy új videókártyát:)) na végül is csak ennyit akartam volna!:) sziasztok:)
  • abonyitomz
    #298
    sry a modemesektől :)
  • abonyitomz
    #297
    REMÉLEM felfedeztétek a bónusz szobát a játékban! van serious sam flipper , kosárlabda és stb stb mindenki szépen felfedezi! :D

    egy képet mellékelek bónuszba
  • MagyaR
    #296
    Sok jateknál így van, hogy az újabbak nem olyan feelingesek.

    PL. a doom sorozatból is az 1. a legjobb :D.

    Ennél is a first encounter az rohadt jó volt elsőre, a second encounter is eléggé, ezt meg majd meglátjuk a teljes verzió után.

    Amúgy mikor jelenik meg?
  • MagyaR
    #295
    Lesz benne természetes rész!

    Sok olyan képet láttam már róla ahol dzsungelba kell menni vagy ilyen dzsungel-piramisos részen, mint a second encounterbe.
  • Maxtreme
    #294
    Csakhoogy ne legyen ilyen sívár ez a topik, ittvan 1-2 saját gyártmányú kép :)









    Egyébkénnt nekem nem igazán nyerte le a tetszésem a game. Valahogy hiányzik belőle a feeling.
  • abonyitomz
    #293
    Végigvittem a demot! A grafika szép, a játékmenet pörgős , változatos !

    Nálam beváltotta a hozzá fűzött reményeket.