1012
  • ati2002
    #452
    Crack letöltés (14 napig)
  • ati2002
    #451
    Mi van? Elszoktál a crack-ektől?
    Nem egyszerübb: kiirod, dvd-ről feltelepíted, crack-eled, játszol dvd nélkül.
  • MagyaR
    #450
    Egy idő után olyan egyhangúvá válik :D. Ezt a gammát cooperative módba lehet jó tolni.
  • MagyaR
    #449
    Mi a fenének crack? :D. Eccerűen felrakod és elindítod. Csak annyi, hogy nem alcohollal rakod fel hanem daemon toolsal.
  • ati2002
    #448
    VAN NOCD/CRACK!
    Letöltöttem a demót, feltelepítettem, kiszedtem belőle a Sam2.exe-t, full játékra hiv-os patch fel, (demós) Sam2.exe bemásol, és play!

    (lehet megy patch nélkül is, nem próbáltam)
  • Seth
    #447
    annak a címe Serious Sam The 2nd encounter volt
  • Broafka
    #446
    már nem is azért the ilyen című serious sam nem volt már?
  • Newfronter
    #445
    Amikor játszol, akkor a menüben record demo, ha be akarod fejezni, akkor pedig stop record vagy valami hasonló. Ezután kilépsz a főmenübe, ott play demos, és kiválastod amit elmentettél és lejátsza... sajnos nem olyan formátumba menti el, hogy wmp-el is le tudd játszani, így csak játékon belül megy.
  • MagyaR
    #444
    Nah valaki aki nyomul a gameval csináljon egy videó felvételt és magyarázza már el, hogy hogy kell lejáccani :D.
  • MagyaR
    #443
    A demo veriosnál is ezt írta ki nekem
  • Newfronter
    #442
    Van hozzá Direct IP, de nem ezen a néven, majd lehetne rendezni egy co-op-ot is akár..
  • Newfronter
    #441
    A játékból a multi nem igazán akar működni, ezt írja ki: "no longer available"
    De alapból van hozzá Xfire, arról kellene megnézni.
  • mucsácsó
    #440
    vagy van egyáltalán?
    úgytom van, mert mintha dicsérgették volna nem tom hol még régebben hogy így úgy, ilyen meg olyan jó lesz a co-opja..
  • mucsácsó
    #439
    hehe, már annyira kíváncsi vok a game-re...
    biztos jó lehet, én naon szeretttem az előző részeit
    és télleg, multija? az nem megy?
  • MagyaR
    #438
    Amiután a csajszi külön fölhívja a figyelmemet rá, hogy azzal gyorsabban tok haladni, meg sam barátunk is beszólongat a dínonak még szép
  • Newfronter
    #437
    jaja csak én elsőnek jól lelőttem :)
  • NeoMaN
    #436
    első pályán megtaláltátok a dínólovaglást?
  • NeoMaN
    #435
    ne brózolj, hanem írd be kézzel
  • MagyaR
    #434
    Amúgy, hogy kell a jatekban készített felvételeket lejáccani?

    Belementem a serious sam 2/demos/demo_01 stb. Azt ezek ilyen DEM kiterjesztésű fájlok amiket ha meg akarok nyitni nem nyílik meg :D.
  • MagyaR
    #433
    Akkor rakj át a c-ről pár nagyobb dolgot a d-re. Azt rakd a c-re.
    Azt ha nagyon nem a c-re akarod rakni, akkor amiután átraktad a d-re a nagyobb cuccot és a serious samet, akkor másold át a serious samet a cre.

    :D.
  • gaspy
    #432
    Az a gond hogy énmeg más meghajtóra szeretném rakni mert a C-n nagyon kevés a szabad hely...
    Az instalnál megha brows-al ki akarom választani hova rakja leokézom és kirak a telepítőből
  • tudatlanka
    #431
    Akkor se indul el a lentebb irt hibaüzenettel elszáll......
  • gaspy
    #430
    Feltelepitettem oda amit alapból beállított magának igy müxik...
    Mások is a C:\programok files\Serious Sam könyvtárba telepitete?
  • MagyaR
    #429
    Daemon toolsal mountold be és akkor nem kell az égvilágon semmit se csinálni amiután feltelepítetted a gamet. Tehát senki se kezdjen el ezekket a virtual izékkel sza*akodni :).

    Lényeg, hogy a legújabb 3.47es legyen és legyen minden bekapcsolva az emulálásnál.

    Én már nyomulok vele, de van egy nagy gondom.

    Elindulok tutorialba, azt amikor betöltöm az elmentésem már nem tutorialba megy tovább a game, hanem egy nehezebb fokozatba!!!!!!!!

    Mi a fenéér lehet ez? :D
  • mucsácsó
    #428
    tuti fake....ne dőlj be ilyeneknek, ha van crack, mi szólunk
  • tudatlanka
    #427
    serial: 3405-1541-7857-8870 van már ilyen is meg létezik hozzá állitólag crack is...de nem találom..
  • MagyaR
    #426
    Ok megtaláltam. (3333-4444-5555-8521)
  • MagyaR
    #425
    Mivel csak 1 db verzió van még valaki adjon már egy cd-kulcsot mer amikor letöröltem a betömörített fájlokat lehet, hogy vele eggyütt kitöröltem vmi olyat amibe ez le volt írva. :).
  • tudatlanka
    #424
    a pakliban benne van :D
    bárha belegondolok hogy a bécsi metróban a gta3san andreas csak 8 euró és mikor jött ki.....hamarosan lesz ez olcsóbb is oda kinn...
  • mucsácsó
    #423
    és ha eredetiben sem mén?
  • tudatlanka
    #422
    Vagy megvárom mig tisztességes ára lesz hisz az első két része 1200pénz volt a cdgalaxisban....
  • quakerman
    #421
    Ez mi??

    Serious Sam 2 (c) Croteam *MULTI4* *DVD*
  • gaspy
    #420
    nekem se müködött virtualcd hideal se
  • tudatlanka
    #419
    Hideos-l 2000-s mód beállitva uninstall lesz ebből...
    várok egy tisztességes crackra ...
  • gaspy
    #418
    tudatlanka nekem is ugyanezt csinálja
  • gaspy
    #417
    Namost sikerült kézzel Írtam be a kijelölt helyet...
    De ha a browse-al csináltam akkor kilépett...
  • mucsácsó
    #416
    Virtual CD-hideos módszert használsz? mert ez akkor van, ha a game kompatibilitását nem állítod Windows 2000-re
  • Newfronter
    #415
    Nálam nem volt ilyen gond, engedte másik partícióra.
  • gaspy
    #414
    Hy
    Gondba vagyok...
    A telepitésnél más helyre szeretném telepíteni mint amit ott felajánl de ha kijelölöm a másik helyet leokézom akkor kilép a telepítőből.Ha úgyhagyom akkor megy továbbÉs arra a partíciora nem fér fel a játék?
    Ez másnál is van?
  • Newfronter
    #413
    Akkor telepítsd újra fel, mást nem tudok mondani...