1012
  • NeoMaN
    #572
    JAJA, KURVAJÓLETT A GÉM!
    Viszont sajna SOKKAL könyebb mint az elődök...
    Uccsó elötti fokozaton nyomom, és néha már-már ásítozva tolom le az ellenfeleket a képernyőről.
    SS1-nél azért NAGYON megizzadtam soxor.
  • Newfronter
    #571
    Hogyne! Egy kis hardcore beállítás az ellenfelek health-jére és kész. Meg ugye van olyan izgi a játék, hogy azután is játszunk vele... Jól eltaláták a 2. részt a fejlesztők, pedig ez sok játék esetében nem valami fényes.
  • mucsácsó
    #570
    na, majd megyek én is, csak legyen meg majd az új gép, vagyis a cuccok bele ugye még olyan 2 hét, max 1 hónap mulva még játszik ezzel valaki? mert én kb akkor tudok csak
  • Newfronter
    #569
    Igen! Profile settings, katt a profilra és controls. Have a fun! :))
  • tudatlanka
    #568
    A billentyű kiosztás megváltoztatható valahol???Valszeg én vagyok vak de nem találom...
  • Dynamic
    #567
    King-Kong először nekem is nehéz volt mert nem tudtam, hogy szét lehet lőni a tárgyakat amit felénk dobál.De, ha a katapultok védelmére koncentrálsz(lövöd a beáramló ellenséget),meg persze ki kell lőni a felénk hajigált tárgyakat, akkor nagyon könnyű kinyírni.A katapultok nagyon sokat levesznek King-Kong életerejéből.Kb. 10-20%-ig levitték, mire szétütötte mindet.
  • Newfronter
    #566
    Tetszik a játékban az, hogy részletgazdag és változatosak a pályák. Ja és főleg a zene az nagyon ott van. Szerintem jól csinálta meg a Croteam a folytatást. Pedig a demó nem volt valami fényes, de az csak egy pályarész volt.
    Remélem gondolkodnak már egy kiegészítőn is. :)

    Kigyi: zok az amerikai focisták nagyon kemények voltak, muszáj volt őket raksival írtani, mert alig vitt le valamit az életükből a többi stuki és gyorsak voltak ráadásul.
  • kigyi
    #565
    Én sorra beleültem amikor szétcsapta azt ami alattam volt :D
    Szóval én használtam őket.
  • Newfronter
    #564
    A láda azthiszem valami extra fegyvert jelent, amit egyszer lehet elsütni, de akkor minden ellenfél a pályán meghal, de ez nem biztos!
    Van sima bomba jel, az meg azt jelenti, hogy extra sebzésed lesz egy idejig. "Serious damage"

    Az a bokorbandugós nagyon kemény :)))
    Állítom rengeteg eldugott dolog van a játékban, csak meg kell találni őket..

    Kigyi: Jaja a King-kong az durva volt. Láttam, hogy több golyószóró is volt, azthiszem 3, ha abba mindenki beül, akkor lehet adni az érzést rendesen. Csak hát a king-kong széttörte őket.
  • kigyi
    #563
    Sztem nálam éppen annyira voltak nehezek az ellenfelek, amennyire még éppen le lehetett őket győzni :)
    A king kongot éppen hogy sikerült így is :D
  • Dynamic
    #562
    Hi!A kincsesláda mire jó?Mármint az amelyiket felvéve 60 másodpercig számol vissza.Én arra tippelek, hogy addig több pontot ad, de nem tudom.Ja és a Deadwood pályán a felvehető kürt?

    Más:nagyon kemény a játék elején, ha elmegyünk az egyik vízpart legvégére, akkor találunk 2 kis kék benszülöttet, akik nagyban dugnak egy bokorban.Csak a lábuk lóg ki félreérthetetlen helyzetben, meg hangok hozzá:)))))
  • Newfronter
    #561
    Coop attól függ, hogy milyen a neted.(persze ha te akarsz a szerver lenni)
  • Newfronter
    #560
    Ja és nagyon jó multiban! Ha netán meghalnátok örökre, akkor rejoin. Illetve a szerverbeállításoknál, minél több életre kell rakni, de viszont az ellenfelek ne legyenek túl könnyűek, hogy élvezetes legyen.
  • ati2002
    #559
    Este 9-kor tudok jönni. Majd ide benézek elötte.
  • kigyi
    #558
    Nyomtunk egy nagyon sirályosat Fronter-el :D
    Brutális a game, így az igazi amikor van egy társ akivel nyomhatja az ember.
  • Newfronter
    #557
    Most Kigyi szervere leállt, úgyhogy ne keressétek! Akinek jobb a nete, az csináljn szervert! Mondjuk 20 körül ha jó lesz, akkor szóljatok! 2Mbit/192kbit az én netem, ezzel csak 3-4 fő tud játszani.
  • ati2002
    #556
    Hányan lehet egyszerre coop-ozni? Este jönnék én is, szívesen kipróbálnám. (2 Mbit-el lehet, gondolom)
  • Newfronter
    #555
    Sipi gyere fel a szerverre, Kigyi csinált egyet. Hungarian Players néven.
  • artschi
    #554
    hja, sok újreg beszabadul...
  • NeoMaN
    #553
    délelött már oda is beírtam
    tényleg homokozó lett az SG-ből
    Mindenkinek bekötik az olcsó netet, és elszabadulnak a "JÚZER"-ek...
  • mucsácsó
    #552
    mármint a topic
  • mucsácsó
    #551
    F.E.A.R. az meg katasztrófa egyenesen..
  • artschi
    #550
    bekopizzam oda is?
  • NeoMaN
    #549
    én lassan már nem is járok ide, sok agyatlan 12-éves faszfej idióta hol a csít, hogy indul a gém stb. szövegét olvasni
    FEAR topik ugyanez
  • drop
    #548
    én vagyok sipi
  • ati2002
    #547
    egészségedre!
  • artschi
    #546
    OFF

    Lassan úgy érzem, hogy olyan felesleges hozzászólásokkal lesz tele ez a topik is, mint anno a Painkilleré. Minden második/harmadik ember megkérdezi, hogy hogyan kell installálni/mi a serial/stb.

    Egyszerűen hihetetlen, hogy az emberek javarésze arra nem képes, hogy az egere görgőjét megmozdítsa lefelé a visszaolvasáshoz, vagy hogy a lap alján levő
    << Elejére! Előző Következő (2) Végére! >>
    gombokat használja.

    A "Keresés a témában" lévő részt szintén lent már meg sem említem...

    Az, hogy vki az xy oldalhoz sms-kódot kér, egyszerűen nevetséges...

    Egyszóval a kérdésem a következő:
    Mi a jó büdös francért várjátok el, hogy mindent mások csináljanak helyettetek?

    Kicsit szálljatok magatokba, és használjátok már a fórumot normálisan, azért vannak a kereső lehetőségek!!

    Sorry, hogy így kikeltem magamból, de ez már nagyon kikívánkozott.

    ON
  • Newfronter
    #545
    Játékos nevek: Sipi, Zsolti, és én(Fronter)
  • kigyi
    #544
    Csak tudnám, hogy ki hol játszott :D
  • drop
    #543
    tök jó volt a cop
  • kigyi
    #542
    Ja fut a szerver és nem laggol 6 játékossal, megpróbálom bővíteni, de nemtudom a parancsokat
  • Newfronter
    #541
    Azt is észrevettem, hogyha töltök a játék mellett, akkor egyszerűen nem enged be, ez azért nem valami jó. Gondolom elég nagy sávszél kell a játéknak.
  • Newfronter
    #540
    Jó kis game volt, csak nem tudom ki volt velem. Jelezze itt a fórumban!
    Kigyi szervere is fut csak már nem férek be. :))
    Multiban is király a game!
  • MagyaR
    #539
    ugye erre gondolsz?: patch_2_064b .
    Ja és cracket nem muszály felrakni mert nekem crack nélkül is ment.

    Az a baj, hogy gamespy és az all seeing eye nem ismeri fel a serious sam exet!!
    Ha meg belépek a jatekba és ott rányomok, hogy network és kiírja, hogy pl. 4/2 (4ből 2 ember van a szerveren) és rányomok, hogy join, akkor ugyebár megnyitja a szervert de még nem csatlakozik hanem kiír róla néhány adatot.

    No és itt már nem az írja ki, hogy 4/2 hanem pl., hogy 3/1.

    Ez mi a fenéér van? :D.
  • kigyi
    #538
    És éppen én vagyok akit nem enged be.
  • gaspy
    #537
    Kicsit azért visszaolvashatnál...
  • moralosan
    #536
    egy nfo filet sem tudsz megnyitni? :P
  • kanu21
    #535
    Sziasztok valaki tudna küldeni a Serious sam 2-hez CD key-t nert nem találom sehol az interneten. Előre is kösz
  • Newfronter
    #534
    Tehetünk egy próbát. Akkor "Hungarian Server" néven pillanatokon belül létrehozok egy szervert.
  • kigyi
    #533
    Az sajnos max 3-4 embernek elég de akkor már laggol is :(
    Nekem 4Mb/512kb-s netem van (dsl) de most a pingem kicsit magas kifelé.