1012
  • MagyaR
    #612
    Akkor ennek azért utánajárok :).
  • MagyaR
    #611
    Az a baj, hogy se az xfire és se az all seeing eye nem ismeri fel a serious sam2-t. Ha all seeing eyeba megadom a serious sam 2 exét, akkor pedig nem talál semmilyen szervert se.

    Próbálkoztam gamespyba is :D, de ott is eredménytelenül.
    Játékon belül pedig nem olyan kényelmes külön belépni, de muszály leszek :).
  • Newfronter
    #610
    Rendben. Amúgy én használok egy ADSL tuning progit is a cFos-t, ami kizárja az ADSL hibalehetőségeit és még gyorsít is rajta. A ping számot még lejjebb tudja szorítani, mint az alap XP.
  • MagyaR
    #609
    Most majd megpróbálok én csinálni szervert és akkor biztos feltok rá csatlakozni :DD. 265el töltök lefele, ami 2,? mbit/s.

    Az azt jelenti ha Starfronter elbírt 4 embert akkor én szntem 5öt.
    De fél tizen egynél nem biztos, hogy tovább fog tartani a szerver :D.
    Max megpróbálok 8ig megtanulni és akkor sokáig nyomhatjuk.

    De ha valakinek jobb nete van akkor csinájjon ő szervert :). Csak adja meg a pontos idejét a szerver kezdési idejének, mert nemtom mér de lehet én csak olyan szerverre tok felcsatlakozni ahol csak a szerver van. Ha utána jönnek az nem baj.
  • ati2002
    #608
    Ma este is benne vagyok, de megint csak 9 után.
    Dögöljenek a 3fejü kutyák!:DDD Meg az ugató vaddisznók:DDD
  • mrzed001
    #607
    Van, sőt a nagy aratógépnek egyenesen idegörlő. Az nem teccik, a többi elmegy
  • NeoMaN
    #606
    és a focilabdával dekázó kroki? :Ð
    dinogolás az első pályán? :Ð
    találtam még pár ilyen íster egget :)
  • Tatyla
    #605
    miért nincs a fegyvereknek hangja?
  • Newfronter
    #604
    Még egyet nyomhatunk, ha van kedved!
  • Newfronter
    #603
    Csak tudjátok mi rossz van ebben a játékban? Az hogy tönkreteszi az egeret. :))

    Amúgy én is megtaláltam a dudát a mocsaras pályán, de a fene tudja, hogy mit aktivált. De láttam hogy valamennyit össze kell belőle gyűjteni és akkor valami történni fog...

    Jó dolog, hogy nem védték le a multit a fejlesztők kulcsal, habár megtehették volna, ezzel vagy csak azt nézték, hogy minél többen játszanak és talán majd így megveszik a gammát, vagy egyszerűen csak nem a pénzt nézik mindenben. Simán megtehették volna azt is, hogy legújabb Starforce és szevasztok...
  • NeoMaN
    #602
    bugrisok!
    én kimaradtam!! :(

  • ati2002
    #601
    Hát az már túlzás volt, milyen lassan sebződött:) Az isten fasza töltény nem volt elég.:D
  • Newfronter
    #600
    A king-kong azért nem volt semmi. Meg kellett halni, hogy legyen stukid. :)
  • ati2002
    #599
    A feeling hatalmas volt, áááá, gecc, az a zene, amikor megindult az action egy-egy map elején, azkegyetlenvolt! :D A grafkó is szuper, ennél jobb nem is kell.
  • mucsácsó
    #598
    jha, elég vékonka
  • Newfronter
    #597
    ÁÁ már azt se tudtam, hogy merről jönnek. Nagyon ugrálni meg nem lehetett, mert a mocsár az sebzett. Igaz volt egy olyan bomba, ami elpusztított minden ellenséget a pályán, de találdd már meg! :)
  • Newfronter
    #596
    Mekkora egy szál f@sz vagyok! :DD
  • mucsácsó
    #595
    télleg, mennyi volt? kb? 60-70 ellen? vagy sokat mondtam?
  • Newfronter
    #594
    Általában fel tudok csatlakozni, de nem szereti a játék, ha mellette töltesz.

    A ruggbysek ellen a madár jó, ezt ne felejtsétek!
  • ati2002
    #593
    dettó!
    Itt a képed!
  • mucsácsó
    #592
    de várom má gec, én is megyeeeek majd de már úúgy szeretnék
  • Newfronter
    #591
    Ja én is! A mocsaras nem annyira tetszett(ennyi ellenséget egyszerre még nem láttam játékban). De a többi király volt!
  • ati2002
    #590
    az ugrálósnál szétröhögtem az agyam :DDDD
  • MagyaR
    #589
    Azt vettem észre, hogy nemtom mér de lehet h csak olyan szerverekre tok felmenni ahol csak a szerver van fenn. Nem baj ha utána csatlakoznak, de ha már két ember van akkor nemtok csatlakozni. Lehet, h ez hülyeség, de nem egy szerver volt amin egy ember volt és fel tudtam rá menni.

    Azt nyomtam egy jót úgy, hogy eccerre voltunk 5-6-an is.
    És ebbe az a legjobb, hogy versengés megy azér hogy ki öli meg a szörnyecskéket :D.
  • Newfronter
    #588
    Benne vagyok, majd este újra! Innen folytatjuk!
  • Newfronter
    #587
    Jaj de jó volt! Főleg az uccsó pálya! Meg az az ugrálás!:)))
  • ati2002
    #586
    holnap ismételhetünk.
  • ati2002
    #585
    whoow !!! ez a coop nagyon jó volt. de elfáradtam.
  • NeoMaN
    #584
    ja, puskás nagyot sebez
    táncolni kell folyamatosan körbe-jobbra-balra, vagy oszlop mögé és kilépés-bumm-vissza-kilép-bumm-vissza (persze gyorsan, csak addig az oszlop mögé amíg újra el nem sütheted a fegyvert)
    Egyként duplacsövűvel simán kinyírhatóak.
  • Dant0r
    #583
    Hali!

    Olvasom itt hogy így meg úgy könnyű a game...
    Lehet hogy már kijöttem a gyakorlatból, de az 1-et végigvittem Hardon, aztán multiban haverokkal Mentalon , hasonló stílusból a Painkillert is végigvittem Traumán,
    viszont ezt elkezdtem normalon csakúgyból, hogy majd végigviszem később hardon is minden secrettel meg szirszarral.
    Nos a puskás emberek néha ÚGY szopatnak le hogy alig bírok elbújni. Nagy kör alakú szobák, és teremnek minden sarokban, és nagyot sebeznek messziről is.
    Igazából még elfutni ill. elbújni se tudok.
    Nem tudom, van valami stratégia?
    Jó mondjuk az igaz hogy 90 alá sosem ment a hp-m, de ez "csak" normal. Vagy a további fokozatokon nem erősödnek annyira?
  • NeoMaN
    #582
    jönnék én, ha nem lenne teli...
    :ÐÐÐÐ
  • MagyaR
    #581
    NEMTOK CSATLAKOZNI. Vmi tejjesen hüye hibát ír ki.
    ezt: failed authentication.

    Ilyennel nemnagyon hinném, hogy még találkoztatok, mer mindenkinek azt írta ki, hogy not aval.... vagy nemtom mi.

    Felraktad azt az új patchet?
  • MagyaR
    #580
    Nekem 2,? mb/s 265 kybetos a netem!
  • ati2002
    #579
    ok
  • Newfronter
    #578
    Internet --- Find match
    2-3 perc és kész.
  • ati2002
    #577
    hol kell keresni?
  • Newfronter
    #576
    Akinek ennél jobb a nete az szóljon: 2Mbit/192kbit.

    Amúgy 21:10-kor csinálok egy szervert Hungarian Server néven.

    Ha valaki meghal játék közben véglegesen, akkor rejoin!
  • ati2002
    #575
    na vagyok
  • Newfronter
    #574
    Kedves Serious Sam játékosok! Akkor indítsunk egy szervert! Ha valakinek gyors nete van, szóljon! Én max 3-4 játékost bírok(akkor is van néha lag).
  • Newfronter
    #573
    Akkor gyere multiba, olyan szervert csinálok, hogy 400% extra enemy strenght per player, és pluss 400% enemy strenght. Hogy tetszik?

    Sajnos ezt viszont singleben nem lehet állítani.