87
A játék neve: KREED!
  • DeerHunter01
    #87
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • w77d
    #86
    én már igen XD
  • Voldi
    #85
    Tényleg idegesítő!
  • Snecie Smicie
    #84
  • FtranX
    #83
    hát eléggé idegesítő! :>
  • rusland
    #81
    hat tudnak az oroszok
    de mondjuk ez nem meglepo kapasbol tudnek mondani most 10 sikeres gamet
  • Disno
    #80
    örségi? van itt pilisi meg minden
  • Disno
    #79
    Én csak egyet hoztam fel :-DDD Többi az Ragm munkája :-DDD
  • CSOCSO
    #78
    tényleg kezd idegesitővé válni hogy minden örségi topicot felhoznak:)
  • MrTressy
    #77
    úgy tünik
  • Sephi
    #76
    Ez mostanaban divat hogy felhozzuk a regi topickokat?:)
  • Disno
    #75
    ecsém! ezs yo game!
  • Ron Ragm
    #74
    mi van ezzel a játékkal? kijött már? (kicsit le vagyok maradva:))
  • PyRex
    #71
    Nalam alig esik 100 ala 1024x768x32 mindenmaxon. :) Mondjuk a Team Arena neha belassul 40-50-re. :)

    PyRex
  • Dikkma
    #68
    Nézzetek be duality topicba.. :)
  • Shep
    #67
    A geforced nem Aristo véletlenűl?
  • Shep
    #66
    Hát akkor tényleg nem ok valami ui nekem ue a gépem annyi hogy 512MB memória van és 80-100fps/lehet több v. kevesebb nem tudom mert ezzel a géppel épp hogy csak kipróbáltam a régivel játszottam sokat vele/, de ami elkeserítő lehet számodra a régi configomon Cel300 AcorpRiva TNT 128MB memória 20-40-50fps volt szinte mindenhol nagyobb tűzharcoknál leesett 20ra de ennyi ja azt majdnem kihagytam hogy 800x600x32 /high mindkét confignál
  • Shep
    #63
    Szerintem akkor nállad a videókártyával lehet vmi, mert nekem is 100fps körül van a Q3/800x600x32 high/
  • D3t0nat0r
    #62
    Pyerx: Szerintem ezerszer szebb lesz, már ha Carmac meg tudja csinálni, amit elgondolt. Ugyanis azt mondta még a project elején, hogy minden, de minden felületre bump mappinget akar, még a szörnyekre is. Ezen kívül az első videóból, amit a Gef3 bemutatóján mutatott be kiderül, hogy az árnyékok a fényforrások dinamikus változása miatt állnadóan változni fognak, a Kreed movien, meg shotokon az árnyékok mind egy helyben állnak...

    Szóval szerintem ez a Kreed inkább a Gef3 tudását bemutató game lesz, a Doom3hoz inkább majd akövetkető Nvidia kártya lesz ajánlott...
  • PyRex
    #61
    Najo, de nyilvan jobban kell majd kineznie a Doom3-nak, nem? Elvileg kesobb jon ki, szal' ezen nincs is mit csodalkozni szvsz.

    PyRex
  • Shep
    #59
    Az lehet de a 30 fps nem nagy valami, igaz minden be volt kapcsolva, meg hát ugye szerintem nem 700as celeronon futtatták
  • D3t0nat0r
    #58
    talán hcgamer..
  • Dikkma
    #57
    Igen, de a Kreed nemsokára kijön (olyan fél éva max?) a Doom3 meg több mint egy év. Szal a Kreedről most, 70%-osan jönnek a shotok, a Doom3 most olyan 30%-os lehet..
  • OPM
    #56
    Honnan lehet azt a "híres" doom3 videót letölteni? :)
    thx
  • PyRex
    #55
    Az elso kepek a Kreedrol majdnem akkor jottek, mint a legeslegelso low-quality Doom3 video, vagy rosszul emlexem?

    PyRex
  • Dikkma
    #54
    Talán mert a Kreedről fél éve még nem volt semmi, és legalább ennyi is lesz a két megjelenés közt. Lehetséges volna? Az.
  • D3t0nat0r
    #53
    Mellesleg a Doom3 ról igazán mutathatna valamivel többet az ID, már unom, hogy 2 low quality videón kívül semmi nincs kint róla, Kreedről meg 1-2 naponta jönnek a screenshotok...
  • D3t0nat0r
    #52
    Shep: De mire megjelenik a game Gef3 már kb olyan árban lesz, mintmost a Gef2, ha nem olcsóbb...
  • Shep
    #51
    Doom3 -ról The game is intended to run at 30 frames per second on a GeForce3 with all visual options on, although it will certainly be faster on future hardware.
  • tomcs
    #49
    nem surun irok ide de ez most tenyleg teccik. az a kekes valami nem tom mi, de szerintem ugy onmagaban kiragadva jol nez ki, lehet valami matrixos effekt, bar akkor meg miert van kadban?e ez akkor is kb olyan szorszalhasogatas mintha mondjuk warcraftot azert csesztetned mert az orkok nem zoldek. van ahol zoldek van ahol nem, attol fugg ki irta a sztorit mind1 szar pelda volt ;)
  • Bith
    #48
    Bahh, mert nem ott kell, hanem a fórumkeres?ben! :)
    A fórum f?oldalán van a bal menüben. Vili? :)
  • PyRex
    #47
    Ne csinald mar: itt van font kereso, mellette az hogy hol (Supergamez), most irtam be, erre:

    "Főoldal Keresés


    Keresés a SuperGamez adatbázisában


    Nincs találat "

    Ennyi.

    PyRex
  • PyRex
    #45
    "Egyébként már van egy Kreed topic, használjatok keresőt!"

    Hasznaltam. Beirtam, hogy kreed. Nem talalja meg. Csak akkor nem ertem miert kell azon megsertodni (nemtom melyik moderator volt az) ha minositem a forum milyenseget... :)

    PyRex
  • Laalee
    #43
    ezen vitazni egyertelmu hogy plazma :)
  • PyRex
    #42
    Az a baj, hogy tokigazad van, sokszor tulzasokba esem. Bocsanat.

    PyRex
  • Dikkma
    #41
    Meg szeretnék kérni mindenkit, hogy ne használjon trágár szavakat mert nevetséges, hogy minden apróságért faszozni kell!
    A konzolosok szétvernek minden topicot, akármi nyílik, rögtön ott van hogy hű, de gagyi, a ps2-n/gcn/stb mennyivel jobban fut, pc sux és saját preferált konzol rulez, de hagyjátok abba mert ideges leszek!
    És akkor PyRex aki moderálni akarja a pc-s játékoknak leáldozott topicot, lefaszoz valakit! Akkor kiben bízzon az ember, hogy képes normálisan társalogni?
    Egyébként már van egy Kreed topic, használjatok keresőt! Vagy két seccel tovább tart mint az új topic nyitása gombra rátenyerelni?
    Bocs de tényleg drasztikusan kell fellépni mert mindenki panaszkodik a konzolháború miatt, és akkor még itt is mindenki egymást köcsögöli!!!
  • Dikkma
    #40
    Én pont itt tartok, és jól fut :)
  • PyRex
    #37
    Nem ezt mondtam, csak mindig mindenki azt hiszi, hogy 500 millio GHZ, meg 5 GF3, meg 3GB ram kell mindenhez, ami egy jo nagy baromsag. En 800MHz-es procival es GF2-vel mar eleg regota (es meg most is) 102-ben jatszok full detailen es nem erzem szukseget, hogy cserelni kelljen...

    PyRex
  • Lazarus
    #36
    Dejó neked! :)
    Akkor most halgassuk a Fórum okosát és kussoljunk jól..
  • PyRex
    #35
    Te aztan nagy lama vagy... Nem a procitol fugg, te majom, hanem a GPU teljesitmenyetol. Jo, nyilvan nem art neki az 1GHz, de 2???

    PiRex