7788
Ide jöhetnek az írással kapcsolatos sirámok /Borg
  • Japep
    #7428
    Hello!
    Valaki rendelt már a DvdPapa oldaláról DVD-t?
    Mert gyanúsan alacsonyak az árak... :D
    Valakinek van tapasztalata, hogy megéri-e innen rendelni nagyobb mennyiségben?
  • Sanyix
    #7427
    mer számszunk
  • bertino
    #7426
    hát az nem tul egészséges.
  • czky
    #7425
    Sziasztok!
    Van egy Samsung SH-S183A típusú íróm. Kb. 1 éves. Mostanában dvd írás elején meg a végén olyan hangot ad ki, mintha reszelné a lemezt. Ez mitől lehet? Kezd meghalni?
  • Willenbrock
    #7424
    Nekem is van 1 filmem mappában a vinyón:VTS,video ts fájlokból áll.Úgy néz ki mintha lemezt nyitnék meg.Nem tudom hogy írjam DVD lemezre.A Nérómban nem találok olyat hogy DVD írása.Olyan van csak hogy video meg szuper video CD írása.Meg hogy DVD kép írása.Mit lehet tenni?
  • bertino
    #7423
    a lemez összeköttetésben áll a programmal, összeesküvés
  • piamania
    #7422
    na most már oda jutottam,hogy a ma vásárolt tdk újraírható lemezt,amikor beteszem,és elindítom a nerot, akkor fagy a program,nem akar bejönni,de ha kiveszem a lemezt,akkor elindul.Mi lehet a baj?
  • piamania
    #7421
    pedig más hasonlót lejátszott.igaz azt nem én írtam
  • davidka003
    #7420
    Azért nem játssza le, mert már régi a lejátszód és nem támogatja a Divx-et.
  • piamania
    #7419
    Sziasztok!

    Olyan gondom lenne,hogy ki szeretném írni újraírhatóra a 24 c. film néhány epizódját.Próbát már csináltam,de nem játsza le a lejátszóm.Adat lemezként írtam.Igazából nem sűrűn írtam még olyat,hogy egy lemezre több film is ráfér.Tudnátok segíteni,hogy Neroval,hogy csináljam meg?Melyikre menjek rá?Köszi szépen.
  • roberto
    #7418
    Nekem is ez a problémám vettem 5 db. Ridisc lemezt tudom nem nagy minőség de eddig nem volt gond de mind az 5nél azt irja ki mikor irni akarok rá hogy illegális lemez:S
  • Desert
    #7417
    sziasztok
    olyan problémám van hogy a nero 7 és nero 8 megírja a dvd-t de visszaolvasás után is csak 87%ban tudod visszaolvasni és utána kiírja nem olvasható a lemez, dvd-R és DVD-RW esetén is
    Van erre megoldás ?
    Desert
  • bertino
    #7416
    hehe
  • Banyapapa
    #7415
  • ironhorses
    #7414
    Tök béna vagyok! Nem találok dvd film írása menü pontot. Tudnátok kicsit konkrétabban segíteni!
  • benkoszabi
    #7413
    Üdv.

    Verba Duplarétegű plusszos lemezt akartam írni. 7 giga lett volna a másolandó adat. Nero 8 Demo verziójával, és egy pár éves Pioneer 110D-vel fogtam hozzá. 2 lemezem elkúrta.
    Ideges voltam.
    Betettem egy rendes, egyrétegű DVD-t, azt gond nélkül megírta.

    Mi lehet a gond? Írtam már ezzel az új Nero-val, és ezzel a Pioneer-el is Varba dupla rétegű, ugyanilyen DVD-t pár hónapja. Akkor nem volt semmi gáz.

    MIben leledzik a probléma? Okozhatja a por? Mármint hogy poros, és újlenyomatos kicsit a DVD felülete- csakmert már hónapo óta itthon vannak az üres lemezek, és hát kicsit porosak?

    Elkezdi az írást, ír egy hibaüzenetet, és leáll a művelet. Miben leledzik a gond?
  • Met
    #7412
  • Sanyix
    #7411
    létezik még ilyen szar szabvány dvd-t játszó pléjer? öe.
  • ironhorses
    #7410
    Nagyon köszi!
  • Morphin
    #7409
    nero...dvd film írása, és mindent húzz át a video_ts v milyen nevű mappába...ennyi lenne nagyjából.aztán be egy lejátszóba és elméletileg lejátsza.
  • ironhorses
    #7408
    Sziasztok! Hogyan és mivel tudom kiírni azt a DVD filmet ami egy mappában van és VTS, video ts file-okból áll? Pont úgy néz ki mint amikor egy filmet megnyitok lemezről a gépen. Csak nem tudom, hogyan írjam ki, hogy lejátsza a DVD lejátszó.
  • bertino
    #7407
    dehogy szabad :O
  • ibor90
    #7406
    vettem egy új LG-t mindjárt kipróbálom
    amúgy szbad maxon írni a DVD-ket? és a DVD9-et?
  • Met
    #7405
    nézd meg, hogy támogatja e az íród azt a lemezt
    én vettem 8x-os +RW-t és nem tudok rá írni mert s,4 vagy 4x-est támogat az írom
  • ibor90
    #7404
    Hy!
    Nemrég vettem 2x5db PHILIPS DVD+R DL lemezt..ma próbáltam írni rá de ahogy elkezdené az írást azt írja ki hogy "Az Egymenetes (DAO) felírás nem indítható" és hogy sikertelen...
    raktam fel új NERO-t meg frissítettem a firmwaret de semmi..kipróbáltam 2 lemezzel is
    az író egy LG, a NERO meg 8-as
    elképzelhető hogy az a probléma hogy az everest szerint az író 2,4x-esen tud írni de a NERO-ba a lemezt csak 1 2 3 4 5 szörösen engedi
    vki tud segítni?
    előre is köszi
  • Solt
    #7403
    Sziasztok! Az autóban lévő cd lejátszóm igaz, hogy kezeli az mp3-at, de mivel hosszúak az előadások amiket így hallgatok, ha nem érek a végére, akkor a következő bekapcsolásnál előröl indul az egész. Hogy tudnám azt megcsinálni, hogy az mp3 fileokat audio-ra konvertálom, de nem cd-re, hanem dvd-re? Eddig akármilyen programot néztem, dvd-re egyik sem ír ki audioban mp3-at. Mindegyik cd-t kér! Van erre alami megoldás? Köszi
  • Morphin
    #7402
    1. tegyél be egy cd-t 2. írható legyen
    sry más nemjut eszembe
  • Pótol6atlan
    #7401
    Sziasztok, lécci vki segítsen, mert már nagyon elegem van. Az a gondom, h nem tok dvd-t írni, samsung dvd/cd íróm volt, leszedtem a nero 7, nero 8, infra recorder progikat, codeceket, de egyikkel sem tudtam dvd-t írni. Kicseréltem az írót, pioneer dvr-a07 íróra, de ezzel sem megy. Beállítom, hogy miket akarok kiírni-->next és ezután nem jelenik meg a burn, de a samsunggal megjelent, de akkor meg azt írta ki h please insert a writable disk... (neronál) szal nem tudom h mi a gond, nagyon örülnék ha vki válaszolna. Előre is köszi.
  • #7400
    Sziasztok!

    Dvd írásnál ha azt a hibaüzenetet írja ki a Nero, hogy:

    Track following error

    akkor mi lehet a gond?
  • Banyapapa
    #7399
    probáld ki az ultra iso progit.
    Nekem 1-2cer bevált,olvashatatlan dvd-nél,berakod lemezt,rámész lemezkép készitése,belövöd ISO-ra,bepipálod hogy olvasási hiba mellözése.

    És remlnykedsz hogy sikerül megcsinálnia:)
  • Met
    #7398
    kínomban már felraktam a Nero-t de az se törli, ír rá, illegális lemez.
  • re1212
    #7397
    sziasztok!

    Egy kérdésem lenne.Kiirtam 8.5 gigás dvd-re egy két játékot isoban, de nem tudom feltelepíteni , mert kb 50 %-nál elszáll, mindegyik, hogy a lemez nem olvasható(verbatim), ha megprobálom visszamásolni a winyora, akkor is elszáll 50 %-nál, olyan mintha csak 4,5 gigát tudna kezelni.
    Átvittem az egyik ismerősömhöz nála is ugyan ezek a problámék jelentkeztek. az író mindkettönknél pionerr 110-es.Neroval írtam.
    Van valamilyen lehetőség, hogy visszanyerjem az adatokat??
    Légyszíves segítsetek!!

    Előre is nagyon köszönöm mindenkinek!!

  • Met
    #7396
    ezt nem értem én se
    elvileg az íróim kezelik a +RW-ket
  • Banyapapa
    #7395
    de nero is percekig formáz egy ujrairhatot,akkor az hogy végezhet 2 másodperc alatt?
  • Met
    #7394
    Elfogytak az RW DVD-im, vettem Philips +-ost (Ricoh) de nem tudok rá írni se ImgBurn-el se Roxio-val.
    DVD Infopro-val leformázom (2mp alatt lefut a full formázás) de továbbra se látja formázottnak.
  • Met
    #7393
    Lehet kicsit frissebb Nero kellett volna, tekintve, hogy 8.3.2.1-es az utolsó...
    Ettől függetlenül DL-es lemez írására mindenképpen jobb az Img
  • tomko55
    #7392
    Szóval konklúzió!
    ASUS dvd iró + nero 6.6 = nem ír dual layerbe!

  • tomko55
    #7391
    Kedves Banyapapa!

    Köszönöm az ötletet! img burn kipróbálva és szépen kiirtam a dual layerbe amit akartam. Nero csúfosan leéget nálam. asszem uninstall lesz.
    További szép napot!
  • owen20
    #7390
    sziasztok!
    Olyan gondom lenne hogy DVD-akarok irni filmeket xvideseket és eddig mindig TDK-dvd-t irtam és semmi baj nem volt!
    Ma reggel irni akartam ki dvd-t és minden okés is volt de amikor elkezte volna irni kiirta hogy illetéktelen lemez és kidobta a dvd-t és nem tudom megirni nem engedi!
    Mi lehet a probléma?
    A DVD irom NEC DVD_RW ND-3540A tipusu!
    A lemezzel lehet probléma vagy mi lehet a gond?
    Kérlek segitsetek!
    Sziasztok!
  • tomko55
    #7389
    Azzal nem!
    De köszönöm a tippet! kipróbálom!