1737
Könyvek, könyvek, könyvek...
  • chhaya #1576
    Azt hiszem felveszem ezt is az elolvasandók listájára, köszi a tippet. :)
  • Calver
    #1575
    *antihősnek
  • Calver
    #1574
    jaja Fürge Calver kb az legzseniálisabb ööö... antihős? na jó, legyen inkább simán "főszereplő", az antihős van egy pozitív "csengése" is
    btw Nemes István műveit tényleg érdemes olvasgatni, zseniális író, amolyan "modern korunk Rejtő Jenője"... főleg h az írási stílusuk is nem kicsit hasonlít szerintem egymásra
  • chhaya #1573
    Csak nem ebből van a nicked is?:D
  • Calver
    #1572
    az nem rossz, bár Jeffrey Stone/John Caldwell/Nemes István-tól szvsz a legütősebb az Élőhalott Balladája
    na meg a Káosz-ciklus (az pont John Caldwell néven) Skandar Graun-nal a főszerepben ugye...
  • chhaya #1571
    Jeffrey Stone: A hajnal trilógiája
  • kakimakifsz
    #1570
    Ezt :S:S

    Olvasmányos könyvekre nem sok időm van. Van itt a Lovashadsereg című kis könyvecske. Azt régóta el akarom olvasni. (kivégezték az írót emiatt a könyv miatt)
  • Balázs 17
    #1569
    Baldacci könyveivel mindig szemezek, de még nem mertem bepróbálni, pedig a stílusa bejönne biztos:)

    majd írj róla, vagy ha már olvastál tőle akkor arról :D
  • Citroen DS3
    #1568
    Holnap kezdem: David Baldacci: A bosszú, utána pedig: W.E.B. Griffin_ Lövészek.
  • Balázs 17
    #1567
    amúgy John Grisham-Fellebbezés pörög most
  • grrrrr
    #1566
    Hát most nem volt kígyózó sor, de már voltam úgy a libriben, hogy kígyózót a sor. Szerintem azért menj minél hamarabb nehogy elfogyjon a könyv.
  • grundy
    #1565
    Le kell nézni :D
    Bár gondolom emiatt most nagyobb tömeg van a könyvesboltban, de azért biztos nincs kígyózó sor :D
    Ha minden könyvre vonatkozik ez az akció akkor most érdemes azokat az áhíott sikerkönyveket venni amik magasabb áron kelnek el mint a többi könyv. Legjobb az lenne ha a kedvezményekből összejönne 1 könyv ára :D
  • hullabaloo
    #1564
    Hamég a szállítási költségre is tennének 20% kedvezményt, az már maga lenne a kánaán :D
  • grrrrr
    #1563
    Sajnos lefogsz késni mert csak Péntekig van ez az akció.
    De ha péntekig nem tudsz feljönni Pestre akkor sincs sok minden veszve, feltéve hogy ne irtózol a online vásárlástól mivel ha online áruház veszed akkor is jár a 20% kedvezmény. :)
  • lakampa
    #1562
    És nem tudjátok, hogy meddig tart ez az akció??? Én csak a jövő héten fogok tudni felmenni pestre valószínűleg, (nálunk nincs libri) jó lenne ha nem késnék le róla, mert kellene pár jó kis könyv.
  • mámászítá
    #1561
    Igen az összes könyvre vonatkozik a kedvezmény. Megyek is bevásárolni már karácsonyra is, meg lesz egy-két szülinapos is, akik imádnak olvasni. :)
  • Rage47
    #1560
    Trónok harca
  • hullabaloo
    #1559
    Nem tudja valaki, hogy a Libris 20%-os akcióban minden könyvet meglehet venni kedvezményezett áron?
  • kakimakifsz
    #1558
    Bakai... Gyakorolókönyv a felsőfokú német nyelvvizsgához
  • grundy
    #1557
    Ő jó könyveket ír :)
    De én egyszer megnézném milyen Stephen King viselkedése élőben :) Így viszont a könyveit nézegetem majd itthon, mivel veszek párat.. van mit kiolvasnom tőle :) Szeretem azt a kreativitást amit felvonultat. Plusz nagyon jók a karakter ábrázolások. Legalább jókor jött ez a leárazás :D
  • Balázs 17
    #1556
    pl. Bret Easton Ellis :)
  • monkeymajom
    #1555
    Hát én valami nagyon elvont íróval találkoznék aki olyanokról írt,hogy az már beteges és ember magától ilyet ki nem talál...nagyon gyorsan akartam ilyen írót mondani de most nem jut eszembe :D Érdekelne,hogy mik zajlanak le egy ilyen ember fejében vagy éppenséggel mik nem.
    De sajnos ezt a közönség találkozót, majd máskorra várhatjuk ( bár remélem,hogy lesz ) most 20 százalékkal occóbb minden :)
  • grundy
    #1554
    Ti melyik külföldi vagy magyar íróval találkoznátok? Nekem is tetszene az ötlet, ha valamelyik kedvenc íróm jönne, bár azzal is beérném, hogy ha "csak" valami nagyszabásu leárazás lenne.
  • amazon15
    #1553
    Egy író-olvasó találkozó biztos több embert vonzana, mint bármi más. Természetesen azoknak leginkább, akiknek szenvedélyük az olvasás.
  • monkeymajom
    #1552
    Tuti,hogy valami születésnapi programfüzér lesz Libri módra. A 20 év az olyan kerek és az olvasás megint teret hódít magának. (legyen az elektronikus vagy klasszikus értelemben) Én biztos kedveskednék az olyan lelkes olvasóknak,mint jómagam a Libri részéről. Szóval valami kuriózummal előállhatnának! Valami rendhagyó születésnappal...akár egy külföldi író meghívása és a közönség találkozása....hmm....értékelném!
  • kincsanna
    #1551
    Már lassan mindenhol van törzsváráslói kártya. Már csak a sarki abc-be kéne vip kártya. :D
    Viccet félretéve biztos valami nagy dolog lehet ha visszaszámlálás van. Remélem 50%os leárazás lesz a posztapokaliptikus könyvekre :D
  • monkeymajom
    #1550
    Általában ha neten rendelsz mindig kapsz valamennyi akciót. De a Libriben van törzsvásárlói kártya is. Bár azt nem tudom,hogy működik..múltkor kérdezték,hogy szeretnék-e de én hülye annyira rohantam,hogy már csak az utcán jutott eszembe,hogy kérdezett valamit. :\
    Viszont most van valami visszaszámlálás. Amiről szintén semmit nem tudok :D De remélem,hogy nagy leértékelések lesznek.
  • kincsanna
    #1549
    Ez a stílus nekem is feszik :)
    Nagyon át tudják adni a hangulatot ezek a közeljövőben játszódó katasztrófás könyvek.
    Ilyenekre mostanában miért nincs akció? :D
  • monkeymajom
    #1548
    éppen ez az...ha lenne...mind1. A lényeg,hogy beszereztem elektronikusan :P

    anna a metro 2033-ról olvastam és elég bizalomgerjesztő könyvnek tűnik!
    Amit láttam a Libriben az a World War Z..4000Huf...de hát muszáj lesz megvenni mert én nagy zombi rajongó vagyok, imádom a poszt apokaliptikus szférában játszódó történeteket.
  • z99999
    #1547
    ha lenne, akkor kiraknák.
  • kincsanna
    #1546
    Én a metro 2033-at szeretem nagyon. Most csináltak belőle pc-re és konzolra játékot a könyvből de az nem lett rossz. Néhány adaptációt nagyon elrontottak de szerencsére ez nem tartozott azok közé. Legalább vizuálisan is átélem a terrort. Bár a képzeletemben máshogy néztek ki azok a groteszk lények :D
    Szerencsére a játékért nem kellett annyit utazgatnom mint a könyvért. :D
  • monkeymajom
    #1545
    Arkagyij és Boris Sztrugackij - Stalker, piknik az árokparton
    Klasszikus!
    Bár azt nem értem,hogy egy olyan helyen,hogy Libri miért nem lehet kapni...pedig lenne rá kereslet szerintem.
  • w77d
    #1544
    Bud Spencer: Különben dühbe jövök
  • kakimakifsz
    #1543
    Érdekesnek tűnik ez is.
  • kakimakifsz
    #1542
    Anthony Burgess - A gépnarancs
    csak a film miatt olvasom ki. (bár a filmet Mechanikus Narancsnak hívják)
  • kakimakifsz
    #1541
    Csipkelődtem kicsit

  • zsutyesz
    #1540
    igen, és?
  • kakimakifsz
    #1539
    OFF:

    Alonso
  • zsutyesz
    #1538
    Az éhezők viadala
  • szigetlakó
    #1537
    A király beszéde

    Történelmet kedvelőknek ajánlom.