40
  • Com9000
    #40
    Tényleg érdekes volt olvasni a hozzászólásokat!
  • Aqua Nero
    #39
    nincs véletlen eggy sima roolerhez kereketek?Nekem kéne eggy hátsó.Ha valaki tud szerezni ír
  • Deus Ex
    #37
    Üdv.

    Szabad idézet valahonnan a 19.-20. század fordulójának idejéből:

    Az autó érdekes úri hóbort, de hamarosan kimegy a divatból, és nem terjed el széleskörben. Ellenben a lovaskocsik problémájával kezdeni kell valamit, mert 1950-ben a városokat elborítja a lócitrom.

    További kellemest, kedves konzervatív barátaim!
  • Flashy
    #33
    szerintem a mukodese, az elve erdekes, azert mar erdemes volt neki megalkotnia. de mindennapi hasznalati targy nem lesz belole.
  • pilóta
    #28
    Már látom a jövőt én is:
    Rengeter új munkahely létesűl! "Kamionsöfőrök" százezreire lesz szükség :) Elképzelem, amint 50 ilyen kétkerekűvel konvolyban haladnak az autópályán, mindegyik hátizsákjában egy 150 kilós disznóval :)))
  • ZUL
    #27
    Nekem egyből a "Vissza a jövőbe 2" jutott eszembe róla, amikor légdeszkázott a srác
    már csak azt kellene megoldani, hogy ne kelljen kerék és egy csomó, előbb elhangzott kifogás eltünne
  • tomcs
    #24
    már látom, félcsövekben ugrálnak a barmok ennek tuningolt valtozataval es a giroszkop miatt porog a kereke mint allat..(mellesleg en mar lendkerekrol is hallottam, ami ugye megtartja a perduletet, es segit egyensulyozni, bar ebbe a vacakba teny hogy erdekesen ferne bele..inkabb az idogepet fejlesztenek ki oszt importalnanak zsebfuzioseromuveket 2500-bol ;) huu mekkora baromsag lett..
  • Kis-Bob
    #22
    Elég gagyin néz ki, a kereke egy kicsit idétlen.
  • Kis-Bob
    #21
    vagy szedje gyorsabban a lábait...
  • Break
    #20
    Szerintem a bicikli is tök megteszi. Télen a biciklin ugyanúgy lefagysz, mint ezen, ráadásul a bicikli 20-nál még azér' többet is tud menni. Úgyhogy maradok a biciklinél. Ha meg nagyon lusta vagyok, akkor 3000 dolcsiból olyan robogót veszek, hogy még az esti mesét is elmondja!!!
  • Bekomman
    #19
    Ez röhej: aki gyorsabban akar haladni az vegyen robogót.
  • I.C.ram
    #17
    ujabb hulye talamany ezek miatt degenaralodik a vilag :((
  • pilóta
    #16
    Az rendben van, hogy lassítasz, meg minden, de a járdaszegélynél leszállsz, leteszed, felszállsz. Vagy villamossín, leszállsz, átcipeled, felszállsz... Azért megnéznék egy ilyet az oktogonnál közlekedni, amikor gyalog is alig lehet közlekedni, csak a tömeggel sodródni. Ha meg 3-mal akarok menni, akkor azt ingyen is tudok gyalog :)
  • I.C.ram
    #14
    no meg lopasa is mokas! fogja a rablo es pumm be a kocsi csumagtartojaba es mar meg is van az 1 milla!!!
  • I.C.ram
    #13
    pedig tenyleg 3000 dolcsi a TV-ben is mutattak! ki az az allat aki ilyet vesz!! ha ilyen draga nem lesz egyhamar kornyezetbarat a kzolekedes :)) es penztarca barat is :))
  • Fatality
    #12
    Eléggé ügyetlen soför lehetsz. (Már amennyiben van jogsid) Az autóval is lassítanak, ha akadály van elötte... Nem kötelező mindig max sebességgel haladni :)
  • pilóta
    #11
    Majom! (gondolom így hívnak)
    Az első nyers CD-vel nem közlekedtek 20-al a járdán. Mellesleg szerintem a járdán elég körülményes lehet vele a közlekedés, amikor mész 20-al, anyóka meg megy 2-vel, és szembe tolnak egy babakocsit, nem beszélve a kereszteződésekben az útpadkáról. Az úton meg túl lassú, simán elgázol egy troli.
  • dewdew
    #10
    Kerekparral egykerekezni is ugy kell, hogy a hatso fekkel es a pedallal jatszol. Ha a bringa elore akar dolni, akkor eroteljesebben tekersz, viszont ha hanyatt akarsz esni, akkor fekezned kell a hatso fekkel, ez lassitja a kereket, de te a tehetetlenseg torvenye miatt mesz tovabb elre, ezert a hanyattesesbol eloreledulsz. Ha ez tul jol sikerul, akkor ujra erosebben kell tekerni, hogy az elso kerek ne erje el a foldet.

    Ennek a valaminek a belso elektronikaja is igy mukodhet. Az ember mindig egyensulyban van, mert a gep vagy gyorsit vagy lassit. Persze ezt nem rangataskent kell elkepzelni, hihetetlenul kicsi sebessegkulonbseg is megoldhatja a problemat.
  • Yv@n
    #8
    Ki az az idióta aki ennyi pénzt kiad azért, hogy ne kelljen egyensúlyoznia?
  • Hun7eR
    #7
    A 3000 dolláros árat több forrás is kiemeli, az bizony annyi...
    Nem tudom pontosan hogy működik a rendszer ami egyenesben tartja a talapzatot, de állítólag nem lehet vele hanyatesni :)
  • AtisH
    #6
    És mivan akkor, ha lendületből (ismerve a magyar utakat) kavicsra fut a gépezet? Gördeszkánál már volt párszor szerencsém hozzá.:-( Igaz ott előrefelé leugrottam róla. De itt.......
  • AnarchoiD
    #2
    majom! : mitgondolsz az elso nyers cd mennyiben volt ? ..... legyen agyad .... ha tomeggyartjak, filleres lessz
  • pilóta
    #1
    3000$ !!!
    Ezek nem a földön járnak :-))
    Mellesleg a villanymotor se környezetbarát, ha szénerőműből kapja az áramot.
    Ennyi pénzért fel lehet fogadni 4 núbiai rabszolgát, akik 20 km/h-val szaladnak az emberrel, ha előredől gyorsítanak, ha hátradől lassítanak :))