295
Rulez Jatek! Soul Reaver 2
  • singi
    #295
    Szia.
    Azoknál az urna-szerű edényeknél. Ha megszerezted a kardokat, különböző fénycsóvák jönnek ki belőle. A lilánál a Dark Reaverre, sárgánál a Light Reaverre, stb. tudod váltani a kardodat. Ezek a játék elején még nem működnek, és utána is csak azok, amelyekhez a kardot megszerezted.
  • firen97
    #294
    Helló nem-e tudja valaki hogy lehet kardot váltani.előre is kösz.
  • singi
    #293
    Szia.
    Elég kevés helyen lehet menteni sajnos. Azok a négyzet alakú, világító kardos(vagy mi)helyek. Felmész rá, odaállsz szemben vele, és nyomod, azt hiszem az "action"-t. Ha Raziel megérinti, utána tudsz menteni. Az első akkor lesz, ha átúsztál a víz alatti kapun, és balra kijössz a vízből. Itt nagyjából szemben lesz.
  • shineddark
    #292
    helló
    hogyan kell menteni a soul reaver 2 ben?
  • redoxi
    #291
    Sziasztok !

    Valaki nekem is eltudná küldeni a végigjátszást a [email protected] ra ? előre is köszönöm
  • Bokros Sándor
    #290
    Sziasztok
    valaki tudna segíteni a csalás ba mert csinálomm amitt kell és nem jó. előre is kösz
  • bali13
    #289
    mongyak egy jó ingyenes hejet
    http://torrent.eval.hu/
  • bali12345
    #288
    szia! nekemis kéne a végigjátszás lécci küld el a [email protected]. THX!
  • singi
    #287
    Szia,
    elküldtem....
  • Robespire
    #286
    Sziasztok! Ha megvan valakinek a magyar nyelvű végigjátszás az elküldené nekem a [email protected] e-mali címre. Létszi!!!
  • alex báró
    #285
    Sziaszok ha van valakinek végigjátszása és elküldené azt nagyon meg köszönném:) [email protected]
  • Shark96
    #284
    Ja, és a kódod tudod használni? Mármint a jó kódot, halahatatlanságra gondolok, mert az időutazás után,(Amikor Moebias, küld át az időn)Akkor mindig megölnek.
  • Shark96
    #283
    És pénteken? Ha pénteken tudod, akkor küld el, de ha nem akkor vagy szombaton, vagy vasárnap.
  • singi
    #282
    Van végigjátszásom, de csak hétvégén tudom elküldeni neked, ha az jó. Ha van is valahol, én nem tudok róla, bár nem is kerestem.
  • Shark96
    #281
    Vagy inkább van végigjátszás hozzá? Ha meg van küld már el e-mailen:[email protected] vagy ha nincs meg de tudod hol van akkor írd má le. Pl:honlap
  • Shark96
    #280
    Na mindegy, megszereztem a Light Reavert, és most hove átmentem a víz alatt, talán vissza az időgép kamrához?
  • Shark96
    #279
    Vagy akkor azt mondd meg hogy lehet abba a kertbe jutni? Vagy merre van.
  • Shark96
    #278
    Még ha nem is üzemel de a rácson túl ott hol találok működő urnát?
  • Shark96
    #277
    Átmentem a rácson utánna rögtön találtam egy urnát, de nem látok rajta fényt. Mit kéne csinálni? Ha oda meek, akkor se tok váltani.
  • singi
    #276
    Dark Reaver
    Light Reaver
    Aer Reaver
    Fire Reaver
    A rácsokon csak szellemdimenzióban fogsz tudni átmenni mindig, midenhol. De nem gond, mindíg van a közelében visszaváltozó hely is.
    A Reavereket nem fogod ilyenkor sosem +tartani tudni, ezért vannak azok a bizonyos halványkék "urnák". Ezek felett tartva a kardot át tudod váltani őket az épp aktuálisra. A belőle kijövő fénycsóva színéből látod melyikre tudsz váltani. /lila-dark, Sárga-light, fehér-aer, narancs-tűz/ Amelyik nem üzemel, ahhoz még nincs kardod. Elég eldugott helyen lesz a Dark "urna", egy kis kertben, de addig nem is lesz rá szükséged. Ha majd használnod kell, +találod.
  • Shark96
    #275
    Az a gondom, megint hogy ott járok hogy a Light Reaver épületében vok, és nem tudok átmenni, a rácson. Próbáltam Spectral dimenzióban, akkor átment, de elvesztettem a Dark Reaver-t. Mondd má meg, hogy ott hogy lehet átmenni, vagy azt hogy hogy lehet megtartani az ilyen különleges Reavereket ha átmegyünk spectralba. Mert ha visszajövök utánna, csak sima Soul Reaverem lesz. előre is köszi ha elmondod.
  • Shark96
    #274
    Köszke, és feltudnád sorolni milyen "Reaverek" vannak? Érdekelne.
  • singi
    #273
    Szia.
    Ha szembe leugrasz, előbb-utóbb eljutsz egy részre, ahol mindenféle romok vannak, itt lesz az időgép-kamra ajtaja is. Ezzel kb. szemben lesz az a kis beugró, ahol felúsztál a mocsárba. Ezen az úton kell vissza menned a polip-szerű istenhez, Elderhez, majd onnan vissza az erődhöz ahonnan indultál. Vissza át az erőd víz alatti kapuján, és itt a tóból nyílik a Light-kard épülete. Mutatta a videó./ a Dark épület mellett balra az úton van a mentés-hely./
  • Shark96
    #272
    Mindegy, megoldottam. Na most nem tom mit kéne csinálni: Megszereztem a Dark Reaver-t, és kijöttem abból a nagy helységből. Azt nem tom hogy miután kijöttem beszélni kezd Raziel valakivel, és mikor vége nem tom merre kéne menni.
  • singi
    #271
    Szia.
    Ha a plafonon levőre gondolsz, azt a kardoddal lőheted meg, ha a lenti "tányérokra", azokat tudod forgatni. 1általán hol jársz?!
  • Shark96
    #270
    Segítene Vki? Elakadtam! Ott járok hogy egy amulettet vagy mit, felvettem és bementem egy terembe! Nem tom hogy lehet a fényt irányítani a kristályra! Aki segít előre is köszi.
  • singi
    #269
    De igen, én is úgy tudom, hogy az volt. / sajnos!!!!/
  • Evin
    #268
    Elvileg a 3 a Defiance volt, nem?
  • Donn
    #267
    Ez a legjobb játék! :D
  • Asarine
    #266
    Hello! Most járok itt előszőr de látom nem csak én szeretem ezt a játékot. Örülök,hogy vannak még itt olyan emberek akik szeretik. Destodes eltudnád küldeni nekem amit írtál? Nagyon izglamasnak találtam azok alapján amit írtál róla.Léccí. Egyébként a harmadik rész trailerje csak egy saját készitmény. Ugyanis ha valaki figyelt a trailer végén lehetet látni a készitő és a felrako neve ugyan az. A következtetéseket mindeki vonja le.
  • akosBK
    #265
    úton a Soul Reaver 3!! láttam a youtube.com on a trailert! új hp mutató, Raziel fejlesztése, meg ilyesmik! de várom a játékot :)
  • Destodes
    #264
    Hali singi, mostanában nem beszéltem veled. Kitört a Balcsi láz? :) Hogy vagy?
  • singi
    #263
    Nézd meg az e-mailedet.
  • Destodes
    #262
    Először is megcsinálom Grehem életrajzát neked, hogy képben legyél Grehemről. Úgy gondolom, hogy Soul Reaver cím vagy mi ősibb, mint Atlantisz. Sok furcsa helyen megfordul és összegyűjti a Defiance Reaver erőit és + még egy erőt bele rakok, ami majdnem a legvégén kaphatsz meg. A tudás reaver az utolsó. Kainnal egyesülni fog Raziel és együtt fogják legyőzni a sötét Januszt. Itt is mindkét fő szereplővel mehetsz, mint Defiance-ban.
    Még két nap vagy három és Grehem története kész lesz. Nagyon érdekes lesz. :) (Ott elég ember szemmel nézni Grehem történetét, de nem tom mi legyen a végső cím. Soul Reaver: Az eredet?) DE legalább tom a LOK címét. LOK: Remény vagy valami ilyesmi. Ötlet? :)
  • singi
    #261
    Szia.
    Sajnos Pesti vagyok, de hál'istennek, amíg net van, addig "nincs távolság", és időm, mint a tenger! Hát azt mertem remélni, hogy hosszú lesz, egyik kedvenc hobbym az olvasás. Az e-mail címem: [email protected],és benne vagyok az ötletgyártásban is. Hétvégén már az e-mailedre fogok írni.
  • Destodes
    #260
    Singi, hova valósi vagy? Mert ha győri, akkor együtt több ideig kigondolhatnánk a történetet. Most LOK Merénylő nevű történetemen dolgozom. Adj egy e-mail címet és majd át küldöm, ha kész lesz. De számíts arra, hogy nagyon hosszú lesz. De legalább nagyon izgalmas. Ebben elmesélem, hogy Raziel kardja miért szellem világi még a valóságban is valamilyen szinten. A címe nem végleges, de várom ötleteidet, mert több lélek tökéletesebbé teszi a történetet. Eidos meg fog lespődni. :) E-mailba küld el a gondolataidat. :)
  • singi
    #259
    Szia.
    Ok, leírom neked az egészet, csak én hétköznap éjjel tudok netezni, és most már fél 1 van. Hétvége viszont ok, remélem ráér addig.És a történetedet mikor és hogyan lehet elolvasni?!Engem érdekelne, nagyon szeretem az ilyen "meséket". A Nosgothic Realm oldalon is vannak ilyen fan-ok, azokból is olvastam már. / ezt a történetet valóban nem szabadna veszni hagyni.../
  • Destodes
    #258
    [email protected] (kell a jelszavam is? :P) Ennek mitájára készül a merénylő című történetem. Ilyen keverék. Prince of Persia és SR2 együttese. De azért ezzel is törődöm.
  • singi
    #257
    Szia.
    Ez egy nagyon jó ötlet, én is hiányolom a további részeket! Raziel a SR2 végén a Sarafan Erődben hal meg.Ha érdekel az egész történet, elküldöm ha adsz egy e-mail címet.
  • Destodes
    #256
    Csak kérdés, hogy miket tegyek bele, de majd ki gondolom. A helyszínekkel nem vagyok tisztában. Mi az a hely, ahol a 2-ben Raziel meghal. Az egész palota neve. És még egyszer kösszi a segítséget, nagyon jól jött.