152
Hányingerem van tőle
  • tomcs
    #70
    milyen nyamvadek codec kell a lejatszasukhoz??
  • Madman
    #69
    www.anettka.com Osszes videot letolteni kotelezo :DDDDDDD
  • Lteebee
    #68
    Kifejtős válasz egy eldöntendő kérdésre.
  • CSOCSO
    #67
    gusztustalan ez a nő!!!!!!!!!!!
  • Lteebee
    #66
    Csocso ezt az oldalt 18 év alattiak is(vagy inkább nagyrészt ők) olvassák.

    Szeretnéd, ha az sg-t feljelentenék, mert ilyen képeket mutogat?
  • CSOCSO
    #65
    nemtom...
  • nokedli
    #64
    Anettka a dilettantizmus próbaköve ...meddig lehet még csökkenteni a szinvonalat??
  • Coine
    #63
    Hála Istennek ! huhh
    nahazé'
    már így is hullanak az emberek :-)))
  • CSOCSO
    #62
    huhh nem is teszek be több képet mert a végén kihal az egész Sg!:)
  • Coine
    #61
    CSOCSO több képet be ne merj linkelni, mert feljelentünk közösség elleni izgatás vádjával...köz-hányingert keltesz :-D

    hát nem ? :-D
  • CSOCSO
    #60
    hát amikor recskáás közben rádöltem a tv kapcsolora majd bejött a bp tv hát felborultam és igen hányingerem lett persze ez csak vicc de ha vertem volna és bejön a csaj a tv-n akkor tuti elhánynám magam
  • CSOCSO
    #59
    nah nesze ennyi volt véged!:))) csak hoyg tud mindig ki fog borítani a nő!!boááááááááááááá
  • Coine
    #58
    NE !
    Én már kezdem elfelejteni....van sok más csaj akikre gondolok ehelyett a csutka helyett :-)
  • CSOCSO
    #57
    ehhehehehe egy ujabb szegény áldozat vagy aki eddig boldogan élt!!de ne félj nem rosz roszabb most sem csak a fél életed összedől ha meglátod ezt a nőt szal kár vlt idekatintanod mostmár tudod hogy meg fogod tudni ki ő és igen sajnállak..ha kedves az érdeked felejtsd el ezt a nevet!
  • wicki
    #56
    Láttam a lenti képeket. Van ennek a nőnek önkritikája? Gusztustalan. Szánalmas.
  • wicki
    #55
    Ki az az Anettka? De már a neve sem jó.
  • CSOCSO
    #54
    :))))) hát ez az nemtom az indexen milyen abberált fasz bírja ezt a nőt dicsérni
  • tomcs
    #53
    basszus kirantom a kardom es lekaszabolom a tvzsinort
  • tomcs
    #52
    izeeee.. lattam anettkat.............sokkolo................csunya.............broooaff....................fujj...............gloa...
  • Vaker
    #51
    Én is ilyen cipőben járok, nekem se jön be a Tar, a Freeweb az Extra...stb. Magyarán a magyar warez site-ok számomra elérhetetlenek :-(((
    Plusz fogalmam sincs, ki a fene ez az Anettka...
  • Aschil
    #49
    Az a baj, hogy bármennyire is szar a műsor és a csaj, de mégis jó reklám ez, róla beszélünk, pedig szót sem érdemel !!
  • Laalee
    #48
    de mert a tar mert a tar :(( bruhuhu nincs kulfoldre savszelesegük, most nemfogom megtudni milyen ronda :)
  • Break
    #47
    koncentráljunk a topic lényegére:
    az a büdös undorító ősöröeg qrva egyszerűen undorító. nemtom mit mutogat magán, amikor még melle sincs. deszka kurva. ha nem láccana 1értelműen a bőrszíne, még ráfognám, csak úgy heccből azt is, hogy feka!!!
  • Coine
    #46
    ez most vicc ugye ?
    ez nem lehet komoly ?
    vagy mégis ?
    rohadt kozmetika....mit meg nem tesznek már manapság...
  • Coine
    #45
    ÚRISTEN !

    Ennyi undorító BIGOTT QRVÁT ritkán lát az ember, CSOCSO ! LÉCCI KÍMÉLJ M?INKET, KOMOLYAN !!!
    :-DD

    JUJJJ
  • Break
    #44
    undorító
  • CSOCSO
    #43
    ijj bazzeg ugye mindnekinek tetszik az applegate csaj a rém rendes családból? nem rosz picsa.. de et nézétek:

    smink nélkül

    és sminkel...szerintetek akkor anettka milyen csunya lehet smink nélkül?
  • Bith
    #41
    Broooááááfff
  • CSOCSO
    #40
    nemtmmikor lesz musora mert nem érdekel a no ahogy meglátom kapcsolom tovább
  • Coine
    #39
    vaksikáim olvassátok el az elejétől a topicot, ilyen 1xű és kiderül minden !
  • tomcs
    #38
    en ma kerdeztem es nekem se mondtak meg :)
  • Break
    #37
    ki az az anettka??
  • Willy
    #36
    Remélem nincs neki. Rémálmaim lennének tőle.
  • Coine
    #35
    Srácok ennek a csajnak van vetkőzős műsora is ???

    MIKOR ?
    Erre kíváncsi vagyok, asszittem csak műsört vezet, de még vetkőzik is ez az undormány ?
    Bár most, hogy így az eszembe jutott már nem is érdekel mikor van a műsor :-P
  • tomcs
    #34
    ize ki az az anettka?
  • CSOCSO
    #33
    efreet rice jok a logoitok!!!
    amugy meg ma volt az ismétlés hát azonnalkikapcsoltam a gépet és inkáb ie ültem!! ahogy az a csaj nyuszít és a hangja.. ajmugy csak hogy tudjátok.. ahol anettka rázta a lötyet seggét az a saját lakása volt..anyám mondta mert ö vhonnan tudja..nem tudom most hirtelen...mind1.. gusztustalan szar!!!
  • Rincewind
    #32
    Tegnap nekem is leesett kiről van! Bazzeg ez a nő tényleg nagyon ocsmány :))
  • Efreet
    #31
    láttam én is képet róla... tökjó nekem, nem nézek tvt :D
    (most vasárnap lesz második pouque, majd azt)
  • CSOCSO
    #29
    ááááá most megy a viasaton-..meztelenkedik a nagy pattanásnyi mellévelmeg a csunya fejével.. a petra hangja meg olyan mint egy buzinak...
  • CSOCSO
    #28
    álítólag akárkit leszop a tv ben és a fére intéz neki mindent mert pénzes pali..