A SÖR
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.


Because I said so... that's why.™

Because I said so... that's why.™
Arany Ászok 😊
Régen valami miatt nagyon kedveltem és lehet ez miatt de kellemes nosztalgia jut róla eszembe mindig.

Because I said so... that's why.™

Because I said so... that's why.™
A Vault City második Stoopid söréhez a Staggeringly Good főzdét hívta segítségül. Akiktől karaácsony óta nem rendelek semmit, mert két sörük is befertőződött, így egy korty után mentek a kukába.
A Blue Hawaiian sörben ananász, kókusz, banán van, megtoldva egy kis spirulinával a szín miatt. Aki szerint bármelyik gyümölcs domináns ebben az italban, az hülyeséget beszél. Ez egy koktél, gyümölcsös ugyan, de ha ennyi minden van összegyúrva nem igazán kapsz konkrét ízt. A sűrűsége érdekes, már nyitáskor ömlik ki a sör a dobozból, szerencsére láttam képeket, így okosan bontottam. Hatalmas buborékok jelennek meg habként, de mégsem olyan sűrű mint egy top kategóriás Smoothie Sour. Az alkohol szépen el van rejtve.
A szín miatt hype kategóriás sör lett, de sajnos ízekben nagyon gyengécske. Az Imprint Brewing hasonlú összetételű söre a Go Birds mérföldekkel jobb, finomabb, sűrűbb, de igaz hogy drágább is.
Iható a Stoopid, de a színen kívűl sok extrát nem tud felmutatni, könnyű nyári sour, lájtos testtel és minimális ízekkel.
3.75 / 5.00
Utoljára szerkesztette: kutyakiki81, 2024.06.09. 11:19:33
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Nem mennék bele abba, hogy melyik Anglia legjobb craft főzdéje, de szerintem bárkit kérdeznék, a Track mindenkinek ott lenne a Top 3-ban.
Mákom van, mert nekem kb 10 percre van a főzde/taproom, így szinte minden tételt a megjelenés napján iszok.
Most kedden dobták piacra a Flares-t, ami a szokásos 6.5%-os erősségű Ipa-juk, ezúttal Nelson Sauvin, Nelson Sauvin Cryo, Superdelic és Rakau komlókkal. Rá is ugrottam rögötn nyitáskor! A Nelson erősen dominál, frankón hozza a szőlős ízvilágot, szinte letarolja a másik két játékost. Szokatlanul sűrű egy 6.5-höz képest, de mégis könnyen iható. Simán elhinném vakkóstoláson, hogy ez Dipa, mert ereje is van. Zamatos, gyümölcsös, megszokott Track minőség.
4.25 / 5.00
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2024.06.01. 22:00:07
Because I said so... that's why.™
Az élet túl rövid ahhoz, hogy ugyanazt a sört igyuk 😊 A sörválaszték meg hatalmas, így ezt szeretem is kihasználni. Szóval ritkán iszom kétszer ugyanazt a tételt. De valamiért megkívántam ezt a sört újra, alig pár héttel az első teszt után. Az eladó frankón kinevetett amikor kértem a "MékMék" sört. Ugyanis ezt "MákéMáké"-nek ejtik 😊 Oké 😊
Már az előző Universe single hop tételük, a Citra is faszányos volt, de a Nelson nálam Top 3-as komló. Ez a dipa pedig kipipálja szinte az összes rubrikát, ami jellemző egy jó dupla ipára. Sűrű, nyírkos, brutál komlós, illatos, és ereje is van.
Igazi Nelson showcase, szőlős ízek-illatok, enyhén boros aromák. Nagyon könnyen csúszik a 8% ellenére, mondhatni veszélyesen gyorsan 😊
Bízom benne, hogy folytatják a Universe sorozatot, egy Nectaron verziónak nagyon örülnék. Erre a főzdére érdemes lesz odafigyelni!
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Volt szerencsém múlt héten Leeds-ben a Northern Monk féle Hop City fesztiválon csapról is kóstolni, de egy dobozzal itt pihent a hűtőben.
Ez bizony megint egy nagybetűs sour! Nem tudom az Elmeleven főzde mit tett hozzá a bulihoz (nem sokat ittam tőlük), de az Ārpus ezeket a kisujjából kirázza! Hazudnék, ha azzal a dumával jönnék, amit Untappd-en is olvasok, hogy minden íz megjelenik szépen sorban...
Én azt mondom, hogy ez egy mocsok jó gyümölcs koktél, remek balansz, szokásos jól eltalált sűrűség, illatos-ízes!
Alkoholt egyáltalán nem érezni, nagyon nehéz lassn, kortyonként inni, mert annyira itatja magát, hogy brutál gyorsan csúszik. Egyedül talán a kókusz az amiből lehetne SOKKAL is több is benne.
4.50
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2024.05.18. 21:16:12
Because I said so... that's why.™
Ez is nagyon jó, tekintve, hogy alkoholmentes kategória, kihozták belőle, amit lehet!
Boost your beer experience
"Travel light, don't think twice, we're leaving the shadows behind"
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2024.05.17. 15:36:08
Because I said so... that's why.™
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2024.05.13. 13:56:13
Because I said so... that's why.™
A Scoop egy Ice Cream sour csak málnával! A gyümölcs minden jellegzetessége benne van ebben az italban. Komolyan mondom, a doboz sokkal nehezebb volt mint bármelyik más 440ml-s can. Nyitáskor más ömlik is ki a GYÜMÖLCS! Itt nincs színezék, vagy aroma, csak MÁLNA! A sűrűssége olyan, hogy komolyan kanál kell hozzá. Fanyar, savanykás, és brutálisan finom!
Nagyon remélem, hogy az Azvex sorozatot csinál ebből, és jön majd a mangó, a kókusz, vagy a passion fruit.
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Because I said so... that's why.™
De amikor már egy méglévő sörbe kevernek valamit, az szerintem bohóckodás, még akkor is ha jól sikerül. De ennek még az sem sikerült 😊
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Because I said so... that's why.™
Haverom rendelte nekem, mert azt mondta ilyen rosszat még életedben nem ittál.
Egy korty után mentek a lefolyóba. Ha jól tudom a Beertailor szolgáltatta az alap italt, és nekik alapból ihatatlan minden eddig kóstolt sörük, így elszúrni már Szilárd se nagyon tudta.
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

Because I said so... that's why.™

Because I said so... that's why.™


















