A SÖR
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Vérnarancsos verzió. Sajnos nagyon fura ez az aroma benne. Ennél a classic sokkal jobb volt


Because I said so... that's why.™
És a testvére a "Mélyütés" (lager)

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2024.07.22. 11:39:45

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2024.07.22. 11:39:45
Because I said so... that's why.™
Azért ezt kipróbálnám ha itthon lehetne ilyet kapni.
Pár napja vettem ezt Ausztriában. 2 % - os mindössze, de nekem ízlett.
Pár napja vettem ezt Ausztriában. 2 % - os mindössze, de nekem ízlett.
Ha már nemrég szóbakerült az Amstel, itt egy alkoholmentes, citromos radler


Because I said so... that's why.™
Tegnap 60. szülinapja volt egy ismerősömnek.
2 doboz Becks sört ittunk meg.
1000 éve nem ittam ilyet, kellemes csalódás volt, nagyon ízlett.
2 doboz Becks sört ittunk meg.
1000 éve nem ittam ilyet, kellemes csalódás volt, nagyon ízlett.
EB meccshez egy jó német helles. Bár a fociban a spanyolok játéka jobban tetszik


Because I said so... that's why.™
Peroni nullás. Rosszra számítottam, főleg, hogy kukoricagrízes, de egész jó

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2024.07.03. 17:48:44

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2024.07.03. 17:48:44
Because I said so... that's why.™
A magyar sörgyártók miért nem tudnak ilyen csoda finom, selymes kortyérzetű világost főzni, mint ez?!


Because I said so... that's why.™
Az igazi, müncheni Löwenbräu, garantáltan kukorica mentes. Es ist gut!


Because I said so... that's why.™
A passaui Löwenbrau is jó.
Itt van egy könnyed kis pils, ilyen meleg nyáron símán lecsúszik a garatban

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2024.06.25. 16:37:41
Itt van egy könnyed kis pils, ilyen meleg nyáron símán lecsúszik a garatban

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2024.06.25. 16:37:41
Because I said so... that's why.™
Szóval az van, hogy van egy narancsos kóla, ami nem sör, de Paulaner
Spezi - finom

Spezi - finom

Because I said so... that's why.™
Staropramen zero
Ennek legalább van íze, bár néha nem tudom mi lehet. A csehek is kiszervezték Szerbiába a termelést

Ennek legalább van íze, bár néha nem tudom mi lehet. A csehek is kiszervezték Szerbiába a termelést

Because I said so... that's why.™
Jó, persze nem olyan rossz az. Egy tisztességes nagyüzemi bajor stílusú láger, olyasmi, mint a Heineken. Azért a hollandok is értenek a sörfőzéshez
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2024.06.20. 10:47:03
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2024.06.20. 10:47:03
Because I said so... that's why.™
Nekem is onnan az emlék hogy a bajnokok ligája meccsein ezt a sört reklámozták a 90 es évek közepén. Akkor nagyon egy ilyen elit sör benyomását keltette.
Még a kilenvenes évek derekán volt egy főnököm, akinek az Amstel volt a kedvence, akkoriban még elit sörnek számított a kőbanya és tsai mellett. Mindig volt otthon nála egy rekesszel 😄
Because I said so... that's why.™
Egy mangós ipa a végén egy csavarral: azaz a korty végén érezhető a habanero


Because I said so... that's why.™
Csütörtöktől PEnny- ben dobozos Amstel Beer.
Nagyon régen nem láttam már sehol.
Teszek egy próbát majd milyen lehet az íze .😊
Nagyon régen nem láttam már sehol.
Teszek egy próbát majd milyen lehet az íze .😊
A Balatonhoz nem megyek, de egy balatonföldvári főzde, a Helka söreit megkóstolom. Rögtön egy jó bajor búzával indítunk


Because I said so... that's why.™
























