A SÖR

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

becauseIsaid
#3741
Őribird Darázsölyv american stout

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3740
A sör finom volt!
Mad House DDH IPA


Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3739
Vérnarancsos verzió. Sajnos nagyon fura ez az aroma benne. Ennél a classic sokkal jobb volt

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3738

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3737
Na jó, volt itthon citromos is

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3736
És a testvére a "Mélyütés" (lager)


Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2024.07.22. 11:39:45

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3735
Ez viszont egy jó kis session ipa a onebeertől, "Óvás"

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3734
Igaz nem sör, hanem üdítőital, de a Monyo gyártja

Because I said so... that's why.™

smith09
#3733
citromosat itthon, az egyébként nem rossz.
becauseIsaid
#3732

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3731
Kelén

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3730
Zipfer amúgy is jó söröket csinál

Because I said so... that's why.™

smith09
#3729
Azért ezt kipróbálnám ha itthon lehetne ilyet kapni.

Pár napja vettem ezt Ausztriában. 2 % - os mindössze, de nekem ízlett.
becauseIsaid
#3728
Ez is kritikán aluli

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3727
Ha már nemrég szóbakerült az Amstel, itt egy alkoholmentes, citromos radler

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3726


Alkoholmentes persze. De nagyon-nagyon messze a jótól

Because I said so... that's why.™

smith09
#3725
Tegnap 60. szülinapja volt egy ismerősömnek.
2 doboz Becks sört ittunk meg.
1000 éve nem ittam ilyet, kellemes csalódás volt, nagyon ízlett.
becauseIsaid
#3724
És ismét egy "repülős sör"

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3723
Ez is egy mintaszerű bajor lager

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3722
EB meccshez egy jó német helles. Bár a fociban a spanyolok játéka jobban tetszik

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3721
Itt van Helmut a Hedontól

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3720
Ez nem nagyon volt jó. Igaz rossz se, de jó se

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3719
Peroni nullás. Rosszra számítottam, főleg, hogy kukoricagrízes, de egész jó



Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2024.07.03. 17:48:44

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3718
Alkoholmentes trappista söröcske


Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3717
Belga minőségi alkoholmentes nedű


Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3716
A magyar sörgyártók miért nem tudnak ilyen csoda finom, selymes kortyérzetű világost főzni, mint ez?!


Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3715
Ribizli

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3714
Ez is egy hibátlan weisse


Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3713

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3712
Az igazi, müncheni Löwenbräu, garantáltan kukorica mentes. Es ist gut!

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3711
Meccshez ilyen csodálatos bajor búzasör egy ajándék!


Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3710
A passaui Löwenbrau is jó.
Itt van egy könnyed kis pils, ilyen meleg nyáron símán lecsúszik a garatban


Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2024.06.25. 16:37:41

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3709
Szóval az van, hogy van egy narancsos kóla, ami nem sör, de Paulaner

Spezi - finom

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3708
Még 2 Helka

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3707
Asszem ebből a helles még nem volt


Because I said so... that's why.™

smith09
#3706
Akkor ezt kipróbálom. 😊
becauseIsaid
#3705
Staropramen zero
Ennek legalább van íze, bár néha nem tudom mi lehet. A csehek is kiszervezték Szerbiába a termelést

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3704
Jó, persze nem olyan rossz az. Egy tisztességes nagyüzemi bajor stílusú láger, olyasmi, mint a Heineken. Azért a hollandok is értenek a sörfőzéshez
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2024.06.20. 10:47:03

Because I said so... that's why.™

smith09
#3703
Nekem is onnan az emlék hogy a bajnokok ligája meccsein ezt a sört reklámozták a 90 es évek közepén. Akkor nagyon egy ilyen elit sör benyomását keltette.
becauseIsaid
#3702
Még a kilenvenes évek derekán volt egy főnököm, akinek az Amstel volt a kedvence, akkoriban még elit sörnek számított a kőbanya és tsai mellett. Mindig volt otthon nála egy rekesszel 😄

Because I said so... that's why.™

smith09
#3701
Na az akkor jó sör lehet. 😄
becauseIsaid
#3700
Egy mangós ipa a végén egy csavarral: azaz a korty végén érezhető a habanero

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3699
Kb. mint a folyóé, amiről a nevét kapta 😊

Because I said so... that's why.™

smith09
#3698
Csütörtöktől PEnny- ben dobozos Amstel Beer.
Nagyon régen nem láttam már sehol.
Teszek egy próbát majd milyen lehet az íze .😊
becauseIsaid
#3697
A Balatonhoz nem megyek, de egy balatonföldvári főzde, a Helka söreit megkóstolom. Rögtön egy jó bajor búzával indítunk

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3696
Citromtortás

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3695
Meccshez

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3694
Tesztandrás narancs-mandarinos berliner weisse

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3693

Természetesen egy jó MS

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3692
Egy finomság a Vaskakastól

Because I said so... that's why.™