A SÖR
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Köszi a tippet, remélem lesz valamelyik, ahol járok és keresgélek.
Because I said so... that's why.™
#3887
Track, Cloudwater, Beak, MakeMake, Verdant, Azvex söröket keress majd és biztos nem fogsz csalódni
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Hát ez van errefelé. Hamarosan megyek Britanniába és kótolok ott is megint
Because I said so... that's why.™
#3885
Magyar földön voltam két hétig, és kb ezeket vettem én is le a szupermarket polcokról. Sajna botrány rossz szinte mindegyik. Ezt a Chillwave-t ki kellett öntenem, a Cece sörei is mind ihatatlanok, a Mad Lord of the rings sorozat is átlagon aluli 😞
Egyedül egy Monyo sör mentette meg a nyaralásom, a Workin 25 Mango x Almond x Peach x Vanilla Ice Cream Smoothie Sour volt az, ami egy Arpus szintet képviselt, és a műfaj minden jó tulajdonságát kipipálta.
Sűrű, brutál gyümölcsös, rétegekben minden íz ott volt, egy nagyon korrekt magyar ital!
Egyedül egy Monyo sör mentette meg a nyaralásom, a Workin 25 Mango x Almond x Peach x Vanilla Ice Cream Smoothie Sour volt az, ami egy Arpus szintet képviselt, és a műfaj minden jó tulajdonságát kipipálta.
Sűrű, brutál gyümölcsös, rétegekben minden íz ott volt, egy nagyon korrekt magyar ital!
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Te oszt' nem vacakolsz! Ez ám a mintavétel. Kóstolod őket rendesen.
imo :) science fiction is science fact
Ismerős azt ígérte hogy hoz nekem Itáliából nagy üveges 0.75 l sört, pénteken, odaadja.
MAjd teszek fel fotót ha ide ért. : )
MAjd teszek fel fotót ha ide ért. : )
Régi és új
A beltartalom nem tudom változott-e, nem érzek különbséget, a réginek viszont több és tartósabb a habja.
A beltartalom nem tudom változott-e, nem érzek különbséget, a réginek viszont több és tartósabb a habja.
Because I said so... that's why.™
Charlie, rozsos APA a Hedontól

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2025.06.03. 16:01:58

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2025.06.03. 16:01:58
Because I said so... that's why.™
Ugar trailer 37 micro neipa

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2025.06.02. 12:54:46

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2025.06.02. 12:54:46
Because I said so... that's why.™
Az utóbbiak közül ez volt a legjobb Ugar trailer, szerintem.
Úgyhogy érkezett még egy kis adag

Úgyhogy érkezett még egy kis adag

Because I said so... that's why.™
És a franciák "kéküveges" búzasöre, pink verzióban. Na ez most jól esett!


Because I said so... that's why.™
Majdnem kimaradt. Igaz, ez a leggyengébb láncszem. Amúgy kellemes csalódást okoztak a kínaiak.


Because I said so... that's why.™
Maradt egy évvégi ünnepi jellegű sör, ami azt illeti az időjáráshoz most is igazodik, sőt most inkább. A csúnya pulcsi most is jó ha rajtunk van a kabát alatt.


Because I said so... that's why.™

































