A SÖR

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

becauseIsaid
#3892
Mentes "repülős" IPA

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3891

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3890
Bevog, osztrák (szlovén) kraft

Melyikkel is kezdjem?

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3889

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3888
Köszi a tippet, remélem lesz valamelyik, ahol járok és keresgélek.

Because I said so... that's why.™

#3887
Track, Cloudwater, Beak, MakeMake, Verdant, Azvex söröket keress majd és biztos nem fogsz csalódni

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

becauseIsaid
#3886
Hát ez van errefelé. Hamarosan megyek Britanniába és kótolok ott is megint

Because I said so... that's why.™

#3885
Magyar földön voltam két hétig, és kb ezeket vettem én is le a szupermarket polcokról. Sajna botrány rossz szinte mindegyik. Ezt a Chillwave-t ki kellett öntenem, a Cece sörei is mind ihatatlanok, a Mad Lord of the rings sorozat is átlagon aluli 😞

Egyedül egy Monyo sör mentette meg a nyaralásom, a Workin 25 Mango x Almond x Peach x Vanilla Ice Cream Smoothie Sour volt az, ami egy Arpus szintet képviselt, és a műfaj minden jó tulajdonságát kipipálta.
Sűrű, brutál gyümölcsös, rétegekben minden íz ott volt, egy nagyon korrekt magyar ital!

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

becauseIsaid
#3884


Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3883

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3882
Péntek 13
Jason Voorhees

Because I said so... that's why.™

Musachy
#3881
Te oszt' nem vacakolsz! Ez ám a mintavétel. Kóstolod őket rendesen.

imo :) science fiction is science fact

becauseIsaid
#3880

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3879

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3878
Szerintem is jó

Because I said so... that's why.™

smith09
#3877
A legfinomabb sör amit valaha ittam szerintem.
becauseIsaid
#3876

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3875

Because I said so... that's why.™

smith09
#3874
Ismerős azt ígérte hogy hoz nekem Itáliából nagy üveges 0.75 l sört, pénteken, odaadja.
MAjd teszek fel fotót ha ide ért. : )
becauseIsaid
#3873
Gm ipa

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3872

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3871

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3870

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3869
Hedon märzen

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3868
Világos(i)

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3867
Régi és új



A beltartalom nem tudom változott-e, nem érzek különbséget, a réginek viszont több és tartósabb a habja.

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3866
Charlie, rozsos APA a Hedontól


Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2025.06.03. 16:01:58

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3865
Ugar trailer 37 micro neipa


Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2025.06.02. 12:54:46

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3864
Na jó, akkor itt van neked egy

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3862

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3861

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3860

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3859

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3858

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3857
Az utóbbiak közül ez volt a legjobb Ugar trailer, szerintem.
Úgyhogy érkezett még egy kis adag

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3856
És a franciák "kéküveges" búzasöre, pink verzióban. Na ez most jól esett!

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3855
Majdnem kimaradt. Igaz, ez a leggyengébb láncszem. Amúgy kellemes csalódást okoztak a kínaiak.

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3854
Még több kínai

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3853

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3852
Átlagos zero, semmi különös

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3851
Reketye gose

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3850
GM meggyes a Szentandrástól

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3849
Lidl ipa

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3848

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3847

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3846
Egy Monyo hegy

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3845
Meg egy Ugar pakk



Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3844
Ez is Sima ügy



Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3843
Maradt egy évvégi ünnepi jellegű sör, ami azt illeti az időjáráshoz most is igazodik, sőt most inkább. A csúnya pulcsi most is jó ha rajtunk van a kabát alatt.

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3842

Because I said so... that's why.™