A SÖR
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ilyet hoztam, ahogy írtad is.
Illetve amit ittam az éttermekben forgalmazott lengyel sörök voltak, mindegyik ízlett, nem a cseh keserű vonalra hajaz - bár az nekem finomabb - de a nevüket nem tudom.
Rengeteg üzlet van ami helyi söröket forgalmaz palackozva, dobozolva.
#3931
Craft vonalon ezeket érdemes bepróbálni :
Funky Fluid - Jó a Gelato sorozatuk, minnél erősebb, annál sűrűbbek és finomabbak, az XTREME Gelato-kat keresd
Nepo - Jók ipa-ban, dupla ipa-kban és az old school sörfajtákban
Magic Road - Jó sour kínálat, de a stout vonalon is ügyesek
Browar Stu Mostów - Főleg a dupla ipa stílusban remekelnek
Funky Fluid - Jó a Gelato sorozatuk, minnél erősebb, annál sűrűbbek és finomabbak, az XTREME Gelato-kat keresd
Nepo - Jók ipa-ban, dupla ipa-kban és az old school sörfajtákban
Magic Road - Jó sour kínálat, de a stout vonalon is ügyesek
Browar Stu Mostów - Főleg a dupla ipa stílusban remekelnek
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Bolgár kraft neipa sörök
És további neipa sörök, egy bolgár és két horvát

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2025.11.30. 18:31:03
És további neipa sörök, egy bolgár és két horvát

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2025.11.30. 18:31:03
Because I said so... that's why.™
Köszönöm a választ, feljegyeztem őket.
Zywiec - nek nagyon tetszik a logója, ezt tuti kipróbálom,
Utoljára szerkesztette: smith09, 2025.11.29. 04:39:48
Zywiec - nek nagyon tetszik a logója, ezt tuti kipróbálom,
Utoljára szerkesztette: smith09, 2025.11.29. 04:39:48
Sajnos nem vagyok jártas lengyel vonalon, pedig rengeteg jóság van ott is.
Mások ajánlásai alapján: Zywiec, Zubr, meg amit Winkli ajánlott, ugyan cseh, de a Lengyelországban kapható verzió: Kozel Bíly Lehky.
Mások ajánlásai alapján: Zywiec, Zubr, meg amit Winkli ajánlott, ugyan cseh, de a Lengyelországban kapható verzió: Kozel Bíly Lehky.
Because I said so... that's why.™
Pár hét múlva Lengyelországba utazunk.
Mit javasoltok, amit esetleg érdemes lenne kipróbálni.
1999 - ben voltam ott legutóbb, ajándékba hoztam haza, emlékszem voltak erősebbek is mint az 5.5..
Mit javasoltok, amit esetleg érdemes lenne kipróbálni.
1999 - ben voltam ott legutóbb, ajándékba hoztam haza, emlékszem voltak erősebbek is mint az 5.5..
Ihatsz olyat, lehet kapni. Igaz rosszul írtam, nem az utóda, hanem a mentes verziója a Gentle Bastardnak. Az elődje simán Horizont 0.0 volt.
Because I said so... that's why.™
Ez pedig a Horizont Gentle Bastard utóda, a Naked Bastard
Ez jobb sokkal, mint az elődje volt

Ez jobb sokkal, mint az elődje volt

Because I said so... that's why.™
Belga / holland / francia alkoholmentesek
A dobozos a kakukktojás, mert az egy csodás francia cidre (cider), persze az is a.mentes
Mind remek
A dobozos a kakukktojás, mert az egy csodás francia cidre (cider), persze az is a.mentes
Mind remek
Because I said so... that's why.™
Ismerősöm által főzött grodziskie és tropical hazy pale ale. Jók lettek!

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2025.09.05. 20:44:34

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2025.09.05. 20:44:34
Because I said so... that's why.™
Szerintem jó, hozza, amit elvártam tőle. Korrekt, főleg úgy, hogy nagyüzemi.
De én már nem merek véleményt mondani a sörökről, főleg nem itt. 😄
Pedig ízlések és pofonok... tudjuk
De én már nem merek véleményt mondani a sörökről, főleg nem itt. 😄
Pedig ízlések és pofonok... tudjuk
Because I said so... that's why.™
#3902
Milyen volt?
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya































