A SÖR

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

becauseIsaid
#3942

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3941

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3940

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3939

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3938
A másik

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3937
Az új változat

Because I said so... that's why.™

smith09
#3936
Igen, azaz !
becauseIsaid
#3935
Tyskie

Because I said so... that's why.™

smith09
#3934
Időközben eszembe jutott a neve : Tyske .

Az nagyon jó sör volt.
smith09
#3933

Ilyet hoztam, ahogy írtad is.
Illetve amit ittam az éttermekben forgalmazott lengyel sörök voltak, mindegyik ízlett, nem a cseh keserű vonalra hajaz - bár az nekem finomabb - de a nevüket nem tudom.
Rengeteg üzlet van ami helyi söröket forgalmaz palackozva, dobozolva.
becauseIsaid
#3932
Na, ittál / hoztál söröket?

Because I said so... that's why.™

#3931
Craft vonalon ezeket érdemes bepróbálni :

Funky Fluid - Jó a Gelato sorozatuk, minnél erősebb, annál sűrűbbek és finomabbak, az XTREME Gelato-kat keresd
Nepo - Jók ipa-ban, dupla ipa-kban és az old school sörfajtákban
Magic Road - Jó sour kínálat, de a stout vonalon is ügyesek
Browar Stu Mostów - Főleg a dupla ipa stílusban remekelnek

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

becauseIsaid
#3930
Bolgár kraft neipa sörök



És további neipa sörök, egy bolgár és két horvát


Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2025.11.30. 18:31:03

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3929

Because I said so... that's why.™

smith09
#3928
Köszönöm a választ, feljegyeztem őket.

Zywiec - nek nagyon tetszik a logója, ezt tuti kipróbálom,
Utoljára szerkesztette: smith09, 2025.11.29. 04:39:48
becauseIsaid
#3927
Sajnos nem vagyok jártas lengyel vonalon, pedig rengeteg jóság van ott is.

Mások ajánlásai alapján: Zywiec, Zubr, meg amit Winkli ajánlott, ugyan cseh, de a Lengyelországban kapható verzió: Kozel Bíly Lehky.

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3926
Clausthaler német alkoholmentes márka

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3925
Még egy mexikói ihletésű sör

Because I said so... that's why.™

smith09
#3924
Pár hét múlva Lengyelországba utazunk.
Mit javasoltok, amit esetleg érdemes lenne kipróbálni.
1999 - ben voltam ott legutóbb, ajándékba hoztam haza, emlékszem voltak erősebbek is mint az 5.5..
becauseIsaid
#3923

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3922
Ihatsz olyat, lehet kapni. Igaz rosszul írtam, nem az utóda, hanem a mentes verziója a Gentle Bastardnak. Az elődje simán Horizont 0.0 volt.

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3921
Szuper mentes gyümisek a Bernardtól


Because I said so... that's why.™

Narxis
#3920
Innék egy ilyet.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

becauseIsaid
#3919

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3918
Ez pedig a Horizont Gentle Bastard utóda, a Naked Bastard
Ez jobb sokkal, mint az elődje volt

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3917
A Primator Anyós sima nullás verziója, szerintem elég jó

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3916
Belga / holland / francia alkoholmentesek
A dobozos a kakukktojás, mert az egy csodás francia cidre (cider), persze az is a.mentes



Mind remek

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3915
Zöld sör

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3914
Ismerősöm által főzött grodziskie és tropical hazy pale ale. Jók lettek!



Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2025.09.05. 20:44:34

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3913
Ugar trélerek, egy korábbi és két újabb

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3912
Ugar dildók

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3911

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3910

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3909

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3908

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3907

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3906

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3905
Egy finom, könnyed session ipa



Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3904
Free Flow új köntösben

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3903
Szerintem jó, hozza, amit elvártam tőle. Korrekt, főleg úgy, hogy nagyüzemi.
De én már nem merek véleményt mondani a sörökről, főleg nem itt. 😄
Pedig ízlések és pofonok... tudjuk

Because I said so... that's why.™

#3902
Milyen volt?

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

becauseIsaid
#3901

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3900

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3899

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3898

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3897

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3896
Ez igen jó

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3895
Ez jó

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3894
Maradunk az AF vonalon

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3893
BD mentes mix

Because I said so... that's why.™