A SÖR
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mi a kollégákkak ragaszkodunk a régi hagyományokhoz és vagy sörösüvegből iszunk, vagy korsóból csapoltat. Mikor milyen a társaság ugyebár...
Én a dobozos sör mániámat javarészt csak idehaza gyakorlom.<#idiota>#idiota>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Jó ár visszagondolni.
Emberek szerintem már már nem is nagyon járnak üressörös üvegekkel a boltban.
mint ahogy szóda patronnal sem.
coop pedig áfész volt.
A lényeg, hogy beugrott, jót dumáltunk, valamennyire megismertük a párját is..<#vigyor5>#vigyor5>..és természetesen bontottunk egy egy sört.
Sajna ez volt az utolsó...2 sör a hűtőben...
..így, bár mára aktív pihenést terveztem, kénytelen vagyok elugrani valamerre pár doboz pótlásért..<#pias>#pias><#finom>#finom><#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Hogy az pontosan milyen is, döntse el mindenki saját maga. Nekem néhanap végszükség esetén megteszi, de akkor nagyon szomjasnak kell hozzá lennem..<#nevetes1>#nevetes1>
Ez ugyan tegnapi fotó, hazafelé lőttem egy útszéli kricsmiben, de...
..mivel a mai délutánom is hazafelé pont ugyanúgy történt, ezen a téren azóta így változás nem történt.
Vagyis ma is ugyanúgy mint ahogy tegnap is, úgy esett az eset, hogy legurult egy ugyanilyen jéghideg nedű a torkomon..<#finom>#finom>
Egészségemre!<#idiota>#idiota>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A szent István sört ismeritek?
nem is értem ezzel a névvel hogy tudtak sört kiadni ilyen trehány minőségben ?
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Szerintem ott meg akad jobb és sz@rabb minőség is.
Pennyből Ottakringer-t vettem utoljára.
Gondolom nem rá értetted a fosch jelzőt 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
Már aki különlegességekre vágyik.
De sörbe ilyesmiket tenni szentségtörés.
Persze ez csak az én véleményem. Aki ilyesmikre vágyik, igya csak nyugodtan 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Vadidegen szarrá cuccolt nőből kivont alapanyagból készült sör jó fogás lehet egy szingli pasinak, aki nőt egy ideje már csak a neten látott, de minden egyéb esetben elég undorító ahhoz, hogy meg se kóstoljam.
Ettől már csak az az ötlet jobb, hogy a többet használt vaginának, biztosan jobb is az íze.
És tényleg van olyan fazon, aki ezt a faszságot el is hiszi?
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
IGEN, ez az a híres VAGINA SÖR, amire azt hittük pár éve, hogy valami kamuhír. De nem az! Létezik, és be kell valljam, nem is rossz!
Kellemesen édeskés, enyhén malátás, meg nem mondtam volna hogy ez sour ale. Kaptam Moniuqe és Paulina verziót is.
LINK

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Én ma egy igazi német minőséget lefetyeltem be..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Mondom...
..bontom.<#finom>#finom>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Akik a keserűbb, karakteresebb ízvilágot szeretik, kedvelni fogják.
Tavalyi céges bulin ittam egy üveges verziót is belőle, az se lett kedvenc.
Talán a Csíki Mézessel is kéne egyszer egy próbát tennem..<#rolleyes>#rolleyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
És ha már sörökről beszélünk, láttam ma egy Trooper (Iron Maiden) sör fotót. Észak-Írországban fotózták, aludobozos és fém díszdobozban vették. Próbálok beszerezni belőle egyet ha sikerül, ha már a sparos Metallica sörről lemaradtam....
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Pedig kaptam egy újabb doboz 6%-os prémium sört.
Holnap estig eldöntöm még, mikor bontom majd fel.
De jelzem ha megtörtént...<#pias>#pias>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A SÖR Istene kövesse sörtörténelmetek.<#vigyor>#vigyor>
Részemről ma ismét a pécsi Szalonra esett a választásom.
Természetesen jéghidegre hűtve, ahogy szeretem...
..és közben ismét levonom ama következtetést, hogy igen: vannak még jó hazai sörök!<#taps>#taps>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
a lengyeleket meg nem ismerem.
PAulaner-ből egyszer ittam, azt barna sör volt, de az nem volt finom.
A finom, hűs sör enyhítse szomjúságunkat ezen a forró kora estén is.
Nekem most egy pokoli Paulaner, egy szerényebb, ám cseppet sem szegényebb Zipfer, valamint kér Arany korsó jutott osztályrészül.
Ízletességi sorrendet szerencsére nem kell hoznom (nem is tudnék, mert mind a négyük ízlett)<#finom>#finom>
Érdekességképp megemlítem, hogy a két Arany "testvér" csak látszólag hazai sör.
Ők valójában azon lengyel Van Pur termékek, akik a már itt is korábban bemutatott híres-neves alkoholmentest is gyártják saját néven..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Utoljára szerkesztette: Musachy, 2019.05.27. 13:02:22
imo :) science fiction is science fact
maradok a rendes világosoknál
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2019.05.27. 12:59:10
imo :) science fiction is science fact
Az Omnipollo-t gondolom már senkinek nem kell bemutatni. Ma volt pár sörük Manceshterben, a Northern Monk ivóban. Mindez soft serve style-ban.
Íme a bacon-ös, juharszirupos, mandulás, kókuszos, vaníliás Agamemnon Monster Shake, rumos mandulás jégkásával és pekán dió krémes fánkkal. Sörpornó a javàból!

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Pedig van Spar is a közelben..<#falbav>#falbav>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim
MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim
Utóbbi kettőt (ma) még nem kóstoltam..de ami késik..<#hawaii>#hawaii>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
..de csöcsekintcsüng honból már ritkábban látni errefelé is..<#nyes>#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ajánlom mindenkinek.
Azt hittem valami kommersz lőre lesz, aztán kellemes csalódás!!
A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
a Jupiler az, amit a belgák úgy isszák, mint a vizet. a 12 fokos Gordon-ból nem kell sok, hogy fejbe b...sszon...
Viszont a világ legjobb söre kategóriájának győztese.... Tripel Karmeliet! (kint EUR 1.15 volt az ára, ahogy látom pesten is lehet venni valahol 740FT körül...)

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim
Itt van pár sörkülönlegesség Ázsiából. (mármint nekünk... ők ezt isszák napi szinten,)
A San Miguel-t ill Red Horse-t a Fülöp.szigeteken ittam,(mind2-nek van Litro üveges verziója...)
Yanjing-et Kína felé a gépen adtak.
A Bintangot Indonéziában szoktam inni. (a helyi Heineken)
a másikat, ami finomabb volt sajna nem fotóztam le. (Bali Hai)
kóstoltam még a Thai Chang-ot, illetve a kínaiak legalapabb sörét a Tsing tao-t,

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim