A SÖR

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

smith09
#3391
Múltkor volt pár Zippfer osztrák sör még leárazva a tesco - ban, így olyan áron volt amit még hajlandó vagyok kifizetni.
Esti meccsekhez egyet lehet meg is iszok.
becauseIsaid
#3390
Vannak kimondottan jó, nekem ízlő cseh sörök, amiket ittam már, Primatorból is több meg Bernardból is például. Szerintem ez a 450-es pont jó és lehet, hogy "tele van baszva komlóval", de mégse ihatatlanul keserű. Pedig sok cseh sör szerintem kimondottan keserű, nekem legalábbis meghaladja az ingerküszöbömet. Volt pár, amit alig tudtam már legyűrni.

Because I said so... that's why.™

#3389
érdekesen értelmezik egyes főzdék ezt a kraft dolgot 😄

ha nem szereted a cseheket, akkor érdekes hogy pont ez jön be neked, számomra ez a legcsehebb cseh 😄 alsóerjesztésű, viszont telebaszva komlóval. ezért szeretem például a primátor india pale lagerét is. az anyós nevűt.

becauseIsaid
#3388
A Pécsi is kraft, pedig nem épp egy garázsfőzde. Pont azért írtam én is oda, mert rajta van <#smile>

Legalább abban egyet értünk, hogy ez egy remek sör. Pedig nem vagyok épp egy cseh sör párti <#eljen>

Because I said so... that's why.™

#3387
nem mondanám kraftnak, még ha rá is van írva, a svijany elég nagy főzde, nekem személyesen az egyik kedvencem.
szerencsére három alapsörüket már a sparban is kapni, a 450-et meg asszem auchanban.

ha budapesti vagy, ajánlom a háček sörözőt/éttermet a deák téren, csak svijany-t csapolnak, minimum három félét és szinte mindig más kombinációban. pár hete itt ittam először 450-et, elképesztően finom, tökéletesen keresű.
becauseIsaid
#3386
Hű de finom cseh kraft!

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3385
Egy teljesen korrekt, finom cseh ale

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3384
<#finom>

Because I said so... that's why.™

Musachy
#3383
EZ HATALMAS! <#nevetes2><#pias><#nyes>

imo :) science fiction is science fact

becauseIsaid
#3382
Sörművek Balatonszentgyörgy

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3381
További jó magyar kraftok várnak

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3380
<#finom>


Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2022.01.25. 13:21:24

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3379
Ez meg o'hara's

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3378
Nem csak a színe, de az íze is jó! <#pias>

Most ittam a Harapunk HUPA (Hungarian pale ale)-t. Kiváló sör! <#finom>

Because I said so... that's why.™

smith09
#3377
😊

Ez nagyon tetszik,
becauseIsaid
#3376

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3375
Ma stílszerűen a Salvator (Megváltó)-ra esett a választás



Boldog Ünnepeket mindenkinek!
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2021.12.24. 17:31:05

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3374
A következő áldozatok. Klasszikus és kevésbé klasszikus sörök.

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3373
Szülinapra egy nagyon finom sör:

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3372
Alakor búza és Italian Pale Ale



mind2 sör finom

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3371


A Fehér Nyúl Turbid NEIPA:

Because I said so... that's why.™

#3370
Ez jogos !

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

becauseIsaid
#3369
Ha megérte, akkor mindegy is

Because I said so... that's why.™

#3368
Átléptem az Untappd-en az 5000et
Hála égnek azt nem számolja ez mennyibe került 😄

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

becauseIsaid
#3367
És a nyitófül árnyéka:


A sör pedig finom volt (a zöld, a session majd legközelebb kóstolódik).
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2021.10.07. 19:55:52

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3366
Valami amerikai





AmerikaIPÁk

Because I said so... that's why.™

Musachy
#3365
Ezek jól néznek ki. <#eljen> <#pias>

imo :) science fiction is science fact

vizes
#3364
köszönöm!

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

becauseIsaid
#3363
Firpoék a Hedontól

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3362
elf Kalandor IPA

Kicsit savanykás ízvilág, de jó
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2021.09.13. 16:03:39

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3361
Auchan

Because I said so... that's why.™

vizes
#3360
Hol vásároltad?

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

becauseIsaid
#3359


A Viharsarok korrekt.
A nyúl megszívatott, mert már bontáskor jött kifele, mint a veszedelem. Öntöttem a pohárba és mondom neki, hogy ebben a dobozban csak hab van?! Ez tényleg pszichó.
Fél literes pohárba töltöttem, kb. a felénél már futott ki a hab a pohárból, az alján volt fél centi folyadék ......
Pedig nem ráztam fel és hűtöttem is. Amúgy egy normál session IPA, amit fele áron más gyártótól is megkapsz.
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2021.08.31. 20:30:47

Because I said so... that's why.™

smith09
#3358
én múltkor megittam egy 3 dl es birra moretti-t, és már éreztem a hatását.
nem vagyok edzésben, na. 😄
vizes
#3357
Sajnos már kiürültek. Születésnapi válogatás volt. Az IPA típusú sörök nekem annyira nem ízlenek, de azért nem volt csalódás

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

becauseIsaid
#3356
Ismét mentes. Soproni Szűz... Aszongya: MEGÚJULT ÍZ

Lássuk csak: ami eddig az egyik, ha nem a legjobb volt (hazai pályán) az alkoholmentes sőt 0,0% kategóriában, sikerült ezt is jól elbaszarintani. Egyszerűen felvizezték!
Mi a k. anyjuknak kell mindig variálni, ráadásul rossz irányba. Ami jó volt, azt minek elbaltázni?!

Ez se fog már kelleni.

Because I said so... that's why.™

smith09
#3355
Penny hírdette a 2 % os gösser citromos sörét, aztán mikor megvettem, akkor láttam hogy 0% 😄
Az íze legalább finom.
becauseIsaid
#3354
Ma Beertailor és Viharsarok volt a téma:

Because I said so... that's why.™

#3353
Lengyel sör 6%-os. Finom!

ximix
#3352
smith09
#3351
6,1 % - al elég erősnek tűnik, de az olvasottak alapján kihagyom inkább.
becauseIsaid
#3350
Jobbat vártam

Because I said so... that's why.™

#3349
Ízlett? Sok jót nem olvastam róla...

Untappd

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

becauseIsaid
#3348

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3347

Because I said so... that's why.™

Mersant
#3346
en is ezt a kettot szoktam venni 😊 heineken nekem nem jon be.

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

becauseIsaid
#3345
Nagyon sokat kipróbáltam, a többség a "soha többet" kategória. Hazai viszonylatban ami iható és sörnek nevezhető, az a Soproni szűz és a Kozel alkoholmentes félbarna, utóbbi 0,5%-os. Még a Heineken is elmegy, de a Soproni veri magasan.

Jellemző, hogy alkohol nincs bennük, de helyette cukor bőven van.
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2021.06.04. 07:59:13

Because I said so... that's why.™

Mersant
#3344
az alkoholmenes sorok kozott szerintem a jobbak kozott van, persze sosem lesz olyan mint a normal.

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

becauseIsaid
#3343
Ma csak egy 0,0%-os Paulaner Weissbiert ittam, de nem volt valami jó.
Esküszöm innék én inkább alkoholmentes söröket, ha olyan ízük lenne, mint a bódító verzióknak. De az alkohol hiányával szinte ihatatlanná válnak a seritalok <#schmoll2>

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3342
Kellemes ivósör, könnyed, nyárias. Gyümölcsös illat és íz.

Because I said so... that's why.™