A SÖR
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Because I said so... that's why.™

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Valamitől az arany ászokra azt mondom hogy vállalható.
Inkább kiadok kicsit több pénzt érte és akkor veszek olyat ami nekem jobban ízlik.
Pécsi sör meg nem is tudom milyen lehet, szerintem még soha sem ittam.
A stella szerintem talán egy fokkal jobb ízű mint a fenti sörök.
egyik ismerosom nagyon kampanyolt a pecsi sorok mellett, de az emlekeimben ugy elt, hogy rosszak, sosem izlettek. gondoltam adok 1 eselyt, hatha javultak valamit.
premium lagert es pilset vettem, es osszehasonlitottuk mas sorokkel. a lagernek valami nagyon rossz ize volt, null harmonia, messze a legrosszabb sor volt az osszes kozul (soproni, dreher, budweiser, karlovacko, stella). a pils izlett mindenkinek, viszont annak meg semmi koze a pils tipusu sorokhoz <#circling>#circling>
A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.
Köszönöm.
Pécsi sör köré elég nagy reklám tevékenység párosul pár éve a korábbiakhoz képest.
Gondolom jobb is mint egy borsodi.
Because I said so... that's why.™

Because I said so... that's why.™
Ez nem sikerült jól. Bazsalikom jön rendesen, de azonkivűl más nem.
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
5 % - os, 340 Ft.-ért.
Szerintetek mitől bio egy sör?
Because I said so... that's why.™
Ha néha iszok egy dobozzal is akkor inkább német sörök, Krombacher, Bitburger. A zipfer is finom, bár azt hiszem az pont osztrák.
A kőbányaira mondják azt, hogy nem rossz, de szerintem borzasztó.
Felénk még a Borsodi sör ami népszerű, de az meg szerintem még rosszabb.
Régebben még az arany ászokra mondtam azt hogy nem rossz, de azt se ittam évek óta.
Bár most a penny - ben lehet kapni ilyen kisdobozosat, lehet veszek egyet.
" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2022.08.28. 12:37:50
Because I said so... that's why.™
Lesz dab is, sohasem ittam , de most kipróbálom.
Adtam egy esélyt a Lidl saját márkás (Perlenbacher) weissnek, de nem tudott bizonyítani. Persze előre sejtettem, hogy nem lesz nagy durr. Íze alig van, az sem jó.
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2022.07.27. 19:21:03
Because I said so... that's why.™

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Because I said so... that's why.™
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2022.06.23. 19:56:03
Because I said so... that's why.™
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2022.06.02. 19:38:30
Because I said so... that's why.™
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.












