A SÖR

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

becauseIsaid
#3441
Még az a 6% ipa ok, de amazoktól felfordulnék <#alien2>

Because I said so... that's why.™

#3440
Kezdődhet a Halloween hétvége

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

smith09
#3439
Én a borsodival vagyok úgy hogy nagyon rossz és a kőbányaival kb egy szinten.
Valamitől az arany ászokra azt mondom hogy vállalható.
Inkább kiadok kicsit több pénzt érte és akkor veszek olyat ami nekem jobban ízlik.
Pécsi sör meg nem is tudom milyen lehet, szerintem még soha sem ittam.
A stella szerintem talán egy fokkal jobb ízű mint a fenti sörök.
Mersant
#3438
szemelyes velemenyem, hogy a lageruk nem jobb mint a borsodi, sot...
egyik ismerosom nagyon kampanyolt a pecsi sorok mellett, de az emlekeimben ugy elt, hogy rosszak, sosem izlettek. gondoltam adok 1 eselyt, hatha javultak valamit.
premium lagert es pilset vettem, es osszehasonlitottuk mas sorokkel. a lagernek valami nagyon rossz ize volt, null harmonia, messze a legrosszabb sor volt az osszes kozul (soproni, dreher, budweiser, karlovacko, stella). a pils izlett mindenkinek, viszont annak meg semmi koze a pils tipusu sorokhoz <#circling>

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

smith09
#3437
Kimerítő a válasz!
Köszönöm.

Pécsi sör köré elég nagy reklám tevékenység párosul pár éve a korábbiakhoz képest.
Gondolom jobb is mint egy borsodi.
becauseIsaid
#3436
Őszintén, bár emlékeim szerint ittam már többféle sört a Pécsi Sörfőzdétől, de nagyon nem emlékszem olyanra, ami nagy nyomot hagyott volna bennem. Mondhatni ez az a sörük, ami iható, sőt jó. De ezt felelősséggel csak akkor mondhatnám, ha sokszor és több napszakban, meg évszakban, meg különféle állapotomban kóstolgatnám őket. Így csak pillanatnyi érzések alapján tudok véleményezni, de amúgy is csak vélemény volna. Mindenkinek más az ízlése. A gluténmentesség meg családi érintettség miatt került a látókörömbe. De ez finom, könnyen iható, de nagy szakik szerint valószínűleg azért nem sorolható a legjobb sörök mezőnyébe. Akiknél normál, gluténos sör szóba se jöhet és megfizethető, ráadásul hazai sört innának bátran merem ajánlani.

Because I said so... that's why.™

smith09
#3435
Ízben van különbség a többi pécsi sörhöz képest?
becauseIsaid
#3434
De ha már Pécsi, akkor nekem a kedvencem a gluténmentes prémium lager

Because I said so... that's why.™

smith09
#3433
Nekem is ez jutott eszembe hogy stílusos, : )

itthon lehet ilyet kapni?
becauseIsaid
#3432
Pizza gose pizza mellé, nem túlzás ez? <#hehe>

Because I said so... that's why.™

#3431


Ez nem sikerült jól. Bazsalikom jön rendesen, de azonkivűl más nem.

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

smith09
#3430
Kíváncsi leszek rá.
becauseIsaid
#3429
Gondolom az alapanyag "bio" termesztésből származik

Because I said so... that's why.™

smith09
#3428
Jövő héttől lehet kapni az aldi- ban bio pécsi világos sört.
5 % - os, 340 Ft.-ért.
Szerintetek mitől bio egy sör?
smith09
#3427
: )

Jogos.
becauseIsaid
#3426
Akkor is jól hűtsd le, nem lesz jobb, de legalább nem érzed annyira.

Because I said so... that's why.™

smith09
#3425
Hatalmas reklám volt a Heineken mellett a kezdetektől fogva, de azt gondolom hogy ez nem annyira jó sör mint gondolni lehet.
Ha néha iszok egy dobozzal is akkor inkább német sörök, Krombacher, Bitburger. A zipfer is finom, bár azt hiszem az pont osztrák.
A kőbányaira mondják azt, hogy nem rossz, de szerintem borzasztó.
Felénk még a Borsodi sör ami népszerű, de az meg szerintem még rosszabb.
Régebben még az arany ászokra mondtam azt hogy nem rossz, de azt se ittam évek óta.
Bár most a penny - ben lehet kapni ilyen kisdobozosat, lehet veszek egyet.
vizes
#3424
Hát, nem csodálkozom rajta, hogy nem ízlett. Nekem savanyú és rossz illatú. De a Heineken sem jobb, jellegtelen, semmilyen ízű ital.

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

becauseIsaid
#3423
Tegnap egy pörköltfőzős "buliban" voltam, ahol nem volt jellemző a minőségi italfogyasztás. A társaság az átlag magyar népi szokásoknak megfelelően Kőbányai Világos, de legfeljebb Heineken és Heineken Silverben merítette ki a sörivás színvonalát. Én kaptam egy éppen hűtőbe került Arany Ászokot. Régebben én is ittam ilyen kukoricával "megáldott" hángérijen csodaitalt, de azóta már sok víz lefolyt a magyar folyókon és sok liter jobb sör is a torkomon, többnyire magyar kraft főzet. Ezért kíváncsian vártam a népnemzeti csodasör mennyire lesz élmény. Az volt. Rossz élmény. Nem hittem, hogy ennyire SZAR tud lenni. Egy erős hűtés biztos jót tett volna neki, hiszen az ízvesztést okoz, így nem éreztem volna, hogy ilyen fos.
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2022.08.28. 12:37:50

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3422

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3421

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3420

Because I said so... that's why.™

smith09
#3419
Néztem jövő héttől lidl - ben ujra lesznek mindeféle sörök.

Lesz dab is, sohasem ittam , de most kipróbálom.
becauseIsaid
#3418
A Monkey Temple jó volt, de csak akciós áron. Még így sem érte el a nála olcsóbb német és osztrák nagyüzemi hefe weissbierek jóságát, szerintem.

Adtam egy esélyt a Lidl saját márkás (Perlenbacher) weissnek, de nem tudott bizonyítani. Persze előre sejtettem, hogy nem lesz nagy durr. Íze alig van, az sem jó.
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2022.07.27. 19:21:03

Because I said so... that's why.™

#3417
999g/l gyümölcs sörben... A főzde szerint ez a legális maximum. Finom, keményen az arcomba durran a meggy, alkohol szinte alig jött. Príma ital, de az árához képest (18 font) kicsit többet vártam.

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

becauseIsaid
#3416

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3415
A meccsre egy jó kellerbier

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3414
Hangolódjunk a keményre

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3413
Egy kiváló lager a csehektől

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3412
Ez is vótmá ?

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3411

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3410

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3409
Ha a pénz nem számítana, akkor most már tényleg jobb lenne.

Because I said so... that's why.™

#3408
Azért most már otthon sem lehet ok panaszra!

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

becauseIsaid
#3407
Ahhoz képest biztos, de összességében, a hazai bolti felhozatal alapján jó. Persze annak, aki külhonban van, más a merítési lehetőség.

Because I said so... that's why.™

#3406
Sajnos az Elvis Juice amióta szupermarket sör lett, már nyomokban sem olyan mint régen volt. Anno 2016-ban ittam először, de akkor majdnem elájultam tőle olyan jó volt. Mondjuk az egész Brewdog egy rakás szar lett, közük nincs már a craft sörhöz.

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

becauseIsaid
#3405

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3404
Ma egy klasszikus és remek valamint egy nem klaszikus, de remek volt terítéken:


Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2022.06.23. 19:56:03

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3403
Ezek szinte kivétel nélkül jók <#finom>

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3402
Kecskeméti sörsor

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3401
Pedig elég komoly főzdéjük van Nagytarcsán.

Because I said so... that's why.™

#3400
Ceceit ma fogom kóstolni. Beertailor valami katasztrófa, nem kéne erőltetniük azt ami nem megy.

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

becauseIsaid
#3399
Cecei és Beertailor söcik


Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2022.06.02. 19:38:30

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3398
Szerintem nyári üdítőként jó lesz.

Because I said so... that's why.™

#3397
Borzalom, közel van az ihatatlan kategóriához

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

Mersant
#3396
hogy izlett? en is vettem, de meg nem kostoltam meg 😊

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

becauseIsaid
#3395
Mangó ale a Sopronitól

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3394
Meg se próbálom.

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3393
A Zipfer Märzen az jó, jól tetted.

Because I said so... that's why.™

LIGHTEYES7
#3392
A Fehér Nyúl Brown Berryjét mindenki felejtse el. Kézműves sörből ilyen szart soha nem ittam....