A SÖR

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

becauseIsaid
#3491
Ez mindig jó

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3490
Holland és magyar kraftok

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3489
Igaz nem sör, de a Monyo gyártja. Cascara Cola

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3488
Csupor Thrash IPA
habzással nincs gond

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3487
Belgák, egy kivétellel alkoholmentesek


Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3486
Lenyomtam egy folyékony almás rétest a Szentandrástól

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3485
Kis kóstoló Balatonszentgyörgyről

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3484
Ezeket be kell bontás előtt hűteni, mert mind kifut. Nyilván palackérleltek. De nagyon finom sör mind a három fajta.

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3483
S ha már csehek... Pardubicky




Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3482
Primator Anyós és társai

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3481
Zipfer Märzen hab buborékjai 😉

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3480
Most egy DAB

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3479
Nem épp a kedvencem, de rápróbáltam, hátha ma jobban ízlik.

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3478
Még 0.0 sörök a Swinkels famíliától

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3477
Nem tudom ittam-e már korábban a balatonszentgyörgyi "Király családi sör" lagert. De most vettem egyet, egész jó volt.

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3476
A SÖR legyen veletek ma is!

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3475

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3474

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3473
Mai ital

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3472
A stoutok hozzák, amit kell, bár a marshmallow arts alkoholfoka nekem már magas, de ez állítólag így jó....
A märzen finom lenne, de szerintem rohadtul kevés benne a széndioxid, nem is nagyon habzik. Mintha nem is alsó erjesztésű lenne.

Because I said so... that's why.™

#3471
Mennyire jött be a trió? :Đ

"A jó szándék is: gazdagság, az önzetlenség: szép S a tisztességet díjazzák: egy mosoly a tiéd!"

#3470
Egy másik forrásból, alkoholos és szénsavas... A főzde, kvázi ugyan az.
sörpor

Mondjuk, nem véletlen, hogy mikor még a MOM Park - Paulaner Házban főztek sört. Kintről hozták a vizet is.

"A jó szándék is: gazdagság, az önzetlenség: szép S a tisztességet díjazzák: egy mosoly a tiéd!"

becauseIsaid
#3469

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3468

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3467

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3466
A márciusi és kísérete

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3465

Because I said so... that's why.™

#3464
Tudtam, hogy már kóstoltam!
Tavaly, május 2-án. Legalábbis, a fényképes dokumentációm szerint.
Nekem is úgy rémlik, hogy ízlett. De, hogy honnan szereztem, már homályban van.
Látom, a dobozt a háttérben. Ha nem üres, akkor lesz ott még élmény! :Đ
Egészségedre!

"A jó szándék is: gazdagság, az önzetlenség: szép S a tisztességet díjazzák: egy mosoly a tiéd!"

becauseIsaid
#3463
Ez is finom

Because I said so... that's why.™

#3462
Kösz az infót!
Tegnap, pont a Legnépszerűbb témák 1. helyén volt! :Đ
Ja, a Soproni Szűz helyett van a o.0% "hivatalos"

"A jó szándék is: gazdagság, az önzetlenség: szép S a tisztességet díjazzák: egy mosoly a tiéd!"

becauseIsaid
#3461
Aldi

Nem csoda, ha nem szúrtad ki a topikot, nem túl nagy a tolongás itt.

Because I said so... that's why.™

#3460
Üdv!
Szégyen, hogy 2001 óta nem sikerült rátalálnom a topikra. Pedig, én is igyexem javítani, a magyar sörfogyasztási statisztikát! :Đ
A topik kérdésére, nem tudnék egyetlen sört, egyetlen sörfajtát megjelölni. Mondhatni, fordított válaszom van: olyan sör van, amit nem iszok meg.
A nagyon gyümölcsösökkel, óvatos távolságtartásban vagyok. Komló-keserű, sötét-füstös, sós-savanykás jó pajtások! Csak a megfelelő sorrendet kell tartani. :Đ
Lenne egy kérdésem, ezt a 0.0-ás Bavaria IPA-t hol sikerült beszerezni? Google a barátom, kerestem is, találtam is, de ha van tuti hely... Mindenesetre, rápróbálnék. Hátha ez lenne alternatíva az önmegtartóztatásra, zérótolerancia mellett. :Đ
Egészségtekre!

"A jó szándék is: gazdagság, az önzetlenség: szép S a tisztességet díjazzák: egy mosoly a tiéd!"

becauseIsaid
#3459
És a nap (hét, hónap, év) nagy meglepetése számomra ez az alkoholmentes IPA


Végre találtam egy kimondottan jó nullás sört! ;D


Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2023.03.07. 19:23:00

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3458
Jó kis hétvégi italok voltak (igazából ezek kiváló nyári sörök)

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3457

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3456
Most néztem, hogy a Szűz mellett van ilyen nullás Soproni is. De kb. ugyanolyan


Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3455

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3454
Megérkezett a hordóérlelt csapat! <#szeret>

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3453
Tudnék segíteni, ha nem bírnál velük

Because I said so... that's why.™

#3452
Lesz mit inni a következő pár napban


Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

becauseIsaid
#3451
Felkészül: a Yeastside

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3450
Jól gondoltam!

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3449
Ez a belga barley wine biztosan finom lesz! <#finom>

Because I said so... that's why.™

becauseIsaid
#3448
A készítők szerint is gag, szerintem kicsit csömör, de állítólag az ifjú generációk az ilyeneket szeretik és nem a hagyományos lager meg ipa söröket. Ezek szándékosan Monin sziruppal kevert porterek, kísérlet, hogy milyen lenne a folyékony sütemény. Én is annak vettem. És folyékony sütinek jók is.
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2022.11.26. 15:25:17

Because I said so... that's why.™

#3447
KIváncsi leszek mit mondasz a Beertenders cuccokra. mert engem már leírás alapján is kiráz a hideg...

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

becauseIsaid
#3446
Köszi! <#integet2>
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2022.11.08. 16:18:14

Because I said so... that's why.™

smith09
#3445
Isten éltessen,
és egészség!

becauseIsaid
#3444
Megjöttek a "sütik" szülinapra, plusz egy meggyes leöblíteni <#pias><#hehe>


Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2022.11.08. 15:47:38

Because I said so... that's why.™

Musachy
#3443

imo :) science fiction is science fact

smith09
#3442
azt a 10 % - os sört kiprobálnám, finom lehet. : )