A SÖR
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Because I said so... that's why.™

Because I said so... that's why.™
Because I said so... that's why.™
Because I said so... that's why.™
A märzen finom lenne, de szerintem rohadtul kevés benne a széndioxid, nem is nagyon habzik. Mintha nem is alsó erjesztésű lenne.
Because I said so... that's why.™
"A jó szándék is: gazdagság, az önzetlenség: szép S a tisztességet díjazzák: egy mosoly a tiéd!"
sörpor
Mondjuk, nem véletlen, hogy mikor még a MOM Park - Paulaner Házban főztek sört. Kintről hozták a vizet is.
"A jó szándék is: gazdagság, az önzetlenség: szép S a tisztességet díjazzák: egy mosoly a tiéd!"
Because I said so... that's why.™
Tavaly, május 2-án. Legalábbis, a fényképes dokumentációm szerint.
Nekem is úgy rémlik, hogy ízlett. De, hogy honnan szereztem, már homályban van.
Látom, a dobozt a háttérben. Ha nem üres, akkor lesz ott még élmény! :Đ
Egészségedre!
"A jó szándék is: gazdagság, az önzetlenség: szép S a tisztességet díjazzák: egy mosoly a tiéd!"
Tegnap, pont a Legnépszerűbb témák 1. helyén volt! :Đ
Ja, a Soproni Szűz helyett van a o.0% "hivatalos"
"A jó szándék is: gazdagság, az önzetlenség: szép S a tisztességet díjazzák: egy mosoly a tiéd!"
Nem csoda, ha nem szúrtad ki a topikot, nem túl nagy a tolongás itt.
Because I said so... that's why.™
Szégyen, hogy 2001 óta nem sikerült rátalálnom a topikra. Pedig, én is igyexem javítani, a magyar sörfogyasztási statisztikát! :Đ
A topik kérdésére, nem tudnék egyetlen sört, egyetlen sörfajtát megjelölni. Mondhatni, fordított válaszom van: olyan sör van, amit nem iszok meg.
A nagyon gyümölcsösökkel, óvatos távolságtartásban vagyok. Komló-keserű, sötét-füstös, sós-savanykás jó pajtások! Csak a megfelelő sorrendet kell tartani. :Đ
Lenne egy kérdésem, ezt a 0.0-ás Bavaria IPA-t hol sikerült beszerezni? Google a barátom, kerestem is, találtam is, de ha van tuti hely... Mindenesetre, rápróbálnék. Hátha ez lenne alternatíva az önmegtartóztatásra, zérótolerancia mellett. :Đ
Egészségtekre!
"A jó szándék is: gazdagság, az önzetlenség: szép S a tisztességet díjazzák: egy mosoly a tiéd!"
Végre találtam egy kimondottan jó nullás sört! ;D

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2023.03.07. 19:23:00
Because I said so... that's why.™

Because I said so... that's why.™
Because I said so... that's why.™

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2022.11.26. 15:25:17
Because I said so... that's why.™
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2022.11.08. 16:18:14
Because I said so... that's why.™

Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2022.11.08. 15:47:38
Because I said so... that's why.™

























