42
HOMM es Magic the Gathering keverese
  • Hustler_hu
    #1
    egesz jo game ... soot multiban lehet jo kis csatakat vivni (kartyacsatakat)
  • Lacc
    #2
    Pókerezni lehet?
  • Hustler_hu
    #3
    ROTFL ... mondom Magic the Gathering szeru csatakat ... nem poker :))))
  • Hmuda
    #4
    Jaj, ne baszogasd már. Ne várd, hogy elkenjem a szád szélét mégegy partiban.
  • Lacc
    #5
    Azér nyertál állandóan mert bepakoltad a hülye rift-jeidet. Hogy száradna le a kezed te burzsuly :))
  • Hmuda
    #6
    Te se panaszkodhatsz a... nemtudom már hogyhívták. Amelyik minden szörnyet kinyirt. Na, azzal te se voltál rossz. Bár tudni kell paklit összerakni.
  • Lacc
    #7
    Kabbe :))
  • Sephi
    #8
    Ez mirol is szol ez a gama?
  • Ebola
    #9
    Kartyajatek... van egy vezered azt kell vedened es a masiket kinyirni... o tud "leidezni" varazslatokat lenyeket akik vedenek/tamadnak bla bla bla...
    Bovebben?
  • KH
    #12
    ez olyan mint a Magic kártyajáték, vagy olyan mint a Magicre épülő mászkálód játék, amiben kártyákkal kellett varázsolni, stb. stb.
  • Szepi
    #14
    Megvan a demo, de honnan lehetne megszerezni?
  • Szepi
    #15
    Marmint a full versiont
  • ity
    #16
    Nemrég kijött a FULL magyarosított változata ennek a gaménak. De sajnos csak 1.04-es verzió. Az angol 1.07-es patch meg nem jó a magyar verzióhoz (ill. felmegy, működik, csak ugye onnantól kezdve sok minden nem magyar lesz benne).
    Szóval kérdés a következő: tud-e vki magyar 1.07-es patchről vhol? Esetleg rögtön crack-el együtt ;)
    Jah, és ha esetleg vki szeretne pár menetet duelezni irc-n a #vkk csatin elérhető vagyok.
  • rusland
    #17
    nics valami link ahol lehetne szedni a gammat?
  • rusland
    #19
    jah azt mar lattam de nekem 1kene mer nincs meg
  • Ymir
    #21
    ittt is megkérdezem nincs meg valakinek az etherlords nevü játék???? esetleg valahonnan le lehetne tölteni??? ha valaki meg tudná szerezni az is irjon pls!!!!!
    ja és nekem nem az erdeti van meg és nem lehet benne menteni ha felpecselem , magyar van nekem is , valakinek van hasonlo problémája?
  • Ymir
    #22
    persze nem az eredetire van szügségem hanem az angol verziojú másoltra!!
  • ity
    #24
    sajnos semmit :(
  • Kashgar
    #25
    irtam neked mailt cica
  • Eye-scream
    #26
    Honnan lehetne leszedni eztet a játékot?
  • Sephi
    #27
    Ize en most vegre majdnem 2 ev utan eloszedtem es bazz el kell mondjam kurva jo jatek hey!

    Ki jaccot meg vele? Mert en egy dolgot nem ertek espedig azt hogy van valami logikaja a magiaknak ahogy jonnek sorba vagy talalomra agya a gep?
  • Sephi
    #28
    Nehogyma senki nem jaccota eme jatekot vazz...
  • Sephi
    #29
    Szal valaki irjon man ide mert ideges leszek
  • CS@
    #30
    JajJaj ne idegeskedj.
    Tudtommal mint egy kártya játék ,tehát a szerencse alapján ami befolyásolható azzal ha több db van U.A. lapból egy pakliban.
  • Eye-scream
    #31
    Ha vki játszik még vele az mondja már meg, hogy normális-e, hogy a champaginben az ellenfélnek mindig 2 kb 2 szinttel magasabb hősei vannak mint nekem. Elég idegesítő, és alig bírom legyőzni őket...
  • ollie
    #32
    ja, ez egy nagyon nehéz játék...
    én még csak keveset játszottam vele (1. pályát nyomtam végig, de hamarosan rányomulok erre a gámára), de ha azt csinálod, hogy egy gyenge hősöddel megtámadod az ő erős hősét, akkor persze ő elhasznál egy csomó jó kártyalapot (véges számú van), és a te fejlettebb hősöddel könyebben kinyírod ha rögtön utána megtámadod azzal is, mert nem lesz olyan sok jó lapja.
  • steweee
    #33
    megjelent már a második része? egyébként inkább olyan mint a warcraft 3 vagy inkább mint a disciples. jártam a honlapján de a képekből nem derült ki
  • ollie
    #34
    szerintem még nem jelent meg.
    a játék inkább a HOMM-hoz és Disciples-hez hasonlít. A Disciples-el még nem játszottam (de fogok mert mellékletként megvettem a 2-őt), de szerintem a HOMM-nál sokkal jobb, mert pont a hamar uncsivá váló managementet redukáélták le szinte a nullára, és a hangsúly a taktikai harcon van. Egyébként az alapja egy kártyajáték (hasonlít a Magic the Gathering-re) és nagyon kircsi játék!
  • ollie
    #35
    tehát nem RTS-s hanem Turn Based Startegy
  • Deajka
    #36
    Halihó!
    A pcguru melléklete a game és érdekelne, hogy milyen.
    Játékmenetet nézve hasonló-e mint a kotor ?

  • Cat #37
    ez mtg alapokon induló kártyajáték
  • ollie
    #38
    nagyon jó játék, a Guru árát mindenképpen megéri! a játékmenet a homm-ra, a harc meg az mtg-re hajaz.
  • antijedi
    #40
    de töröt gameval neten csak ip-ip megy nem?
  • OliApa
    #41
    Jól tudom, hogy nem jelent meg magyar peccs a játékhoz?
  • Carmageddon
    #42
    nincsen magyarítás hozzá jah