195
Uj v. Bevált Puskázás Gimiben
  • fifi
    #115
    Nem puskázás de leírom mi volt velem tegnap.
    Méréstech. ZH. Ha nem sikerül akkor buktam a szemesztert.Úgy terveztem, melóban megtanulom...Persze nem tettem.Beültem minden-mindegy alapon egy haverommal. Ekkor odaült mellénk egy csaj kérdi:tudjátok? mondom nem. Elkezdődik, a tanár kiadja a feladatokat/elég ölős volt mind a 3/.És bazz a csaj elővett egy lapot, és szólt:Ha nem tudjátok akkor Másoljátok!
    A-Z-ig minden megvolt neki egy az egyben.Én nem tudom honnan szerezte nem is érdekel, jó kemményen lemásoltuk...
    Érdekelnének ilyen források!
  • Grenzjager
    #114
    a kézzel irt puskának amúgy annyi előnye van hogy közben legalább a 70%-át megtanulod mig elkészül!!!!
  • wizy
    #113
    én most nem puskáztam, hanem tanultam! röpdoga volt töriből, és mivel a multkori dogám nem sikerült elég jol, ezért akartam javitani, és röpdogát irtunk, vágtam az egészet, és miután beadtam, egyből megkaptam rá az ötöst:-)) szal a tanulás szvsz jobb, mint a puskázás (de ha sok van, akkor puskázás a nyerő:-) )
  • BUD SPENCER
    #112
    írjatok már megált a fórum!!!!!
  • wizy
    #111
    jah meg régebbi pukázási modszerem: ahol volt az a rész, amit nem tudtam, ott szamárfüleztem a könyvet. dogát legtöbbször a fizikateremben irtunk, igy a pad tetején volt egy plusz "kinövés", és arra rá voltak szerelve a konnektorok. ha vki végignéz a termen a tanári asztaltol, akkor nem látja a könyveket, mert eltakarja őket az a kinövés:-) igy mindig kitettem a könyvemet (tanárnak volt egy olyan jo szokása, hogy nem jár körbe), és ha nem figyel, akkor kinyitom ott a könyvet, és kinézem a választ. eddig még egyszer sem buktam le, és mára már tökélre fejlesztettem ezt a modszert:-))))
  • BUD SPENCER
    #110
    mi mindig a toll tartóba rakjuk és mikor nincs ott a tanár akkor meg kinyitjuk!!!!!
    de van amikor a dolgozat alá!!!!!
  • lokista12
    #109
    Nekem az a módszer vált be a legjobban, hogy zsebkendőbe beírom amit kell, majd órán doga közben előveszem és megnézem, hogy mit írtam bele majd egy kicsit belefújom az orrom. Mindig bevált és már az összes osztálytársam ezt használja.
  • Augustus Gigo
    #108
    nekem 2 dogából 2-t sikereen puskáztam uv tollal:D najó azért írtam pár direkt hibát bele:D
  • Aquir
    #107
    má volt egy
  • szoltan
    #106
    uv tollról vélemény?
  • Grenzjager
    #105
    jó mondjuk az oszi nő volt, kurva jól nézett ki, kérhettem volna mást is...
    de pontosabban ő ajánlotta fel ezt az egészet, tehát nem én voltam a fönők.
    De ifjaknak puskázásban bármikor segítek
  • Grenzjager
    #104
    pontosan
  • szoltan
    #103
    mért? egy csomót lóghatott,és aza tanár már úgyse tanította többet
  • traXion
    #102
    Belőled se lesz üzletember.
  • Grenzjager
    #101
    miért?
    csúnyán megszívtam volna annyi igazolatlannal....
    érettségi után meg annyira nem érdekelt...
    nah jah
    gondolhattam volna a fiatalokra.....akik utánam jönnek,jöttek
    DE ITT MOST RÁJUK GONDOLOK
  • traXion
    #100
    Legjobb üzlet? Te hülye vagy :D
  • Grenzjager
    #99
    volt egy megállapodásom a oszimmal. leigazolja a huszonvalahány órám ha én érettségi után az összes puskázási módszerem elmondom....csak soroltam és soroltam....
    mondani sem kell életem legjobb boltját kötöttem.....
  • Aquir
    #98
    le nem törli, de aztán ír egy akkora egyest, hogy rányomódik az asztalra :)
  • Davidus
    #97
    Rá kell tetováltatni a karotokra a tételt. Törölje le ha tudja!
  • Aquir
    #96
    egyébként felelésnél az is segít, ha pár fontos cuccot felírsz előre a táblára - kulccsszavak, amiket nehezen jegyzel meg, törin évszámok /na, ott jön igazán jól/ - és letörlöd az egészet halványra, amit csak te fogsz látni hisz a tanár rá nem jönne, nem gondol rá, és nem is néz oda
  • Aquir
    #95
    jesszusom!

    a kenyérben? jó kis puska, nem mondom! :)
  • Grenzjager
    #94
    másik:
    gimiben én a szünetben mindig cigiztem, szóval nem volt időm enni, a magyar tanárnak meg 0 volt a respektje, így nála nem volt gond a kajálás. Szinte már csak az ő óráin ettem. Ezt az évek során el is fogadta. Versből iratott dolgozatott, szokásos "mindenki mindent pakoljon el", kivételt mindig az én kis szendvicsem képezett.
    Gondolom kitaláltátok hol volt a pusi?
    Vajat reggel nem tettem rá, csak vmi száraz párizsit, és zsupsz be a pusi, néha kinyitottam a kenyérkét és ott figyelt a téma
    nyám-nyám
  • szoltan
    #93
    ez király ötlet, én ha írásba kéri a verset akkor külön lapra leírom és beadom, sima 5ös. A baj ott kezdődik, hogyha egy bizonyos versszaktól kell leírni
  • Grenzjager
    #92
    pontosan
    azért kelett a géz, mert szóbeli volt és el kelett takarni valahogy a fülhallgatót. -fülemen keresztül tekertem, s azt mondtam hogy volt egy kisebb műtét a fülemen, de jól hallok, a gézt meg egy napig rajta kell tartanom. Bevették
  • Augustus Gigo
    #91
    Tudod írsz egy emailecskét az oldal szerkesztőjéhez, és az szépen elpostázza neked, ha nem t'od mi az az email , akkor szopacs.
  • BUD SPENCER
    #90
    Ti azt tudjátok hogy a hobbyrendelés.hu-ról hogyan lehet rendelni?
  • magus
    #89
    nemtom, én föci dogát oran irtam, es kiultetett a tanari asztalhoz. a terkepet meg mellem rakta, hogy a tobbiek lassak orai munkahoz. full vagta hogy onnan irok mindent, de nem cseszett le, sot meg rohogott is. 5-s lett:D
  • wizy
    #88
    milyen géz a fejedre?? akkor ugy néztél ki, mint akinek betört volna a feje?:-)
  • Grenzjager
    #87
    másik sztori:
    verset kellett volna tanulni amihez abszolute nem volt kedvem, majd ráérünk arra még címmel halogadtam a tanulást, amiből a végére nem is lett semmi, maradt a puska...na de szóban kérdi a tanár a verset.....
    Rámondtam kazira, az adott sort elöszőr mindig hangosan majd magamban mondtam /hogy valóban is legyen időm kimondani/, walkman be a zsebbe, hosszúnyakú pulcsi fel, balfülhallgató háton-tarkón át a be fülbe, marha nagy géz a fejre, a fülem köré.Már akkor volt olyan walkman aminek a vezetékén is lehetett kezelni a témát, szóval minden simán ment. 5ös is lett.
  • Grenzjager
    #86
    még gimiben mondtam doga alatt a tanárnőnek aki ott ült a tanári asztalnál, -hogy akkor én most előveszem a tankönyvemet mert egy büdös szót sem tudok.... /elég sokat pofáztam az órák alatt, szóval nem volt meglepi hogy megszólaltam/. mire a tanárnő: -maradj csöndben és ird a dolgozatot..
    mire én: de tényleg előveszem a könyvet mert hülye vagyok a témához... mire ő elismételte ugyanazt....
    azt hitte blöffölök!!!!
  • jugen
    #85
    Nézzetek be egy előadóba/terembe mikor zh-t/dolgozatot írnak! Röhögni fogtok mennyire látszik, hogy ki puskázik!
  • BUD SPENCER
    #84
    Ezen a honlapon holtalálható az uv fényes világitó? #41
  • Prank
    #83
    nem látszik csak uv fényben:))
  • BUD SPENCER
    #82
    És az uv fény a honlapon hol van?
  • Augustus Gigo
    #81
    Na kipróbáltam és teljesen tudtam puskázni a tollal:D SZépen mindent lemásoltam, mikor jött a tanerő csak nézte a kis fehér papírosT:D
  • Kori
    #80
    legjobb hely. a tanár mindig hátrafelé néz!
  • szoltan
    #79
    még soha nem buktam le
  • CSOCSO
    #78
    szerintem legjobb ha megcsinalod a gepeden 4 es betumerettel az egeszet..ertelmesen elrendezve kinyomtatod..innentol kezdve szinte a tenyeredben is elfer az egesz.. kiveve ha 4 oldalnyit kell irni a dogan.. de ha csak 1.. maaaaaaximum 2 oldalnyi doga van akkor egy tenyernyiben elfer a puska..es ennel en jobban nemtok kitalalni. .az ilyen ide oda tuzzuk aztan ha nem figyel a tanar akkor odalesunk cuccosban nemhiszek
  • Mike
    #77
    szerintem a tanár soxor észreveszi, hogy puskázol, max nem szól érte
  • szoltan
    #76
    nekem jó mert u alakba vannak rendezve a padok, és a terem sarkába, ablak és fal mellett ülök, most jött meg az uv toll készletem is