195
Uj v. Bevált Puskázás Gimiben
  • Punker
    #75
    engem annó első nap kiültettek a tanári asztal elé.....
  • BADE
    #74
    Mondjuk annyi előnyöm is van,hogy az első tanítási napon bevágodtam a sarokba,úgyhogy még a kutya sem lát:D
    Azóta 4 éve bitorlom azt a helyet!
  • wizy
    #73
    én ilyet nem tudok csinálni, mert nem olyan a tolltartom:-)
  • Kori
    #72
    a régi módszerekhez kell visszatérni mert a tanárok az újakat keresik csak
  • Punker
    #71
    alap
  • BADE
    #70
    Én le szoktam kicsinyíteni az oldalakat+tolltartó.
  • wizy
    #69
    az én rajz/művészettöri tanárom meg nagyon jofej, poénkodik, stb., és azt szokta csinálni művtöri dogánál (ezt csak hallottam), hogy a doga felénél azt mondja, hogy ő most elfordul, mindenki puskázzon ugy, ahogy akar, de mikor visszafordul, és meglátja vkinél a puskát, annak egy jegy levonás.... multkor 5 percig állt az osztálynak háttal
  • Bandee1987
    #68
    Mondjuk már kiismertem a tanáraimat, és tudom, hogy melyiknél hogyan kell puskázni...pl. fizika tanár az mindig az asztalnál ül, ritkán jár körbe, töritanár az le se szarja, hogy mit csinálunk, és utolsó padsorban ülök, doga van, kirakom a törifüzetet az asztalomra és abból másolom ki az egészet :). Töritanár meg nagy nyugodtan ül, és népszavát vagy népszabadságot olvas
  • Bandee1987
    #67
    Furcsa, hogy nem veszik észre a tanárok, hogy mindig lefele tartom a tenyeremet...:) Vagy a padon vagy a térdemre szoktam rakni a tenyerem, és nem veszik észre...
  • Bandee1987
    #66
    Engem már többször elkaptak a tanárok puskázás miatt, DE EDDIG SOHASEM VETTÉK EL TŐLEM VAGY SOHASEM ADTAK RÁ EGYEST, csak a puskát elvették vagy ha a puska a táskában volt, és ugye a táska számomra jól látható helyen(lábam közt), akkor arréblökették velem a táskát :)
  • wizy
    #65
    már leirtam:-) (#46) vagy felirjuk a padra szünetben a fontosabb dolgokat, rárakjuk a dogát és ott van alatt a puska
    az a szerencse, hogy az összes pad a giminkben annyira össze van firkálva (leveleznek egymással a padok, rajzok, dalszövegek, stb.), hogy nem tűnik fel senkinek egy ujabb szöveg:-))
  • OPM
    #64
    hú de szép magyar mondatok :)

    szóval:
    van egy nyitott tolltartóm = van egy felül nyitható tolltartóm
    "Ja ezt irodalom" = "Ja ez nem irodalom" :)
  • OPM
    #63
    nekem van egy nyitott tolltartóm. óra elött belehelyezem az előre megírt, kb 13*4 cm-es puskalapot. dolgozat közben pedig csak főléhajolok :) még egy tanár sem vette észre, pedig már 4-5 éve ez a módszerem. volt hogy pl tanár végignézte a padokat hogy van-e vkinek rajta puska, aztán odaért hozzám, tolltartóm nyitva+puska benne "hát ez meg mi?"-kérdezi. puzusom felszökkent (most végem... -gondoltam). megfogta a tolltaróm, arrébb rakta és alatta+mellete volt valami kis angol szöveg a padon. ez irodalmon történt. "Ja ezt irodalom"-mondta és továbbment :)

    amikor megkapjuk a dogalapot és látom hogy semmi szügség a puskára mert vagy nem abból a témából írtunk, ami a puskán van, vagy puska nélkül is 4-es, 5-öst írok, olyankor egyszerűen behúzom a zipzárt a tetején, és ennyi :)

    ja és ez a módszer első padban is simán beválik, csak akkor gáz ha a tanár azt mondja: "Tegyenek el mindent a padról, tolltartót is!!" :(
  • Augustus Gigo
    #62
    Nekem mindig lemosatják már a kezemet a tanárok, mert egyszer ezzel elkaptak:D
  • Bandee1987
    #61
    Én általában a bal tenyeremre irom a puskát..Jópár mondat odafér, ha jól összesűrítjük. Nekem még 1 tanár sem vette észre soha...
  • Augustus Gigo
    #60
    jó csak az a kérdés, hogy akkor most hogy puskázól
  • wizy
    #59
    jah.... nem jol fogalmaztam.... a padból vették ki azt a rekeszt vagy mit:-) tudom már, akkor ugy fogalmazok, hogy az asztalbokból vették ki a padot:-))) igy már érthető?
  • Mike
    #58
    és akkor mi van helyette?
  • Mike
    #57
    mondjuk a dátumot elnézve, már biztos elvégezte, és szekálja valahol a jobb sorsra érdemeseket
    remélem havonta egszer kiszúrják a kocsija gumijait

    (de el is húzta szerencsére a köcsög belét már 2001-ben)
  • Augustus Gigo
    #56
    szopacs:D
  • wizy
    #55
    na meg ugy is lehetne, hogy berakom a padba, mert a tanárok vhogy oda nem néznek be:-)) csakhogy a gimibe sokat szemetelnek, és kivették az összes padot:-(((
  • wizy
    #54
    hát ja:-))
  • Mike
    #53
    úgy izgalmas :)
  • Mike
    #52
    másrészről a tanárság nem erről szól
    ugyhogy tényleg csak azt kívánom neked röptessenek meg az állásodból minél előőbb te fasz!
    elvégzett egy nyomi tanári szakot, és azt hiszi ő tojta a napot
    (ja el se végzett)
  • wizy
    #51
    csakhogy az a tanár, akinek az oráján szoktam puskázni, az mindig odajön mellém, és leül a mellettem levő ablakpárkányra:-)))
  • Augustus Gigo
    #50
    Amúgy 3 év után elég jól feljott ez a a topic:D
  • Augustus Gigo
    #49
    egyetértek:D
  • Mike
    #48
    szemét köcsög
    aki abban éli ki magát, hogy visszaélhet a helyzetével, az nem való tanárnak
    egy nulla kis csinovnyik

  • Mike
    #47
    szerintem ott is simán lehet, nem tud mindig ott lenni melletted
  • wizy
    #46
    én osztálytársammal ugy "szoktam", hogy ha nem tud a másik vmit, akkor kicseréljük a két lapot, és megoldjuk a másikét:-))
  • Mike
    #45
    matek suxx, szal nem
  • Mike
    #44
    én igen egyszerüen puskáztam

    lényeg, hogy ugyanolyan méretü fajtájú legyen a papir, mint amire az emeber a dolgozatot, egyebet írja, és ugyenakkora betüméret

    ezek után a puskát tartalmazó lapokat kiteregetjük, és elmélyülten lapozgatunk

    fontos még, hogy sok lapra írjunk mindig dogát, szal ne fél oldalas szöveget adjunk be, mert akkor gyanús a sok lap


    másik fontos dolog a hidegvér
    ha attól rettegünk, hogy lebukunk, akkor le is fogunk
  • mukika
    #43
    :DDD micsoda a kislánynapló!!! :DDDDD
  • BUD SPENCER
    #42
    De ami a reklámba van arról nem tudtok valamit?
  • Augustus Gigo
    #41
    Bocs előbb nem ment alink:D
  • Punker
    #40
    matek
  • Cujo01
    #39
    Miből?
  • Punker
    #38
    nem akar valaki leszigorlatozni helyettem holnap?
  • Lacc
    #37
    Beírom a számológépbe ami kell.
  • Scholes18
    #36
    nekem ma jött meg a készletem!
    de olyan kurva erős fénye van hogy szerintem simán észreveszik! főleg hogy volt a hiradóban.