195
Uj v. Bevált Puskázás Gimiben
  • szurop
    #155
    Nekem van egy jó kis fém tolltartóm, jó nagy. Vékony alkoholos filccel írok rá, rohadt sok rá fér, majd körömlakk-lemosóval lejön. Volt már hogy töri témazárónál a tanár a padom előtt állva nézegette és nem vette ki hogy mi az, pedig az évszámok jó nagy számokkal voltak írva. Nagyon jó módszer, de azért magyar témazáró nem fér rá.
  • szoltan
    #154
    Ez komoly?
  • szoltan
    #153
    na ma megint királyság volt.
    Földrajz tz-4es betűméretű puska-2lap közé-és már kész is
  • nemcsakfeel
    #152
    ja meg UV tollra volt a tanaroknak egyetemi korlevel, nagy tajekoztatas vagy 3 honapja, kep, minden.. szoval ok is felkeszultek.
  • nemcsakfeel
    #151
    lol.
    hat nalunk mondjuk hogyha harom negy tanr felugyel es jarkal ossze vissza akkor ez eleg gaz.. A UV tinta patront nem lehet kapni? az eleg jonak tunik. vegulis nem olyan rossz hogyha ugyis kaptok pecsetelt lapot persze ( es a pecsetet nem valtogatjak gyakran ( kozepsulibol a vegere az osszes fele pecset megvolt ) ...
  • wizy
    #150
    na föci tz-re alig tanultam, mégis kira lett!:-) egy két várost meg iparágat betippeltem, de amugy nagyon jo lett
  • oneal1
    #149
    király!!!:D
    csak már vége az irásbelinek:(
    de még lesz német
    majd megpróbálom:))
  • oneal1
    #148
    ugyhoyg cakk lett!:D
  • oneal1
    #147
    nekem is volt ilyen...
    csak a tanár meg elültetett:DDD
  • CybearBoy
    #146
    Én egyszer a nyelvtan doga anyagát a padra írtam fel cekával a szübetben, amikor meg takarni kellett, ráraktam a dogalapot, és akkor semmi nem látszott belőle, de messzebbről amúgy sem lehetett kiszúrni, mert vmi mintás volt asszem a pad. :)
  • szoltan
    #145
    az pech
    én múltkor földrajznál puskáztam: A4es oldal kicsinyítve be a doga alá, simán kiírtam
    Angolnál ugyanígy, csak ott passzív volt a lapon, marha jó volt a tz, mert pont akkor volt a bolondballagás, gondoljátok milyen jól lehetett koncentrálni
  • kiserik
    #144
    Egyik ismerősöm a cimkére nyomtatta rá, mint összetétel, stb. Pont érettségin használta, de ha jól emlékszem, akkor nem azt írta rá, mint ami a tétel volt.
  • The Garrett
    #143
    láttam 1 kurvajót ma:
    Üdítőital címkéjének belsejébe volt felírva minden ami kell majd címke visszaragaszt.
    Víz beletölt és a fénytörés miatt felnagyítva olvashatod.
  • wizy
    #142
    jah, végül is csak 15 oldal..... na én megyek tanulni:-(
  • davos80
    #141
    Meg kell tanulni, baromi könnyű amerika.
  • wizy
    #140
    holnap föci TZ amerikából, talán puskát is irok, mert rohadtsok van.... tippek?
  • LSL
    #139
    Szerintem is így van. És a jegyeim erre a legjobb bizonyíték, negyedikre mire kiismertem az összes tanárt, valahogy feljavoltak. Egyébként fontos dogáknál jobb ha vigyáztok(pl évvégi),mert ha itt lebuksz a tanár negyon berághat. Nem egy osztálytárstól búcsúzunk már így.
  • Beepee
    #138
    Matek felvételi másfél hét múlva...Vkinek van vmi tippje? fótos telefon kivitelezhető? vagy az nagyon gáz?
  • Nyaci
    #137
    ja szerintem is...
    a legjobbak az improvizációk :)
    a suli egy nagy OLTÁS de nem magunkat oltjuk hanem a tanárokat... de ők is minket
  • Bandee1987
    #136
    Sztem nincs...Mert nagyon sokféle tanár van, mindegyiknek más módszerei vannak (mármint a dogairás közbeni ellenőrzésnél). Ezért ilyen nincs.
  • Match
    #135
    jah, csengetsz neki egy kis lóvét :)
  • Nyaci
    #134
    szerintetek van olyan módszer ami mindegyik tanár ellen bejön ?
  • szoltan
    #133
    hát igen
  • Augustus Gigo
    #132
    na majd érettségi élmények után lesz téma remélem:DD
  • szoltan
    #131
    kihal a topic
  • szoltan
    #130
    kémia dogán bedobtam a "mingyárt behányok" trükköt, beadtam a dogát, 10 perc múlva visszamentem terembe
  • Match
    #129
    hát,...nálunk annyira nem balfaszok a tanárok :)
  • Lacc
    #128
    Jah dettó én is elöl ülök és csak simán a pad alól nézem a füzetet :P
  • Match
    #127
    nincs is tolltartóm :)
    én is elöl ülök...de szeirntem ez pont jó...
    mert a tanár mindig azt hiszi hogy hátul puskáznak...és ott járkál.
    Ráadásul sokszor leöül hátra, mert "onnan belátja az egész osztályt"...
    na akkor meg nézhetio a hátam...
  • PAYNE
    #126
    mosmár megy ™
  • PAYNE
    #125
  • ricsi1
    #124
    én a tolltartóból puskázok,de elől ülök,szal enm egy könnyű dolog,mert mindig mellettem áll a tanár..
    ha mászkál,akkor amígy megy a padból is lehet.
  • Match
    #123
    én fogom, kinyomtatom, összehajtogatom, aztán mindegyik témakör 1 zseb.
    kiosztja a feladatot, kiveszem a puskát, ráteszem az alkarom apuskára, mert amúgy is úgy szoktam írni, aztán simán kicsúsztatom kicsit a karom alól...
    még ha oda is jön, hogy mi van a kezed alatt, le tudod úgy húzni hogy a földre essen a puska.
  • nick név
    #122
    Mink ugy sináljuk a dolgokat h kis betümérettel kis puska pappira aztat be a dogapappir alá oszt (nálunk nemmindegyik tanár szokott mászkálni) közbe kicsusztatod a pukát azt irhatod. Vagy padba a könyvet füzetet amikor a tanárok jönnek átteszed a padtársad felébe, elment viszza a cuccokat aztán utolsó elötti padba ülök azt ugy hejezkedek h az elöl ülö tanár ne vegyen észre és kiirok mindent.Több most nem jut eszembe
  • CSOCSO
    #121
    azt tudom hogy az osztalyban en nyomtam a legjobban ezzel a papirral...30 emberbol
  • CSOCSO
    #120
    csak mondtam valamit...lehet tobb is kifer.. azt tudom hogy ketszer haromszor tobbet lehet irni geppel mint kezzel apro betukkel..probald ki!
  • bbmt
    #119
    Múlt félévben én is írtam olyan ZH-t hőtanból amire megvoltak a kidolgozott válaszok.A gond az volt ,hogy vagy 150 oldal és mire megtaláltuk a helyes választ eltelt 30 perc.Hogy honnan volt meg rejtély.Közgáz ZH kérdések megszoktak lenni,mert a precíz tanár az első konzultációra már megcsinálja őket,csak előadás szünetben elfelejti kivinni.
  • shaba23 #118
    elég szar módszer az, ha egy oldalnyi anyagot kártya máéretű lapra írsz le :) egy kártyaméretű lapra még érettségi tételből is legalább 6-8 kifér...
    kézzel jobb írni, mert akkor telepakolhatod rövidítésekkel (persze be is lehet gépelni) Gépelve pedig 3as betűméret :)
  • Aquir
    #117
    Tényleg nagy lap kell. De mivan akkor, hogyha épp arra a lapra írod uv-s tollal a dolgokat, amelyikre a dogát fogod :) az elég nagy lap és semmi nem látszik
  • CSOCSO
    #116
    ezekkel az irasokkal csak annyi baj van hogy apro betuvel is jonagy cetlit kell irnod hogy legyen valami a dogabol... uv ide vagy oda.. en akkor is azt mondom hogy 4 es nagysagu betuvel kinyomtat az egesz.. igy csak 20 centirol latod a betuket de 1 oldalnyi anyag lesz akkora mint egy kartyalap....szal akarki akarmit mondd.. ez a legtutibb es legjobb!