22827










WAR Europe
Ajánlott szerverek:
Destruction:
Core: Karak Azgal (EN), ORvR: Eltharion (EN)
Order:
Core: Karak-Norn (EN) / Karak Azgal (EN), ORvR: Dragonback Mountain (EN)
10 DAY FREE TRIAL
href=http://cdgalaxis.hu/PC/15584/warhammer-online-age-of-reckoning.html target=_blank>Normál verzió rendelése a cdgalaxis.hu oldaláról!
Normál verzió rendelése a PcDome.hu webáruházából!
  • Rettegett
    #22787
    Na, most már van bejelentkező kép, de se szerver választás, se karakter választás...
  • Rettegett
    #22786
    próba cseresznye :) Az eredeti nagyon tetszett
  • Plata
    #22785
    Hallottam róla,állítólag elég bugos és szar.
    Azt hittem az eredetire akarsz felmenni.
  • Rettegett
    #22784
    return of reckoning
  • Rettegett
    #22783
    az működik
  • Rettegett
    #22782
    van egy privát szerver
  • Plata
    #22781
    Bocs ha hülyeséget mondok,de tudtommal a warhammer online-t lelőtték.
  • Rettegett
    #22780
    Segítsetek! Játék letöltve, launcher letöltve, bemásolva, tűzfalhoz hozzáadva. Indít Ror launcher, hibaüzenet: Error strarting:System. unauthorizedAcces Excepcion: blablabla hozzáférés megtagadva blabla War.exe
  • szabi34
    #22779
    Szerintem meg nagyon nagy hülyeséget beszélsz, ha neked nem tetszik nem kell játszani, de másokat ne beszélj le róla.
    T2 is van már, egyre jobb a játék és egyre több a játékos is!
  • Ultimaulti
    #22778
    Csak benéztem, de ez egy vicc. "Skullknight" nevű KOTBS elől vigéckedik, guardolni nem tud. 10-en próbálják leütni, hárman healelik hátulról. Mivel a guard nem megy neki, simán ki lehet kerülni, és tenni amit kell. Volt olyan sc amiben erre rájöttek, (mondjuk 20%) a többi. :D Ahogy mondom: vicc, komolytalan. Szerintem 14 éves gyerekek. Ne menjetek, legyen (ha az volt) kellemes emlék a játék.
  • Ultimaulti
    #22777
    Látom, hogy a számomra unszimpatikus order oldal van fölényben itt is, mint anno a játékban. Akkor azért hagytam abba. Most ezért nem kezdem el.

    A Marauder volt a kedvencem.
  • Ultimaulti
    #22776
    Csak a Tier 1 működik még?
  • Evok
    #22775
    Meglepően pörög. 3 lépést sem tudok tenni két küldetés között ránt be Scenariora. Amikor megszűnt nem hittem, hogy valaha még lesz karakter mellyel Altdorfba fogok repülni az aukciós házba. :D
  • Evok
    #22774
    Tegnap 100-on felül voltunk, ebből a csatában minimum 60-an vegyesen és közben ment a scenario is. Mindenki döntse el, hogy ez jó vagy nem de szerintem ez már igazán mutatja az aktivitást.
  • Torzonborz
    #22773
    Népesség mekkora ? Nem túl kihalt a szerver ?
  • Evok
    #22772
    Ha esetleg érdekelne valakit: Scenario működik, remek kis csatározások mennek. A küldetések élvezetesek, végre gond nélkül elérhetőek. Szépen csepegnek a cuccok. RvR nagyon adja, tegnap is sikerült hatalmasat zúzni, igaz a káosz nagyon megcsúsztatott minket. :D
    Aki szerette jöjjön vissza nyugodtan a szerverre mert él, és érezhető ahogy foglalkoznak vele.
  • Torzonborz
    #22771
    Esetleg olvass el pár hozzászólást kicsit lejjebb is. ;)
  • Felgolos
    #22770
    Ezt a játékot én úgy tudom hogy megszüntették. Warhammer
  • Evok
    #22769
    Megoldva.
  • Evok
    #22768
    Letöltöttem mindent és nem indul..., van valakinek ötlete, hogy miért nem?
  • szabi34
    #22767
    azért haladnak a fejlesztők... t1 már kezd alakulni, van hogy 150 online player van :)
  • kecsesz
    #22766
    Sikerült...Hát erre várni kell még...
    Nordland+Altdorf kicsit kevés még.
    Mit gondoltok, mikorra lesz ez játszható formában?
  • kecsesz
    #22765
    Sziasztok!

    Légyszi segítsetek, letöltöttem mindent de még a patch-et sem tudom lefuttatni.
    Nem vágom, mi a baja, elvileg rossz útvonalról rizsál, meg hogy nincs hely a céllemezen...
  • samuka99
    #22764
    JeFawk kissé arrogáns,nem kell komolyan venni,amiket ír,ilyen a stílusa megszoktuk már :D
  • samuka99
    #22763
    Warhammer Online private server,are looking for (c# knowledge) coders to fix up the source code (adding missing features to the game). Nalgor made tools which allow you to setting up local server.

    Contact Nalgol if you are interested, via IRL channel,or pm him in forum:

    http://www.war-emu.com/index.php

    If you want PM him in forum,please use this link:

    http://www.returnofreckoning.com/index.php

    To download tool,please use this link:

    http://www.returnofreckoning.com/for...php?f=11&t=489

    Tudom,hogy angolul van,direkt van,így mivel aki segíteni akar a fejlesztőknek,kénytelen angol tudással beszélni velük.

    Egyébként tegnap volt egy hatalmas Open RvR event,videó itt:


  • szabi34
    #22762
    engem is érdekelne kicsit bővebben hogy milyen.
  • kecsesz
    #22761
    Kicsit bővebben pls...mert akkor nem vesződünk a letöltésesel...
  • soundsonic
    #22760
    nagyon béta :(
  • kecsesz
    #22759
    Ezt hogy érted?
    Lehet őket támogatni, vagy ez is egy gyenge próbálkozás csupán?
  • soundsonic
    #22758
    Sajnos ez sem az igazi még..
  • soundsonic
    #22757
    Gyertek - gyertek :)
  • soundsonic
    #22756
    http://www.returnofreckoning.com/index.php
  • Pacho
    #22755
    Hivatalosan is vége
  • MaRee
    #22754
  • szabi34
    #22753
    Nem épp jók a hírek.

    well time for the truth:
    Dyox has not been working on the game as of latley due to his work been overwhelming. so this end of feburary patch that you talk about i would not hold my breath for it.

    so me myself will proabably go to help out the open source emu project
  • Rettegett
    #22752
    a launcher irásvédettségét szüntesd meg. talán
  • Ultimaulti
    #22751
    Sziasztok!

    Win7/64bit. Sajnos nálam egyik launcher sem fut (32/64). Valakinek, ha volt hasonló jellegű problémája, és meg tudta oldani, kérem jelezze. Köszönöm!

    A klienst az alább általatok közzétett linkről töltöttem le, azzal elvileg nem lehet probléma.
  • szabi34
    #22750
    Én amúgy is azt mondom, hogy inkább haladjanak lassabban de legyen normálisan megcsinálva.
  • MaRee
    #22749
    Hát figyelj, két hónapja se lőtték le a hivatalos szervereket, így nézd, hogy kb mióta is csinálják ezt az egészet.

    Meg úgy, hogy ezt az a pár rajongó teljesen ingyen a saját szabadidejében fejleszti, sőt olvastam, hogy még a GW is baszogatja őket, mert ugye ez nem éppen legális, és elég nagy rajtuk a nyomás a több játékos részéről is, mindenki játszana de segíteni senki nem akar. Ha a tervezett ütemben haladnak, ELVILEG tavasszal már játszható lesz a t1, mint annó az endless trialban.
  • Spardas
    #22748
    az nem most lesz hónap eleje van....
    kicsit lassú a tempó addig is adhatnának valami élet jelet magukról mert elfelejtik őket aztán mennek a népek más free fost játszani.
    Így hogy fogom le zúzni asok vérpistikét rr ben ha nem lesznek :(