3755
  • orkenyid
    #955
    ez nem is játék csak valami hulyeseg.
    van egy repulo es csak forogni lehet vele.
  • NecroJoe
    #954
    Ez mi akar lenni?
  • Vers
    #953
    gama
  • Vers
    #952
    itt egy fasza gama gba-ra, töcsétek le

  • Whave
    #951
    The item (EE656643815HK) arrived at Hong Kong or its destination country on 2-Dec-2004 and is being processed for delivery to the addressee.

    gondolom hetfo kornyeken megkapom :)
  • Whave
    #950
    a kartyam nem jott meg, legalabbis delutan 1ig volt otthon anyam, es addig nem. a hongkongpost tovabbra is csak ennyit tud:

    The item (EE656643815HK) left Hong Kong for its destination on 30-Nov-2004.

    en varok...
  • Csibe001
    #949
    Ja amúgy a kártya átlátszó vagy max szürkés.EZ Cart van ráírva.Meg most nézem,hogy van tényleg ilyen, hogy rom tömörítés??Amúgy azért köszönöm Nkd is Whale! Megkaptad már a tiédet?
  • Csibe001
    #948
    Háát, olyan a kártyám ahogy leírtam.Pontosabban az van ráírva a dobozra is. Ha van egy kis időd akkor itt van a hivatalos oldal:www.ezflash.cn
    A progi neve meg EZ Client 3.10 .Ami az írást illeti én ilyet,hogy MultiRom mint opciót nem is láttam. Nagyon jó lenne,ha tudnál segíteni.
    Csaó
  • Anubys
    #947
    Ja, és akit érdekel, kijött (egy ideje) az 1 Gigás ECube, ami az EZFA-team újabb remeke. Majd veszek egy olyat is... :)
  • Anubys
    #946
    Milyen kártyád van pontosan? EZ Flash vagy EZFlash Advance (ez utobbi átlátszó-piros). Ha síma EZF, az egy baromi régi kártya. Ami a 128-as romok felírását illeti, hogyan írtad ki? Kikapcsoltad a MultiRom-ot vagy csak símán felírtad a kártyára a romot és csókolom?

    Whave: Hol áll a kártyád? Megjött?
  • Whave
    #945
    az okosak azt mondjak, az EZFA a legjobb kartya ;) csak a 128 nem tul hatalmas. megoldast en speciel nem tudok :( allitolag vannak valamifele rom-tomoritok...

    en is remelem kiraly lesz, bar mar szinte mindenki megnyugtatott, akinek volt ilyen szinuvel-dobozuval dolga :) remelem, ma meg is erkezik.
  • Csibe001
    #944
    Thx. De nálam az a baj,hogy alapból amikor nincs rajta se loader se semmi akkor is 126 MBit.Meg a loader is asszem 0,25-öt foglal.De azért köszi s ha van megoldás örömmel fogadnám.
    Amúgy ez jó vagy rossz kártyának számít?Mármint a márka alapján,mert láttam dumcsiztatok már ilyenekről de erről nem esett szó.Amúgy remélem király lesz a kártyád!
  • Whave
    #943
    sajna nem lehet, a 128-as kartyarol a boot resze mindig lefoglal egy kis teruletet, tehat sosem lesz tisztan 128 a merete :( legalabbis en igy tudom.
  • Csibe001
    #942
    Sziasztok! Én egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Rendeltem egy EZ-Flash 128 MBit-es kártyát. S az lenne a problémám,hogy hiába 128-as, nem mindig megy rá 128-as game. Ez ellen lehet tenni valamit? A romtrimmer sem jó mert az is 127-esre trimmeli s nkm azt írja,hogy az én kártyámon 126 mega van.Előre is köszönöm. Helló
  • Whave
    #941
    jah, hat nincs otthon senki. ha meg is jott, gondolom be kell masznom valahova erte... hol rakja le ez az EMS? :)
  • Whave
    #940
    es ha nincs otthon senki? (elvileg lesz... :))
  • Anubys
    #939
    Holnap dél körül fog megérkezni (elvileg)... :)
  • Whave
    #938
    jah, nem vilagoskeket rendeltem, remelem azt kuldik, ami a dobozon van :] egy ismerosom, aki nemreg rendelt szinten powerstart, megerositette, hogy ez a szurke samurai showdownos cucc nem gaz. kosz a segitseget mindenkinek!

    ps: a delivery status mar 'left hongkong', hamarosan megjohetne ;)
  • Anubys
    #937
    Baromi egyszerű megkülönböztetni. Van az EZF Advance II (ez a kamu, ő világoskék), és van az EZ 2 Powerstar (Whave, elvileg ilyet rendeltél), ez a jó kártya, ez átlátszó, és a cimkén a Samurai Shodown-ból az egyik karaker van rajta.
    Ami hivatalos közleményt illeti, ne tévesszen meg a nyelvezete, a kínaiaknak nem erősségük az angol -sem más nyelv-...
  • NecroJoe
    #936
    Igaz, van EZFA II (ez a fake XG), meg EZ2 is (ez valszeg normális kártya), na most szerintem még az se tudja megkölömböztetni őket, aki forgalmazza...
  • Whave
    #935
    kaptam egy ilyen mailt a gameboyadvance.netrol

    EZFA II is a fake BUT its a fake EZFA (EZF Advance card)
    It is a CLONE of XG2 TURBO first design that has been discontinued.
    EZ-Flash 2 PowerSrat olso called EZ2 PS is a real card...

    I hate it that they make all these names so similar but
    nothing I can do about it...

    But you can be assured that EZ2 PS is a good linker.

    na mostmar nem sokat ertek, hogy melyiket rendeltem, mert a gameboyadvance.net honlapjan is ugyanaz a kep van a kartyarol, mint a linker4u-n... na mindegy, majd lesz ami lesz mostmar :)
  • orkenyid
    #934
    1. az nem feltuno hogy csak 6 honap garancia van rá, mikor a simára meg 1 év?
    2. tessék, eredeti honlap, szó sincs EZFA2-ről : http://www.ezf-advance.com
    3. AKKOR IS XG KÁRTYÁT VETTÉL, TÖRŐDJ BELE!
  • NecroJoe
    #933
    Mondjuk egy ilyen árú cuccnak nem kellene durva alaphibákkal rendelkeznie, ez a mentéses dolog szerintem az. Amugy mikor fog megérkezni a cucc?
  • Whave
    #932
    utanaolvasgattam picit, legegetobb hibanak az tunik, hogy ha 4 jatek van rajta, csak az egyiknek kezeli a menteset, hat nem orulok, de ennyit meg el tudok viselni. realtime clockot kezel, ugy tunik...
  • Whave
    #931
    nekem ez tunt megbizhato oldalnak:

    http://www.gameboy-advance.net/flash_card/ez-flash-2-powerstar.htm
  • Whave
    #930
    hm, hat ne legyen, en sok ellenkezojet olvastam... :(
  • NecroJoe
    #929
    Akár tetszik, akár nem te XG kártyát vettél, erröl régen volt szó valamelyik fórumon, ott szidák is rendesen az "EZFA II"-t. Az összes igazi EZFA kártya átlátszó piros, sima USB kábellel kapcsolódik a géphez. Nem furcsa hogy a II meg dokkolóval kapcsolódik? Furcsa evolúció... A hivatalos közlemény nyelvezetéröl meg annyit hogy a ferdeszemű kollégák törik az angolt redesen... Kamu szövegnek én azt nevezném amit te másoltál be... 5 óra extra játékidő? Ezek szerint a szar "EZFA" (ami mindenhol etalonnak számít) 3 óra játékidöt bír? Vicc. De ne legyen igazam!
  • Whave
    #928
    nezd, ez egy kamu szoveg lehet, eleve hivatalos kozlemenynek kicsit durvan szar a nyelvtanja, amugy meg utananeztem, kizarolag a winsunx nyomatja ezt a szoveget, a gameboy-advance.net ami fuggetlen, ilyeneket ir:

    The EZ-Flash II PowerStar GBA Flash Card

    Support for multiple GBA roms on one card. On the 256M EZ2 PowerStar card you can store up to 8 commercial game rom files! You can store literalry thousands of FreeWare gameboy or NES games and demos cause they are a lot smaller than a regular GBA game rom. EZ-Flash 2 Power Star Flash card support all save game types SRAM / EPROM / Flash so you don't need to use any addicional tools to patch the roms like with the older carts (for example Flash2Advance)

    valamint

    EZ-Flash 2 PowerStar
    We got a new favorite! Just recently bought the EZ-Flash 2 PowerStar from LinkerWorld. Got it delivered yesterday so I rushed to write a review about this powerful addition to the gba flash card scene. The main features of the card and linker are identical or even better than the ones of the EZ-Flash Advance our favorite so far. But this card has one point where it really shines - the power saving offered by implementation of lower voltage memory chip! Gives you an extra 5h of gameplay!
  • orkenyid
    #927
    Hát én olyat a helyedbe nem vettem volna...

    Olvasdd el ezt és szerintem ne vedd át a kártyát:
    Ez még menteni sem tud rendesen!

    Recently there is a flash cart named EZFA II in market, it's a fake one since 'EZF Advance' is our brand but this cart is not our product and has none of our business. And it's even not a rip off of EZFA, it's just an XG cart labeled as 'EZFA II'. The 'www.ezf-advance.com' is a fake 'official' EZFA site too. We never released product named 'EZFA II' and www.gba-toys.com is the official site of EZFA. So everybody just beware of that, and if u like ur EZFA cart, please let more people know this to help them from being trapped by this fake, thank all.

  • Whave
    #926
    nohat, a delivery charge-ot le sem vontak, 32 USD-t (kb 6400) majd a postasnak kell adnom? ;)
  • Whave
    #925
    winsunxon nem volt kartyas utalas, csak paypallal, ami kishazankban nem szolgaltat :( amugy EZFAII Powerstar 256Mbitest rendeltem.
  • NecroJoe
    #924
    Ja és hogy-hogy nem a Winsunx-töl rendeltél?
  • NecroJoe
    #923
    Végül milyen karit rendeltél? Én januárban fogok rendelni EZFA 256Mbitest (lehet 1Gbit lesz belöle , hisz csak 40$ a külömbség :))
  • Whave
    #922
    jahh, ismerosom vett Mediamarktba GBA SP-t, maholnap viszi vissza kicserelni... nem volt egyenletes a kepernyo megvilagitasa, persze ez neki fel sem tunt volna, de a kezembevettem, es egybol latszott, hogy a teteje halvanyabb. melleraktam az enyemet (cartridge nelkul kapcsoltuk be, hogy csak a gameboy felirat legyen ott), es az ove valoban alul vilagosabb, felul pedig sotetebb volt, mig az enyem egyenletes... enyem cheapboyos, nem mediamarktos ;)
  • Whave
    #921
    na, ma hajnalban rendeltem linker4u.com-rol EMS-el flashkartyat, kivancsi leszek a megerkezes idejere, a cucc arara, ilyesmire... :)
  • Anubys
    #920
    Húzd le hozzá a legfrissebb drivert és a legfrissebb flash-elő progit, és próbáld úgy... ha akkor sem megy, akkor i.j. ...
  • orkenyid
    #919
    Ez egész jó lett!
    Végigviszem a Super Mario Superstar Saga-t meg a Sims-et es majd jatszok ezzel.
  • NecroJoe
    #918
    Kijött a Final Fantasy 1-2 angolul!!!
  • orkenyid
    #917
    a file_id.diz-ek megnézhetők jegyzettömbbel, csak leírások. Hogy hogy nem megy? Nekem az F2A kártyámmal tökéletesen megy.
  • oldproximusz
    #916
    Nem tudjátok hogy Flash kártyán miért nem megy a tomb_raider_the_prophecy_(u) és a need_for_speed_underground_2?

    XG2Lite 256M kártyám van.

    És mire valok a "File_id.diz" fájlok?