3755
  • kisgabo
    #1155
    hi.


    gba-hoz flash karit keresek !!

    van pár eladó játék
  • radeer
    #1154
    Próbáld + f2aw30 -as verzióval írni a f2a kártyádat.
    Szerintem jobb mint az utána következő.
    Mikor írod a játékot rá, valahol alant már írtam ( FONTOS ) ...elkezd írni 1-2 mp múlva zárd be a programot a Bezárár gombbal.
    Magyarul programfutás közben zárd be, nem fog bezáródni hanem írni fog tovább.
    Lehet elsőre pár mp. után tényleg kilép a programból, de ezt ismételd 2x-3x 100% össze fog jönno hamar.

    Ez valami szaros BUG lehet, én a 128Mbites f2a kártyámat nem tudtam megírni, órákon ( minimum 3-4 órát nem írt hanem error-t írt az írásnál kb. 200x próbáltam írni rá) keresztül ( telepítettem new verziót, frissítettem minden szart ) aztán gondoltam megy vissza a feladóhoz a cucc. Aztán bosszúból bezártam a progit mielött szétvertem volna, nem érzékelte be akarom zárni ráböktem az X-re ( program bezárás) párszor...és ...zd +írta :)
    Azóta így minden gond nélkül használom a kártyát,igaz mint írtam párszor bezárja de néhány próbálkozás után felírja és kész :)
  • tojásoslecsó
    #1153
    Köszi a segítséget meg az infót!
  • orkenyid
    #1152
    Lehet hogy nincs a tiedben kondenzator, az enyemben van, csak 1 tipp volt hogy az lehet a baja.
    Itt nézz körül: http://www.linker4u.com
  • tojásoslecsó
    #1151
    Uh... Zavarba ejtő ez a segítőkészség. Viszont az én linkeremben ezek szerint nincs kondenzátor - vagy ha van baromi jó az inkognitója - itt csak 2 chip-et látok az egyik majd az egész panelen elterjeszkedik, meg áramkörök, vagy mi a francok :-( És csak linkert esetleg lehet valahol szerezni. Mondjuk valakinek nem romlott el a flash kártyája :-D ?
  • orkenyid
    #1150
    és akkor rossz ha púpos a teteje vagy ilyen sárga kiválás van a tetején.
  • orkenyid
    #1149
    gépen=képen
  • orkenyid
    #1148
    a kondenzátor olyan mint a gépen az a fekete, csíkos csövecske.
  • tojásoslecsó
    #1147
    Mégmost sem m1, a spoolt kilőttem, min. progi ketyegett csak, sp2-t még nem tudtam felrakni. Lehet, hogy megpróbálom valahol. ahol még van w98. A linkert szétszedtem, de nem vagyok kompatibilis vele :-( azt látom, hogy a vezetékek nincsenek leszakadva, meg látok benne 1 chipet, de kondenzátor??? az meg hogy néz ki, meg honnan tudni, hogy beszart-e? na, kb. ennyit értek hozzá :-( Holnap kipróbálom a suliban 2 gépen, de nem reménykedem.
  • orkenyid
    #1146
    Nekem XP-vel vannak problémák az F2A LPT-s kártyámmal. Néha váratlan helyen megáll transfer error-al vagy no connection-al. 5-6x kell írni mire megírja. Win98-on SEMMI ilyesmi problémája nincs. Bár azóta már sikerült 1-2 megírásra csökkentenem.

    ezeket próbáld ki:
    - Zárd be a spoolsv.exe-t.
    - Ne legyen más progi elindítva.
    - Csak a minimális dolgokkal indítsd a gépet (bill, egér, monitor)
    - Rakd fel az SP2-t (nekem azóta jobb)
    - nézd meg a linkeren (szedd szét ha lehet) hogy nincsen-e kondenzátor kipukkanva.
  • tojásoslecsó
    #1145
    Ja, és van 1 laptom is, amire szintén feltelepítettem - miután beszart a pc-n a káneksön -, mint kés a vajban úgy rakta fel. Aztán 1 újraindítás után már ugyanazok a problémák jelentkeznek. Nevezetesen, hogy ez sem látja. A hunyó biztos a kábel, de csak bonyolítja dolgot, hogy ha mindezek ellenére - tehát a gép nem látja a kábelt - rárakom a másik végére a gba-t, a linkeren az active led világít. Persze ha elindítom a programot: connection failed :-((((((
  • tojásoslecsó
    #1144
    4 van rajta, gondolhatod bepróbáltam mind1iket... Próbáltam még új hardver hozzáadása címűt is, nihil.
  • guardian hero
    #1143
    Esetleg ha átdugod másik USB portba?
  • tojásoslecsó
    #1142
    Kösz a reakciót, de az a baromi nagy helyzet, hogy hardveresen sehol nem találom az eszközkezelőben, (úgy rémlik mikor először felraktam az usb eszközök között figyelt 1 sio bridge processzor nevezetű játékos) a windowsban viszont ott vannak azok a fájlok, amiknek ott kell lenniük :-) Próbáltam újra telepíteni is, de 1xűen nem látja a pc ha rácsatlakoztatom, mintha rá se raktam volna semmit :-(
  • guardian hero
    #1141
    Bizonyos linkereknek elég gyenge a driver-e, próbáld a vezérlőpultban letiltani, majd újra negedélyezni az USB eszközök között az cuccot, hátha segít.
  • tojásoslecsó
    #1140
    Nem sikerült megcsinálnom, de most nem is aktuális, mert úgy néz ki beszart a flash kártyám, illetve a kábele. XG2turbo-m van, az első 1 256-os volt, ami már az elején ugyanazt a hibát produkálta, amit most az 512-em.(mondjuk ez is csak vagy 1 hónapos) Nevezetesen ha felrakom usb-re a kábelt, a pc nem hajlandó vele szóba állni. Járt már így valaki hasonló kártyával, azaz típus hiba és úgy szar az egész, ahogy van, vagy csak én húzok bele mindig jó érzékkel.
  • Rip
    #1139
    Köszi.
  • Anubys
    #1138
    Ja, amúgy itt egy linkoldal az összes ismert GBA-s emulátorhoz: http://www.gbafan.com/
  • Anubys
    #1137
    Van egy C64 emu fejlesztés alatt, de már elég régen ilyen stádiumban van, nem hinném, hogy még mindig forglalkoznak vele...
  • windrunner
    #1136
    I don't think soo...
  • Rip
    #1135
    Üdv!

    Nem tudjátok, hogy létezik-e commodore emulátor (bármilyen) GBA-ra?

    Köszi!

  • tojásoslecsó
    #1134
    Thx az infót, otthon majd letesztelem, remélem sikerül.
  • Anubys
    #1133
    http://hem.passagen.se/flubba/gba.html

    Itt vannak, le kell húznod az "other Downloads"-ból a Builder programot + az adott emulátort, elindítod a builder-t, beállítod neki az emulátor és a romok elérési útját, és csinál neked egy *.gba file-t, amit símán felküldessz a flash-kártyára. Arra figyelj, hogy max 16 mega lehet a GBA file mérete (bár NES esetén ez is baromi sok játék, SNES-nél 5-6 játékból össze lehet hozni egy akkora file-t), különben nem működik.
  • windrunner
    #1132
    Nézz be az 576.hu-n a GameBoy Advance topic-ba ott pont eladó 1.
  • tojásoslecsó
    #1131
    Tud valaki segíteni abban, hogy hogyan tudnék NES-s SNES-s gamékkal játszani GBA-n? Hol találok rá emulátort, és hogy kell felrakni a kártyára?
  • NecroJoe
    #1130
    Nem hiszem hogy sokan árulnak linkert és kártyát, esetleg nézz szét az aproneten vagy hasonló oldalakon.
  • orkenyid
    #1129
    nekem csak linkerem+kártyám van ami nem megy sp-vel :D
  • Zoli978
    #1128
    Nincs véletlenűl valakinek egy eladó GBA SP-jé és melé flash linkere és kártyája
  • Csibe001
    #1127
    sziasztok!
    Mostanában nem foglalkoztam GBA-val.Meg tudnátok mondani nkm,hogy mennyiért lehet eladni mostanság egy sima GBA-t?Mert szeretnék egy SP-t.Köszi
  • NecroJoe
    #1126
    Az csak Japánban van.
  • koryne
    #1125
    Vagy a videotelefon-kütyüről (vagy az csak tervbe volt véve???) :D
  • guardian hero
    #1124
    Hogy a csatlakoztatható digi fényképezőről ne is beszéljünk :)
  • radeer
    #1123
    GBA-n mindent lehet.
    Meg lehet oldalni, hogy TV-t nézzél !
    Van egy dokkoló egység, kihúzható antennával amivel ( PAL ill NTSC version) tudsz adásokat gogni.
    Van olyan ami GBA to TV converter amivel ki udod tenni a képet amivel épp játszol ( Movie player,stb) TV-re.
    Van olyan amivel bármilyen külső videó forrásból ( DVD,Videómagnó,stb)átalakítja a jelet és nézheted a GBA-n..
    Csak keresgélni kell :)
  • koryne
    #1122
    Sztem Roteiro nem összekötni akarja a TV-vel, hanem GBA-n akar TV-t nézni (pl. útközben). Ezt a már említett TV tunerrel meg lehet csinálni, mindenféle szétszerelés nélkül. Az illetékes javítson ki, ha tévedek :)
  • Whave
    #1121
    a gb player csak gamepakokat jatszik le tudtommal, se flasht, se movie playeert...
  • koryne
    #1120
    A sima GBA-hoz volt (van) TV tuner (asszem SP-vel is működik).
    A winsunx-on pl ez is van, a maga 30 dolcsijával nem is olyan drága...
  • orkenyid
    #1119
    rá lehet kötni tv-re, csak kicsit körülményes (szét kell szedni).
    vagy veszel egy gamecubet+egy gba playert
  • Sheltem
    #1118
    A flash kártya sajnos nem olcsó, de ha azt nézed, hogy azon játszhatsz az összes eddig megjelent(1866db) játékkal ingyen akkor már ugye máshogy áll a dolog. 256mbit es általában 25-30000Ft 512 es pedig 35-40000. 256 osra minimum 2 játék fér fel de inkább 3-5. Vannak külön kisfilmek gbara, de a tvdet nem hiszem hogy rá tudod kötni. Flash kártyát boltban nem nagyon kapsz inkább keresgélj pl apróneten.
  • NecroJoe
    #1117
    Vissza kéne olvasni...
  • Roteiro
    #1116
    És mennyibe kerül egy olyan Flash kártya?És hol lehet kapni?Meglehet vlhogy oldani h GBA-n lehessen TV-t nézni?