3755
  • fr0sty
    #1315
    kösz h szóltál
  • Csavez
    #1314
    Hi All!
    Tud valaki flashkártyát+hozzá kábelt?
    Valahol Wienben lehet kapni?
    Jó a használt is,ha müxik!
    THX
    Ja,még1 kérdés
    filmet,hogy tudok rajta nézni?
  • Flórika
    #1313
    Ezt a 2 órát Te szó szerint érted?
    Mert nálunk párom játszik vele, és nem vett észre ilyesmit...

    Mondjuk én Sword of Mana-n haltam be, már féltem, hogy sosem kezdődik el.
  • Flórika
    #1312
    Amúgy se gép, se játék nem szokott olyan vészesen drága lenni - pláne nem 30 000 :P - csak jól kell körülnézni. :)
    Én pink GBA-t vettem barátnőmtől 17 000 Ft-ért úgy, hogy ő mindössze 3-szor (!!!) játszott vele, és adott hozzá mindent. :) Kistáskát, pótaksit, mini csavarhúzót. :) De egy gép használtan Cheap-nél is 17 000 Ft. Újonnan meg asszem 25 000. Konzoliumban láttam olcsóbban is használt GBA-t (13 000 Ft-ért).

    Játékok meg... Sword of Mana használtan 5000-ért volt Cheaptől, ZSÍR új Golden Sun pedig 6000 Ft-ért, szintén tőle. :) (Legalábbis, ha jól emlékszem :PPP)

    Ez is csak olyan, mintha közértben vásárolsz. :D Mindig akad valami, ami PONT akkor akciós. :))
  • Flórika
    #1311
    Itt is nézz körül!

    Cheapboy's Console World

    Konzolium


    Az árak néha elég eltérőek...
  • fr0sty
    #1310
    szerintetek a gba és a gc konzolok ill játékok egy árban vannak?
    mert a konzolstudio honlapján mind2 30 körül volt
    ez a valóságban is így van?
  • NecroJoe
    #1309
    A logót az én kérésemre készitették (akkoriban a flash-rendelés volt a fö téma) én adtam hozzá a nyersanyagot, valahogy bekerült egy tükrözött kép, nekem is most tünt fel :)
  • Anubys
    #1308
    Szerintem annyi tortent, hogy aki csinalta, nyomott egy forgatast a kepre, es azert ilyen... Ha kifigyeled, a hangeroszabalyzo izeke is a masik oldalon van...
  • fr0sty
    #1307
    szeretném megkérdezni a forum képével kapcsolatban(fent), hogy a gombok elrendezése más a jobb szélső, és a többi között.
    ez véletlen vagy mi?
  • fr0sty
    #1306
    köszi mind2-töktől az infot
  • NecroJoe
    #1305
    A GS halál pontosan olyan mint a "nagygépes" modern FF-ek. Egyedüli negativum hogy a (helyenként játszható) intro 2 órás...
  • Anubys
    #1304
    Belepofázhatok?

    iszonyat jó verekedős stuffok:
    Tekken Advance
    King of Fighters (eredetileg Fing of ...-t írtam, csak gondoltam szólok... :)
    Dual Blades

    További király RPG-k:
    Sword of Mana
    Eye of the Beholder
    Phantasy Star Collection

    Über-alles platform stuffok:
    Another World (ingyen letölthető)
    Super Mario World 2 (valahogy jobb, mint bármelyik)
    Ninja Cop (gagyi cím, király játék)
    Metal Slug Advance
    LEGO Star Wars
    The Lost Vikings

    FPS-ek:
    Dark Arena
    Doom 1-2
    Ecks VS Sever 1-2
    Duke Nukem Advance

    "Futottak még" kategória:
    Contra Advance (kicsit nehéz)
    Asterix XXL
    Boulder Dash EX
    Mortal Kombat Deadly Alliance és MK: Tournament Edition
  • fr0sty
    #1303
    köci az infót
    megemlített játékokat már kipróbáltam emu-val, és mind1-ik nagyon tetszett, de ez lehet hogy azért van, mert elég új vagyok a gamelésnek ezen formájában
    véleményedet és tanácsaidat viszont köszönöm sokat segítettek
    ha nem probléma tudnál még infot mondani a "Golden Sun" c. játékkal kapcsolatban(persze csak ha nem probléma), mert végülis interneten is utána nézhetnék, de mégis jobb ha olyan embert kérdezek aki jártas az ilyen dolgokban és kipróbálta már a gamet.
    ha probléma akkor elnézést kérek

    egyébként neked milyen típusú játékok jönnek be?
  • NecroJoe
    #1302
    A DBZ sima verekedös játék sok speckóval, szerintem hosszu távon idagesitö eléggé (kicsit túlbonyolított irányitás). A FFA TA taktikázós játék 300 kületéssel (küldetés = tömegmészárlás), a FF1&2 klasszikus FF stílus mászkálás - csata - mászkálás- föszörny - város - gratuláció - következö város - mászkálás - csata stb... Amugy jó játék csak ha a játékosnak kis esze van (tápol) akkor nagyon könnyü... Metroiddal nincs nagy tapasztalatom de az emberek nagy része el van ájulva töle egyedüli negativumként a nehézséget szokták felhozni, ami saját tapasztalat alapján jogos. (Viszonylag ritkán lehet menteni és kurva idegesitö mikor megöl a fögámó és újra át kell verekedni az egész bázison (10-15 perc) hogy újra megöljön...) Persze a birod a kihívást... :D

    Ezek közül legjobban valamelyik FF-el jársz emuval próbáld ki mert nagyon más az 1&2 és a TA. Az 1&2-nél abból kell kiindulni hogy egy 15 éves játék felújitása. Ezeken kivül ajánlanám a Golden Sun-t (tartalmasabb mit az FF-ek, igaz nem igazán alkalmas 5-10 perces játékokra) és a Castlevaniat-t (szerintem jobb mint a metroid) ha birod a platfomjátékokat akkor pedig szerintem mindenképpen próbáld ki a Yoshi's Island-ot, szerintem mindent üt.

    Amugy ha minden stilus érdekel erre nézelödj a review-ok között:

    gameboy.ign.com
  • fr0sty
    #1301
    hi mindeninek
    szeretném kikérni a véleményeteket h a felsorolt játékok közül melyiket tartjátok a legjobbnak: -DBZ Supersonic Warriors
    -Final Fantasy(TA v 1&2)
    -Metroid(Fusion v 0 Mission)
    a véleményeteket előre is köszönöm
    ha van olyan játék amit érdemes beszerezni akkor megköszönném ha megemlítenétek
  • Flórika
    #1300
    Okszi-bokszi!
    Rózsaszín sziveckék naon nufííík! :DDD
  • Flórika
    #1299
    Ahham!
  • Anubys
    #1298
    "azt' már teszek bele mindenféle hüle kis animált gifeket is."

    olyan kisz cuki kisz rózsszín sziveckéket is tegyél bele baba, mert azok olyan kisz édikék, jól? :)
  • Lammer at Work
    #1297
    LOL!
    mehetek??? :DDD
  • Flórika
    #1296
    Picit összekaparom, és utána megint kiteszem az SG-s adatlapomra, oksza? :))

    Csak most kezdek rájönni a Dreamweaver használatára, azt' már teszek bele mindenféle hüle kis animált gifeket is. :D

    Így picit teszt üzemmódban van jelenleg. :D

    [Értelmetlen mondataimnak az álmosság az oka, mivel már két napja nagy vendégjárás van minálunk (alig alszom :)), konkrétan Anna és SRobert fetrengenek a kanapénkon. :))) De tervezem további SG-s arcok beköltöztetését is!!! :DDD Csak szóljatok, mert a konyhában, fürdőszobában még van hely. :DDD]
  • Vers
    #1295
    m annak a blognak a cime ? :) , én is szakdogát akarok irni :D ez csak vicc vot :)
  • Flórika
    #1294
    Igen, az. :))

    Ha lesz megint 576-os fórumtali, majd elviszem, és megmutatom! :))

    Nem olyan borzalmas egyébként... inkább lilás árnyalatú, mint rikító rózsaszín :))
  • Flórika
    #1293
    Nem vagyok haragvó típus. (Sz'al nyugodtan "beszólhatsz" ;))))
    Én egész konkrétan csak egy (hárombetűs nickű :PPP) emberrel nem v'ok jóban. :P

    Viszont, ha a blogot olvasod, és tetszik - de legalábbis nem vagy közömbös - annak csak örülök. :))
  • Lammer at Work
    #1292
    jolvanna, tudom hogy nezel ki, meg ugyis a szakdolgozatomat a blogodbol irom(pszihiater) :DDDDDDD
    najo csak vicceltem...
    kapsz egy -t,nehogy megharagudj...
  • Banyapapa
    #1291
    Juj ez a szin:P

    Az a doboza ami a háttérben láccik?:D
  • Flórika
    #1290
    Volt valami különleges ismertetőjele?
  • Flórika
    #1289
    Azért külsőre nem mondhatnám. :))

    Semmi szoli, meg hidrogénszőke haj, szilicicik. :DDD (Bár lehet, hogy nem is ilyenek a tipikus "pinkgirlök"? :P)

    Inkább gyerekes. Ennyiből tényleg pinkgirl. =))
    Amúgy a rószaszín életvidám, pozitív szín szerintem, de csak egészséges mértékben. :))
  • Lammer at Work
    #1288
    deedi, olyan lanyos szinu... te is pinkgirl vagy?
  • CHEAPBOY
    #1287
    Hath, azota egypar Sword of azert megfordult mar itt:)
  • NecroJoe
    #1286
    Ha a Sword-öt használtan vetted akkor az sztem az enyém volt :D
  • Flórika
    #1285
    No hát... megvan a gép kéremszépen!!!

    Lehet benne gyönyörködni, Anna vette még Svédországban tavaly novemberben. Az új tulaj pedig én lennék!

    A gépért egy óriási puszi és ölelés Annának , játékokért nagy köszönet Cheapnek!!!



    Eddig még nem sokat tudtam vele mókázni, mert kis családom egyből lecsapott rá, imádják, nem tudják letenni.

    Mondjuk meg is értem, übercuki a grafija.


    Első körben Sword of Mana-t, és Golden Sun-t vettem rá!
  • radeer
    #1284
    Bruhuhu!!

    Szóval senkinek nincs movie playere?

  • Super Mario
    #1283
    Elég nagy hiba volt Mario Party-t Game Boyra kiadni, mert eléggé körülményes összekötni, egyedül meg nem érdekes.
  • radeer
    #1282
    Annyira megszpoptam már bocs a kifejezésért , hogy....pff
    Van GBA Sp-hez 1 movie playerem amit annak rendje módja szerint használtam..

    Kijött az új Crystal Engine és az e18-as firmware.
    Fel is tettem mert már nagyon vártam azt az új kenvertáló motort amít rágóta készítenek. Teljesen ledöbbentem. A minsőség nagyon jó és a kovertálási idő is majd a felére csökkent!!

    Kb. 1 napig örültem. Mert igaz az update tökéletes lett, de van egy BUG...véletlenszerűen szétcseszi valakinek a kártyáját! Nekem kb estére el is szállt a kártyám, de ezt sehol nem jelezték a gyártó oldalán hanem egy egész estés fórum keresgélés után jöttem rá már más is járt így. MOST a németből megrendelet 14e ( postaköltséggel) kártyám használhatatlan lett, hála a szoftverfejlesztő cégnek!

    De van 1 megoldás !!
    A neve repairnes

    H__REPAIRNES.zip contains the e16 update and Repair.NES files.

    How to use the Repair file:

    IMPORTANT - You need a working Movie Player Card to repair the one that doesn't work.

    Please copy update e16, REPAIR.NES and pocketnes to the root directly
    of your CF card.

    First, you need to make your card (the one that still works well) update to E16, then go to FC games, enter into REPAIR.NES, when there comes a messages: "please insert the problem GBA Movie Card. Then press START to repair CARD or A to cancel", pull out the GBA Movie Player (still leaving the GBA power on), then plug in the other GBA Movie Player( the one that does not work).

    After repairing, make the GBA Movie Player(the one that was repaired) update to e16, it will work again.

    Hát mondom , úgy lehet megjavítani, hogy kell egy működő Game Boy Movie Advance :))

    LOL...csak így.

    Úgyhogy ha valaki ( lehetőleg Pécs közeli) embernek van ilyen MovieAdvance-a az jelezze nekem. Ha nem pécsi azt is jelezze...valahogy meg szeretném javítani :)
  • Csibe001
    #1281
    Azt én is nagyon remélem,mert szerintem egy kicsit se jó s akkor még finom voltam. :D
    Mostanában elég gyér a kínálat GBA-ra, nem baj mert úgy is van elég bepótolnivalóm most hogy a DS-en jáccok. :P
  • guardian hero
    #1280
    Azért remélem nem ez lesz az év legnagyobb dobása GBA-n :)
  • Csibe001
    #1279
    Megjelent egy játék GBA-ra :D
    Madagascar a neve.S gondolom mindenki tud róla. :P
  • NecroJoe
    #1278
    Lehet rosszul értem a beszámolót, de mintha azt irnák hogy 1 új, közös porton kapcsolódik a GB Micro a linkkábellel és a töltövel, ami kb annyit jelent hogy kártyairó nélküli flashkártyák ezzel nem írhatóak... Javítsatok ki ha tévednék
  • kzalaba
    #1277
    ja bocsi! figyelmetlen vagyok
  • NecroJoe
    #1276
    kzalaba sztem látogasd meg a DS topicot...