3755
  • Anubys
    #1355
    Attól függ, mivel szeretnél játszani... A kép alját és tetejét levágja - zoomolni nincs értelme, mert játszhatatlanul lelassúl. Super Pang, Castlevania 5 és Knights of the Round pl. pengén megy rajta, kb. 80-85%-os sebesség az eredeti SNES-hez képest (egy-két effekt azért belassítja, pl a fade igen lassú), de vannak olyan cuccok, amik el sem indulnak.
    Ha csak emiatt vennéd, én inkább olyan gépet javasolnék, amihez van "hibátlan" SNES emu (pl. egy pocket pc-t).
  • deep
    #1354
    Sziasztok!
    Régebben volt már GBA-m, most megint vennék, de perzse SP-t.Kérdésem, hogy próbáltatok-e már rajta SNES emulátort.Milyen?Csak ezért venném, ha veszem.
    Köszi
  • radeer
    #1353
    Sabre Wulf-ot 2x nyomtam végeg, az egyik legjobb ügyességi játék szerintem ami GBA-n megjelent.
  • Anubys
    #1352
    Bár mindig is rühelltem a Zeldákat, de én most a Minish Cap-et nyomo, és meglepően jó... :)
  • Csibe001
    #1351
    Szerintem is hagyjuk, nem veszekedni akartam csak nem esett jól ennyi. S igen én is néztem hogy üzenetek száma : 5 , s gondoltam hogy következő az lesz hogy én vagyok más nick-el. De nem vagyok effajta gyerek. :D
  • rolika
    #1350
    sziasztok
    játszott (játszik) valaki a sabre wulffal?
    befejeztem a ffta-t, kéne valami új :)
  • Anubys
    #1349
    Hát, ha nem te voltál másik nick-kel, akkor sorry vagyok, de az 5 hozzászólásos nick-ek az esetek 99%-ában ilyen második nick-ek szoktak lenni...
    Ami pedig a kérdésedet illeti, nem szivatás, meg semmi egyéb, de egy "lol" tényleg harmatfing válasz ahhoz képest, hogy mekkora lámázást kaphattál volna érte. Erre totál nem kell így felkapni a vizet. :)
    Na, peace...
  • Csibe001
    #1348
    Ez hihetetlen tényleg, örülök neki hogy nálatok a kérdésem ekkora jókedvet hozott, s hozzátenném nem sértődtem meg. Viszont nem örülök,hogy azt feltételezitek hogy én írtam más nick-el, mert én nem vagyok akkora primitív hogy más néven elkezdjek írogatni, ugyanis ha problémám van valakivel akkor azt megbeszélem vele. Nem utolsó sorban pedig láttam már ennél durvább kérdéseket is mégsem azt írtam,hogy lol vagy kiröhögtem hanem akármilyen furcsa megpróbáltam segíteni. S mivel ez egy fórum talán leírhatta volna lol helyett a választ.Vagy maradjon csöndbe s röhögjön magában. De már látom, hogy egy-két ember kivételével itt megy a valakit ismerek annak segítek a másikat meg kiröhögöm szituáció.Tisztelet a kivételeknek.
  • Anubys
    #1347
    Ne is haragudj, tényleg nem megsérteni akarlak, de amikor felolvastam a kérdést a haverok, négyen nyerítettek fel egyszerre... Miből gondolod, hogy ha egy síma flash kartyával döntögeted a GBA-t, akkor fog valamit is csinálni a W.W.T.? És még ezek után te akadsz ki + írsz parasztságokat másik nick-kel, amikor valaki egy (amúgy a kérdésedhez mérten enyhe) "lol"-t ír?
  • radeer
    #1346
    Off:
    Asszem, hogy privizzetek egymásnak mert itt egy GBA topic található.
  • NecroJoe
    #1345
    Kösz Seth, erre már magamtól rájöttem, most a mosógép biosnál akadtam el :D Ja meg kéne valami újreg irtásra is :D
  • NecroJoe
    #1344
    Nick: Jessus666 [Üzenet küldés]
    Csillagjegy: ismeretlen
    Életkor: ismeretlen
    Neme: ismeretlen


    Regisztráció időpontja: 2005. 01. 26.
    Utolsó üzenet időpontja: 2005. 07. 02. 23:50
    Utolsó látogatás időpontja: 2005. 07. 02. 23:51
    Üzenetek száma: 5


    Ó jaj...
  • Jessus666
    #1343
    Öcsém te aztán nagy paraszt vagy!!!!
    Anyuci nem küldött még az ágyba, mert sok lesz a betárcsázós számlátok kotsog!!!
    Te biztos mindenhez értesz te BME-s gyökér!!!
    Akkor ahhoz is értesz hogy cseréld a seggedbe vibrit, mert ugye már azt is lehet kapni a GBAhoz, vagy nem tudtad???
    Anyud mondta:)
  • Csibe001
    #1342
    Na így már poénnak is elmegy, főleg az angol szöveg. :P
  • Seth
    #1341
    először is csavarozd le a gép hátulját, majd a doyouwannacoffeegofuckyourself feliratú IC 6 lábát forraszd hozzá a flashkártya csatlakozójához.Töltsd át a biost.Minekután a bios bebootol, hallanod kell egy berregő hangot...na akkor tömködj a gba ill. a kártya minden lehetséges nyílásába annyi kávét amennyit csak tudsz, majd csavarozd vissza a gép hátulját, jól rázd össze, amikor a berregő hang elmúlik önts rá fél liter tűzforró vizet(enyhe szikrázás esetleg füst előfordulhat de ez természetes jelenség)....ennyi
  • Csibe001
    #1340
    Eddig azt hittem,hogy te egy normális gyerek vagy de rá kellett jönnöm,hogy nem. Nem tudom miért kell válaszolnod olyan hozzászólásra amire normálisan válaszolni nem tudsz. Egy dolog hogy nem tudtam a mozgásérzékelőröl de attól nem hinném, hogy 10-es alatti lenne az IQ-m.
    S hozzátenném, hogy nagyon frappáns ez a kv darálós poénod.
  • NecroJoe
    #1339
    Hirtelen nem jutott eszembe frappánsabb válasz a legidiótább kérdésre amit ez a fórum látott... Valahogy elképzeltem hogy valaki akkora idióta hogy felrakja a játékot amiröl a hülye is tudja hogy mozgásérzékelös kártyán van, majd elkezdi ide-oda forgatni a flashkártyás GBA-t. Ehhez már IQ kell! (10 alatti)

    De nekem is szükségem lenne segitségre: szedtem GBA-ra kávédaráló bios-t csak nem tudom hol töltsem bele a kávét! Segitsetek pls nagyon fontos!
  • Csibe001
    #1338
    Köszi szépen a segítséget, majd utánanézek.
  • Csibe001
    #1337
    A te véleményedre nem vagyok ill voltam kiváncsi. S ha értelmeset nem tudsz hozzászólni akkor minek írtad?!
  • radeer
    #1336
    Rövidesen eladó 1 GBA SP ( kék,megkímélt) + 1 Flash2Advance ( 128Mbit)-es kártya Linker kábellel + Mindenféle tartozékok ( táska - 2db -bőr+ jobb Solingor + ) meg fülhalgató + minden egyébb ami ilyen Starter packban volt + fullra összegyűjtött játékhegy + kieg. software-ek tehát már nem kell kukázni semmit neten.

    Iá: Cirka 30e egyben minden (13+13+4), külön nem megy.
    Érdeklődők írjanak egy privit és megbeszéljük a részleteket.
    Mindenhez még megvan az origin doboz is :)
  • guardian hero
    #1335
    Az eredeti változatban a játék cartridge-ban kapott helyett a döntésérzékelő giroszkóp, ezért nyilván nem fog menni a döntögetős módszer flash kártyával. Elvileg létezik a ROM-nak egy hekkelt verziója, amiben a döntést a jobb-bal ravaszokkal helyettesítették.
  • NecroJoe
    #1334
    lol
  • Csibe001
    #1333
    Flash karin játszott valaki WarioWare - Twisted -ed?Mert én ki akartam próbálni a Touched! után, s feltettem de forgathattam bármerre a gépet nem csinált semmit. Ha tudna valaki ebben segíteni azt megköszönném.
  • NecroJoe
    #1332
    Riviera-val sokat nem vesztettél, elég nehezen emészthetö fehér ember számára. Furcsa irányitás, furcsa harc, furcsa történet(Sok értelmetlen fönév és valaki nagyon gonosz stb), Nagyon furcsa játékmenet. 20 perc után kuka nálam. Valahogy nem tartom szórakoztatónak hogy minden ütés(!!) elött ki kell választani a használandó fegyvert, a helyszineken (képenyökön) mozogni nem lehet csak a képernyök között, ha valahol keresni lehet (kell) valamit azt magától keresi meg stb. Ja és minden értelmes angol szót kicseréltek egy értelmetlenre aztán igazodj el...
  • Csibe001
    #1331
    Én kérek elnézést a "találtam" szó miatt.Csak megörültem mikor megláttam.S tényleg nem annyira a nyelven van a hangdúly bár van inventory s ha esetleg kombinálni kell vagy valami akkor esetleg gond lehet. :D
    Bár a csatánál lehet váltogatni ütés és rúgás között , érdekes ott viszont punch és kick van írva :D
  • radeer
    #1330
    Riviera-ra én is lecsaptam de azon kevés stuffok egyike ami...256k-s flash kell hozzá. Tehát nekem hanyagolós, de ezt a children-es dolgot nyelv miatt nem néztem, de gondolom ha PoP-s kategória akkor nem a nyelven van a fő hangsúly.
  • NecroJoe
    #1329
    Ez az utolsó 2 release, nem kell nagy tehetség a megtalálásukhoz... de elhiszem hogy "remek" már csak a "valami kalandjáték lehet köröktre osztott csatával" mélyreható elemzésböl is :D
  • Csibe001
    #1328
    Találtam két remek játékot, ha valakit érdekel Fantastic Children - igaz itt nincs angol nyelv viszont olyan picit a mozgása mint a Prince of persia , nagyon szépen van kidolgozva.Meg a Riviera - The promised land - ez meg valami kalandjáték lehet köröktre osztott csatával :D
  • NecroJoe
    #1327
    Tegnap éjszaka érdekes jelenségre lettem figyelmes: az SP-m nem tudta eldönteni hogy lemerül-e ezért a sárga és a piros LED egyszerre világitott (pontosabban a piros vagy világitott vagy nagyon finoman villgott, persze a sárgával együtt.) kb 2 percen át... Máskor sem szokott egyböl átváltani pirosba hanem 1-2 percenként oda-vissza váltogat de még egy órát simán kibir... Valaki találkozott már ilyennel?
  • Anna #1326
    Csak abból gondolom, hogy én ennyiért adtam fel neked :) Semmi gond.
  • Flórika
    #1325
    Ecsém... egyszerre! :DDDDDDD

    Akkor úgy látszik, azóta változott az ár! :D


    OFF

    Anna bocs, hogy a hétvégén nem voltam MSN-en, de a család megint az agyamra megy... =(((

    Nem nagyon voltam egyhuzamban gép közelben. :/

    ON
  • Flórika
    #1324
    Nem tudom, hogy termékenként változik-e (bár tuti nem! :PPP) mindenesetre pl. egy DS alapgépnél ezt láttam: "Csomagolási költség: 1000ft (szállítási ktsg)".

    De az oldalán kint van a száma, e-mail címe, ott is tudsz érdeklődni! :))

    http://www.cheapboy.hu/

    [email protected] (ide mailezz neki! :))
  • Anna #1323
    1700 ft :) de lehet, hogy nem
  • fr0sty
    #1322
    szerintetek mennyi cheapboynál a postaköltség, mondjuk ha Veszprémi vok(persze ha ez számít, mármint a távolság, ill. h nem Bp.-i vok)?
  • Csavez
    #1321
    Kösz aTippeket!!!
  • NecroJoe
    #1320
    Shining Soult eléggé lehúzták (nem tudom 1 vagy 2), én játszottam vele, teljesen olyan mint a Diablo 1 csak persze szines, "gameboyos" grafikával. A GB micróról én lebeszélnélek, mert a képernyöje még a játék kártyájánál is (sokkal) kisebb.
  • fr0sty
    #1319
    nem tudjátok mikor jelenik meg a gameboy micro?
  • fr0sty
    #1318
    mi a véleményetek a Shining Soul 2-ről?
    jobb mint az ff?
  • Flórika
    #1317
    http://www.konzolium.hu/

    Itt kattints a "Nintendo Gameboy"-ra bal oldalt, ott van "Nintendo Gameboy Advance Flash Kártya" és hozzá való kábel is. :)
  • NecroJoe
    #1316
    A 2 órát szó szerint értem (pontosabban SAVE idejét néztem ha jól emlékszem 2:40 körül volt mire elfogytak a 10 perces monológok és szabadon tudtam mászkálni), úgy ahogy a SoM intrója 15 perc, úgy 2 óra a GS-é (persze vannak benne 'interaktiv" részek de 90%ban ennyól áll hogy az aktuális helyszinen átmégy valahova ahol vár 10 perc pofázás). Persze megéri mert ami utána jön az messze üti a SoM-t.

    Asszem Corában (lehet hogy tesco??) van GBA SP 22000-ért.

    Egyszer IRC-n beszéltem egy sráccal (több mint egy éve) ö azt mondta Bécsben van bolt ahol lehet flasht kapni.