3755
  • NecroJoe
    #1275
    Ajánlom mindenki figyelmébe:

    IGN a GB Micróról
  • kzalaba
    #1274
    ja es van ra cartridge?
  • kzalaba
    #1273
    Amugy a nintendo DS-en lehet netezni wifi-n keresztul?
    Van valakinek ilyen? megeri venni?
  • guardian hero
    #1272
    Egyébként GB Micro szerintem, nem GBA a hivatalos neve.
  • NecroJoe
    #1271
    Talán így:

  • guardian hero
    #1270
    Ezt nevezem én handheldnek, nem az NDS/PSP méretű monstrumokat! Kérdés, mit fog tudni...
  • NecroJoe
    #1269
    GBA micro:

  • Anubys
    #1268
    Elsődleges project a Circle of the Moon ki tudja hányadszori végigjátszása, mellette van még Mortal Kombat Advance, Another World, Wolfenstein, meg Master System emu-n a Primal Rage, a MK sorozat meg a Fatal Fury, valamint GB-emuval a Killer Instinct és a Super Mario Land
  • koryne
    #1267
    Az én kártyámon ezek vannak fönnt:
    Yoshi's Island
    mind a 2 Metroid
    Another World
    Final Fantasy TA
    F-Zero Climax (nagyon jóóóóó!!!)
    R-Type III
    Prince of Persia: SoT
    meg a Tekken :)
    most ezekkel szoktam játszani
  • guardian hero
    #1266
    Én majd az Another World-öt szeretném feltenni, meg a Revenge of the Sith-et is megnézem, meg mire idáig jutok, biztos kijön még valami ígéretes anyag :).
  • Csibe001
    #1265
    Hehe, nkm csak 128-as EZ-flash-em van, s Castlevania-zok. :P
    Meg Mario64DS-ezek. Felváltva. :P
  • NecroJoe
    #1264
    Amugy ki mivel játszik mostanság? Nekem ezen vannak az EZFA-mon:
    Yoshi's Island (szerintem a valaha készült legjobb platformjáték)
    Need for Speed Underground 2 (érdekelt mit hoznak ki a GBAból)
    Revenge of the Sith (jó kis Final Fight utánérzés, jó harcrendszer, meg persze az aktualitás)
    Golden Sun (gondolom nem kell különösen magyarázni) :D
  • koryne
    #1263
    Ez sem rossz!
    romreactor
  • NecroJoe
    #1262
    THX
  • radeer
    #1261
    Frozen
  • radeer
    #1260
    http://frozen-roms.net/Index.php?show=roms/gba
  • Lammer at Work
    #1259
    ehhh megoldottam, de szemet volt!!!
  • NecroJoe
    #1258
    Ha valaki tud ajánlhatna vmi jó romletöltö helyet, az összes általam ismert oldal lehalt, a DC egyrészt meg nem naprakész másrészt másrészt az ottani föforrásnak rosszul vannak számozva a romok és nincs kedvem 200+ romot átnevezni mert 1800tól el van neki baszva. Tegnap felnéztem a GBATemp IRCjére de ott is csak a szarakodás van, nincs egy használható szerver... (Megnézném már az új Fire Emblemet :D )
  • Lammer at Work
    #1257
    Skacok emiatt nem nyitok uj topikot, de elakadtam a Minish Cap GBA-s verzioval... namost a flaskaba kene tolteni zold vizet(Crenel Hot Spring
    Water (green water)), de nem talalok sehol!!! neztem gamefaqson, de ott is csak annyi van irva, hogy toltsd fel az uveget es kesz... eeeeeehhhh :((((
    valaki?
  • koryne
    #1256
    Miért lenne olyan borzasztó a piros?
  • guardian hero
    #1255
    Jó játék nagyon, elleszel vele egy darabig. Viszont én mindenképpen SP-t vennék, háttérvilágítás nélkül gagyi nagyon... (Nekem sima GBA van beépített Afterburnerrel, de sosem használtam levett világítással, úgy nem látszik semmi).
  • Flórika
    #1254
    Hááát... venni inkább Cheaptől vennék! ^^

    + Most még nincs is a kezemben a szükséges összeg... sajnos :S
    Legkorábban júniusban tudnám megvenni :)

    Végül is, egyelőre egy sima új GBA-nál maradnék, meg ezt a játékot sasolom, no persze használtan :) Golden Sun

    Tudsz róla valamit? Szerinted milyen? :)
  • Anubys
    #1253
    Nézz csak ide: http://www.vatera.hu/item/view/real.php?cod=2288264

    Enne pölö egész baráti ára, bár a színe borzasztó... :(
  • Flórika
    #1252
    Hát még agyalok a megoldáson :))

    Amúgy ez nem hangzik rosszul, hasonlón gondolkodtam én is... :)
  • Anubys
    #1251
    Szerintem vegyél egy GBA-t, meg 1-2 olyan játékot, amit elég sokáig lehet nyomni... Aztán, amikor megveszed a flashkártyát, akkor max eladod őket (a mentéseidet át tudod húzni pc-re az eredeti játékról is, sőt, magát a játékot is le tudod másolni). Én úgy csináltam, hogy amikor volt pár játékom, eladtam őket, és abból vettem flash kártyát. Azóta persze a kedvenceimet megvettem eredetiben (Castlevania-sorozat, MK5, MKA, Doom, Tekken).
  • CHEAPBOY
    #1250
    Nagyon helyes!!:)
  • Flórika
    #1249
    Oké, értem :)

    Érthető mondjuk... de akkor szerintem csak augusztus környékén lesz ebből valami :S
    Aminek nem örülök, mert a kicsi GBAmmal akartam volna nyaralni :)))
  • Flórika
    #1248
    MÁR NEM! :P az SP-re dumálnak rá egy csomóan... és már engednék is!!! :))))
  • CHEAPBOY
    #1247
    Hat figy egy jatek ara 6-13 penz, (hivatalos nem hivatalos arrest tekintve): . a Flashra unlimited mennyisegu jatek fer gyakorlatilag, s emiatt az arat is megkerik.
  • CHEAPBOY
    #1246
    Sima GBAhoz ragaszkodik, ez a szep:P
  • Flórika
    #1245
    Hú nagyon köszike! :) Csak egy kicsit most elszomorodtam... bevallom, azt hittem, egyszerűbben fog ez menni... :S

    Túl durva összegek ezek egy ilyen kis gépre... :S (Vagy csak én vagyok csóri :/)
  • Anubys
    #1244
    Nézz csak ide:

    "Eladó Gameboy Advance SP silver+ 1 Gb- es eCube kártya (áttöltőkábel+csodaszép piros doboz). Kisebb játékokból akár 30 db is felfér rá! Az SP kívül kicsit kopott, de a gombok és a kijelző tökéletes állapotban vannak. Töltő, fejhallgató átalakító van hozzá. Az ár fix.

    Hely: Budapest Feladás: 2005-05-09
    Feladó: GBA SP silver - 1Gb flash kártya
    Lejárat: 2005-06-23
    Rovat: Konzol játékok (psx,x-box, sega) - Gameboy (GB,GBA)

    Ar: 48"

    apronet.hu-ról...
    Az Ecube egy igen jó flashkártya... Ha nem ragaszkodsz az új GBA-hoz, ezt ajánlom...
  • Anubys
    #1243
    Néha előfordul itthon is, de nincs nagy választék, és drágább... Ha tudsz rendelni, mindenképpen azt ajánlom.
  • Flórika
    #1242
    Köszi az infókat!!! :)

    Ilyen kütyüt itthon nem is lehet kapni? :O (Adapter, vagy... flash kártya)
  • Anubys
    #1241
    "Hihó! :) Lenne egy-két kérdésem GBA-val kapcsolatban, mert júni/júli környékén tervezek venni egyet (újat)."

    Jó ötlet! :)

    "Először is lehet-e rá warezolni? :D (Tudom, nem szép dolog, pfuj-pfuj, de veszek én így is elég origi játékot... PC-re :))"

    Lehet... De ha csak pár játék kell, akkor inkább vedd meg eredetiben őket, mert drágább dolog warezolni...

    "Hallottam valami flash kártyáról... ez ugyanaz, mint amit digitális fényképezőgéphez is használunk?"

    Nem. Van "adapter", amivel azokat is tudod használni, de az -bár alapvetően jó ötlet lenne- elég sz*r kompatibilitás szempontjából...

    "Mennyibe kerül kb.?"

    Attól függ, milyen és mekkora kell... Szerintem minimum 256 Megabit-est érdemes venned, az mostanában kb. $90 + ptk (az kb. $25-$30). Ha komolyan érdekel a dolog, írhatok neked errő bővebben, de az kicsit hosszú lesz... :)

    "És hol lehet, vagy érdemes megvenni?"

    Én itt vettem... Sajnos nekik már nincs olyan, ami nekem a legjobban bevált, de a Flash2Advance sem rossz.

    "Mitől jobb az SP, mint a sima GBA? :)"

    1. Van rajta háttérvilágítás
    2. Kisebb - elfér a zsebedben
    3. Nem karcolódik a képernyő, mivel lecsukható, így védve van.
    4. Valamivel szebb a képe még akkor is, ha kikapcsolod a háttérvilágítást
    Maga a hardware amúgy ugyanaz.

    "(Ja, és mit jelent az SP? Minek a rövidítése? :))"

    Special - legalábbis úgy tudom.

    "Most egyelőre ezek jutottak eszembe... :)
    Válaszokat előre is köszönöm!!! :)"

    nincs mit...
  • Flórika
    #1240
    Hihó! :) Lenne egy-két kérdésem GBA-val kapcsolatban, mert júni/júli környékén tervezek venni egyet (újat).

    Először is lehet-e rá warezolni? :D (Tudom, nem szép dolog, pfuj-pfuj, de veszek én így is elég origi játékot... PC-re :))

    Hallottam valami flash kártyáról... ez ugyanaz, mint amit digitális fényképezőgéphez is használunk? Mennyibe kerül kb.? És hol lehet, vagy érdemes megvenni?
    Mitől jobb az SP, mint a sima GBA? :) (Ja, és mit jelent az SP? Minek a rövidítése? :))

    Most egyelőre ezek jutottak eszembe... :)

    Válaszokat előre is köszönöm!!! :)
  • GixEr
    #1239
    pardon, ez egy SP. Ez az info lemaradt
  • koryne
    #1238
    Hmmm, szép kis baleset... Sajna nem ismerek olyan helyet, ahol cserélnének LCD-t.
  • Anubys
    #1237
    Lehet, bár jobban jársz, ha inkább veszel egy új gépet használtan. Régi GBA-t (tehát nem GBASP-t) már 6-8e körül kaspz, ha megfelelő helyen keresed... :)
  • GixEr
    #1236
    Sziasztok!
    Lehet GB advance-n LCD kepernyot cserelni? Leesett szerencsetlen es osszetort belul az LCD, nincs kep csak hang, ugyhogy mas gondja nincs is.
    Ha lehet akkor merre/ hol keressek szervizt? Kb mennyi lesz a javitasa?
    Otleteket pippeket kernek lehetoleg pesti megoldasokkal.
    Elore is köszonom!