3755
  • NecroJoe
    #1395
    Persze ha az egymondatos levegőbebeszélésre van igény akkor semmi baj, idővel lehet alkalmazkodok... :)
  • NecroJoe
    #1394
    off: Sosem voltam barátságban azokkal akik a levegöbe beszélnek (fikáznak) minden konkrétum nélkül persze csak olyan témában amiröl lövésük nincs :) Amugy csak kb. 10et kel visszaolvasnod az ellenpédához :)

    GBA micro: a fényképek alapján nagyon kicsi (nekem néha még az SP is kicsi, amikor töltőn van akkor egyenesen kényelmetlen mert a shoulder gomboknál nem fér el ez ujjam :) A kijelzö nagyon (kurvára) kicsinek tűnik (lehet viszonyítani a gépben lévő kártyához képest) a Start / Selecet gombok szerintem rossz helyen vannak, a shoulder gombokat még nem láttam gondolom azok se nagyobbak az SP-seknél. Ha jól értettem a bejelentésnél akkor egy kombinált (új) töltő/egyéb port lesz rajta szóval aki a GBA-val Flashel (pl. én az EZFA-val) akkor az felfordulhat. A Jack kimenet viszont faja, SP-röl eléggé hiányzik. Sztem micro-t az fog venni aki még alap GBA-val nyomja, meg persze Ázsiában ott buknak a kis cuccokra. Emlékszem milyen viták voltak amikor az SP kijött hogy túl kicsi, szögletes, kényelmetlen stb... Akkor ez mi? :) )

    Ha valakinek van képe a gép hátuljáról (a Shoulder gombos oldal) akkor pls linkelje be.

    (nálam valami ilyesmi fut kritika/elmélkedés cím alatt, nem az hogy valaki odahány egy sort a fórumba hogy a Micro szar mert már 4 éves a GBA...)
  • koryne
    #1393
    Necro látom, nem vagy valami barátságos kedvedben mostanában ;)
  • NecroJoe
    #1392
    Nem, fogalmunk sem volt, köszönjük az építő jellegű kommentet. (Nyilván az UFO-k linkeltek be képet róla 2 hónapja az én nevemmel)
  • koryne
    #1391
    Meg ez a GB Micro amúgy is egy baromság... Kicsi kijelző, kicsi gombok, kicsi minden... Az a gyanúm, hogy még kényelmetlen is.
  • Super Mario
    #1390
    Láttátok, hogy lesz 3. kiadása a Game Boy Advance-nek? Szerintem hülyeség volt, mert 4 év telt el a megjelenése óta, és aki akarta, az ennyi idő alatt megvehette volna.
  • NecroJoe
    #1389
    az R gombot kell hosszan nyomni a megfelelö ginie-t kiválaszva. azt hogy melyikkel kell belelőni a forgó cuccon lévö jel mutatja (pl piros-tűz, barna-föld, stb). Kicsit homályosak a dolgok, majd egy éve nem játszottam vele... :)
  • Flórika
    #1388
    És annak nem tudod mi a neve? Vagy hol tudnám beszerezni? Vagy most simán a varázspálcámról, meg a kis "kék lényemről" beszélünk? :D
  • NecroJoe
    #1387
    öööööööö bocs nem íj kell hanem az a fajta speckó amikor a ginie töltése után egy lövést ereszt el.
  • Flórika
    #1386
    Köszi, de nekem csak varázspálcám van. :( Honnan szerzek íjat? :)
  • NecroJoe
    #1385
    A SoM-ban a forgó cuccokat ugy lehet kikapcsolni hogy az íj speciális támadásával a megfelelö "elementálú" ginie-t (vagy mit) használva meglövöd.
  • orkenyid
    #1384
    Nagyon jó a kártya, nekem is ilyen van, csak már kicsit régi.
    Mentéseket ugyan savepatchelni kell...
  • kisgabo
    #1383
    arra gondolok, hogy a mentés megy rajta, etc. normális, nem buta cf?

    mert a winsunx-ról való rendelés előtt állok, de postaköltséggel az se olcsóbb.....
  • Flórika
    #1382
    HELP!

    Játszott vagy játszik valaki a Sword of Mana-val?

    Elakadtam a Batmo Cave-ben, aminek a bejáratánál az a kereskedő nyuszika (tán Nico?!) is áll. Odabent valami zöld puffancsokat kéne kinyiffantanom, de sehogy sem megy. A denevérekkel elbánok, de a zöldekkel, meg azzal a ventillátorként forgó barna gombóccal nem.

    Ja, és a kislánnyal vagyok.

    Visszamentem Topple-be is, a vegyeskereskedésbe, hogy hátha azzal van a gond, hogy nekem csak varázspálcám van, és másfajta fegyverrel lehetne csak leölni... de nem lehet kapni fegyvereket.

    Van valakinek valami használható ötlete?
  • deep
    #1381
    Igen
  • kisgabo
    #1380
    Flas 2 Advance 256mb

    jó ez a flash kari?
  • Seth
    #1379
    Fogalmam sincs...én csak azalapján mondom, hogy az előző driver is jól nézett ki képen, de mozgásba hát izé....szar mint állat
  • Csibe001
    #1378
    Jah, nem lelkesedéssel fogadtam. :D (PC-n elég volt csalódni benne...)
    Csak érdekes, s mivel GBA fórum gondoltam beteszem hátha érdekel valakit.Nincs véletlen linked ahol futás közben leshetném meg?
  • Seth
    #1377
    hát mozgásba nézd meg, és akkor már nem fogsz lelkesedni se érte.....
  • Csibe001
    #1376
    Én erről nem is tudtam :

    s a többi

  • windrunner
    #1375
    Hála Csibének megy minden! A GBA Tool Advance progival minden rom-ot le kell elenőriznem és ha bibi van a mentéssel akkor a progi helyben megpatcheli!!! És a felesleges részeket is letudja vágni a rom-okból, meg néhol az Intro remove is lehetséges, és valahogy elvileg softwaresen is tud RTC-t!!!! még nem próbáltam de majd feltétlenül.
  • windrunner
    #1374
    Senki nem tud segíteni??
  • windrunner
    #1373
    Hát driver-t frissitettem a honlapról, viszont a íro program nem a legfrisseb mert a legujjabb nem ismeri fel a kártyát az eggyel előtte lévő meg igen...
  • Anubys
    #1372
    Jut eszembe, driver a legújabb vagy az, amit a kártyáhozadtak?
  • Anubys
    #1371
    A Pogotoolz az pont nem jó erre, viszont próbáld meg úgy, hogy felraksz egy Pogoshell-t, az egy GBA-s "oprendszer", pluginként be tudsz pakolni emulátorokat meg mindenféle progit, elég korrekt cucc. Az elvileg szoftveresen kezeli a mentéseidet...
  • windrunner
    #1370
    Nem lehet ha ujra telepíteném a kártyát üködne a dolog? Hogy tudnám ezt végrehajtani? Gondolom teljes törlés kéne...és utána felrakni a kártya Bios/Loader-ét.
  • windrunner
    #1369
    hát igazábol nekem a readme-ből nem derült ki hogy ennek a programnak a segítségével hogy birhatnám mentésre a játékokat.
  • NecroJoe
    #1368
    Erre fele sok érdekes dolog társaságában:

    http://gbatemp.net/index.php?act=ST&f=13&t=4562&s=52a75f3f697a984cc0dbf9051c4d2f12
  • windrunner
    #1367
    És kedves NecroJoe olyat hol találok?
  • NecroJoe
    #1366
    Lehet rosszul tudom de mintha a Pogotoolz tudná az ilyen játékok save patchelését
  • windrunner
    #1365
    Flash2Advance 256
  • Anubys
    #1364
    Ehm...
    Pontosan milyen kártyád van?
    Flash 2 Advance vagy Flash 2 Advance Ultra? Mekkora?
  • windrunner
    #1363
    Leszedtem végre de a probléma nem oldódott meg...továbbra sem lehet szinte az össze játékban menteni...mindig Save Failured vagy Corrupted Save jön be. PLZ HELP MEEEEE
  • windrunner
    #1362
    Az Advance-Power.de ezt írja ki amikor leakarom tölteni a Flash Advance Toolkit-et:

    The file you are trying to download is hosted by
    www.Advance-Power.de
    If you are not downloading from this site, this link was leeched.

    Please inform the Advance-Power.de Staff about the leecher-website.

    Most mit lehet tenni:D??
  • windrunner
    #1361
    Köszönöm köszönöm de néhány progi mint pl a GTA advance,Zelda : Minish Cap, Metroid : Zero Mission nem igazán mentettek a kártyára!!!

    A Patch dolgot viszont nagyon köszönöm
  • Anubys
    #1360
    Kaptam egy privátot windrunnertől, gondolta kirakom ide, hátha másnak is ilyesmi problémái vannak....

    "Elnézést a zaklatásért de megszeretném kérdezni hogy honnan tudok szerezni programot hogy meg patch-eljem azokat a GBA rom-okat amelyek a flash kártyámon a Corrupted Save hülyeséggel jönnek nekem ala."0624_-_Yoshi's_Island_-_Super_Mario_Advance_3_(E)(Menace).gba.
    És egy kisseb fajta leírást hogy hogy is történjen ez a patchelés. THXX"

    A progit, ami ehhez kell, Flash Advance Toolkit-nek hívják, letölthető pl. az advance-power.de downloads szekciójáról.
    Válaszd ki az input és output file-t (érdemes mást adni outputnak, hogy ne csessze szét a romot), a check boxes-nál válaszd ki a "EEPROM PATCH"-et, klikk az Okay-ra, és készen is van... Van pár olyan játék, hol ez nem működik, azoknál IPS-patch-t kell keresned hozzá (ez egy file, ami leírja, hogy mit kell átírni a proginak mire - legegyszerűbb a google-n megkeresni), értelemszerűen ilyenkor az IPS Patch-et klikkeled be, kiválasztod az IPS file-t, és mehet a móka. IPS-ből egyébként nem csak save patch van, hanem ezernyi trainer meg egyéb nyalánkság.
    Hasznos lehet még a Remove intro, ami a release group introját szedi le a romról, ha van rajta, illetve vagy a Trim FF's vagy a Trim 00's (ebből csak és kizárólag az egyiket használd!), ami levágja a rom végéből a #FF vagy #00 byte-okat, így pl. a Final Fanmtasy Tactics-ből 82 mbit-et csinál 128 helyett.

    "u:i te milyen programmal nyomod fel a rom-okat a kártyáre?"

    Ezzel az infóval nem sokat tudsz kezdeni, mivel kártyánként más progiramot kell használni. Amúgy az EZFAdvance-omhoz EZFAClient-et, az E-Cube-omhoz pedig E-Cube wizard-ot... :)

    Ja, és ami ezt illeti:

    "Az is baj ha teli pakolom a kártyát amugy?"

    Nem, külön van helye a mentéseknek, és külön a romoknak. Ha teljesen teli van a kártyád rommal, akkor is marad helye a mentéseknek...
  • windrunner
    #1359
    U.I most nincs teli!:D
  • windrunner
    #1358
    Az is baj ha teli pakolom a kártyát amugy?
  • windrunner
    #1357
    Emberek S.O.S. segítség kéne!!! Vettem végre egy F2A flash kártyát, minden játékot feltudok rá rendesen nyomni...DE EGGYIK SEM TUD MENTENI!!!! Hogy lehetne megoldani a mentést??? Plzzz jó szájbarágosan!!!
  • deep
    #1356
    Na igen, csak a pocket pc meg kicsit drága:)De mugy csak ez érdekelne.Azért köszi