3755
  • NecroJoe
    #1435
    Én romozok, volt egy eredeti játékom (Sword of Mana) addig amig beújítottam a flasht. :)
  • Flórika
    #1434
    Hümmm... egyébként itt mindenki "romozik", nem játszotok eredeti játékkal egyáltalán?

    Nem ítélkezés, vagy akármi... csak kérdezem.
  • NecroJoe
    #1433
    A GTA-nak van egy kis szaggatása (a 3D-s épületek miatt), de engem nem zavart, egy idö után megszoktam. A Doom-ról el tudom kézelni, a 2-ben nagyobb pályák vannak.
  • koryne
    #1432
    A Doom 2 nekem szaggat a gépen :( Nemtom, h a rom rossz-e vagy alapból ilyen, de emiatt nem volt kedvem végigjátszani gba-n...
    Meg nálam a GTA is szaggat, másnál is ez van???
  • NecroJoe
    #1431
    GBA romos oldalt a #1261-ben találtok.
  • NecroJoe
    #1430
    Ma befejeztem a Doom 1-et, este flashelem a 2-t. Nyári munka rulz :D
  • kisgabo
    #1429
    csatlakozom.
  • Flórika
    #1428
    Még egy közérdekű infó!

    Újabb webshopra bukkantam, szintén magyar, GBA-n kívül van itt még Gamecube, PS2, DS, GBC, SEGA, stb...

    Kínálatukban fellelhető az alapgép, játékok, továbbá kiegészítők szép számmal. :)

    E-mailben kell érdeklődni, győri illetőségűek...

    További infó itt --> Videojáték Vásár
  • Flórika
    #1427
    Ha bárkinek kéne, kis segítség a Golden Sunhoz itt --> Golden Sun FAQ/Walkthrough

    Nekem jól jött, mert néhány helyen elakadtam... :P
  • windrunner
    #1426
    Honnan lehet leszedni a friss rom-okat??? Privátba vlaki segíthetne kérem szépen!
  • Super Mario
    #1425
    De azért még mindig Yoshi a legjobb. Nem tudom hogy tudták őt ilyenre megcsinálni, de félelmetesen aranyos figura. Bár lenne Yoshim...!
  • guardian hero
    #1424
    Sonic, Klonoa, Kirby
  • Olcsi2
    #1423
    Lost Vikings... bar az utolso palyat meg mindig nem birtam vegigtolni.
  • windrunner
    #1422
    Talán a Sabre Wolf. Én csak kiprobáltam de érdekes hogy használni kell ilyen állatkákat vagy miket hogy tovább juthass.
  • koryne
    #1421
    Sztem a Yoshi után ne is reméld, hogy jobbat találsz :( Az az összes platform istene :)
  • NecroJoe
    #1420
    Yoshi után milyen platform cuccot ajánlanátok? Régebben toltam a Super Mario Advance 4-et de kiakaszottak azok az ellenfelek amelyek (szerintem) minden logika nékül mozogtak, és teljesen a szerencsén mútott hogy át tudtam-e ugrani vagy belémakadt... Meg igy visszagondolva kicsit primitívnek tűnik a Yoshi után. :) A többi általam ismert platformer meg mind valamilyen licenszelt fos, menj jobbra ugrálj, ne aggódj 30 perc és vége. :D
  • windrunner
    #1419
    Hát a Minish Cap után nekem is a Golden Sun lesz a kövötkező!!! Már régi vágyam hogy végignyomjam...
  • Csibe001
    #1418
    Én Super mario 3 után most a 2-őt nyomom, de ez annyira mégsem tetszik mint régen, de már végig nyomom ha már elkezdtem. :P
    Aztán jön a többi. :D
  • Flórika
    #1417
    Sword of Mana és Golden Sun. :) De nagyon kezdő vagyok, Golden Sunnak ez majdnem csak az intrója még, de máris elakadtam. :D Bementem a Sol Sanctrumba, végigmentem rajta, de fogalmam sincs, mit kéne ott csinálni. :P Pedig az öregember, Kraden is velem van... reméltem, hogy egy ponton kiugrik "belőlem" és figyelmeztet, hogy mi a teendő, de nem így történt. :P
  • NecroJoe
    #1416
    A Yoshi szerintem kurva nehéz föleg a 3-4 epizód környékén, amikor még sok az új pályaelem, az 5-6.ban már csak annyi a nezhézség hogy minden repül, lö, mozognak a platforomok stb. Amikor elakadtam bárhol a játékban egyszerüen taktikát váltottam és átfutottam a pályán úgy hogy a magas pontokról elugrottam és a kalimpálással megtoldva pár ugyrásból át lehettet repülni a pályán... Föleg ott volt jó ahol a pálya eleje magaslaton volt pl a majmos részen. A legnagyobb poén az volt amikor megláttam az 10. föellenfelet (5. epizód vége), nem lövöm le a poént, de képzeljétek el a Kis herceg bolygóját Yoshi-val meg egy baszott nagy varjúval :)

    Szóval nálam Yoshi 10/10 pontos, messze a legjobb platformjáték amivel valaha játszottam. Super Mario összes része egy gyenge kis vicc ehhez képest.
  • NecroJoe
    #1415
    Yoshi-t tegnap játszottam végig (majd fél évig batartott.) az utolsó 2 epizód 2 nap alatt megvolt, átlag 20 halál/pálya sebességgel haladtam, de hát mire jó a nyármi munka :D. Közben végigjátszottam a V-Rally 3at (2 óra) és a Doom 1-böl még 2 vagy 3 pálya van (nem tudom mentésnél a teljesített vagy a következö pálya száma lesz a mentés neve)
  • windrunner
    #1414
    Én a The Legend Of Zelda:Minish Cap-et nyomom meg a Yoshit(ami kurváranehezedik)
  • koryne
    #1413
    Én ma vittem végig mindkét Metroidot kb 15x-re, amúgy Yoshi-zni és FFTA-zni szoktam :)
  • windrunner
    #1412
    Amugy most ki melyik játékot nyúzza?
  • JiBBeRiSH
    #1411
    22 Euróig vámmentes egyébként a posta.
  • kisgabo
    #1410
    királyosság.

    jövöhéten rendelek, és beszámolok a nagyérdeműnek.
  • Anubys
    #1409
    Én anno a Success-től rendeltem (mostanában Linker4u-ként levált a flashkártya részleg tőlük - gondolom a jogvédők "unszolására"), ők azt írták rá, hogy "gift", arra sem kellett vámot fizetnem.
  • NecroJoe
    #1408
    Egyik külföldi fórumon olvastam hogy egy srác rendelt pár PS2, XBOX kontrollert, meg egy kiló modchipet, 500$ feletti értékben, a WinSunX-nél maguktól ráírták a méretes csomagra hogy "Toy Chips 30$" :D Más cégek vannak olyan igénytelenek hogy simán ráírják azt az összeget ami fizetsz nekik, minden levezetés vagy megnevezés nélkül. (90$ a cuccod 30$ a pkg. ök ráírják hogy 120$ a többit meg oldd meg magadnak...)
  • NecroJoe
    #1407
    100$ig vámmentes de a WinSunX-nél kisebbet irnak rá, maguktól is, de persze biztos nem árt szólni.
  • koryne
    #1406
    Nemtom meddig vámmentes, én megkértem őket, h írjanak rá kisebb árat ;) Egyáltalán nem ellenkeztek, sztem maguktól is megteszik. Olvasd el az 1037, 1069 és 1073. hsz-eket, azokból minden kiderül!
    Az ECube-ra ráírták, hogy 10 dollár, a hordtáskára 2-t, a fülhallgató átalakítót meg belerejtették a táskába, h senki észre ne vegye ;) Először én sem találtam :D
    Úgy bebugyolálják a csomagot, hogy csak késsel tudtuk kinyitni...
  • Super Mario
    #1405
    Nekem sima GBA-m van, de inkább az SP-t venném meg, mint a micro-t.
  • kisgabo
    #1404
    köszi.

    manapság meddig vámmentes a cucc? kel kuncsizni, hogy kevesebbet irjanak rá?

    512 cf 75 dolcevita.... + pótyta 43.6 + sáp már sok lenne.
  • koryne
    #1403
    Én ECube-ot rendeltem, egész meg vagyok vele elégedve. Néhány játékot ugyan nem futtat, de az a szoftver miatt van, most javítják (hozzáteszem: immár 6 hónapja!!! :() Néhány emberkének gondjai vannak a driverrel, nekem nincs, szerencsés vagyok :)
    EZII-Flash PowerStar okés, az egyik legjobb cucc. De amit felsoroltál az tudtommal mind jól működik, szóval lehet válogatni :)
    Csak a WU-val kellett fizetnem, se vámot, se semmit. Akartam borravalót adni a futárnak, de amint aláírtam hogy átvettem, sarkon fordult és elhajtott :) Szóval a WU-n kívül semmit nem kellett már plusszba fizetni.
  • kisgabo
    #1402
    király. mit rendeltél? postásnak kellett még lé? vagy amit kifizetté Wu, cakompakk annyi?

    akkor lehet nekiugrom a kérdésnek.... 512-es EZ II Flash csocsesz cucc? vagy van ott még XG2T 2005 512, Ecube Ezfa, megmitomén milyen tipusok.
  • koryne
    #1401
    Nekem teljesen problémamentes volt, egyik szerdán küldtem el a megrendelést, csütörtökön kifizettem WU-val, hétfőn csöngetett a UPS-es bácsi, hogy csomagom jött Kínából :)
  • koryne
    #1400
    Nem mondod ;)
  • kisgabo
    #1399
    "Te útmutatásaid alapján rendeltem a winsunx-tól egy ECube-ot annak idején"


    problémamentes ez a rendelés manapság? cf kártyán filozofálok, de a 256-os postaköltséggel annyi, mit a rózsa utcai bótban.... igaz, talán a rendelt kicsit jobb cucc.
  • Super Mario
    #1398
    Game Boy Micro=Game Boy Advance 3. kiadás
  • koryne
    #1397
    Tudom én nagyon jól, hogy segítőkész vagy (pl. a Te útmutatásaid alapján rendeltem a winsunx-tól egy ECube-ot annak idején ;)) és azt sem mondta senki, hogy alkalmazkodnod kellene bármihez is.
    De lehet, hogy szegény "újakat" sem kellene ledorongolni rögtön, ha még minden új nekik :)

  • Flórika
    #1396
    Köszi szépen, aztán rájöttem. :))

    (Na jó, párom segített :D Ő ezt a részt már megcsinálta :P)