3755
  • kisgabo
    #1515
    áhhh. rendelés egyenesben, holnap feladja a winsunx a cuccot.
    2 nap azzal ment el, hogy visszaigazolgattuk egymásnak az adatokat, rendelést..


    azt mondjuk nem értem, minden alkalommal más céget ir, hol DHL hol EMS hol UPS...
  • kisgabo
    #1514
    ez 100 usd alatt van, ok, nincs vám, és ÁFA??

    Paypal már beterhelte a zsét 105 usd / 21 ropi... szóval jöhet a DHL mán..
  • yuri1
    #1513
    Örülök, hogy sikerült.

    Én egy német lapról rendeltem, ott drágábbak a dolgok, de nincs vám és áfa (elvileg) .

    Szerintem rosszabbul járok vele, de most már mindegy.
  • kisgabo
    #1512
    köci.

    nekem nem volt próbaterhelés, de ma kifizettem a 105 dolcsit. elküldtem a paypal visszaigazolását ( számot ) a kinainak az eredeti levelével.

    mondtam a kinainak, irjon a csomagra 20 dolcsit, ( 100 alatt nincs vám.. ) de szerintem 100 dolcsi alatt áfát ugyanugy kell fizetni.

    most vájok...
  • yuri1
    #1511
    Újra itt vagyok, csak hétvégén nincs interneten: a munkahelyemen nyomom.

    A Paypalos kérdésre válaszolva :
    Én csütörtökön regisztráltam magam és pénteken már fizettem is vele.

    A regisztrációkor amikor a kártyaszámömat megadtam le is vontak 1 euro-t vagy USD-t gondolom teszt célból.

    Regisztáció után elvileg lehet fizetni 100 euro-ig.

    Én 151 eurot szerettem volna küldeni, ezért én tovább mentem arra, hogy igen fel szeretném oldani a limitet, ekkor leterheltek 1,5 euroval.
    Nekem a kártyámhoz van sms értesítő. Ebben sms-ben kaptam, hogy a PayPal terhelte le a számlámat. Elvileg ebben a 1,5 euros értesítőben 4 számjeggyel több van mint a korábbi 1 euro-s terhelésnél( A PAYPAL szöveg előtti négy számjegy). Ezt írtam be a felületen, és utána el tudtam küldeni a 151 euromat.





  • kisgabo
    #1510
    lehet.

    igazából akkor adnám el/addig ráér, ha megjött/jön kinából a CF karim... azon dolgozom, de a Paypal lassan aktivál, vagy mi...

    eladni viszonylag könnyű, de ha ugyanezeket megveném, akkor tuti nem lesz 3k alatt, inkább 5k körül..
  • Flórika
    #1509
    Izé, az akkor = augusztus eleje :D
  • Flórika
    #1508
    Maximálisan igazad van, megértelek... és én kérek elnézést. Azóta már olvastam a prividet is. Hümmm... még nem mondhatom biztosra, de szerintem 99 %, hogyha akkor még meglesz, akkor elviszem a kínált árért a Wariot! :)

    Úgyis mindjárt itt van a fizu osztás :))

    Egyébként budapesti vagy?
  • kisgabo
    #1507
    segithetnél ebben a paypalban........
  • kisgabo
    #1506
    hát tudod, 1500 forintos ajánlatok után, felmegy az agyvizem.
    érdekes, fullos dobozos extrás cuccokat akartok, de a bolti ár tizedéért.
  • Flórika
    #1505
    Oké, megbeszéltük. Felejtsd el!

    Ja, a doboz meg azért kell tudod, mert a boltban is AZZAL EGYÜTT adják.
    Feltételezem, te is úgy vetted...

    Megjegyzem, az egész bizniszelgetésben NEM az ár a bibi, hanem a stílusod.
  • kisgabo
    #1504
    pont ahhoz nincs doboz. de minek a doboz, csókolgatni?
    egyébbként nem várok senkire, tapasztalatom az, aki előbb penget, az a nyerő.
  • Flórika
    #1503
    Picit várj még légyszi, mielőtt továbbpasszolod másnak... csak végig kell gondolnunk (párommal), mert lesznek/vannak más kiadásaink is... :S

    Hümmm... ugye doboz van hozzá? :)
  • orkenyid
    #1502
    oké elhiszem hogy többet ad én ennyit tudtam volna :)
    ha nem hát nem...
  • kisgabo
    #1501
    el lehet azt adni, aprónet. de elárulom, a gameboy nyepper is többet ad mint 1500.
  • orkenyid
    #1500
    na hát nekem is ezért maradt meg :)
  • kisgabo
    #1499
    tudod mi az az 1500 ft? egy erős 2 méteres kötelet se kapsz érte.

    ennyiért inkább megtarton, nem pitiánerkedem. sorry.
  • orkenyid
    #1498
    hát nekem is ez volt!
    a marioért szerinted mennyit adna valaki?
    mindenki max 1500ért kérte!
  • kisgabo
    #1497
    hi. itt találsz róla képet, és ha drágállod az árat, akkor itt megvásárolható.

    warioland4

  • kisgabo
    #1496
    szégyeld magad, a nyamvadt 1500 forintokkal.
  • orkenyid
    #1495
    Nagyon jó játék a WarioLand! Már játszottam vele
  • Flórika
    #1494
    Na, küldtem privit.

    Igaz, hogy ez a Wario figura még a Marionál is csúnyább (számomra!), de ha jó áron adod, akkor esélyes, hogy megvegyem.

    A képeket elnézegetve, egész kellemes kis játék...
  • kisgabo
    #1493
    privibe mindent.
  • Flórika
    #1492
    Warioland 4-et mennyiért adod? :)
  • kisgabo
    #1491
    na, senkinek nem kal fain gém??
  • kisgabo
    #1490
    van 6 db

    golden sun
    warioland 4
    sims 2 féle
    final fantasi tactic advance
    advence wars 2

    privizz ha kell vallamellik, mind eredeti, a wario kivételével dobozos.
  • NecroJoe
    #1489
    A Doom 2 tényleg szaggat, le is töröltem... :( Viszont a Star Wars Trilogy kurva jó, az elsö két pálya (mikor csak piszotollyal lehet apritani) nagyon gyenge, de utána fénykarddal és erőhasználattal már iszonyat király. Csak kicsit rövid.
  • mateus33
    #1488
    GBA SP-re keresek játékokat! Ha van vkinek eladó szóljon please!
  • Rincewind
    #1487
    Elado egy Nintendo Gameboy Advance alapgep 5 eredeti jatekkal:

    Golden Sun (teljes vegigjatszassal, ha valaki karit szeretne importalni a kettobe)
    V-Rally 3
    Sims Bustin' Out
    Doom
    Eye of the Beholder

    A gep tokeletes allapotban van, nagyon vigyaztam ra! arat egyelore nem mondok, meglatjuk hanyan erdeklodnek utanna. Erdeklodni es az ajanlatokat megtenni itt lehet: [email protected]

    Ajandekba adok egy hordtaskat is hozza, amibe meg plusz 4 jatek is belefer.
  • Flórika
    #1486
    Akkor vedd úgy, hogy nem szóltam! Csak az a fene nagy hazafias szellemem megint nem tudott csöndben maradni! :DDD
  • kisgabo
    #1485
    hát, a winsuxos buli ezf advance flasher (256mb) 52.77 usd, 2* SP Headphone Converter unit 4 usd, DHL Speed post Hk 43.6 usd, összesen 0.4 kiló ( 0.5 kiló felett +8 dolcsi ) és 105 usd az cca 21500 huf, 4.5%-os paypal jutalékkal számolva a kártya + átalakítók 23000 froncsiba vannak, az emlitett cégnél a 256 mb cf kari 19900 ( és aszongyák nem a legjobb.... )

    akkor? szerintem nem gázos a rendelés, ha télleg ennyit kér a paypal, és 110 usd-ből megúszom..

    és ha nagyobb cuccot kérsz, szerintem bőven megéri rendelni, több embernél meg egyszerűen királyosság. ( persze nehéz összekaparni 5 megbizható rendelőarcot.. )
  • kisgabo
    #1484
    őőőőő, nem értelek.

    a paypal nem engedett fizetni, ( Status: Hungarian - Unverified ) látom a 100 eurós keretet, és látok balra valamit ( Complete Expanded Use Enrollment ) ahol :


    Enter Expanded Use Number


    --------------------------------------------------------------------------------


    When you began enrollment in PayPal's Expanded Use Program, we charged a €1.50 EUR fee to your card.

    Please check your credit card statement (monthly transaction history) online or when it arrives in the mail from the credit card issuer. On this statement, you will see a €1.50 EUR charge from PayPal. Next to this charge you will see the 4-digit Expanded Use Number, which can be found directly before the word PAYPAL. Note that it may take 3-4 working days for the number to appear on your statement.

    Please enter your unique Expanded Use Number below:


    namost ezt a 4 digit számot én nemtom, és a számlámon se volt 1.5 eurós terhelés.

    ötlet?
  • Flórika
    #1483
    Biztos igazad van, de én ilyenkor vagy elmegyek az adott boltba személyesen, vagy e-mailben érdeklődöm, mert ugye egy esélyt megér, no meg az informálódás nem kerül semmibe sem. :)) Viszont lehet, hogy olcsóbb hozzájutni, mint a külföldi cuccoshoz... azért a postaköltség sem kétfillér. :PPP
  • NecroJoe
    #1482
    OK, én csak azt mondtam hogy nekem az jön le az oldalról (legalábbis a GBA-s részről) hogy nem sok lövésük van a srácoknak a témáról...
  • Flórika
    #1481
    E-mailben lehet érdeklődni tőlük...

    A linkjüket pedig innen szedtem: http://www.xbox365.hu/
    Na most ezt az oldalt, egy igen jó barátom üzemelteti - elvis -, és nem hinném, hogy mindenféle megbízhatatlan oldalak linkjét tenné a RESPECT szekcióba! :D
  • NecroJoe
    #1480
    Nem túl bizalomkeltő oldal az ATW-s reklámcsíkukkal. Az hogy a kártyáról nem írnak semmit (méret, kábel típusa, csomag tartalma stb (lehet én vagyok hülye, mert nem tartom elég informatívnak azt a 80x80 pixeles képet...)) még a nevét sem tudják leírni ("flas 2 advance" lol xD) Szerintem valami 3 éves 32/64 Mbites Párhuzamos portos csoda :)
  • Flórika
    #1479
    Srácok, és a külhoni Flash kártya rendelés, ha átszámítod forintba, olcsóbb, mintha itthon vennéd?! Csak mert már linkeltem korábban egy magyar oldalt, ahol szintén van...
    "Nintendo Gameboy Advance Flash Kártya 256M" 19.900 FT-ért.
    Itt --> http://www.konzolium.hu/
  • yuri1
    #1478
    Hali!

    Sima postával fogod shippeltetni vagy valamilyen drágább csomagszállítóval?
    Megbízató a sima posta?
  • yuri1
    #1477
    Engem is érdekel, mostanában tervezek rendelni.

    A paypalhoz nekem nem kellett 2-4 nap.
    Az első regisztrációkor a limit 100 euro.
    Aktíválás után lehet limit mentes, ha minden igaz.

    Amikor elfogadtam hogy továbblépek, és terhelheti a 1.5 pénzt,
    akkor nekem a kártyához járó online értesítő elküldte a terhelést, és mellé a 4 számjegyes kódot is , de a bankom internetes felületén is láttam az 4 számot.
  • Anna #1476
    engem érdekel:)