3755
  • kisgabo
    #1555
    nem kell kikapcsolni a gépet, 4 gombot lenyomod eccerre, és bejön a boot menü.

    pogoshell elvileg nem megy rajta, de a játékok ( tömegével próbáltam ki ) lassulás és peccselés nélkül mennek, a mentés is szuper.

    szóval 256 mbit ( 32 megabájt ) de király a kártya, kb 5-6 átlagos játék rámegy, persze van úgy, hogy 1 combosabb.


    bestbuy
  • neo8824
    #1554
    Áh nekem is olyan volt,de most fekete kell :D
  • NecroJoe
    #1553
    Ezüst... :)
  • neo8824
    #1552
    Fekete a géped?;)
  • NecroJoe
    #1551
    Nem tudom, egyben szeretném eladni majd a géppel
  • neo8824
    #1550
    Kösz a gyors válaszokat! NJ,érdekelne EZFA,csak most nincs pénzem,talán oktober környékén.Akkor még aktuális lenne?

    Neo
  • NecroJoe
    #1549
    1. Mint bármi mással, az akksitól függ
    2. Igen
    3. Nem

    Ha érdekel használt SP + EZFA privizz rám, megbeszéljük
  • Anubys
    #1548
    Hi!

    1. kb. 6-7 órát. Nekem BP-Debreceni útat oda-vissza bírta, és még Debrecenben is meg tudtam mutatni havernak, aki játszott vele kb. negyed órát.
    2. igen, nincs lassulás.
    3. igen, kivéve a játékból való kilépést, az sajnos nem működik, így kénytelen vagy kikapcsolni a gba*-t, majd vissza. Hogy hasznos-e? Biztos, de én annyira nem voltam oda érte.
  • neo8824
    #1547
    Sziasztok!

    Új vagyok ebben a flashes témában,rébben volt SP-m,de eladtam,és nemsoká tervezem megint a vételt.Ez az EZFA kártya nagyon szimpatikus,de lenne pár kérdésem: 1.háttérvilágitással meddig birja az SP ezt a kártyát? 2.a romok ugyanolyan sebességben futnak mint az eredeti játékok? szoval nincs extra lelassulás vagy ilyenek? 3.működik ezfa-val a pogoshell? hasznos?

    na ennyit kezdésnek,

    Bye
  • kisgabo
    #1546
    skacok, senki? mivel jáccak a rötyin?

    ezfa kártyát akar venni valaki?
  • kisgabo
    #1545
    vagy jöhet mélen......

    irjatok pár gba játékcimet, amit érdemes felhajtani, mert über alles. minden kategória jöhet.
  • Anubys
    #1544
    Flashback gba-ra? Aggyá' mán egy linket plíz! :)
  • guardian hero
    #1543
    Az Another World-öt és a Flashback-et sem adták ki, mégis hozzáférhetők. Mondjuk a Heart of Darknessel még nem találkoztam. Jah, mind3 Delphine játék.
  • Anubys
    #1542
    Fent van, de mit látsz róla? 6 képet a PS1 verzióból, meg egy hírt, hogy majd jön. Bár ha azt nézzük, lehet, hogy itt is 6 éves késés lesz, magyarán (2001+6) 2007 körül várható...
  • kisgabo
    #1541
    frankó, gamespoton fent van.
  • NecroJoe
    #1540
    Az volt az a játék ami PC-re 6 év késéssel jött ki?
  • Anubys
    #1539
    Sehonnan... Végülis nem adták ki - sajnos.
  • NecroJoe
    #1538
    A végigjátszások közül a "Vash_the_Stampede15" félét ajánlom vagy pedig az IGNest, az elsö részletesebb, az IGNes viszont könnyebben átlátható.
  • NecroJoe
    #1537
    Nem tudom feltünt-e de te még semmiröl sem hallottál. Neked úgyse tetszene, nem mozgásérzékelös...
  • Flórika
    #1536
    Köszi szépen!
  • Csibe001
    #1535
    Az milyen game, én még nem hallottam róla.
  • NecroJoe
    #1534
    Ilyesmire már nem emlékszem, de ITT találsz végigjátszás(oka)t
  • kisgabo
    #1533
    hi.

    keresem a heart of darkness c. stuffot gba-ra, van ötlet, honnan lehet lecsippantani? (privibe)
  • Flórika
    #1532
    Jól emlékszem, hogy Te játszottál anno a Golden Sunnal?!

    Nem emlékszel, hogy "Lunpa"-ba hogy tudok bejutni?
    Valami "Hammet" nevű ürgét kéne onnan kiszabadítani...
  • Super Mario
    #1531
    Csak a véleményemet mondtam.
  • windrunner
    #1530
    Hát ezzel sokat segítettél...túl sok a hsz-ben az információ...
  • Super Mario
    #1529
    Mario Party rajongó vagyok, de szerintem nem jó GBA-n a játék.
  • kisgabo
    #1528
    hopp. ems hétvégén kihozta a cuccot. 3*15*20 cm-es doboz, precizen körbetekerve, benne a ezfa, és 2 fejhallgató konverter ( 1 eladó !! )

    ezfa link cable szoftver fel, belegyug gba, elindit ezfa client, feltol:
    advance wars2
    worms
    space invaders
    nfsu2
    harvest moon

    megy mind.

    akinek van kérdése a rendeléssel kapcsolatban, priviben, emailban segitek.
    többet nem offolom a totyikot.

    szóval WINSUNX korrekt, és gyors. Paypal fain.
  • mateus33
    #1527
    Én is a Superstar Saga-ra és a Mario vs Donkey-ra gondoltam,meg akkor mellé még a Sonic bnőmnek ajándékba Köszi a segítséget;)
  • Csibe001
    #1526
    Sztem a mario vs. donkey kong is jó, meg a DKC2 is bár ezzel csak snesen jáccottam.
  • NecroJoe
    #1525
    sonic + superstar saga
  • mateus33
    #1524
    Sztetek ezek közül a játékok közül melyek azok amik valóban jók?
    Crash Bandicoot XS
    Donkey Kong Country 2
    Sonic Advance 3
    Mario Party Advance
    Mario & Luigi Superstar Saga
    Mario vs Donkey Kong
  • Toughtful
    #1523
    Gratula! Majd mesélj :)
  • kisgabo
    #1522
    kinai barátom feladta a cuccot, EMS. mivel nem fog hétvégén átmenni a vámon, szerintem hétfő kedd magasságában kaptok képet a cuccról...
  • kisgabo
    #1521
    help.

    van valakinek infója, neadjisten proggija ( tanácsa ) cf karihoz, avi, mp3 szoftverekről?
  • Toughtful
    #1520
    Szerkesztés nincs, még IGN-ről: 8.5 Graphics
    This is as good as 3D's going to get on the Game Boy Advance, folks. Higher res textures and a very smooth framerate, which is very impressive for a system that's not meant to "do" 3D in the first pla
  • Toughtful
    #1519
    Nem értem a "grafikailag teljesen nullára" mit értettél, hogy nem PSP szint, az egy dolog, de kipróbáltam emun, meg haver gépén is, és szerintem a lehető legtöbbet hozták ki a dologból. Az első résznél ezerszer korrektebbnek tűnik... Nem értem a játszhatatlant sem, én az emura is ráragadtam, meg úgy a havernál sem tudtam róla lecuppanni. Ugyan arról a játékról beszélünk?

    GameSpot: 3D isn't the GBA's strong suit, so it's actually pretty impressive that all the cars and courses in NFSU2 are put together using flat-shaded and texture-mapped polygons. Due to the low screen resolution and the relatively minimal polygon count, the graphics, on the whole, do appear somewhat pixelated, although not to the point that they get in the way of gameplay. The frame rate is smoother in the sequel than it was in the original, the textures are a little cleaner, and the addition of jump ramps and shortcuts to the courses helps make a person feel like he or she's in a city environment. Commuter vehicles also look more realistic this time around, and they often turn onto the main course route instead of just slowly trudging through cross streets. The game's car models are particularly impressive. - 150 rate 8.4 "great"

    IGN: The GBA will never match what current, or even previous generation console games have been able to pull off, but Need for Speed Underground 2 is definitely the most impressive 3D seen yet on the handheld. Last year's game was impressive in its own right, but Pocketeers definitely optimized the code to produce more varied texture work and a faster sense of speed for the sequel. - 64 rate 7.9...

    Biztos, hogy ugyan arról beszélünk?
  • orkenyid
    #1518
    NFSU2-t abszolút nem ajánlom!
    Grafika teljesen nulla és játszhatatlan.
  • Toughtful
    #1517
    Nekem meg nincs Flashem - nem is tervezem :) - úgyhogy egyenlőre Baldur's Gate Dark Alliance, meg majd később - pénztől függően - NFSU2.
  • kisgabo
    #1516
    2db játékom maradt.

    a 2 sims.... eladóak!!!!!!! legyen indulónak 4k /db