3755
  • guardian hero
    #1635
    Nem akarok beleszólni, de tudtommal a Flash2Advance Ultra változata egy igencsak bugos kártya, én semmiképp sem vennék olyat.
  • Totis
    #1634
    Ha el akarod adni akkor......:)
  • koryne
    #1633
    Van egy eladó 1Gbit-es ECube-om, ha valakit érdekel, írjon privit vagy mailt!
  • kisgabo
    #1632
    annyiért odaadom az EZF Advance karim, 100* jobban járol vele, és ki is prószálhatod.
  • Toughtful
    #1631
    A Super Mario Advance 4 csak emun száll el corrupt save datával, vagy kártyán is?

    (BLUPP:)
  • Toughtful
    #1630
    Nemcsak, hogy megveszem, de jövőhéttől végre használom is a GameBoy-omat :DD
  • Anubys
    #1629
    Azt vedd meg gyorsan... :)
  • Toughtful
    #1628
    Na, minden részlet tisztázódott a Konzoliummal kapcsolatban, a kártya Flash2Advance ultra (!) úgyhogy nekem megvan amit kerestem :-)
  • NecroJoe
    #1627
    Még egy halva született ötlet... Ja, és az IGN-nél a lehetö legelönytelenebbül fotózták a gépeket, a 'régi' nem csak erösen éles szögböl, hanem még oldalról is lett fényképezve...
  • Seth
    #1626
    Ezt a mondatot olvastad?:

    "the refresh rate is a tad slower than the classic GBA SP and Game Boy Micro screen, so there's an ever so subtle "blur" when objects move or the screen scrolls"

    én ennek nem örülnék túlzottan
  • neo8824
    #1625
    Hell:P

    Ezt nézzétek : http://gameboy.ign.com/articles/652/652641p1.html
    Remélem ez Európába is eljut,ésakkor volt értelme annak hogy anno eladtam az SP-m...
  • Toughtful
    #1624
    Ez Flash-kártya, GBA-hoz? :)) (Bocsi, láma vagyok...)
  • MagneTofon
    #1623
    Mert 5-en rendeltünk, és az egyik gyerek közben lemondta, így egy a nyakamon maradt.....
  • Borgi
    #1622
    valakinek valami faja haszált géme olcsóér?
    vagyijet ide nem szabad irni?
  • Borgi
    #1621
    méradodel? :O
  • MagneTofon
    #1620
    Van egy felesleges SuperCard SD-m. Teljesen új, dobozában. Irányár: 17ezer forint. Érdeklődni privátban, vagy mail-en.

    http://shop.01media.com/en/info.asp?ProductID=15790
  • kisgabo
    #1619
    meg lesz oldva...
  • Anubys
    #1618
    Na, akkor nézzük, mi a különbség a síma és az Ultra között:

    Síma:

    - sok esetben save patch-elni kell a játékot, különben nem tudsz menteni (nem nagy kunszt, csak kicsit babra munka)
    - nincs real time calendar benne, igy az olyan játékok, amik használják, élből nem mennek (javarész RPG-k, és pukironcs játékok :), kivéve párat, amikhez kijött patch
    - nincs cheat funkció (nem vészes, én eddig sem használtam, de van, akit érdekelhet)
    - a szofvere nem a legjobb

    Ultra:

    - nem kell save patch-elni
    - van rtc
    - van cheat funkció
    - a szofvere szintén nem a legjobb, de ezt még fejlesztik
    - van die hard save funkció, ami azt jelenti, hogy bármikor játék közben el tudod menteni az állást, nem csak a save pointnál, még akkor is, ha a játékban amúgy nem lehet menteni (pl. a Doom-ban csak pálya végén menthetsz, ezzel akár minden lépés után)
    - még fejlesztenek ehhez a kártyához

    Azt mondom, ha nem akarsz külföldről rendelni (ami nagy baromság!), akkor akár a símát is megveheted, különben csak az Ultrát vagy egy EZFA-t...
  • Namake
    #1617
    Egy kis segítség annak aki gba flash kártyát akar venni:
    http://www.emu-zone.net/gba-sp/gba-flash-cards.htm
  • Totis
    #1616
    Szerintem nem csak neked kell kártya.
    Én is pályázok ez EZFA-ra.
  • kisgabo
    #1615
    annyit fizecc mint az amerikai, mi a gond ezzel.

    a másik, mi a bajod a rendeléssel? nekem simán ment. 1* lenyomod, aztán mehet nagyüzembe.
  • Toughtful
    #1614
    Bocs, nem flood, de még mindig nem hiszem el, hogy egy játék itthon 10-14 ezer között mozog. HIHETETLEN...
  • Toughtful
    #1613
    Sima. Milyen funkciók kellenek egy ilyenhez? Gondolom játékokat mind lejátszik, más meg nekem nem kell :)
  • Anubys
    #1612
    "...Funkcióval..."
  • Anubys
    #1611
    Flash2Advance vagy Flash2Advance Ultra?
    Mindkettő jó kártya, de az Ultra újabb generáció, egy rakás unkcióval...
  • Toughtful
    #1610
    Most szopatsz, vagy tényleg? Mert tőletek függ, hogy megveszem e :)
  • orkenyid
    #1609
    Nagyon jó kártya, csak ajánlani tudom :)
  • Toughtful
    #1608
    Flash2Advance -> Vélemények? Ezt lehet kapni a konzoliumban. Az itten hirdetésről úgy látszik lecsúsztam :))
  • Toughtful
    #1607
    Mail ment :)
  • Namake
    #1606
    Eladó egy EZF-Advance III 256Mb kártya. Vadonat új, egy hétig használtam.
    Info: http://www.ezf-advance.com
    Irányár(!): 18eFt
    E-mail: [email protected]

  • Anubys
    #1605
    A külföldi gari még jobban műxik, mint az itthoni. Ha itthon szar valami, akkor nizonyítsd be, hogy nem úgy kell mennie. Külföldön visszaküldöd, és küldik a cserét.
  • NecroJoe
    #1604
    Ezekre a cuccokra itthon sem lesz garanciád, ök is ugyanonnan hozzák.
  • Toughtful
    #1603
    Látatlanban nem veszem, már rákérdeztem. Igazából nekem a külfödli rendelés tabu marad még pár évig, jobb, ha bármi probléma van, garancia itthon figyel. :)
  • NecroJoe
    #1602
    A kis képen szerintem valamilyen régi XG kártya van (mintha az derengene hogy a WinsunX-en láttam ilyet 2 éve), gondolom csak oda van csapva, olyanból még 256os sincs :) A napokban az aproneten próbáltak rábeszélni egy 2 Gigás NDS kártyára, de a srác nem tudta mi az a passkey :)
  • kisgabo
    #1601
    EZF Advance, azzal nem fogsz szivni, nekem minden stuff megy peccselés nélkül.

    a rendelés nem nagy kunszt, csak ha egyedül tolod, a kari ( 52,77 usd ) megfejelve postaköltséggel ( 36..$ ), átutalási költséggel ( 4.5$ paypal ) nekem 105 usd lett, két kábellel... 2 embernél már 15k / db ár kihozható.

    - www.winsunx.com -

    a konziliumos karit pedig igy látatlanba, Én nem venném +...
  • Toughtful
    #1600
    Lehet, hogy úgy vannak vele, hogy a vásárlónak esetleg halvány lila fingja nincs a márkákról. (Nem állnak messze, én is ilyen vásárló vagyok.) Azért kérdeztem, hátha esetleg valaki már érdeklődött :)
  • NecroJoe
    #1599
    Hát az oldal szerint a cucc neve flash kárty GBA-hoz ami nem túl informatív. :) Te vennél "autót"? :)
  • Toughtful
    #1598
    GBA guruk, segítsetek!

    Amiután láttam a hivatalos játékok árait, elégg megdölt a "NA MAJD GBA-n NEM FOGOK TÖBBÉ WAREZOLNI" elvem. Kérdéseim lennének, miután nem vagyok nagy külföldről rendelő, a Konzoliumban kapható kártyákról.

    Őőő. Illetve egy kérdés. Ismeri valaki milyen márka, és jó e? Köszönöm. :-)
  • NecroJoe
    #1597
    A Nintendo örömteli bejelentést tett a GameBoy Advance tulajdonosok számára: az FF I&II és az FF Tactics után a Final Fantasy IV is megjelenik a handheld masinára. A játék néhány új karaktert, illetve helyszínt fog tartalmazni az eredetihez képest, ezekkel eggyütt 30-40 órás játékidőre lehet számítani. A debüt december tizenkettedikén esedékes Japánban és az USA-ban, európai megjelenési dátum egyelőre még nincs, de mivel a fenti címek is elértek hozzánk, bizakodhatunk. - www.576.hu
  • Sepp3
    #1596
    ha kell vkinek külön a kártya meg az iró akkor 20.000ért is viheti

    http://www.gameboy-advance.net/flash_set/256M.htm