3755
  • NecroJoe
    #1675
    Csak annyi hogy csajt kell irányítani.
  • Toughtful
    #1674
    Az megint más, ha Én unom meg, és megint más, ha kirántják alólam a talajt, amikor épp kattogok :)))
  • windrunner
    #1673
    És az új Harvest Moon miben különbözik az előzőtől?
  • Super Mario
    #1672
    Hol láthatók azok a képek? Engem is érdekelnek.
  • NecroJoe
    #1671
    A játéknak leghamarabb 3 év alatt lehet vége, annál tovább tart minél több célt teljesitesz. Én 3 nap alatt több mint 10 órát játszottam vele emun :) Ultra-részletes leírások találhatóak a játékról (meg kb az összes többiröl is) az gba.ign.com-on a FAQ-k között. Egy átlagos GBA játék FAQ-ja kb 100-250 oldal :)
  • orkenyid
    #1670
    Nekem 4 év után vége lett :(
    Jött a tulaj, ilyen mérges fejet vágott, jött a credits, majd visszarakott a menübe.
  • NormalisEmber
    #1669
    Persze szerintem te is meg fogod unni egy idő után. Én 10 évig bírtam, mert össze akartam gyűjteni az 50milliót(milliárdot?) hogy az erdész felépítse a hegyi házat, de már olyan szinten untam, hogy rossz volt ránézni is.(annak ellenére hogy a játék jelentősen könnyebb lesz ha megszerzed a teleportációs követ.)
  • Toughtful
    #1668
    ISTEN VAGY!! :)) Kishíján rosszúl lettem, hogy addikcióm tárgya elmúlik idővel :)0
  • NormalisEmber
    #1667
    mármint a véget ért alatt azt jelentem, hogy 4(5?) év után jött a tulaj hogy jól megy-e a farm(azaz egy bizonyos %-ot kellett elérni), és ott ért véget. Elméletileg a házasság után a gba-s verzió is "véget ér", azaz jön a stáblista,de utánna folytatni lehet.(a végcél ugye, hogy az 50edik házassági évfordulóra kapjál egy új házat a feleségedtől)
  • NormalisEmber
    #1666
    Soha nem ér véget. Ami véget ért, az ha jól emlékszem az snes és a ps1-es harvest moon volt.
  • Toughtful
    #1665
    MI AZ, HOGY VÉGET ÉR! AZONNALI DEFINÍCIÓT KÉREK!!!
  • orkenyid
    #1664
    :))
    Abba csak az a rossz hogy egyszer csak ugy pont rosszkor vége van :(
  • Toughtful
    #1663
    Harvest moon: Attól tartok megtaláltam a legaddiktívabb cuccot GBA-ra. Ma 6 (HAT) órán keresztül játszottam, és most is csak azért pihentetem, mert töltöm a kis bestiát. ÚRISTEN :)))
  • orkenyid
    #1662
    Én láttam, kipróbáltam, inkább szenvedés, mint játék :)
    A Nintendogs és az: és és föld :)
    A grafikája abból áll hogy kutyaképeket (amik ráadásul rondák) forgat...
  • Petyus_
    #1661
    Plusz most jelentettek be valami Ubisoft kutyás cuccot GBA-ra! Amennyire nekem lejött, a Nintendogs a DS extráit (érintőképernyő, hangfelismerés) jól kiaknázza.
  • Toughtful
    #1660
    Ezek az "életszimulátorok" nekem egy... öhm, stílszerűen kutya :) Azért én megnézném azt a Nintendogs-ot... :)
  • orkenyid
    #1659
    1. A Harvest Moon nem tamagochi, és szerintem is a legjobb játékok között van gba-ra :)
    2. Van már Nintendogs GBA-ra (japán), de csak egyszer nézd meg, tuti elmegy tőle a kedved :) (GameSpot-on kb. 5 pontot ért el)
  • Super Mario
    #1658
    Ez jó! Nem kell kivárnom a DS-t, míg megveszem!
  • Toughtful
    #1657
    Ne b*ssz ki velem! Ez biztos? :D
  • Petyus_
    #1656
    Lesz majd Nintendogs GBA verzió.
  • Toughtful
    #1655
    No, megtaláltam az ideális játékot magamnak: Harvest moon :))) Tamagocsi kis gazdasági szimulációval. És pokoli aranyos! :)
  • orkenyid
    #1654
    :))
    Én egyről tudok, de SZERINTEM xar :)
    http://releases.pocketheaven.com/?system=gba§ion=release&rel=1785
  • Toughtful
    #1653
    És olyan nemnormális? Én az eszerint a fórum szerint "szarfoshugy" NFSU-val is remekül eljátszogatok :))
  • orkenyid
    #1652
    Nincsen sajna olyan ami egy kicsit is normális lenne :(
  • Toughtful
    #1651
    Tud valaki valamiféle "tamagocsit" GBA-ra? Lehet akár pokemonos is, az nem lényeg, csak ilyesmi legyen :))
  • orkenyid
    #1650
    A ROM-ot :))
    Kijelölöd a végén a felesleges részt és nyomsz egy DEL-t majd elmented.
  • sp00n
    #1649
    ööö valami nem tiszta:)
    hexeditorral a ROM-ot vagy a kártyát szerkeztem, és hogyan ?:))
  • sp00n
    #1648
    Kösz!

    Kipróbálom :)
  • orkenyid
    #1647
    Egyszerűen csak szedd le a file végéről egy hexeditorral a 00-kat vagy az FF-eket. Azért látja 126mbitesenek, mert a loader 2 mbitet foglal. Ha csak egy játékot akarsz, akkor azt nyugodtan ki lehet kapcsolni a beállításokban.
  • sp00n
    #1646
    Hello!

    Új vagyok még, és egy kérdésem lenne.
    Van egy DS-em van hozzá egy ezflashem is viszont csak 128-as.
    azokat a játékokat amik 128bitesek semmi képpen sem tudom felrakni rá? (a kártyát a loader 126osnak látja) Nincsen valami tömörítő program hozzá?
    Előre is köszönöm a választ. Ha már esetleg le van írva hamarabb akkor sorry.
  • Toughtful
    #1645
    Ok, köszönöm az infót. Eddig nincs gond a mentésekkel... kopp kopp kopp :)
  • orkenyid
    #1644
    Ha azt írja sárgával hogy HIDDEN akkor az annyit jelent hogy törölni fogja, ha ráraksz a listára más játékot és kevés lesz a hely. Egyébként a bugok a mentésnél vannak vele, pl felülírhatja egyik játék a másikét. (de lehet hogy ez csak régebben volt így :) )
  • Toughtful
    #1643
    Már csak arra kéne rájönnöm, hogy lehet törölni :DD Úgy értem ha új játékot próbálok rárakni, kijelöli az előtte levőt, és törli is normálisan ,viszont ha megnyomom a DELETE-t, akkor kiírja, hogy láthatatlan a GBA-n, de ennyi, nem töröl...
  • Toughtful
    #1642
    Egyenlőre 15 programot próbáltam ki (NFSU, Zelda, ilyenek) és semmi gond. :)
  • kisgabo
    #1641
    de jó neked... mesélj majd, mi nem megy vele.
  • Toughtful
    #1640
    Megvan a Flash2Advance ULTRA kártyám, fantasztikus! :))) ÉLJEK SOKÁ! :))
  • kisgabo
    #1639
    ezüst gba sp + ezfa 256 eladóóóóóóóóóóóóóóó. privizzetek ha kell.
  • orkenyid
    #1638
    Az ultra kártyák valóban ELÉG bugosak sajna, és nem csak az első példányaik...
  • kisgabo
    #1637
    priviben várhatok árajánlatot...
  • Anubys
    #1636
    Az újak már nem... Minden kártya bugosan jön ki, nagyrészük az új driverekkel javítható (pl. az EZFA kártyák is elég érdekes dolgokat produkáltak régi driverekkel, mégis a legjobb kártya). Amúgy ha a hardverhibára gondolsz, az csak az 1G és afölötti kártyák baja volt.