3755
  • Oszi
    #1874
    Sziasztok!
    Nem tudjátok hol lehet töltőt venni a GBA-hoz??És honnan lehet beszerezni olyan játékokat szerezni amik nem jelentek meg itthon??
  • Ray Z
    #1873
    akkor csak az M3 bővíthető sd kártyával?
    amugy gba-m van ahhoz akkor jo ezek szerint és 100%osan megy mi?
  • kisgabo
    #1872
    privi ment
  • hairdresser
    #1871
    eladom 3 dobozos játékomat dragonball:advanced adventure,super army war,donkey kong country 3--- 4000ft/db
  • Csibe001
    #1870
    Azért DS-nél se túl bonyolult. :)
  • Sheltem
    #1869
    Elírtam... "usb drivert" ide "speciális usb kábelt" akartam írni, hiába no k*rva korán van még.
  • Sheltem
    #1868
    Ha visszaolvasol megtudod a részleteket, egyébként annyi, hogy a GBA SP n van egy kis usb csatlakozó, a flash kártyához kapsz usb drivert meg szoftvert.
    Berakod a flash kártyát a GBA ba és a szoftverrel ráírod. Egyszerűbb mint gondolnád(DS nél már nem annyira...)
  • hairdresser
    #1867
    hogy kell flash kártyára rom-ot írni??
  • kisgabo
    #1866
    van, magyar bótba 19900 más típus, franc tudja mennyire kompatibilis.
    svédeknél is van EZFA, 85 euró csak a kari ( 21420 ) + posta, + átut, szóval annyival nincs beljebb.

    2 arcnál 16k/ kopf nem tragédia, mert tényleg minden stuff megy, ha azt nézem használtan a nyepperek 4-5000 pézt kérnek egy gémért ( aproneten ritkán 2500-3500 huf, ha mák van ) akkor 4 stuff áráért kap az ember egy ászt.

    Sheltem, Én se tudtam hogy kell rendelni.
    Kellett regisztrálni paypal oldalon( ehhez kell dombornyomású VISA vagy EUROCARD, paypal az E-Bay cége, nopara ), néhány email a kínaiaknak, és megy minden faszányosan.. kis english tudás azért nem árt. Kínaiak nem szaroznak -ezek-, rugalmas, lényegretörő. Kértem tőle, úgy adta fel.
  • koryne
    #1865
    Relatív, hogy megéri-e. Ha Neked megér ~21e-t, hogy játszhass mindennel, ami eddig megjelent, akkor megéri. Esetleg vannak más helyek is, ahol árulják (más netes boltok).
  • Sheltem
    #1865
    Én azt se tudom hogy kell egy ilyet lebonyolítani :) Bocsánat ha félreértettél.
  • kisgabo
    #1864
    1 db-nál nem éri meg, 21 ropi.

    "Akkor majd ha kell valakinek még1 újra beszélünk róla"

    könyörögni senki nem fog, hogy rendelj.
  • Sheltem
    #1863
    Akkor majd ha kell valakinek még1 újra beszélünk róla.
  • Sheltem
    #1862
    Értem szóval felejtös mert csak 2db nál éri meg :< Kár
  • kisgabo
    #1861
    rendelni kell.
    az kb 1 hét emailváltás, és 4 nap posta.

    2 kártya költsége 2*53 usd ( 0.4 kiló a kettő),
    posta ( Area 7 ) US$43.60 (fél kilóig) +US$8.6 (+fél kiló) 5~7 working days
    paypal ( utalási) költség 149,6 usd után -- 6.73 usd
    cakompakk: 156,4 usd, árfolyamon 32520 pénz.
  • Sheltem
    #1860
    Jó de akkor pontosan mennyiért is tudtok ilyet és mikorra kb?
  • kisgabo
    #1859
    jaja, azaz amit koryne linkelt. 53 usd.
    megvan még a doboza amibe Pinky Chan csomagolta... precíz srác. feladta csütörtökön, vasárnap nyomattam is.

    azon az M3-on filózom.... lehet bővithető, de nincs igazi tapasztalat.

    EZF Advance karival az a baj, alapvetően GBA / SP-hez jó, de ahhoz nagyon. mert a DS-en nincs soros port.... és nemlehet a stuffokat feltolni, ja, és DS-en a 256 mbit keveske.
  • kisgabo
    #1858
    EZF Advance. piros. 256 megabit, tehát 32 megabájt. pl ráfér csontra a sims2.

    de akkor is a legbabább kártya. bár lehet jobb, de senki nem írja.
  • Sheltem
    #1857
    Szóljatok ha rendeltek és kitalálom kell e.
  • Sheltem
    #1856
    Ha ezaz és 15-16 télleg cakkpakk a 256 os akkor lehet, hogy kellene 1!
  • koryne
    #1855
    Ez az. Szóval piros a színe :) És nem EZFA II !!!
  • Sheltem
    #1854
    #1848 ra válaszolj légyszi.
  • Sheltem
    #1853
    #1848 ra válaszolj légyszi.
  • kisgabo
    #1852
    leitram, 256mbit, engem is meglepett, megabit !!!!!

    az 32 megabájt. pont ráfér a sims2, de van 1-2 32 megás stuff.. még

    ettől függetlenül f...ing jó kártya, nem kell mohónak lenni, cserébe minden megy.
  • Seth
    #1851
    Van egy Mermaid Melody - Pichi Pichi Pitch - Pichi Pichitto Live Start! rövidnevű éneklős game, majdnem 22 mega :D japan only
  • Sheltem
    #1850
    256mbit = 32mbyte
    Legnagyobb gba játékok 16mbytosak.
  • sathanus666
    #1849
    hogyhogy? 256 mb,de a gba játékok nem többek 10-15 megánál!akkor hh csak 2 fér rá??
  • Sheltem
    #1848
    Ez a zöld EZFA1 ? Vagy az EZFAII rózsaszín ?
  • kisgabo
    #1847
    kb. 57 usd ///volt/// a kártya, kb. 38 usd a posta 4.5 usd az átutalás költsége, ez volt cca 101 usd, cirka 21 rongyot vont le a bank,
    volt 2 db 2 dolláros kábel is.

    1 hét alatt mejött. 2 kártya belefér a 0.5 kilóba, akkor 2*57 ( mostmár 53 ) 38 a posta ( v 36 nem néztem mennyi most ) + 4.5 usd a paypal. western union drága, és szarakodós.

    15-16 ropi / db, ha 2 karit rendelsz.

    ugyanez svédországból 85 euró / db + posta ( nemtommennyi ) + paypal?? vagy western union.
    de a 85 eur/db már húzós csak a kari 21 rongy ( kinai -> 53 usd ugye kb 11k )..., 1 db-nál viszon jobb?? lehet mert a gari miatt közelebb és nincs vám/áfa para ( 100 usd alatt nincs vám, csak áfa )
    kínából is átcsusszan, rendesek, ráirják hogy minta.... 10 usd.

  • Sheltem
    #1846
    Mennyiért hozzák neked az Ezfa 256mbites kártyát cakkpakk kb?
  • kisgabo
    #1845
    én innen rendeltem, igaz EZFA karit, de van ez is: winsunx

    és kegyetlen meló volt az megnézni, mivel kompatibilis....

    " Adapter SD version (NDS & GBA) "
  • Sheltem
    #1844
    M3 ból van Compact Flash és SD kártyás verzió. Én úgy tudom az csak DS hez van nem? De ahhoz kurvajó mert gba játékok is mennek vele(2-3 kivétellel).
  • kisgabo
    #1843
    nekem ezfa volt, lehet rendelek mégegyet, nagyon baba kártya 100%-osan repesztett ( mentések, kompatibilitás ) de csak 256mbites azaz 32 megás, tehát elfért rajta 1-2 nagy v ügyesen 5 kisebb játék.

    ezért szemezek az M3-al, mert az bővithető, de nem dalol róla senki...
  • Sheltem
    #1842
    GBA SP flash kártyával az égvilágon semmilyen problémám nem volt. DS ről majd a jövőben tudok véleményt mondani, de azt mondják azis jó(M3ról beszélek).
    GBAnál a flash2advance ultra illetve az EZFA a jó kártya.
  • hairdresser
    #1841
    volt már baja valakinek a flash kártya miatt?ezt úgy értem ,hogy a játékok nem akadoznak-E?
    lehet menteni-e az állásokat?.... stb
  • Ray Z
    #1840
    ok felvettelek:)
  • Sheltem
    #1839
    Nekem volt gba sp m és flash kártyám minden(!) játék ment tökéletesen.
    Ha gondolod gyere msnre [email protected] és segítek.
  • Ray Z
    #1838
    köszi és amugy jol működnek ezek?
  • Ray Z
    #1837
    ok
  • Sheltem
    #1836
    Nem kell sd kártya az a flash kell csak. Ahhoz van kábel, szoftver minden.
    Úgy 2 játék, hogy a legnagyobb gba játékok 16mbosak és abból 2db fér 1 256mbitesre(32mbyte).