3755
  • Super Mario
    #1914
    Lehet, hogy most őrültek fogsz tartani (nem érdekel) de az eBayen megnyertem a Super Mario All Stars SNES játékot. Ki is fizettem. Megvan nekem a játékkazetta, de nincs meg a doboza, és az Instruction Booklet (az is jár hozzá) és azért vettem meg, hogy, ezek meglegyenek.
  • orkenyid
    #1913
    Hát ilyen kézikönyv meg mittom :)
  • Super Mario
    #1912
    Nincs DSem, miféle Mariós szarokról beszélsz???
  • orkenyid
    #1911
    Már nem azért de kb egy éve a sima DS-re se tudsz pénzt összeszedni, a sok marios szart meg veszed... BOCS ha már azóta van DS-ed :)
  • koryne
    #1910
    Per pillanat nincs is még DS Lite :) Még van rá egy hónapod.
  • Super Mario
    #1909
    Sajna, nincs rá pénzem Nem tudnék per pillanat ennyi pénzt összehozni.
  • DanielT
    #1908
    Pontosan erre a kérdésedre ma már válaszoltam a DS topikban...
  • Super Mario
    #1907
    Úgy fáj a Nintendo DS lite-ra! Az mennyibe kerül forintba átszámolva? Nem szeretek warezolni.
  • DanielT
    #1906
    Minél hamarabb leadnám és pont azokat rendelheted amiket látsz az oldalon. Főleg a warez játékhoz szükséges kellékeket éri meg nagyon.
  • Super Mario
    #1905
    Mkor adjátok le végleg a rendelést? Miket lehet rendelni?
  • DanielT
    #1904
    Előre is bocs a Caps-lockért.

    !!!HA VALAKINEK KELL A LEGOLCSÓBBAN ERRŐL AZ OLDALRÓL VALAMI BÁRMILYEN KÉZI - VAGY MÁS KONZOLHOZ!!!

    Az szóljon, mert rendelés alatt állok :) 52 dolcsi szállítási költség eddig már 2 felé oszlik, minél többen vagyunk annál olcsóbb!

    Egy példa: Ha valamelyik fajta Supercard kell, akkor mindennel együtt(kártya+posta) csak 11,000 Ft lenne és a többi ár is verhetetlen.
  • DanielT
    #1903
    Minél tovább nézem(3 napja mást sem csinálok, csak ezután olvasok :) ) annál inkább látszik, hogy tökéletes megoldás GBA játékokhoz és nagyon jó a DS-hez is. Nem lóg ki mint a Supercard vagy a többi memóriakártyás cucc. Persze drágább, de 22,000 Ft a 2 gigabites verzióért szerintem abszolút kibírható. Jópár DS játék is rámegy, nemhogy GBA. Ha valaki társulni akar rendelésben, szóljon.

    Ez-Flash3
  • DanielT
    #1902
    Létezik ennél jobb Flash kártya GBA -ba?
  • orkenyid
    #1901
    Akkor az elszaródott...
  • kisgabo
    #1900
    up
  • hairdresser
    #1899
    1gigás flash2advance
  • orkenyid
    #1898
    Milyen kártyád van?
  • hairdresser
    #1897
    super army war eladó 3500-ért
    néha szarakszik a flash kártyám,rámentem a játékot és hiába az van írva ,hogy donkey kong ,egy másik játékot indit amit rá sem tettem csak elötte,miért lehet ez?
  • orkenyid
    #1896
    Haverom üzeni :)

    Eladó Flash2Advance Ultra 512MB flashkártya + USB linker + ajándék egy hibás LCD-s GBA :). 28k Ft. Érd: nálam privibe.
  • kisgabo
    #1895
    10k a reális egy gba sp-ért? hol élsz te. újonnan még mindig 20 felett van.


    GBA eladó, fehér, megkímélt, dobozzal. irgyatok privit ha kő.
  • #1894
    Akkor megnézem pontosan (lehet hogy két SF2-őm van?)
    thx!
  • Anubys
    #1893
    Street Fighter 1???
    Az nem jött ki Gameboy-ra... Akkoriban még sehol sem volt GB, mikor azt kiadták. GB Color-ra jött ki SF Alpha, de az nem az 1
  • #1892
    Köszi!
    Csak a műanyag tok van meg hozzá! ja meg van mág Donkey Kong3 és Street fighter1 is! amúgy a matrica mindegyiken megvan szép állapotban!
    Nem akarom eladni inkább csak érdekel a ritkaságuk/értékük!
  • Anubys
    #1891
    Állapotuktól függően kb. 2000 FT-ot kérhetsz el értük, a Street Figther-ért meg a Turrican-ért talán picit többet, persze, csak ha dobozuk, leírásuk megvan...
    Bár a Cosmotank-ot meg a Kírby-t nem vágom, de a többi kb. ennyit ér, persze /db...
  • #1890
    Sziasztok!
    Segítenétek nekem abban hogy mit érnek/mennyire ritkák ezek a (sima)GameBoy játékok?:
    warioland 2
    turrican
    super marioland
    kirby's pinball land
    dr x mario
    street fighter 2
    cosmotank
    castlevania

    előre is thx!
  • Super Mario
    #1889
    2003. április
  • Anubys
    #1888
    Két éve kb. és semmi baja... Azelőtt síma GBA-m volt, az már behalt (mondjuk csak az elemtartó teteje tört el...)
  • Anubys
    #1887
    tudtommal nem...
  • Beast Machine
    #1886
    Nekem mióta megjelent.. mennyi is az? év? és még mindig szuperál. 10k körül van a reális ára érdemes beruházni. Jó játékot a barátnődnek! :)
  • Sheltem
    #1885
    Egy nagyon h*lye kérdésem lenne.
    Kinek mióta van meg a GBA : SP je?
    Akarok venni egyet bnőmnek és kíváncsi vagyok kb meddig bírja 1.
    Van akinek már döglött be esetleg?
  • gp32
    #1884
    Hello!
    nemtudja valaki, hogy ha van egy gba sp , és azt egy usb linkerrel a géphez kötöm, és a gépen meg van egy emulator, vagy ami ilynehez lenne..., akkor multit meglehet igy odlani 2 részrol, pl. én géepn nyomnám a msáik meg az sp-n...?
  • kisgabo
    #1883
    gammákat veszek.
  • Super Mario
    #1882
    Hát, igen. Kár azért.
  • Csibe001
    #1881
    Hehe, nagyon nagy :)
    Kár hogy igazából nem ilyen klassz :P
  • Super Mario
    #1880
    Ez kész!
  • orkenyid
    #1879
    http://video.google.com/videoplay?docid=-1044230081024110788&q=nintendo
  • Super Mario
    #1878
    Mario játékok vannak-e?
  • Flórika
    #1877
    Címeket adnál priviben? Platformerek vannak-e?
  • hairdresser
    #1876
    4250/db áron gba játékok eladóak
  • Oszi
    #1875
    És leírná valaki nekem hogy hol lehet szerezni flash cardot?mennyiért?és igazándiból hogyan kell használni?