3755
  • orkenyid
    #1994
    Ja tényleg sry ultra kártyánál nem kell patch ezt elfelejtettem :)
    Szerintem nem akksis, nekem Pro kártya van, abba sima elem van.
  • Anubys
    #1993
    A Save problémára: Feltöltötted a kártya akksiját? Nem tudom, hogy az F2A Ultránál is akksival megy-e a cucc vagy sem, de próbáld meg, hogy bekapcsolva hagyod a GBA-t a kártyával pár órára... 6-8 óra töltés után elvileg mennie kell, ha akksis a cumó. És ne patch-elj, az felesleges az Ultra kártyáknál...
  • joon
    #1992
    Freemaan. Az elemcserét hogy érted? Letöltöttem a gbatool progit (bár nem tudom melyik kell mert van kb 5 változat) de abban csak teszt programok vannak. Amugy a kártya vadi uj 2 napja van meg, szóval nem hiszem, hogy az elemmel gond lenne.
  • Super Mario
    #1991
    :-D Nem, 20 volt tegnap! Beast Machine-nek boldog születésnapot!
  • kisgabo
    #1990
    Zelda 7 éves?
  • Beast Machine
    #1989
    Hehh, tudtátok, hogy a Zelda pontosan két évvel idősebb, mint éN? Mekkoraaa...
  • orkenyid
    #1988
    Ha végképp nemmegy gbatool-al próbáld meg kicserélni az elemet hátha...
  • turho
    #1987
    KELL nekem a joboldali :)
  • joon
    #1986
    Full teszt, Full erase lenyomva. Helyzet változatlan. "Your Saved Data is Corrupt" PL a Mario World-ből 2 fajta is van. Van egy EEPROM-os ha ezt töltöm fel akkor a fenti üzenetet kapom, van egy SRAM-os ez elindul de SAVE GAME nem megy. Esetleg valami ötlet még?
  • orkenyid
    #1985
    Csináld azt, hogy amikor linkeli a GBA-t akkor megnyomod a SELECT+valamelyik nyilat/gombot (nem tom pontosan melyiket próbáld végig az összeset :( )
    Ekkor bejön egy teszt menü, itt kiválasztod hogy full test és ez állítólag megszokta javítani.
  • orkenyid
    #1984
    :D
  • joon
    #1983
    Segítség kellene. Flash2Advance Ultra 512 kártyám van. A PowerWriter progival felírom a GBA file-t, és mikor felirja eltünik a listából. A F2A FAQ-n azt irják, hogy megsérült a bootloader, és hogy cseréljem le. Ez meg is történt több alkalommal, de semmi változás(2.6,2.3,2.1,loader33). A másik pedig a játékok mentése. Letöltöttem a GBATA progit és patch-eltem a játékot (Mario World, Yoshi Island) meg fix header stb., de folyamatosan Corrupt Save Game... Mit lehetne még csinálni, hogy menjen?
  • Super Mario
    #1982
    És milyen igaza van! :-D
  • Sheltem
    #1981
    Atyaég ezen mekkorát nevettem.
  • DanielT
    #1980
    Tessék, a jobb oldali az új, a bal oldali a régi.

  • hairdresser
    #1979
    DANIELT!!!ha tudsz,akkor küldél képet a mikro kijelzős gba sp-ről,mert még nem láttam olyantat,köszi
  • turho
    #1978
    Van GBA-m, de hajtok Brighter GBA SP-re....
  • orkenyid
    #1977
  • kisgabo
    #1976
    gba van, 300 ft egy teszkó zseblámpa..
  • turho
    #1975
    Nos, azért ha valakinek volna egy Best GBA sp ajánlata, az ne kíméljen, plíz pü.
  • turho
    #1974
    Mondjuk várható volt :)
  • DanielT
    #1973
    Ajj, basszus, sajnálom :(((
  • turho
    #1972
    Köszi, hívtam is, de már nincs meg :(
  • DanielT
    #1971
    Próbáld meg, hátha megvan, jó ajánlat!

    Elado egy kék GameBoy Advance SP. Alig használt(3 honapos), karc mentes. Az ár tartalmaz plusz 1 játékot is. Doboz plusz leiriás van a játékhoz. Sajnos a GBA Sp- nek nincs dobozza. Akku töltö van. Ha érdekel a dolog hivj a számomon. Délután fogadok csak hivást(14 orátol). Chaos


    Hely: Budapest Feladás dátuma: 2006-02-13
    Feladó neve: Chaos Lejárat dátuma: 2006-03-30
    Telefon: 20/531-6746
    Ár: 10.000
    Apróhirdetés adminisztrációja
    Apróhirdetés azonosítója:4758159
  • turho
    #1970
    Nagyon irigyellek az usa sp miatt grrr :)
  • turho
    #1969
    Nincs valakinek olcsón eladó egy SP-je? :)
  • DanielT
    #1968
    Igen, alapból semmi világítása nincs és nézhetetlen szinte. SP-nek sokkal szebb a képe.
  • turho
    #1967
    Amúgy a GBA sima az tényleg ennyire nézhetetlen képű gyárilag? Szóval nuku gyári háttérfény? Afterburnerrel beépítve szereztem egyet, de szörnyű a képe így is :( pedig tetszene nagyon.
    A GBA SP-nek sokkal szebb a képe alapban is?
  • DanielT
    #1966
    Te leszel az első, de Beast jól mondja, szerintem hamarabb fogom elnyalogatni, mint eladni :) Valóban a handheld játékkonzol kínálat egyik történelmi darabja :)
  • Beast Machine
    #1965
    nem hinném, hogy ekkora kincset bárki is eladna. Jó lesz az unokáknak mutogatni:))
  • turho
    #1964
    DanielT, jól emlékszem, te szereztél az USA-ból micro-kijelzős SP-t? Ha eladod egyszer, én legyek az első akinek szólsz :)
  • DanielT
    #1963
    Persze.
  • turho
    #1962
    A GBA-s flash2advance kártya kompatibilis a GBA SP-vel is? Az USB kábeles.
  • kisgabo
    #1961
    lehet igy is. nem sok a 4500?
  • hairdresser
    #1960
    ez nem az enyém!!az enyémet már megvették
  • Beast Machine
    #1959
    Hellóka!
    Van vkinek eladó Metroid: Zero Missionja?
  • kisgabo
    #1958
    nocsak, nem vitték el?
  • hairdresser
    #1957
    4500 donkey kong 3
  • Rip
    #1956
    A google a barátod...
  • pc killer
    #1955
    Nagggyon király ez az emu! Kösz a címet!