3755
  • Sheltem
    #2034
    "Honnan tudom, h USA kiadású az SP? oda van írva a gép aljára?"

    Hát a kijelzőn a képminőség sokkal jobb, de hogy pontosan honnan tudod azt Danielt tudja megmondani neked, neki ugyanis olyan van, mostanában vette.
  • Sheltem
    #2033
    Ööö akkor működnek, csak nincs a micron usb csatlakozó? Tehát nem lehet rá közvetlenül másolni mint SP esetében? Valami gebasz tudom, hogy van vele emlékszem írták sokan.
  • vegytek
    #2032
    köszi a válaszokat, megfontolom és mindenképpen megnézem élőben mielőtt megvenném.

    A többi flashkárytás kérdésre is kaphatok választ? Mert ha ez nem megy micron, akkor lehet, h inkább SP-t választok.

    Honnan tudom, h USA kiadású az SP? oda van írva a gép aljára?
  • DanielT
    #2031
    A flashkártyák működnek a Microval is. Közülük a legjobb az Ez-Flash3, amit itthon nem lehet kapni én is Kínából rendeltem. Persze nálunk is van amit meg lehet venni, de kb 5-10 ezerrel drágább mint kintről, viszont nem kell rendelgetni.

    Itt van egy Micro-Flashkártya kompatibilitási lista

  • Sheltem
    #2030
    Kezdem a rossz hírrel GB micro nem nagyon viszi ahogy hallottam(most lehet, hogy tévedek).

    Romokat(így mégsem hangzik olyan warezszagúként mint a "játékokat") a mirc nevü csetprogram segítségével tudod leszedni efnetes szerveren a #gbatemp csatornán a csúnya warezbácsiktól.
    www.konzolium.hu -t tudom ajánlani(Őrs vezér tér környékén van) ők nagyon korrektek és segítőkészek(bár most itt a reklám miatt lehet kapok egy ! et de le van szarva, még úgy sem volt).
    Mind1 nem ragozom tovább ha microt akarsz venni akkor ezek az infók feleslegesek.
    Egyébként ha rám hallgatsz amcsi kiadású SP -t veszel, 5ször jobb mint a Micro.
    Sajnos a micronak azonkívül, hogy nem "flashbarát"(ha jól tudom) az is a problémája, hogy valami eszméletlen pici a képernyője(ha micro mellett döntesz mindenképpen nézd meg előtte élőben valahol nehogy pofára ess).
  • vegytek
    #2029
    olvasgattam igy visszafelé, és még egy kérdés a mai napra :
    erről a flash kártyákról, mit lehet tudni azonkívül, h csak egyszer kell megvenni és onnantól kezdve rátöltöm a játékokat és már "ingyért" játszhatok azokkal.
    azaz: honnan lehet beszerezni a kártyát? mennyiért? melyik jó márka? a kárytával együtt adnak olyan kábelt és szoftvert is, amivel rá tudok tölteni? játékokat honnan tudok majd letölteni? és a legfontosabb, működik-e GB microval is?
  • DanielT
    #2028
    Gamestore telefonszámot hívd fel, mert 100%, hogy olcsóbb a gép, csak Cheap nem frissítette.
  • vegytek
    #2027
    köszi, és arról nem tudnál tanácsot adni, h hol olcsóbb még az 576nál is, mert a gamestore-on ott pont drágább a gép, de a játékok viszont olcsóbbak, mint az 576ban

    bocsi a nyakatekert mondatért...
  • DanielT
    #2026
    Nos, nagyon klassz kis gép, csodaszép a képernyője, kis mérete ellenére tökéletesen használható.

    Az #1980 -as kommentben beraktam egy összehasonlító képet a gépekről, balra az EU-ban kapható SP, jobbra az USA, alattuk a Micro. Ha nem tudtam volna USA SP-t szerezni, akkor Microt vettem volna, neked is ezt ajánlom.
  • vegytek
    #2025
    bocsi, ha már volt róla szó.
    az érdekelne mik a tapasztalatok GB micro-ról a GBA SP-vel szemben...
    Nagyon szemezek egy ilyennel, de nem tudok a gyári adatokon kíül semmit róla (mármint a gépről)

    esetleg ha tudjátok honnan lehetne még olcsóbban beszerezni, akár használtan is, kérlek titeket, ne tartsátok magatokban (mind a gépre, mind a játékokra vonatkozik)

    és még 1szer bocsi, ha már volt róla szó, de a 21 oldal átolvasása nekem kicsit túl sok időmet venné el...
  • DanielT
    #2024
    Újan is féláron nyomták ezeket a fosgyűjteményeket :) Maximum 3 ezret ér.
  • Anubys
    #2023
    na ja, de 24 olyan játék, amine darabja kb. 20 ft-ot ér... :)
  • kisgabo
    #2022
    24 játék van rajta, 19000/24 már nem is rossz...
  • Anubys
    #2021
    Akatok jót röhögni? 19eze FT-os fekete-fehér Gameboy-kazi... :)))
  • kisgabo
    #2020
    és? a gépet eladod?
  • martin01
    #2019
    én még tavaly kaptam a GameBoy Advance SP-met.De ma újra elövettem.
    Játékaim:-Pokémon:-Crystal Version
    -Gold Version
    -Special Pikachu Version
    -Blue Version
    -Super Mario
    -NFS Underground
    -Zone Of Enders
    -Regin Of Fire (nagyon jól elvagyok az unalmas tanítási órákon)
  • Rip
    #2018
    Priviben megírom. (Ez itt nem a reklám helye)
  • kisgabo
    #2017
    az ki???
  • Rip
    #2016
    Új 23k, nem 28k.
  • Rip
    #2015
    "Olcsófiú"-tól már elég baráti áron lehet rendelni. Új asszem 28k, használt 14k körül.
  • kisgabo
    #2014
    nagyon kircsi, csak rámenne a gatyim a vám+áfára. is.

    esetleg kína. 169 usd a lite, még 40 a pótyta, pink chang megint csomagol... áááááá.
  • deep
    #2013
    Rendelj amerikából fényesképernyőset:D
    Teljesen lehengerlő...
  • kisgabo
    #2012
    GBA SP-re lenne vágyásom

    ha valaki elad egy nem lezúzott példányt, toljon egy privit. :)
  • DanielT
    #2011
    SP-hez érdekelne könnyen eltávolítható, nagyon jó minőségű képernyővédő fólia. Köszi!
  • Super Mario
    #2010
    Mégiscsak 2006-ot írunk. És hol van 2010?
  • Anubys
    #2009
  • Super Mario
    #2008
  • Super Mario
    #2007
    A 2006. hozzászólás csakazértis az enyém lesz, hamár a 2000. nem lehetett az enyém. Bocsi a hülyeségemért.
  • Anubys
    #2006
    Na de a válasz lényege, hogy nem a DS miatt szarozik a cucc, hanem a Supercard miatt... Ebből talán a konklúziót is le tudod vonni egyedül... :)
  • deep
    #2005
    Na de a kérdés lényege, hogy a supercardal a DS-en lassulgat egy-két GBA játék és hogy SP-n is ez történik-e? Van valakinek SP-je supercard-al?
  • Anubys
    #2004
    DS-en tökéletesen megy a GBA-s cucc, Supercardon kevésbé...
  • orkenyid
    #2003
    A DS GBA módja az 100% megegyezik a GBA/GBASP-vel :)
  • deep
    #2002
    Van valakinek az SP-jében Supercard CF? Jól mennek a dolgok? Mert most vettem egyet, egyelőre a DS-emben használom, de hamarosan lesz SP-m is. És ugye a DS-en nem minden GBA játék megy tökéletesen vele, azért kérdem:)
  • orkenyid
    #2001
    Aha akkor megvan a gond, mivel az SRAM tárolja a játékok infóit meg a mentéseket :(
    Ez sajna kuka :(
    Ha most vetted próbáld meg visszavinni garanciába...
  • joon
    #2000
    Egy másik probléma ami nem udom hogy ebből adódik e, hogy a PowerWriter progival ha feirok egy játékot akkor az irás után eltünik. Ha jól tudom ott kéne maradni a listába?! Ahogy elnéztem a ScreenShot-okat a f2a oldalon.
  • joon
    #1999
    Sheltem: Én is igy gondoltam, csak kíváncsi voltam a véleményetekre....
    Freemaan: PowerWriter 2.61, 2.6-os loader most éppen. a Full teszt igy kezdődik:
    A kezdő képen SRAM:8Mb (error!)
    Teszt elindul SRAM teszt Total err:16
    A Flash Teszt OK

    Ez mit jelent? Az SRAM teszt hiba az elvileg nem probléma nem? Azt olvastam a f2a fórumon, de lehet, hogy rosszul értlmeztem. Lehet vele valamit kezdeni? Lassan ott tartok, hogy kidobom a szemétbe.....
  • Sheltem
    #1998
    "hogy az 512 -és ez feletti- Mb-es kártyák nem mennek GBA SP-vel, csak sima GBA-el" ez baromság, mennek.
  • orkenyid
    #1997
    Nem különbözik hardwareileg a GBA a GBASP-től ugyhogy ilyen probléma nem lehet...
    Ha végigcsinálod a full test-et nem ír ki hibát?
    Melyik verziójú írót használod?
  • joon
    #1996
    A helyzetem változatlan. 7 óra játék után sem marad meg a mentés. A kártyát szétszedtem és megnéztem a belsejét. Sima 3 voltos elem van benne, multimeter-rel rámértem 3,03 V-ot mért, tehát az OK. Most egy másik fórumon azt az infót kaptam, hogy az 512 -és ez feletti- Mb-es kártyák nem mennek GBA SP-vel, csak sima GBA-el. Egyedül a 256-os kártya megy rendesen állítólag. Valakinek az itteniek közül esetleg tapasztalat?
  • joon
    #1995
    Nah már 4 órája be van kapcsolva. Közen játszom a Wario World 4-el. A mentésést meg tudom csinálni, és ott is marad, mert még nem kapcsoltam ki a gépet. Kíváncsi leszek ha kikapcsolom. Ha megmarad akkor azt jelenti, hogy aksis, ha nem akkor elemes és cseréljek elemet? De mondjuk most vettem 2 napja... Szóval jónak kellene lennie.