3755
  • testerlnx
    #2074
    A micro-hoz kéne még egy USB writer is? Amúgy meg van még a kártya?
  • turho
    #2073
    Persze ezt nem ide akartam és capslock is jáccik, de sorry, 3 órát se aludtam :) bocs
  • turho
    #2072
    mEGADSZ EGY SZÁMLASZÁMOT, ÉS A FŐNÖKÖMMEL ELUTALOM A PÉNZT, MEGJEGYZÉSBE MEG BEÍRATOM HOGY TÜRHŐ, HA ÍGY MEGFELEL.
  • turho
    #2071
    Ment Pü
  • BobaFett
    #2070
    Lenne egy eladó F2A Ultra 512mbit kari, USB linkerrel.
    Ez mindenféle mentést támogat, sőt van benne realtime save, tehát bárhol menthetsz, nem csak ahol a játék alapból engedélyezné !


    Ára: 10k !!!

    További infó:http://www.flash2advance.com/
  • DanielT
    #2069
    Nos, igen kicsi az esélye, de hajrá! :D
  • fishBNS
    #2068
    AA, en angolban vagyok,itt is van ToysRus. Megnezem hatha van... =]
  • kisgabo
    #2067
    privi ment.
  • JiBBeRiSH
    #2066
    Ez eléggé ritkaság.:) Mint a képen is látszik, hogy csak egy boltban lehetett kapni.30-40 ezer pénz az usákoknál. Ott ahol 12-16 ezer egy sima sp.:o
  • fishBNS
    #2065
    Holvan Spongebobos GBA??? =DD Nekem kell!!
  • JiBBeRiSH
    #2064
    Csak poénból raktam be.:] Én sem rajongok ezekért a színes cuccokért. Egy grafit változatot viszont asszem fogok rendelni.:)
  • DanielT
    #2063
    Jaaa, ezek nálam nem játszanak, meg se nézem :) (ha neked ez a szíved vágya akkor nem szóltam)
  • JiBBeRiSH
    #2062
    Van ilyen is:

    :D
  • DanielT
    #2061
    Csak 2 színben van, amit említettél. (Pearl blue, Graphite)
  • JiBBeRiSH
    #2060
    Milyen színekben létezik ez a fajta gép? Pearl blue, Graphite? Ezen kívül meg talán Spongee-t láttam.
  • DanielT
    #2059
    Élőben persze nem látszik mosottnak a felirat, csak a fénykép szar.

    Videó, ahol látszik a fokozatok közti különbség.
  • DanielT
    #2058
    Alapból sokkal-sokkal világosabb, a plusz gomb pedig szinte vakítóan :) (este őrültség is lenne bekapcsolni, mert könnyezni kezd a szemem annyira durva) :)
  • JiBBeRiSH
    #2057
    Figy, ez a világosabb változat hogy működik? Alapból világosabb, vagy van vmi bonusz gomb, amit meg kell nyomni, hogy világosabb legyen?
  • szexicsoki
    #2056
    beszélek Én neked...

    amúgy.

    szasztok.

    az f2 advance ultra kari link:: van olyan jó mint az Ezfa? ( EZF advance )
  • Totis
    #2055
    THX! Egyenlőre konkrét kérdés nincs.
  • DanielT
    #2054
    Szia, most nincs időm részletesebben magyarázni, itt nézelődj, aztán majd segítek. Konkrét kérdéseket tegyél fel addig ha vannak.

    Flashkártyák összehasonlítása
  • szexicsoki
    #2053
    majd rendelhetünk... mondtam a PH-n is. :)
  • Totis
    #2052
    Sziasztok!

    Srácok ez a flash2advance ultra kártya milyen? Nem szeretnék külföldről rendelni. Sokat kell patch-elni?

    Üdv:
    Totis
  • krugman
    #2051
    hello. nem tudna nekem valaki segiteni aki játszott a Samurai Jack játékkal ?.......:(
  • Csibe001
    #2050
    Az örstől azért messze vannak :)
  • Sheltem
    #2049
    Mekkora fasz vagyok. Mindig keverem az Őrs vezér teret a Hősök terével.
    Bocsánat, természetesen a hősök terén van, a múzeum oldalánál az út túloldalán kicsit lejjebb.
  • vegytek
    #2048
    "www.konzolium.hu -t tudom ajánlani(Őrs vezér tér környékén van) "

    a honlapuk szerint a XIII.ker Dózsa Gy. úton , de sebaj a lényeg, h megvan és kössz a honlapot.
  • Sheltem
    #2047
    (csak nem amerikai volt)
  • Sheltem
    #2046
    De de előtte volt SP -m is.
  • kisgabo
    #2045
    usa-ból mennyiből jön ki az SP?

    neked nem Ds van?
  • Sheltem
    #2044
    Ebben is Danielt fog segíteni ő rendelt.
    3. kérdésedre tudok válaszolni, eddig 1 problémás esetről sem hallottam ahol nem azt kapták (nintendo ügyben) az illetékesek amit rendeltek vagy esetleg sérült lett volna, tehát biztonságos.
  • vegytek
    #2043
    rendeléssel kapcsolatban a kérdéseim:
    1. tudtok usa honalpot adni, ahhonan ide kishazánkba tudok rendelni SP-t?
    2. mi van garanciális probléma esetén? megszívtam?
    3. biztonságos igy rendelni?
  • DanielT
    #2042
    Legalább 512 Megabitest(64 Megabyte) vegyél, erre már elegendő játék fér, egy átlag játék 6-10 Megabyte. A nagyobbak akár 32 Megásak is lehetnek (ez nagyon ritka). Én speciel 2 Gigabitest vettem, ami irgalmatlanul nagy, felét sem tudtam még megtölteni, de ha DS ben is akarod majd a későbbiekben használni, akkor haszos lehet a nagy méret.
  • Sheltem
    #2041
    Aham
  • Sheltem
    #2040
    Ha rám hallgatsz az usából rendelsz/rendeltetsz Gba -SP t.

    ui:Én nagyon sokáig vaciláltam, hogy olyan SP-t vegyek vagy Ds-t.
  • DanielT
    #2039
    A jobb flashkarikhoz van külön író, úgyhogy ez az USB hiány nem gond, amihez viszont nincs, ott valóban kellemetlen.
  • Sheltem
    #2038
    "A többi flashkárytás kérdésre is kaphatok választ?"

    Én a Danielt által említett ez-flash3 at nem ismerem viszont tudom, hogy az Ezfa(a piros) az etalon mellette a konzoliumnál kapható flash2advance ultra is szuper.

    "a kárytával együtt adnak olyan kábelt és szoftvert is, amivel rá tudok tölteni?"

    Sajnos ha flash2advance ultrát veszel a kábel+szoftvert külön kell venned(max 2 ezer ft de ugyanott megkapod) a többinél hozzákapod a speckó usb kábelt is és a szoftvert is kisfloppy lemezen.
  • DanielT
    #2037
    Onnan tudod, hogy ilyen a doboza, grafit, vagy világoskék a színe és legfőképpen, hogy az USA -ban vetted, mert itthon nem lehet kapni, se EU-ban, se Japánban. A Nintendo majdnem tagadja a létezését, mert 20 dolcsival olcsóbb mint a Micro és mindent tud amit az, a képernyőt tekintve(ami a Micro legnagyobb erőssége).

  • vegytek
    #2036
    flash kártyából minimum mekkorát érdemes venni? egyszerre lehet több játék is a kártyán?

    bocsi a sok kérdésért...
  • DanielT
    #2035
    "eszméletlen pici a képernyője(ha micro mellett döntesz mindenképpen nézd meg előtte élőben valahol nehogy pofára ess)"

    Persze, mindenképpen meg kell nézni élőben, de mint már mondottam (fogtam,próbáltam) és a tesztek is alátámasztják, a használat során abszolút nem zavaró a kis méret, mert annyira jó a kijelző. Persze jobb a nagyobb, nem véletlen pártoltam el a Micro-tól amikor megtudtam, hogy van ez az USA verzió.