1107
Return to Castle Wolfie!!!!
  • Styleair
    #909
    HI ALL!

    Nyomja vki multiplayerbe a neten???
    Én is ki szeretném próbálni, de vmi bannolt cd kulcs dumával lepattint a szerverekről.
    Tudtok vmi megoldást azon kívül, hogy "Vedd meg kishaver a játékboltban az eredetit" ???

    Előre is köszi,
    Styleair
  • The Hedgehog
    #904
    Sírok! Szar a Wolfi vége! Rövid! Pedig oan' jó vót' végig....
  • Alexease
    #902
    Ha elakadtok egy palyan, akkor palya nevet adjatok meg, mert igy, ennyi ido utan, fingom sincs hol vagytok. Vegig nyomtam a 2-es nek nevezettett, de nem az volt:(((
    Amugy szivesen segitek – jo ujra jatszani egy-ket palyat, de kellene a NEV. Pliiiiiiz.
  • Zg
    #900
    Nem tudja valaki, hogy a rakétabázison, hogy lehet továbbmenni?
  • Alexease
    #898
    Lodd szet a falat. (Ha jol emlexem...)
  • CSOCSO
    #894
    az a szép..midnegy ezt mdn megcsináltam a végén vagyok a platra felmászo de semmi majd berakok egy képet arról hogy hol tartok
  • Shep
    #893
    Figy most fejeztem be, és marha egyszerű kirohansz mint Zrínyi kezedben a venom aztán adod neki amig fel nem hevűl ekkor elő az elektromos fegyvert aztán megint venom és így tovább és így tovább. Ha folyamatosan közelében maradsz/relative közelében/ akkor nem lövi rád a szellemeket vagy mieket és körbetáncolva lelövöd a segítőivel ne foglalkozz úgyis jut nekik is mert az áldásból.


    A végén miért nincsen vmi jó kis anim olyan mint az elején volt, mert hát az a nagy befejezés ami van ettől azért többet vártam volna főleg hogy az egész game marha rövid lett.
  • Bab
    #892
    Én?!
    Ne hülyéskedj, én már nem öregszem, hanem csak a nyugdíjra gondolok gyakorta.
    Az Über-Soldatok nem volt olyan nehéz, mint ezt kinyírni. De az is lehet, hogy azokkal meg lehetett beszélni a dolgokat.
  • Laalee
    #889
    wow fejlödsz :)
  • Blasta
    #887
    Bab, ne csináld már! Annyira egyszerü! Max 3-szor töltöttem vissza, és H megpurcant. Ha elég gyorsan mozogsz és váltasz irányt az utolsó pillanatban, akkor túlrepülnek rajtad nem? Más tippem tényleg nincs. Ezért nem is jött be a vége. Mindenféle taktika nélkül le lehetett gyakni Normál fokozaton. Asszem Hardon sem kell taktikázni. Biztos berozsdásodtál Bab. Öregedsz!
  • Blasta
    #886
    Nem is az a jelentése, hogy "lődd a lyukat".
    Szó szerint Tűz a lyukban.
    Magyarul nem tudom minek fordítanám. Mondjuk: Üregöntés
  • Bab
    #885
    Blasta! Az este megpróbáltam nem sikerült a repkedő szellemeket kiiktatnom? Melyik az aa paratroop gun?
    Mégvalakinek nincs valami jó ötlete a Heinrich ellen?
  • Frenzy
    #879
    A .bsp az csak maga a palya (tehat hogy milyen objektum hol talalhato, merre vannak falak, milyen fenyek vannak a palyan, stb). Ez mondhatni egyetlen file.

    Ahhoz hogy ebbol tenyleg palyat lass, kell meg textura, model, hang, stb.

    A .pk3 egy "archiv" file, tulajdonkeppen egy ZIP file, tehat tobb filet tartalmaz, hangokat, texturakat, modelleket, es palyakat, tehat .BSP fileokat is.
  • Shep
    #877
    Hány mission van a játékban?
  • Airwolf
    #876
    Blasta: Ez az utolsó pálya? Mert akkor nagyon rövid játék.
  • Bab
    #875
    Köszi Blasta még ma este kipróbálom.
  • Herr General
    #874
    Na csákó:) Rég jártam már erre!

    Akit érdekelnek a multihoz (map, skin, stb...) cuccok annak érdemes ellátogatni ide:
    http://extra.hu/venomklan
    a letöltéseknél érdemes gyakran körülnézni mert amennyire csak tudom felteszem a lehető legfrisebb dolgokat:) Jó letöltést és jó szórakozást.
  • Blasta
    #873
    Áhhh! Értem. Heinrich-et kicsinálni nem nagy kunszt. Csak töltsd tele a Venom-ot, és engedj bele úgy 600 lövedéket. A szellemeket ki lehet cselezni, csak oldalazni kell folyamatosan, meg körözni úgy, hogy H. a kör közevépen legyen. Lángszórót ne használj, az nem jön be. Az elektro fegyver még használható. Esetleg ha kifogy a Venom, még a paratroop gun elég erős. Nincs semmiféle taktika ezen kivül. Ha idegesítenek a szellemek, akkor hátrálj, és nyomassad beléjük az olmot. Ha fogyatkoznak térj vissza Heinrich-hez! Ennyi. Nekem nem volt egy tortúra! Az übersoldat nehezebb volt!
  • Bab
    #872
    Na jó Blasta. AZt hiszem arról az emberről van szó. A szellemei állandóan kicsinálnak mire messziről letudnám vadászni, ha közel megyek mindig ott terem és szétvagdos a barátaival egyetemben. Valami tatika kéne, mert látni szeretném a végét.
    Köszi
  • Bab
    #871
    Lehet, hogy így hívják nekem nem mutatkozot be.
  • Blasta
    #870
    Fogalmam sisncs, miről beszélsz! Hegylakó? Excalibur? Megmérgezés? Kicsit pontosítsad már Bab! Heinrich-ről beszélsz, vagy miről? Mert szivesen segítenék, de így....
  • Bab
    #869
    Skacok!
    Mi van azzal a hegylakóval a végén aki a halebjával hadonászik és hivógatja állandóan a haverjait az alagsorból? Ha lövőm, észre se veszi, talán van valahol egy excalibur amivel egy jót kardozhatnánk, vagy egy fénykard kell hozzá?
    Mit nem szeret a csóka, mitől dobja fel a talpát (én megmérgezném de nem láttam azalatt a rövid idő alatt, hogy kajált volna. KI TUD SEGÍTENI NEKEM?!!!!
  • Alexease
    #867
    Hatha segit: puskat felvenni, a hatso toronyba (a patakon tul) az ort legyilkolni, patakban vegiggazolni, a 2 ort a bodenal tacsra tenni, az elso toronyba az ort szitava loni:))) A sorrend a fontos, az elso toronyban nincs riszto, a bodetol nem latni ra a hatso toronyra. At a hidon. Ut, alagut. Alagut vegen 2 ember. Beken hagyni. Alagutban ajto, be, vegig, fent ki. Fent, szembe, a kis tabornal az embereket kinyirni, mogotte az erdoben a jarort kiirtani. Balra tamaszpont. Kapuort levadaszni. Balrol, a dombrol, a kisszobaban a tisztet, az ablakon keresztul, addig addagolni olommal amig ki nem leheli a lelket. Tavcsovessel leszedni a lezengo embereket. Bemenni. Bent hazikok, cuccok, miegymas. Itt-ott fricc, oket legyalazni. Hatul nagy kapu. Elotte or. OT BEKEN HAGYNI. O enged ki a kapun. Jobbra teherauto. Platora felpattanni. Onnan film, megy magatol.

    De ha ez szivas, akkor – ha jol emlekszem – lesz nagyobb is. Amikor egy faluba kell 4 tisztet leloni, a nehany tucat katonaval egyetemben, ugy hogy ne riasszanak. Na az, huzos. Van meg huzos a vegen is, de az inkabb gyilok ami ki fer a csovon.
  • CSOCSO
    #866
    én felvettem a puskát ami zölden világ ít mebv minden ez a 4. feladat de a 3 üres.. és nem végom i a baj valami olyat ir hogy ne szolaljon meg a sziréne..de egyszer sem szolat meg..hjo ez hüleség csak mindig elmentettem mielöt volt akció..szal amugy nem szolalt meg hiszen akkor vége lenne a játéknak..
  • Pheel
    #865
    Végre egy hasznos megállapítás. Nem igaz amúgy, hogy itt mindenki eltéved és ráadásul mindenki lusta visszábbolvasni a fórumon, mikor ez a kérdés úgy 4-edszer kerül megválaszolásra...
  • #863
    vedd fel a távcsöves puskát ott, ahol az ejtőernyő van a fán(2őr, géppuskafészek, őrtorony közelében)
  • CSOCSO
    #862
    van egy pálya elakadtam!!!
    egy nagy terepen kell mászkálni ugy hogy ne vegyenek észre mert ha megszolal a sziréna akor gameover.. van töb toronymeg hasonlo.. egy teherautoba kéne beszálni de a 3 as feladat nincs kész...elvileg az van odairva hoyg ugy teljesítsd a feladato hogy ne vegyenek észre..de igy van teéjesítve mégsem jo..nem értem!
  • Bab
    #861
    Köszi Igo!
    De közben eltévedtem, és meglett az a fránya kijárat.
  • I.C.ram
    #860
    hat sajna csak feltort szervereken tudsz van is egy oldal a hcgameren ami wolfos es kiirja a wolfos magyar szervereket! ezek mind feltortek!
  • Nark
    #859
    Ha eredeti a game akkor az szopas ha nem akkor ne csodalkozz..
  • CSOCSO
    #858
    hah valaki tud segíteni!milyen koddal tudok neten gamezni?
  • #857
    hja eszembe jutott mit akartam...
    szal a new favorite beírom a címeket és ezek 1-2 nap alatt eltűnnek ?????
  • #856
    asszem ehhez nincsenek botok
  • Fam
    #855
    Szisztok!
    Nem tud vki botokat a gaméhez?
    thx
  • Igo
    #853
    Bab:
    Ha átugrod a lyukat, amit a felrobbant bomba okozott, akkor fel tudsz menni oda, ahonnan korábban rakétavetővel lövöldöztek rád. Ekkor észrevesznek a szemközti házból, és lejönnek a létrán körülnézni, ami így már elég alacsonyan lesz ahhoz, hogy felmássz rajta!
  • CSOCSO
    #852
    :)
  • Pheel
    #851
    Hááát. Az ötlet jó, bár nincs konzolom :)
  • CSOCSO
    #850
    hjaj bocsi ezt nem ide akartam:))))))))))))))))
  • CSOCSO
    #849
    http://free.x3.hu/consolenation/index2.htm
    ezt nézzétek meg és mondjátok van értelme tovább csinálni???szvsz nagyon jo az odlal..persze semi semmüxik még:)csak a kezdőlap:)
  • CSOCSO
    #848
    Csummi!!!segítsen valaki...szeretnél a neten játszani de azt irja ki hogy CD key invalid..de nem értenm mert már a telepítésnél kért kodot megadtam elfogadta most meg nem fogadja el:( miért?ha valaki tud adni kodot tegye meg kérem!köszike please...