1107
Return to Castle Wolfie!!!!
  • Bab
    #847
    Blasta!
    Az amelyikben a fricek babrálnak a bombával az emeleten és nem sikerül nekik.
    Televan a pálya golyószóróssal, meg lángszóróssal. Azt hiszem A 4/2 vagy a 3/2 most nincs elöttem
  • Blasta
    #846
    Húbaze! kicsit bővebben fejtsd ki, mert azok a gyáras pályák nekem egybefüggőnek tűnnek!
  • Bab
    #845
    Sziasztok valaki segítsen, mert az agyamat eldobom a harmadik misszió 2-dik pályáján enm találom a kijáratot (Valami fegyvergyár, vagy üzem) van ott egy létra de alacsony növésű a hősöm.
  • Blasta
    #844
    Az a fasza eksön, a destruction pályán :-)
  • FREAK
    #842
    CP - Capture Point
  • Laalee
    #841
    van az mp az a sima küldetes alapu egyikfelnek ez a dolga masiknak az
    van a sw az a stop watch itt ha a megadott idon belül teljesiti a csapa t a küldetest utana a masik felnek a szerepebe bujik es megy tovabb az idö azt igy minddket oldallal jol kel tudni jatszani hogy nyerj.
    meg van a na nemtom mi a roviditese :) mindegy zaszlofoglalos az a lenyeg hogy a palyan elhelyezett zaszlok mind a te csapatodé legyen.
  • #837
    baazz nem jut eszembe pedig fontos volt. Na talán holnapra kijózanodok.
  • #836
    valamit akartam....de mááá nem tom mit
  • #835
    CLAL-A7W3-DTSJ-WARP-88
    próbáld ezzel
  • liquid
    #833
    Keress olyan magyar szervert ahol..khmmm..szóval ahol nem előfeltétel a cd kulcs. :-)
  • Hydrox
    #832
    nemtók neten jáccani mert azt irja ki,hogy cd key invalid..
    generélt kulcsom van..
    mit tegyek?
  • Pheel
    #830
    Tegnap este kipróbáltam neten. Lassú ez is modemmel :( Nem baj. Én már a demoval is játszottam LANban és az kerály volt :)
  • Pheel
    #829
    A boltok polcairól tutira. Amúgy kb 1 hónapja ezzel volt tele a net...
  • Pheel
    #827
    Korrekt. Ez az élet más területeire is igaz :)
  • liquid
    #826
    Bárkit is lősz le, lődd le csendben. Ha nem tudod csendben lelőni, akkor keress másik utat...
  • magus
    #825
    Van egy kérdésem.
    A harmadik misszióban az első részen. Ott sunyulni kell. De akármit csinálok, ha lelövöm, akkor megszólal a risztó. Mit ell csinálni?
  • Pheel
    #824
    748-772-es üzenetek. Ne légy lusta olvasgatni...
  • ibrahim
    #819
    Ha egy kicsit pontosabban leirnád az jo lenne A WolfSP.exe elé utánna ? mert nekem sehogy nem megy ez a'jel is kell?Köszike
  • Jose
    #818
    az "jel után kell beírni '+set sv_cheats 1' ezt
  • ibrahim
    #817
    prob. igy is és sajna nem gyere be
  • Hitm@n
    #816
    Szerintem úgy,hogy ha úgy hozod be,hogy programok futtatása és az *.exe után beírni.
    De ugyanezt megteheted,ha kint van az ikonja az asztalon és ott a "cél" után beírni.
  • ibrahim
    #815
    sziasztok ha van cheat-em eme játékhoz akkor hogy kéne neki fogni hogy az jo is legyen már mint elfogadja a cheat-et.
    Start the game with the commandline parameter '+set sv_cheats 1'.
    Ezt hogy kell fiuk?köszike
  • #814
    ok thx
  • I.C.ram
    #813
    jo nev jo grafek es jo multi ez eleg a siekrhez!
  • Dikkma
    #812
    Eladtak már belőle egy milliót... azért nem semmi..!
  • FREAK
    #811
    Fel a rádiószobába a legfelső szint baloldala (a partról nézve) a lépcső tetején.
  • #810
    a beach pályán az allieseknek meddig kell vinni a dokumentumokat, hogy nyerjenek?
  • Laalee
    #809
    nemjotetk meg ra ezek az emberek, hogy minnel joban tiltanak valamit annal jobban akarjak az emberek?

    én peldaul biztos nem leszek attol rasszista hogy jaccok a wolf al és lelövöm az amcsikat... masik körben meg a nacikat... akkor most jofiu vagyok ha amics oldalra allok? vagy mi?
  • Pheel
    #808
    A kínai néphadsereggel persze már régen lehet a People's General-ban :D
  • Pheel
    #807
    Hová fajul a világ! A végén még a kínai néphadsereggel is lehet játszani. Mondjuk a Panzer General-ban már lehetett leigázni a szerencsétlen lengyelektől a húdekemény amerikaiakig, mégsem zavart senkit...
  • OliApa
    #806
    MTI hír:

    "Megdölt az utolso tabu is a videojåté-
    kokban és csöstül jelentek meg a nåci
    jelképe - irja a globålis amerikai lap,
    az International Herald Tribune. Novem-
    berben az Activision Inc. piacra dobta
    a Visszatérés a Wolfenstein kastélyba
    c. videojåtékåt, amelyben a résztvevök
    online jåtszhatnak német katonåkkal is.

    A Simon Wiesenthal Központ szerint a
    nåci szerepjåtszås zavaro, mert arra
    båtoritja az embereket, hogy tårsadal-
    milag elfogadhatatlan érzéseket fejez-
    zenek ki, vagyis rasszizmust, antisze-
    mitizmust és gyülöletet. A jåték készi-
    töje szerint egyszerüen piaci igénye-
    ket elégitenek ki, mert nö az érdeklö-
    dés a måsodik vilågháboru iránt.
    "

    Nembaj, marad a PackMan. . .
  • Laalee
    #804
    attol mert nem erted apontozas modjat meg normalisan van megcsinalva...

    mondjuk en az egesz pontozast kivettem volna belöle tok felesleges bele
  • #803
    Nem mondod...attól még megcsinálhatták volna normálisan a pontozást.
  • Laalee
    #802
    de ez csapatjatek, nem az a lenyeg hogy neked legyen a legtobb pontod...
  • Joseph
    #801
    Már nem aktuális :-)/megtaláltam/
  • Joseph
    #800
    Sziasztok ! Lenne 1-2 kérdésem a játékkal kapcsolatban: hogyan(hol) tudom beállítani, hogy játsszak valakivel személyes ip-n keresztül (nem a megadott szervereken), csinálnom kell egy "create server"-t ? /sohasem játszottam még multit/ Előre is köszönöm
  • Pheel
    #797
    Én mauserrel öltem meg majdnem mindet :)
  • Hmuda
    #795
    De a soldier-ként nem is az a feladatod, hogy sok pontot szerezz, hanem az, hogy biztosítsdd az utat az engenier-nek vagy a hadnagynak.
  • #794
    new favorites-ba írd be ip-nek: gamez.axelero.hu (úgy vettem észre, ez a leglátogatottabb), vagy amit akarsz
  • #793
    Hát ez a játék...hát ez kész.
    Nagyon kurva jó, főleg a "partraszállásos" pálya. Csak még nem tiszta, hogy mi is a feltétele a győzelemnek. A csapat összetett pontjai, vagy mi? Lehet pontot kapni még az ölésen, ammoadáson, gyógyításon kívül? Tom, vannak objectivek, amiket teljesíteni kell. Ezekéé is jár pont?
    Az azéé érdekes, hogy majdnem mindig a medic kapja a legtöbbet. Kicsit irreális, mee pl. szoldzsőrként erre semmi esély.